Resident Evil 4 | PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
دوستان چند تا سوال داشتم در مورد این بازی:
اول اینکه من تو سایت gamespot دیدم که release date بازی رو زده 2 آپریل, این یعنی چی؟
دوم اینکه تو همین سایت gamespot تو قسمت publisher نوشته ubisoft ولی این نسخه ای که من برای pc تهیه کردن اصلا نامی از ubisoft در اول بازی نیاورده و فقط اسم capcom رو آورده.
می خواستم بدونم اینا به این معنی هستن که این نسخه ای که الان تو بازار هست نسخه اصلی pc نیست و همون نسخه ps2 و gc هستش که واسه pc زدن؟؟؟؟؟؟:confused:
چون من شنیده بودم دلیل تاخیر افتادن این بازی واسه pc اینه که دارن رو کار کردن با موس این بازی کار می کنن و بازی یکم دیرتر از اون کنسولهای دیگه میاد. یعنی می شه امیدوار بود که نسخه اصلی و بی نقص بازی رو تا دو ماه دیگه برای کامپیوتر ببینیم یا نه فقط همین نسخه هستش؟

نه عزیزم این نسخه ای که توی بازار هست نسخه نهایی هست و تغییری نمیکنه اون 2 اپریل gamespot هم تاریخ عرضه ی بازی در امریکاست این نسخه ای که توی بازاره مربوط به عرضه در تایوان و چین و... در آسیا هست که با نام Biohazard 4 شناخته میشه و در read me همین نسخه هم نوشته از موس هم میشه استفاده کرد البته به همراه کیبرد

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
مشکلی نیست..... منم همینجوری هستم.... موقعی که اسنایپ بر میداری با کلید های جهت نما کیبرد دوربین رو عقب جلو ببر با آنالوگ کنترل کن
اینجوری که دیگه ارزش نداره تا بیای شلیک کنی دخلتو اوردن
راستی این برنامه Mouse Aim برای من کار نمیکنه وقتی روی Run کلیک میکنم ارور میده برای تو هم اینجوریه؟

FashisT

کاربر سایت
Sep 26, 2005
109
منم گرفتم بازیو !!به نظرم خوب کانورت شده !! حداقل هر چی باشه بهتر از اونیموشا و devil may cry کانورت شده !! به نظرم لذت این بازی با موس و کیبورد از بین میره !! یه گیم پد بگیرید راحت تر میتونید بازی کنید !! ..

فعلا

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
بچه ها اشتباه نکنید باید از قسمت game pad در setup tool از اون پایین game pad pattern select رو بزنید و sigma:usb joyestic vibration انتخاب کنید وبعد ok
control camera رو در صفحه ی game pad بزنید و آنالوگ سمت راست رو به چپ که میدید none تغییر میکنه ول نکنید و اینتر رو بزنید همین رو برای چهار طرف به راحتی دوربین با آنالوگ سمت راست میچرخه

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
راستی این برنامه Mouse Aim برای من کار نمیکنه وقتی روی Run کلیک میکنم ارور میده برای تو هم اینجوریه؟
من اصلا از موس استفاده نمکینم..با گیم پد بازی میکنم... چون حال بازی با موس از بین میره ;)

بستگی به سرعت عمل خودت داره من خیلی سریع این کارو میکنم... حدودا 1 ثاینه طول میکشه تا مخ یارو رو بپاشم رو دیفار

بچه ها اشتباه نکنید باید از قسمت game pad در setup tool از اون پایین game pad pattern select رو بزنید و sigma:usb joyestic vibration انتخاب کنید وبعد ok
control camera رو در صفحه ی game pad بزنید و آنالوگ سمت راست رو به چپ که میدید none تغییر میکنه ول نکنید و اینتر رو بزنید همین رو برای چهار طرف به راحتی دوربین با آنالوگ سمت راست میچرخه
میرم امتحان میکنم ببینم میشه

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
کسی این اسلحه و این چپتر اضافی رو تو بازی دیده ؟؟؟؟

• NEW chapters - play as Ada Wong in "Separate Ways," 5 terrifying, adrenaline-pumping missions that reveal additional horrific surprise
  • NEW weapons, including the P.R.L.412 laser cannon and the Gunpowder Bowgun

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
samir جان دستت درد نکنه ولی قبل از اینکه بیام پست شما رو ببینم دیشب این قضیه ی انالوگها رو یافتم و خیلی هم خوشحال شدم ولی بازم ممنون
در ضمن dj_mj جان حتما درست میشه ولازم نیست که حتما از قسمت game pad pattern select گزینه sigma:usb joyestic vibration رو انتخاب کنی هر کدوم رو که انتخاب کنی فقط لازمه در control camera برای مثال برای بالا انالوگ سمت راست رو بال نگه داری و بعد اینتر رو بزنی و به همین ترتیب برای بقیه جهت ها
راستی من joystiqم ویبره (لرزاننده) داره کسی میدونه چه طوری میتونم ازش در بازی استفاده کنم یا اصلا نمیشه و دکوریه

آخرین ویرایش:

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
سلام
کسی ورژن 1.2 این Mouse Aim رو تست کرده ببینه بهتر شده یا نه؟!
من تست کردم زیاد فرقی نکرده فقط تو همون اول که ران رو میزنی یه چیزیایی اضافه شده همین
1.2
-Added: Support manually load game, compatible with 3D-Analyzer
-Added: Custom mouse settings supported
-Added: Support Run / Cancel key
-Added: Support camera up & down when not in Weapon / Knife Ready mode
-Added: Loader will save settings if exit without loading game
-Fixed: A bug where the loader forget to release the process handle when exit

1.1
-Added: Chinese (Simplified) UI supported
-Added: Custom keyboard settings supported
-Fixed: A bug in device unacquire
-Fixed: A bug where the mouse cannot hide correctly if game.exe lost focus while loading
-Changed: Loader no longer wait for game.exe to terminate
-Changed: Mouse cliped in client area instead of the center of the screen

ورژن 1.2 رو تست کن
Biohazard 4 / Resident Evil 4 MOUSE SUPPORT v1.2
Resident_evil_4

آخرین ویرایش:

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
samir جان دستت درد نکنه ولی قبل از اینکه بیام پست شما رو ببینم دیشب این قضیه ی انالوگها رو یافتم و خیلی هم خوشحال شدم ولی بازم ممنون
در ضمن dj_mj جان حتما درست میشه ولازم نیست که حتما از قسمت game pad pattern select گزینه sigma:usb joyestic vibration رو انتخاب کنی هر کدوم رو که انتخاب کنی فقط لازمه در control camera برای مثال برای بالا انالوگ سمت راست رو بال نگه داری و بعد اینتر رو بزنی و به همین ترتیب برای بقیه جهت ها
راستی من joystiqم ویبره (لرزاننده) داره کسی میدونه چه طوری میتونم ازش در بازی استفاده کنم یا اصلا نمیشه و دکوریه
من JOYSTICK که گرفتم یه دونه از این سی دی کوچیکا باهاش بود اون رو که نصب میکنم ویبره فعال میشه و در کنترول پنل هم قسمت تنظیم ویبره ازافه میشه مدل JOYSTICK رو بده شاید برنامشو پیدا کردم البته فکر کنم برای من بخوره حالا برات آپلود میکنم

آخرین ویرایش:

dadasalam

کاربر سایت
Oct 19, 2006
331
بابا اخه چرا خیلی خیلی اسون تره با کیبورد بازی کردن به قول دوست عزیز DJ_MJ
1 ثانیه بیشتر طول نمیکشه موخشو بریزی تو دهنش تازه خوبه شما به این زندانیا که میزارن دنبالتون بر نخوردین و اگرنه اونوقت اصلا دیگه این بازی رو انجام نمی دین تازه یک جا هست 20 نفر از پشت و 20 نفر از جلو میریزن رو سرت و کلا خیلی اسون شده این ورژنش

dadasalam

کاربر سایت
Oct 19, 2006
331
کسی این اسلحه و این چپتر اضافی رو تو بازی دیده ؟؟؟؟
من که دو دور رفتم تا اخرش همچین چیزی ندیدم فک کنم اگه هاردش کنی مثل سایلنت هیل بعد بهش اضافه بشه تو سایلنت هیل هم یه یوزی با اره برقی یک سری از این چیزا توهاردش بهت می داد البته یک بار باید با نرمال تمام میکرردی و بعد سختش میکردی

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
دوستان سلام
دوتا سئوال داشتم.
1-چطوری میشه وییره رو تو بازی استفاده کرد اصلا برای این بازی تعریف شده یانه؟
2- این لگد زدنش راه خاصی داره یا اینکه همون دکمه 4 رو که چند بار بزنی خودش لگد میزنه؟
یه سئوال دیگه تو این بازی نمیشه گرافیک رو دستکاری کرد ؟
ممنون میشم جواب بدین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر