Multi Platform Remnant: From the Ashes

ezo6_apps.40312.14472550674617543.30decaf0-5d95-43f0-ac2e-c58aaeacc309.jpg

Developer: Gunfire Games
Publisher: Perfect World Entertainment
Genre: Survival, Shooter , RPG
Release Date: 20 Aug, 2019
عنوانی هست در سبک شوترسوم شخص بقا جهان باز که توسط استودیو سازنده بازی Darksiders 3 یعنی Gunfire در حال توسعه است.
  • بازی به سه کلاس Hunter و Ex-Cultist و Scrapper تقسیم میشه که هرکدوم قابلیت های خودشون رو درند.
  • طبق گفته سازنده گان بازی ترکیبی از سری بازی های دارک سولز و دویژن.
  • سلاح و لباس هایی که بر میدارید در وزن کرکتر شما تاثیز گذاره و میتونه باعث کند شدن یا سریع شدن اون بشه.
  • 4 جهان در بازی وجود داره به نام های Earth و Yaesha و Rhom و Swap که هرکدوم از این مناطق موجودات خودشون رو دارند.
  • شما با کشتن باس فایت ها و دشمن های مختلف xp جمع می کنید و میتونید تجهیزاتتون رو اپگریید کنید.
  • 21 نمونه دشمن در بازی وجود داره بدونه حساب کردن باس فایت ها.
  • قابلیت revive کردن در بازی وجود داره.
  • بازی رو میتونید به صورت Co-op تا 3 بازیکن بازی کنید.
پ.ن: تاپیک این بازی تو قسمت PC توسط کاربر @Deadmau5 زده شده بود که من تمام اطلاعات رو از تاپیک ایشون کپی کردم، صرفا میخواستم تاپیک ایجاد بشه تا بتونیم در مورد بازی صحبت کنیم :D

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
کسی بازی رو خریده؟ مثل اینکه یه دسترسی زودتر داشته و بعضی ها بازی کردن

میخوام بدونم سرورها بازه یا فیلتره؟ چون خوشم اومده و شاید بخوام بخرم ولی میترسم فیلتر باشه

• Like
Reactions: ps3_360_wii

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
کسی بازیو رو ps4 داره با هم بریم؟

بازی خیلی هم جالب نیست، اگر بازی رو تهیه نکردید پیشنهاد میشه کلا بیخیالش بشید. (مخصوصا اگر دنبال جمع آوری کامل آیتم های بازی هستید).
برای منی که دوست دارم همه چیز یک بازی رو تجربه کنم این مکانیزم شانسی ساخته شدن مپ های بازی قشنگ حال بازی رو گرفته! دیروز 9 بار فقط باز رو Reset کردم که یک سری Collectible ها مپ اول یعنی Earth رو جمع کنم هنوز 2-3 تا از Event ها رو نشده ببینم! من تازه بازی رو به همراه یکی از دوستانم دوتایی جلو میبردیم و هر دو کمپین بازی به صورت موازی انجام میشد، ولی بازم یک سری Boss های شانسی برای هر دوی ما تکراری بود....

الکی در کل بازی با محتوای کمی که داره سعی کردند اینجوری کش پیدا کنه! حداقل آیتم های جمع کردنی نباید انقدر روی شانس میبود! یک Armor Set داره مثلا بازی که تو آخرین لوکیشن بازی میشه تو دو مرحله خریداری بشه! این ست نه برای من در دسترس بود نه رفیقم، حالا اون شانسش تو دنیایی یک نفر دیگه این ست رو پیدا کرد، ولی من موفق نشدم هنوز! در کل خیلی الکی بازی شانسیه! باس های بازی خیلی سخت نیست خودشون! ولی 50 نفر minion که همزمان با خود Boss میریزند سر آدم بازی رو سخت میکنه و بعضی جاها تقریبا غیر ممکن تو حالت تک نفره! بازی شاید در ابتدا جالب باشه ولی هرچی بیشتر درگیر میشید بیشتر به ضعف های بازی پی میبرید.

