Resident Evil 4 | PC

کار میکنه!!!!!!!!!!!!!!!:eek: :eek:
میشه توی چند بازی که کار میکنه بگی؟
در ضمن فکر نمی کنم از روی نسخه ی گیم کیوب پورت شده باشه چون واقعا این بازی در گیم کیوب از نظر گرافیکی یه چیز دیگه ای بوده این نسخه به احتمال %90 از روی ps2 پورت شده

آخرین ویرایش:
كساني كه مي خوان تو بازي لگد بزنن اول بايد يه تير به صورت اونا بزني تا صورتش رو گر فت بايد بدوي و با 4 يا enterلگد بزني راستي اگر تير به زانوش بزني به طوري كه رو دو زانو بيفته نه رو زمين بيفته مي توني لگد بزني راستي من يه دور بازي رو تموم كردم پسر عموم گفت بعد تموم كردن بازي تير بينهايت ميشه ولي نشد ايا مال شما شده

نه این که واضح که مال گیم کیوب خود یوبیسافت و capcom گفتن
ویبره تو سری سایلنت هیل
gtr
reyman reiving rabids
nbl live 07
reservior dog
scar face
splinter cell da
و.....من بازی کردم و ویبره داشته

ممنون سمیر جان rayman raving rabbids روی سیستم نصبه امتحان میکنم ببینم کار میکنه آخه من وقتی این بازی انجام میدادم دسته رو از usb در می آوردم
یه چیز دیگه من بازم میگم این بازی از روی ps2 پورت شده به احتمال 90% اگه شک داری می تونی بری gamespot.com وعکس های نسخه گیم کیوب رو ببینی

p
[]بچه ها با این پچ میتونید بازی رو با موس بازی کنید فکر کنم خود ubisoft یا capcom این پچ رو زده http://www.takincdcovers.com/BioRes4MouseFix.rar [/B]
با این راحت میشه بازی رو با موس بازی کرد این یه پچ برای اویل 4 هستش و فقط برای اویل 4 کار میکنه ولی راحتیش بازم به جویستیک نمیرسه

با موس که اصلا نمیشه بازی حتی با این پچ...چون اصلا نمیشه درست موس رو کنترل کرد و موس هرجا دلش خواست میره.....
در ضمن فکر نمیکنم خریدن یه گیم پد 5 تومنی به کسی فشار بیاره؟؟؟ مطمئن باشید نه تنها تو rE4 بلکه تو هزاران بازی دیگه به دردتون میخوره.....

اقا بالاخره من درنیافتم که بعد از Pro درجه سختی expert باز میشه یا نه؟؟؟ هر کس اومد یه چیز گفت

این حالت pro چقدر مشکله !
کسی تو این حالت جلو رفته ؟ (میگن تو این حالت لباس اشلی هم عوض میشه )من که تو همون دهکده ترتیبمو میدن . :biggrin1:
من دارم pro بازی میکنم زیاد هم سخت نیست... الانم نزدیک نفله کردن mendez هستم.....
به همه بازی کردن the another order رو پیشنهاد میکنم (که از زیر مجموعه extras هست)
چون بازی رو از نظر ada همزمان با leon انجام میدید.... حدودا 2 یا 3 ساعت وقت میگره

راستي من يه دور بازي رو تموم كردم پسر عموم گفت بعد تموم كردن بازي تير بينهايت ميشه ولي نشد ايا مال شما شده
احتمالا منظورش با همون تفنگ برقی بوده این طور که من شنیدم تو نقشه یه سری ستاره هستند فکر کنم 30 تا باشین باید همشون رو با گلوله بزنی بعد بعد اون یارو ناشناسه که ازش تفنگ میخری یه تفنگ برقی بهت میده با تیر بینهایت

احتمالا منظورش با همون تفنگ برقی بوده این طور که من شنیدم تو نقشه یه سری ستاره هستند فکر کنم 30 تا باشین باید همشون رو با گلوله بزنی بعد بعد اون یارو ناشناسه که ازش تفنگ میخری یه تفنگ برقی بهت میده با تیر بینهایت
:cheesygri نه عزیزم اون ها گنج ها توی نقشه هستند
تو باید یک بار بازی را PRo و Expertتمام کنی تا بهت بده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or