Resident Evil 4 | PC

یعنی این Mouse Aim هیچ مشکلی نداره ؟؟ :)
ایول !! خیلی حال کردم اخه من پد ندارم:cheesygri
بازی رو حتما فردا میگیرم!

من که با موس چند دقیقه ای بازی کردم بد نبود ولی به گیم پد نمیرسه .
راست کلیکو نگه میدارین با چپ کلیک تیر میزنید. ;)

سلام
بچه ها من یه مشکل توی بازی دارم قبل از این که بازی رو شروع کنم روی Start میزنم اما صفحه بعدش که درجه سختی بازی رو انتخاب میکنی همون Easy و Normal نمیاد و مستقیما میره توی بازی کسی اگه میتونه کمک کنه
ممنون

سلام
بچه ها من یه مشکل توی بازی دارم قبل از این که بازی رو شروع کنم روی Start میزنم اما صفحه بعدش که درجه سختی بازی رو انتخاب میکنی همون Easy و Normal نمیاد و مستقیما میره توی بازی کسی اگه میتونه کمک کنه
ممنون

تو اين بازی فکر نکنم جايي برای انتخاب درجه سختی بازی وجود داشته باشه

سلام
ممنون
شما یه بار بازی را همینجوری تمومش کن تا برات باز بشه درجه هایه سختیش!

من دوي دي هر بازي رو مي گيرم دوي دي رايترم نمي خونه اما فيلم دوي دي وهر چيز ديگه اي رو مي خونه راستي اينو بگم براي دوي دي بايد چندين با ر ريست كنم تا علامت سي ديش بياد ولي وقتي ميرم تو setup رو نمي شناسه لطفا كمك كنيد

بازی رو تموم کردم ولی دیگه چه فایده یه اتفاقایی تو زندگی میفته که بازی دیگه ارزش نداره کلا زندگی هیچ ارزشی نداره حتا ارزش موندن;)

خوب بچه ها یه چیزایی رو در مورد تموم شدن بازی بگم کلا 2 تا درجه سختی باز میشه یه قسمت extras ازافه میشه که یکیش بازی با کاراکتر ada و 2 تا مدل دیگه با یکی هم که کلا تمام دمو های بازی رو میشه دید بک گراند منو که لیون دست اشلی رو گرفته عوض میشه یه بک گراند ناز بجاش
ولی کلا یه حصی که تو اویل 3 به من داد تو اویل 4 نداد کاش که option گرافیکی aa و....داشتگرافیکش شاید برای ps2 بازها خوب بوده ولی برای pc مضخرف بازیه قشنگیه ولی هیچ وقت برای من به پای اویل 3 تو زمان خودش نمیرسه

سلام
از اینکه جواب سوال قبلیم رو دادید ممنون یه سوال دیگه هم دارم بازی انالوگ سمت راست joystiq رو نمیشناسه یعنی توی بازی کار نمیکنه هر کاریم میکنم توی تنظیمات درست نمیشه اگه راه حلی دارید بگید خیلی بده دیگه نمی تونم با اون اسلحه ی دوربین دار دوربین رو جلو و عقب کنم
سوال بعدی توی تنظیمات یا همون setup بازی نمی تونم قسمت wide رو تغییر بدم قسمت on خاموشه
از اینکه این همه سوال میپرسم ببخشید
ممنون
ممنون

دوستان چند تا سوال داشتم در مورد این بازی:
اول اینکه من تو سایت gamespot دیدم که release date بازی رو زده 2 آپریل, این یعنی چی؟
دوم اینکه تو همین سایت gamespot تو قسمت publisher نوشته ubisoft ولی این نسخه ای که من برای pc تهیه کردن اصلا نامی از ubisoft در اول بازی نیاورده و فقط اسم capcom رو آورده.
می خواستم بدونم اینا به این معنی هستن که این نسخه ای که الان تو بازار هست نسخه اصلی pc نیست و همون نسخه ps2 و gc هستش که واسه pc زدن؟؟؟؟؟؟:confused:
چون من شنیده بودم دلیل تاخیر افتادن این بازی واسه pc اینه که دارن رو کار کردن با موس این بازی کار می کنن و بازی یکم دیرتر از اون کنسولهای دیگه میاد. یعنی می شه امیدوار بود که نسخه اصلی و بی نقص بازی رو تا دو ماه دیگه برای کامپیوتر ببینیم یا نه فقط همین نسخه هستش؟

سلام
از اینکه جواب سوال قبلیم رو دادید ممنون یه سوال دیگه هم دارم بازی انالوگ سمت راست joystiq رو نمیشناسه یعنی توی بازی کار نمیکنه هر کاریم میکنم توی تنظیمات درست نمیشه اگه راه حلی دارید بگید خیلی بده دیگه نمی تونم با اون اسلحه ی دوربین دار دوربین رو جلو و عقب کنم
مشکلی نیست..... منم همینجوری هستم.... موقعی که اسنایپ بر میداری با کلید های جهت نما کیبرد دوربین رو عقب جلو ببر با آنالوگ کنترل کن

دوم اینکه تو همین سایت gamespot تو قسمت publisher نوشته ubisoft ولی این نسخه ای که من برای pc تهیه کردن اصلا نامی از ubisoft در اول بازی نیاورده و فقط اسم capcom رو آورده.
یوبی فقط حق انتشار بازی برای اروپا و آمریکا رو به عهده داره...این نسخه ای میبینی توسط خود Capcom برای آسیا منشتر شده به همین خاطر هم اسمش biohazard هست.... نسخه ubi بدتر نباشه بهتر نیست.... دلیل تاخیر بازی هم هیچ ربطی به موس نداره.... همش بهونه بوده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or