• Like
Reactions: Play4Fun_0

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
بازی خیلی هم جالب نیست، اگر بازی رو تهیه نکردید پیشنهاد میشه کلا بیخیالش بشید. (مخصوصا اگر دنبال جمع آوری کامل آیتم های بازی هستید).
برای منی که دوست دارم همه چیز یک بازی رو تجربه کنم این مکانیزم شانسی ساخته شدن مپ های بازی قشنگ حال بازی رو گرفته! دیروز 9 بار فقط باز رو Reset کردم که یک سری Collectible ها مپ اول یعنی Earth رو جمع کنم هنوز 2-3 تا از Event ها رو نشده ببینم! من تازه بازی رو به همراه یکی از دوستانم دوتایی جلو میبردیم و هر دو کمپین بازی به صورت موازی انجام میشد، ولی بازم یک سری Boss های شانسی برای هر دوی ما تکراری بود....

الکی در کل بازی با محتوای کمی که داره سعی کردند اینجوری کش پیدا کنه! حداقل آیتم های جمع کردنی نباید انقدر روی شانس میبود! یک Armor Set داره مثلا بازی که تو آخرین لوکیشن بازی میشه تو دو مرحله خریداری بشه! این ست نه برای من در دسترس بود نه رفیقم، حالا اون شانسش تو دنیایی یک نفر دیگه این ست رو پیدا کرد، ولی من موفق نشدم هنوز! در کل خیلی الکی بازی شانسیه! باس های بازی خیلی سخت نیست خودشون! ولی 50 نفر minion که همزمان با خود Boss میریزند سر آدم بازی رو سخت میکنه و بعضی جاها تقریبا غیر ممکن تو حالت تک نفره! بازی شاید در ابتدا جالب باشه ولی هرچی بیشتر درگیر میشید بیشتر به ضعف های بازی پی میبرید.
گرفتم بازی رو دیگه

منو لطفا ادد کنید: Play4Fun_0

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield

اول اینکه می‌تونی دنیاتو ری‌رول کنی. دوم، انگیزه اینه که به ملت جوین بشی و دنیای متفاوتی از مال خودت رو تجربه کنی. جمع کردن آیتم‌ها دور از دسترس نیست. من با ۴۰ ساعت بازی اکثر آیتم‌ها رو به‌غیر از اسالت رایفل و بندیت ست دارم. بندیت ستم هنوز پاکت واچو تحویل صاحابش ندادم و الا اونم هست. ضمن اینکه ادونچر مود به زودی میاد که می‌تونی اونجا هر زون رو جدا ری‌رول کنی.

خیلی هم بازی خوب و خوش ساختیه.

• Like
Reactions: ArefTheGreat

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
اول اینکه می‌تونی دنیاتو ری‌رول کنی. دوم، انگیزه اینه که به ملت جوین بشی و دنیای متفاوتی از مال خودت رو تجربه کنی. جمع کردن آیتم‌ها دور از دسترس نیست. من با ۴۰ ساعت بازی اکثر آیتم‌ها رو به‌غیر از اسالت رایفل و بندیت ست دارم. بندیت ستم هنوز پاکت واچو تحویل صاحابش ندادم و الا اونم هست. ضمن اینکه ادونچر مود به زودی میاد که می‌تونی اونجا هر زون رو جدا ری‌رول کنی.

خیلی هم بازی خوب و خوش ساختیه.

منم والا 44 ساعت بازی کردم خودم به همراه یک از دوستام و بازی رو دوبار به طور کلی تموم کردیم (یک بار برای هر نفر)، شانس ما تو همین سری اول هم من Assault rifle رو گرفتم و اتفاقا میشه گفت اسلحه مورد علاقه منم همینه! همون طور که همون جا هم گفتم دیروز فقط 9 بار بازی رو ری‌رول کردم سر گرفتن Leto's Amulet و Twisted set ولی آخرم برام پیش نیومد، از این 9 بار سه سری هم به امید اینکه Ent رو ببینم Earth رو کامل رفتم که بازم یک بار هم برام نیاوردش. یک مشکل دیگه برای کسی که دنبال کامل کردن بازی و گرفتن همه Achievement هاش هست اینه شما مثلا تو دنیا یک نفر دیگه همون Pocket Watch رو بری بگیری براتون Achievement مربوط رو باز نمیکنه و حتما باید تو دنیای خودتون انجام بشه. به طور کلی هم این Adventure مد بازی واقعا لازمه! یکی از ست هایی که خیلی دوست داشتم بگیرم مثلا Radiant Set بوده که نه تو دنیایی من نه تو دنیای رفیق من اتفاق مربوط بهش به وجود نیومد. در کل این سیستم که شانسی بازی دنیا های مختلف بسازه و بعضی وقتی هر کاری بکنی آیتم مورد نظر رو پیدا نکنی بسیار رو اعصاب هست. (سر همین leto's Amulet ملت بالای 20 بار شده ری‌رول کردن آخر پیدا نکردند)! اینا مسئلی هست که به نظر من بازی رو از حالت لذت بخش بودن در میاره! من میشه بگم مطمئن هستم حداقل شما هم بریم لیست بیارم شاید نزدیک 10-20 درصد آیتم ها رو از دست داده باشه (با توجه به اینکه اکثر باس های بازی دو حالت دارند) و اینکه چه ایونت هایی تو دنیا هایی که شما بودید اتفاق افتاده.

گرفتم بازی رو دیگه

منو لطفا ادد کنید: Play4Fun_0

من بازی رو روی PC انجام دادم. شرمنده. =((

• Like
Reactions: New Shredder

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
این اچیومنتایی هست گرفتم. فقط ۶ تاش مونده.
_oDinsøn™'s Remnant: From the Ashes Achievement Progress

خوب اینم لیست مال من:
ArefTheGreat's Remnant: From the Ashes Achievement Progress

اختلاف من با شما فقط 3 تا گزینه هست که همون طور هم که قبلتر گفتم من اتفاقا هر سه کار رو هم تو دنیاهای دیگه انجام دادم، ولی بازی تا وقتی تو دنیای خودت اون کار به خصوص رو انجام ندین قبول نداره. مثلا در مورد شما آخرین Hidden achievement هم میشه زدن اون باس سگ یا گرگ شکل به جای totem father که شما اون رو ندارید و الان اگر هدف شما گرفتن اون باشه باید انقدر reroll کنید تا توی دنیای خودش ما اتفاق بیوفته (حالا به قول شما قرار هست با آپدیت این مورد رفع بشه). در کل خیلی واضح دارم مشکل های بازی رو نسبت به بازی های هم سبک خودش میگم. شما خیلی کلی یک صحبتی میکنید که یک گوشه از صحبت های من رو رد کنید.(جسارتا بیشتر حس میشه به جای اینکه دقت کنید من صحبتم چیه فقط چندتا keyword رو نگاه میکنید) بازی در حد یک بازی خوب هست با Grind الکی و بی قاعده که واقعا حوصله سر بر میشه بعد یک مدت، مگر اینکه فقط بخوایید یک دور بازی رو از اول تا آخر برید حالا یک نفر یا دو نفر یک فان کوچیک داشته باشید.

بازی در کل جمع و جور بدون کوچیک ترین پیچیدگی هست ولی برای جمع کردن یک آیتم ممکنه بسیار آزار دهنده بشه! مپ های بازی به سر راست ترین حالت ممکن طراحی شدند! (بر خلاف مپ های بازی های مشابه خودش مثل دارک سولز ها) تقریبا همیشه معلومه از یک نقطه شما کارتون شروع میشه بعد هم میرید جلو تا برسید به مکان بعدی، اصلا گشت گذاری نداره که به اون صورت، و آیتم ها و ماموریت های مختلف کاملا شانسی اتفاق میفتند. اینا به نظر من بهتر کردن این سبک نیست و کیفیت بازی رو اوردند پایین. (من ترجیح میدم یک بازی رو مثلا 2-3 بار انجام بدم و آرام آرام همه چیز رو آزاد کنم تا اینکه 10 بار برم بازم 10 تا چیز شانسی باشه و هنوز پیدا نشه)

• Like
Reactions: New Shredder

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
631
خوب اینم لیست مال من:
ArefTheGreat's Remnant: From the Ashes Achievement Progress

اختلاف من با شما فقط 3 تا گزینه هست که همون طور هم که قبلتر گفتم من اتفاقا هر سه کار رو هم تو دنیاهای دیگه انجام دادم، ولی بازی تا وقتی تو دنیای خودت اون کار به خصوص رو انجام ندین قبول نداره. مثلا در مورد شما آخرین Hidden achievement هم میشه زدن اون باس سگ یا گرگ شکل به جای totem father که شما اون رو ندارید و الان اگر هدف شما گرفتن اون باشه باید انقدر reroll کنید تا توی دنیای خودش ما اتفاق بیوفته (حالا به قول شما قرار هست با آپدیت این مورد رفع بشه). در کل خیلی واضح دارم مشکل های بازی رو نسبت به بازی های هم سبک خودش میگم. شما خیلی کلی یک صحبتی میکنید که یک گوشه از صحبت های من رو رد کنید.(جسارتا بیشتر حس میشه به جای اینکه دقت کنید من صحبتم چیه فقط چندتا keyword رو نگاه میکنید) بازی در حد یک بازی خوب هست با Grind الکی و بی قاعده که واقعا حوصله سر بر میشه بعد یک مدت، مگر اینکه فقط بخوایید یک دور بازی رو از اول تا آخر برید حالا یک نفر یا دو نفر یک فان کوچیک داشته باشید.

بازی در کل جمع و جور بدون کوچیک ترین پیچیدگی هست ولی برای جمع کردن یک آیتم ممکنه بسیار آزار دهنده بشه! مپ های بازی به سر راست ترین حالت ممکن طراحی شدند! (بر خلاف مپ های بازی های مشابه خودش مثل دارک سولز ها) تقریبا همیشه معلومه از یک نقطه شما کارتون شروع میشه بعد هم میرید جلو تا برسید به مکان بعدی، اصلا گشت گذاری نداره که به اون صورت، و آیتم ها و ماموریت های مختلف کاملا شانسی اتفاق میفتند. اینا به نظر من بهتر کردن این سبک نیست و کیفیت بازی رو اوردند پایین. (من ترجیح میدم یک بازی رو مثلا 2-3 بار انجام بدم و آرام آرام همه چیز رو آزاد کنم تا اینکه 10 بار برم بازم 10 تا چیز شانسی باشه و هنوز پیدا نشه)
به شما و هر کس دیگه ای که دنبال آیتم یا باس خاصی می گرده این tool رو معرفی می کنم:
آنالیزور سیو فایل!(لینک)*
از اونجایی که هر بار به محضی که reroll بزنید آیتم ها و باس ها تا آخر بازی فیکس شده اس میشه خیلی راحت با چک کردن سیو فایل و باز کردنش توی notepad باس ها و آیتم هایی که قراره باهاش مواجه بشید رو ببینید، این tool کار رو راحت کرده و دیگه نیازی به دستی گشتن داخل سیو فایل هم نیست. سیو فایل رو آپلود می کنید و کل مشخصات playthrough رو بهتون میگه، اگر آیتمی که میخواید توش نیست یه بار دیگه reroll میکنید.
البته تا چند روز دیگه هم adventure mode عرضه می شه که پیدا کردن آیتم ها و باس هایی که تا حالا باهاشون مواجه نشدید رو راحت می کنه.

*مشخصه که فقط برای نسخه PC قابل انجام هست ولی تاپیک PC پیدا نکردم.

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
به شما و هر کس دیگه ای که دنبال آیتم یا باس خاصی می گرده این tool رو معرفی می کنم:
آنالیزور سیو فایل!(لینک)*
از اونجایی که هر بار به محضی که reroll بزنید آیتم ها و باس ها تا آخر بازی فیکس شده اس میشه خیلی راحت با چک کردن سیو فایل و باز کردنش توی notepad باس ها و آیتم هایی که قراره باهاش مواجه بشید رو ببینید، این tool کار رو راحت کرده و دیگه نیازی به دستی گشتن داخل سیو فایل هم نیست. سیو فایل رو آپلود می کنید و کل مشخصات playthrough رو بهتون میگه، اگر آیتمی که میخواید توش نیست یه بار دیگه reroll میکنید.
البته تا چند روز دیگه هم adventure mode عرضه می شه که پیدا کردن آیتم ها و باس هایی که تا حالا باهاشون مواجه نشدید رو راحت می کنه.

*مشخصه که فقط برای نسخه PC قابل انجام هست ولی تاپیک PC پیدا نکردم.

آقا خدا یک در دنیا صد در آخرت خیر بده بهت! کار ما را افتاد! ولی بازم شاید 20-30 بار reroll کردم برای این leto's amulet!

• Like
Reactions: miladdej

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
بازی جالب و سرگرم کننده ای بود من هم رو پیسی تموم کردم و چون تکی رفتم خیلی سخت بود اما لذت بخش بود / مخصوصا اون باس شاپرکه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر