Resident Evil 4 | PC

وای وای این پردیس چه قدر کارش درسته
57.gif

وقتی بازی خبری ازش نیست این پردیس میخواد بازی رو از کجاش بیاره؟؟
213.gif

لطفا یکم فکر کنید بعد پست بدید;)
بای

عشقی من نمیخوام از کسی طرفداری کنم فقط تا حالا هرچی زده پردیس امده :-" شاید تو این یکی سوتی داده ولی دو سه روز دیگه همه چیز معلوم میشه. ;)

عشقی من نمیخوام از کسی طرفداری کنم فقط تا حالا هرچی زده پردیس امده :-" شاید تو این یکی سوتی داده ولی دو سه روز دیگه همه چیز معلوم میشه.
;)

همین پردیس بازی test drive برای pc داد بیرون بازی 2 سی دی بود و غلابی اصلا تست درایو سال 2007 برای کامپی میاد
این رزیدنت هم حتما همینه

اگرم بازی در کار نیست چرا یوبی برای فروش گذاشتتش اینم یه مدرک دیگه
http://store.ubi.com/item.jsp?item=68311
scorpion جون.....قربون شکلت برم..... اون آدرسی که شما گذاشتی یه خورده تلاش میکردی همون بغلش رو یه نگاه میکردی نوشته pre-order
حالا یعنی چی؟؟؟؟ یعنی بازی در حالت پیش فروش قرار گرفته و هر ثانیه احتمال عرضه شدن بازی وجود داره .... در ضمن بعد مدت های مدید بالاخره Re4 در لیست coming soon تو سایت ubi soft قرار گرفت و همین نشون میده که بازی دیگه اگر بلایی سرش نیاد تا آخر ماه عرضه بشه..البته این یه حدسه شاید هم درست نباشه شاید تا 2 ماه دیگه عرضه بشه ;)
البته یه حسی به من میگه یوبی داره خودش رو میکشه تا بازی رو تو کریسمس عرضه کنه... چون همونطور که میدنید درصد خرید بازی در کریسمس فوق العاده بالا میره......
راستی این یوبی چه قدر نامرده داره از اسم re4 سوء استفاده میکنه... اونیموشا 3 رو گذاشته 20 دلار رزیدنت رو گذاشته 30 دلار... :p
=========================================================

در ضمن بعد از مدت ها تاریخ عرضه تو سایت یوبی اصلاح شده و تاریخ رو زدن TBD که فکر کنم معادل همون TBA باشه.... اگر کسی معنی TBD رو میدونه لطف کنه و بگه

منبش یکی از شبکه های ماهواره ای بود که داشت در مورد اویل 4 صحبت میکرد که البته تاریخ دقیقشو نگفت ولی گفت یه سورپرایزی برای تعطیلاتتون داریم.(که همون کریس مس میشه)

منبش یکی از شبکه های ماهواره ای بود که داشت در مورد اویل 4 صحبت میکرد که البته تاریخ دقیقشو نگفت ولی گفت یه سورپرایزی برای تعطیلاتتون داریم.(که همون کریس مس میشه)
خوب دوست عزیز بگو کدوم کانال ما هم بریم تحقیق کنیم :confused:

دوست من یه برنامه داره که بازی هایی که قرار بیاد معرفی میکنه که توش اویل 4 داشت معرفی میکرد
دیگه این دوستمون تست 84 راست میگه...حتما شما فرانسوی رو بلدی چون go یه شبکه فرانسوی هست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or