Resident Evil 4 | PC

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
توی ژاپن و بیرون معنی نمیده همونطور که گفتم سری های مختلفی داره .

دوستان بهتر نیست وقتی می خواهیم به کسی اطلاعاتی بدیم در موردش مطمئن باشیم تا خدای نکرده کسی را به اشتباه نیندازیم !!!;)

همانطور که بعضی دوستان اشاره کردند اسم این بازی در ژاپن و شرق آسیا biohazard هست ...

Capcom پیش از انتشار اولین شماره ی این سری بازی تصمیم گرفت بنا بدلایلی نام این بازی را در اروپا و امریکا به Resident Evil تغییر بده ... نام Resident Evil توسط بخش آمریکای کمپانی Capcom انتخاب شد ...

توضیحات کامل در متن زیر داده شده ...;)

While the initial game in the series was announced in both Asian and Western markets under the title Biohazard, Capcom's U.S. branch changed the title to Resident Evil a few months prior to release. While no official reason for the change has ever been divulged, it is said the reason for the change was due to trademark infringement (probably due to the name Biohazard being registered in the U.S. to the band Biohazard

پس به این ترتیب این بازی در غرب (اروپا و آمریکا) Resident Evil لقب گرفت ولی در ژاپن و شرق آسیا biohazard نامیده می شود ...

امیدورام دیگه همه چیز روشن شده باشه و دیگه بعدا نبینم کسی بگه اسم biohazard مربوط به ورژن یا سری های بازیه :eek:

آخرین ویرایش:

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام

من همه سلاحهای بازی رو Unlock کردم و حالا که دارم دوباره بازی میکنم فروشنده سلاحهای جدید رو نداره ... البته اولین باره که به فروشنده رسیدم که چیزی نداشت ... برای شما هم همینطوره و سلاحهای جدید بعدا به لیست فروشنده اضافه میشن یا باید از همون اول داشته باشتشون ؟

lover_pc_games

کاربر سایت
Jul 5, 2006
98
سلام

من همه سلاحهای بازی رو Unlock کردم و حالا که دارم دوباره بازی میکنم فروشنده سلاحهای جدید رو نداره ... البته اولین باره که به فروشنده رسیدم که چیزی نداشت ... برای شما هم همینطوره و سلاحهای جدید بعدا به لیست فروشنده اضافه میشن یا باید از همون اول داشته باشتشون ؟

من بازی رو در ps2 دارم ! وقتی اسلحه ای آزاد میشه حتی قبل از اینکه وارد بازی بشی یه منو واسه خرید و فروش میاد که میتونی از اول بازی اسلحه جدید رو بخری ! (فکر کنم بعد از انتخاب لباس)
شما مطمئنی که از ادامه سیوت بازی رو شروع کردی ! شاید دوباره new game رو زدی ؟ :-"

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
بهزاد جان...همون اول که بازی رو شروع میکنی...همون اول قبل از اینکه وارد محیط بازی بشه لیست خرید و فروش اسلحه میاد و میتونی اسلحه های جدید رو بخری

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
سلام

من هم بالاخره رفتم سراغ این بازی . :blushing:

نرم افزار Mouse Aim 2 رو هم توی فولدر بازی کپی کردم. ولی وقتی از طریق نرم افزار میخوام بازی رو اجرا کنم ، ارور زیر رو میده :

Createprocess failed with error 2 : The System cannot find the file spectified.

وسط دمو ها هم دمو یکهو قطع میشه و میره به قسمت بعدی.

ورژنم هم 1 dvd تکین هستش.

ممنون میشم اگه کمک کنید :love:

سال نوی خوبی رو برای شما آرزومندم.

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
بچه ها من این بازی رو تمام کردم ولی آخرش نفهمیدم داستان بازی چی شد میشه بگید در
ضمن این که عکسش را زیر میگزارم با لیون چه نسبتی داره و اون دختره اشلی
اصلا میشه به طور مختصر داستان بازی را در سه چهار سطر توضیح بدید بفهمیم کی به کی بود
((فقط کشتیم رفتیم جلو:biggrin1:
image.php

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
بچه ها من این بازی رو تمام کردم ولی آخرش نفهمیدم داستان بازی چی شد میشه بگید در
ضمن این که عکسش را زیر میگزارم با لیون چه نسبتی داره و اون دختره اشلی
اصلا میشه به طور مختصر داستان بازی را در سه چهار سطر توضیح بدید بفهمیم کی به کی بود
((فقط کشتیم رفتیم جلو:biggrin1:
image.php
سلام
اینم داستان لیون کندی بعد از حادثه ی راکون به یک معمور زبده تبدیل شده حال او برای معموریتی برای نجات دختر ریییس جمهور امریکا به روستایی دور در اسپانیا رفته وقتی اولین بار با یکی از مردمایه اونجا روبرو میشه فکر نمیکنه که اونا زامبین ولی اونا همون زامبی ها هستن با هوش و ذکاوت که به وسیله ی رهبر مذهبیشون هدایت میشن قوله اخره بازی ....

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
سلام

من هم بالاخره رفتم سراغ این بازی .

نرم افزار Mouse Aim 2 رو هم توی فولدر بازی کپی کردم. ولی وقتی از طریق نرم افزار میخوام بازی رو اجرا کنم ، ارور زیر رو میده :

Createprocess failed with error 2 : The System cannot find the file spectified.

وسط دمو ها هم دمو یکهو قطع میشه و میره به قسمت بعدی.

ورژنم هم 1 dvd تکین هستش.

ممنون میشم اگه کمک کنید

سال نوی خوبی رو برای شما آرزومندم.

از کمک هاتون صمیمانه قدردانی میکنم :)

خودم جواب رو فهمیدم . . . باید اسم فایل exe ی بازی رو به game تغییر میدادیم . . .

به هر حال از همگی ممنونم . . . ;)

miiilllaaad

کاربر سایت
Aug 27, 2006
60
...

:-" lover و dj اين حالتي كه شما گفتيد يعني اينكه همون اول كه وارده بازي ميشيد ميتونيد تفنگ هاتون رو انتخاب كنيد زماني هستش كه همه اون صفحه هاي آبيه توي بازي رو زده باشيد
در غير اين صورت چنين امكاني وجود نداره ...
حالا اگه من اشتباه ميگم لطف كنيد بهم بگيد:eek:

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
پس از پایان بازی شما میتوانید در بخش Extras ا Mini-Game های زیر رو انجام بدید و چیزهای جدید آزاد کنید :
1- Mercenaseries
با هر شخصیت هر 4 مرحله را با امتیاز 4 ستاره رد کنید تا به سلاح Hand Cannon دست پیدا کنید.
2- Another Order
بازی سرگذشت آیدا را بیان میکند ، آن را تمام کنید تا لباس مافیایی و اسلحه لیزری و اسلحه شیکاگو ( اسلحه مافیایی ) را آزاد کنید.
3- Ada The Spy
این بازی را تمام کنید تا RPG رایگان بدست آورید !

Tizhoosh

کاربر سایت
Mar 24, 2006
19
نام
مهدي بهرام
آقا اين غوله تويه يه محوطه ي بسته مياد سراغمون و يه روباه سفيد هم مياد كمكمون را چجوري ميشه كشت ؟
من جواب اين سوال را تويه اين 72 صفحه پيدا نكردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر