Multi Platform Remnant: From the Ashes

ezo6_apps.40312.14472550674617543.30decaf0-5d95-43f0-ac2e-c58aaeacc309.jpg

Developer: Gunfire Games
Publisher: Perfect World Entertainment
Genre: Survival, Shooter , RPG
Release Date: 20 Aug, 2019
عنوانی هست در سبک شوترسوم شخص بقا جهان باز که توسط استودیو سازنده بازی Darksiders 3 یعنی Gunfire در حال توسعه است.
  • بازی به سه کلاس Hunter و Ex-Cultist و Scrapper تقسیم میشه که هرکدوم قابلیت های خودشون رو درند.
  • طبق گفته سازنده گان بازی ترکیبی از سری بازی های دارک سولز و دویژن.
  • سلاح و لباس هایی که بر میدارید در وزن کرکتر شما تاثیز گذاره و میتونه باعث کند شدن یا سریع شدن اون بشه.
  • 4 جهان در بازی وجود داره به نام های Earth و Yaesha و Rhom و Swap که هرکدوم از این مناطق موجودات خودشون رو دارند.
  • شما با کشتن باس فایت ها و دشمن های مختلف xp جمع می کنید و میتونید تجهیزاتتون رو اپگریید کنید.
  • 21 نمونه دشمن در بازی وجود داره بدونه حساب کردن باس فایت ها.
  • قابلیت revive کردن در بازی وجود داره.
  • بازی رو میتونید به صورت Co-op تا 3 بازیکن بازی کنید.
پ.ن: تاپیک این بازی تو قسمت PC توسط کاربر @Deadmau5 زده شده بود که من تمام اطلاعات رو از تاپیک ایشون کپی کردم، صرفا میخواستم تاپیک ایجاد بشه تا بتونیم در مورد بازی صحبت کنیم :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
بازی رو تو همین تخفیفای اخیر خریدم. خیلی چیز میز در مورد خونده بودم و اینکه چقدر بازخورد ملت در موردش مثبت بود و اینکه تیم سازندش خیلی خوب با کامیونیتی ارتباط برقرار میکرد و ازشون فاصله نمیگرفت. اولین توصیف ملت در مورد بازی سولزبورن با سلاح گرم بود که خیلی جذاب به نظر میرسید. بازی Immortal Unchained هم قصد انجام این کارو داشت اما خیلی بد شکست خوردن. ولی رمننت فرام د اشز واقعا بازی خوش ساختی هستش که از لحظه لحظش میشه لذت برد. مشکلات تکنیکی و ۳۰فریم بودنش حتی رو پلی ۴ پرو رو بذاریم کنار، بخش‌های دیگه‌ی بازی خیلی خوبن. حدود ۵۰ساعتی که بازی کردم و پلتش هم کردم اصلا احساس خستگی یا تکراری شدن نکردم. بدون شک یکی از بهترین AAهای موجود هستش که ایده‌ی خودشون رو به بهترین شکل پیاده کردن. ۴ لوکیشنی که تو طول بازی میبینیم همگی خوب طراحش شدن با دشمنای مخصوص خودشون و همچین هر کدوم دانج باس و World Boss مخصوص خودشون رو دارن. تنوع سلاح‌ها خیلی خوبه چه از نظر ظاهری چه کاربردی. کلی آرمور ست مختلف با ست بونس‌های متفاوت تو بازی وجود داره. میتونید همزمان ۲تا رینگ و یه گردنبند با خودتون داشته باشید که استت خاص خودشونو دارن و میتونن تو نحوه‌ی بازی کردنتون موثر باشن. حدود ۳۵تا Trait تو بازی وجود داره که میتونید با انجام کارای مختلف بازشون کنید و تا ۲۰ lvl آپگریدشون کنید. هر کدوم یه بخشی از شخصیتتون رو آپگرید میکنن. مثلا میزان هلث یا استامینا یا دمیج یا سرعت راه رفتن و ...
نکته‌ی جالب بازی رندوم جنریت بودنش هست که شما توی یه پلی‌ترو نمیتونید همه چیز رو ببینید، بکشید و به دست بیارید. میتونید خود Campaign رو اصطلاحا ReRoll کنید و از ابتدا با اتفاقات جدید رو به رو بشید یا به بخش ادونچر برید و هر لوکیشینی رو که میخواد انتخاب کنید و به جمع آوری آیتمای مختلف یا کشتن باس‌های باقی مونده بپردازید. بازی خیلی دستو دلبازه و تو دادن متریال یا XP یا پول اصلا پلیر رو اذیت نمیکنه. خیلی راحت میتونید با یکم وقت گذاشتن ار چیزی رو که لازم دارید فول آپگرید کنید. طراحی باس‌های بازی خیلی خوبن و هیچکدوم حس بالانس نبودن یا غیر منطقی بودن نمیدن. خیلی راحت میشه قلقشون رو گرفت و از شرشون خلاص شد. یکی از نقاط قوت بازی صداگذاریش بود که خیلی خوب میتونستید از اتفاقات اطرافتون با خبر بشید مخصوصا باس IXILLIS که شما روی پل هستید و همزمان باید با ثتا باس مبارزه کنید اما به لطف صدا گذاری عالی بازی خیلی راحت میتونید حرکات باسی که پشتتون هست رو داج بدید! Dlc جدید بازی هم که منطقه‌ی Corsus رو به ادونچر اضافه میکنه و همینطور مود سوروایل که سبک Rogue-Like داره رو به بازی اضافه میکنه که خیلی دوس دارم زودتر بگیرم و تجربش کنم
خلاصه اگه این بازی گوشه ذهنتون هست و تو فکر خریدش هستید به نظرم شگ نکنید چون به شدت فان و سرگرم کنندس

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
بازی رو تو همین تخفیفای اخیر خریدم. خیلی چیز میز در مورد خونده بودم و اینکه چقدر بازخورد ملت در موردش مثبت بود و اینکه تیم سازندش خیلی خوب با کامیونیتی ارتباط برقرار میکرد و ازشون فاصله نمیگرفت. اولین توصیف ملت در مورد بازی سولزبورن با سلاح گرم بود که خیلی جذاب به نظر میرسید. بازی Immortal Unchained هم قصد انجام این کارو داشت اما خیلی بد شکست خوردن. ولی رمننت فرام د اشز واقعا بازی خوش ساختی هستش که از لحظه لحظش میشه لذت برد. مشکلات تکنیکی و ۳۰فریم بودنش حتی رو پلی ۴ پرو رو بذاریم کنار، بخش‌های دیگه‌ی بازی خیلی خوبن. حدود ۵۰ساعتی که بازی کردم و پلتش هم کردم اصلا احساس خستگی یا تکراری شدن نکردم. بدون شک یکی از بهترین AAهای موجود هستش که ایده‌ی خودشون رو به بهترین شکل پیاده کردن. ۴ لوکیشنی که تو طول بازی میبینیم همگی خوب طراحش شدن با دشمنای مخصوص خودشون و همچین هر کدوم دانج باس و World Boss مخصوص خودشون رو دارن. تنوع سلاح‌ها خیلی خوبه چه از نظر ظاهری چه کاربردی. کلی آرمور ست مختلف با ست بونس‌های متفاوت تو بازی وجود داره. میتونید همزمان ۲تا رینگ و یه گردنبند با خودتون داشته باشید که استت خاص خودشونو دارن و میتونن تو نحوه‌ی بازی کردنتون موثر باشن. حدود ۳۵تا Trait تو بازی وجود داره که میتونید با انجام کارای مختلف بازشون کنید و تا ۲۰ lvl آپگریدشون کنید. هر کدوم یه بخشی از شخصیتتون رو آپگرید میکنن. مثلا میزان هلث یا استامینا یا دمیج یا سرعت راه رفتن و ...
نکته‌ی جالب بازی رندوم جنریت بودنش هست که شما توی یه پلی‌ترو نمیتونید همه چیز رو ببینید، بکشید و به دست بیارید. میتونید خود Campaign رو اصطلاحا ReRoll کنید و از ابتدا با اتفاقات جدید رو به رو بشید یا به بخش ادونچر برید و هر لوکیشینی رو که میخواد انتخاب کنید و به جمع آوری آیتمای مختلف یا کشتن باس‌های باقی مونده بپردازید. بازی خیلی دستو دلبازه و تو دادن متریال یا XP یا پول اصلا پلیر رو اذیت نمیکنه. خیلی راحت میتونید با یکم وقت گذاشتن ار چیزی رو که لازم دارید فول آپگرید کنید. طراحی باس‌های بازی خیلی خوبن و هیچکدوم حس بالانس نبودن یا غیر منطقی بودن نمیدن. خیلی راحت میشه قلقشون رو گرفت و از شرشون خلاص شد. یکی از نقاط قوت بازی صداگذاریش بود که خیلی خوب میتونستید از اتفاقات اطرافتون با خبر بشید مخصوصا باس IXILLIS که شما روی پل هستید و همزمان باید با ثتا باس مبارزه کنید اما به لطف صدا گذاری عالی بازی خیلی راحت میتونید حرکات باسی که پشتتون هست رو داج بدید! Dlc جدید بازی هم که منطقه‌ی Corsus رو به ادونچر اضافه میکنه و همینطور مود سوروایل که سبک Rogue-Like داره رو به بازی اضافه میکنه که خیلی دوس دارم زودتر بگیرم و تجربش کنم
خلاصه اگه این بازی گوشه ذهنتون هست و تو فکر خریدش هستید به نظرم شگ نکنید چون به شدت فان و سرگرم کنندس
بازیه جالبی هست من روی گیم پس بود خریدم خیلی هم حال میده و دارم coop میزنم واقعا دارم لذت میبرم درباره ی نقدها هم خیلی میخ نشدم برم زیاد مهم نبود چون طرفدار سولز هستم برام جالب بود تنوع دشمن ها هم بد نیست در کل بازیه که بخرید لذت ببرید از این جور بازیها خیلی کمه که سرگرمت کنه حسابی.

• Like
Reactions: NaViiDii

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
خب بالاخره این بازی هم فردا قراره آپدیت نسل جدید بگیره. ۲ حالت ۴ک/۳۰ یا ۱۰۸۰/۶۰
منتظر همین آپدیت بودم تا دوباره بشینم پاش و ۲تا dlc هم آف خوردن و رو هم شدن ۱۰$. چه فرصتی ازین بهتر تا دوباره بیفتم به جونش :D
طبق معمول ۶۰فریم قراره تجربه‌ی کاملا متفاوت رقم بزنه برامون

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,974
نام
احمد
خب بالاخره این بازی هم فردا قراره آپدیت نسل جدید بگیره. ۲ حالت ۴ک/۳۰ یا ۱۰۸۰/۶۰
منتظر همین آپدیت بودم تا دوباره بشینم پاش و ۲تا dlc هم آف خوردن و رو هم شدن ۱۰$. چه فرصتی ازین بهتر تا دوباره بیفتم به جونش :D
طبق معمول ۶۰فریم قراره تجربه‌ی کاملا متفاوت رقم بزنه برامون
ای لعنت بهشون باس فایت های بازی تنهایی خیلی سختن :D موندم بازی رو دراپ کنم بیخیالش بشم، ولی لعنتی جذابیت خاصی داره سختیش ولی این تک نفره بودنش خیلی سخته :-(

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
ای لعنت بهشون باس فایت های بازی تنهایی خیلی سختن :D موندم بازی رو دراپ کنم بیخیالش بشم، ولی لعنتی جذابیت خاصی داره سختیش ولی این تک نفره بودنش خیلی سخته :-(

کدوم باسی؟ بعد آپدیت خیلی بازی نکردمش اما روی PS4 بازی رو شخم زده بودم و واقعا یکی از سورپرایزای نسل ۸ بود برای من. یکم صبر و تحمل به خرج بدی حله. اگه یه باس اذیتت میکنه برو تو بخش Adventure فارم کن کرکتر و آیتمات بهتر بشن. حیفه دراپش کنی مخصوصا وقتی با فضای کلی بازی حال کردی

• Like
Reactions: Paradise Lost

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,974
نام
احمد
کدوم باسی؟ بعد آپدیت خیلی بازی نکردمش اما روی PS4 بازی رو شخم زده بودم و واقعا یکی از سورپرایزای نسل ۸ بود برای من. یکم صبر و تحمل به خرج بدی حله. اگه یه باس اذیتت میکنه برو تو بخش Adventure فارم کن کرکتر و آیتمات بهتر بشن. حیفه دراپش کنی مخصوصا وقتی با فضای کلی بازی حال کردی
باس singe بودم، تقریبا بعد از 4 ساعت تنهایی زدمش، خدایی خون تو دماغم ترکید تازدمش، چقدر وحشی بود!
این بخش adventure اگه بریم لول اپ جمع میشن رو بازی اصلی؟

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
باس singe بودم، تقریبا بعد از 4 ساعت تنهایی زدمش، خدایی خون تو دماغم ترکید تازدمش، چقدر وحشی بود!
من بزرگترین مشکلم باس Horrow بود که هر کاری میکردم نمیتونستم بزنمش تا اینکه باگ شد و یکبار دیدم ایستاده و خودش و نوچه هاش هیچ کاری نمیکنن منم زدمش مرد! یک باس دیگه هم بود Ixillis که بنظرم سخت ترین باس بازیه اونم دهنم سرویس شد زدمش! Singe بنظرم آسونه نسبت به این 2 تا.

• Like

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد

آره هرچی اونجا جمع کنی با کرکترت میان تو بخش استوری

• Like

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,974
نام
احمد
الان که رسیدم به اواخر بازی واقعا خیلی لذت بخش شده، حسابی لول اپ شدم و سلاح های قوی و تا اخر لول کردم، بنظرم، یک بازی نقش افرینی تمام عیاره، با اسکیل پوینت های بی شمار که قابلیت لول اپ تا 20 رو دارن، ولی بنظرم بازی خیلی کوتاهه! تا اومدم سلاح ها و لباس ها و اسکیل پوینت ها رو لول اپ کردم رسیدم به اواخر بازی...
بازی رو هارد هم بشدت سخته، باس های بازی هم بی منطقی خیلی سختن...
در کل بازی خوبی بود، ولی میشد با ساخت داستان و موسیقی بهتر خوب ترش کرد، ولی سازنده ها خودشون با زبون بی زبونی بازی رو طوری ساختن که یک راست میگه برید از گیم پلی لذت ببرید ، بنظرم جز بهترین بازی های COOP هست...

خوبی بازی اینه ، دشمنان ، محیط ها، باس ها تو دور اول برای هر کی یک طوری هست و با بقیه فرق داره، و بصورت راندم ساخته میشه!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
خب بالاخره dlc داستانی با اسم Subject 2923 هم تموم کردیم. دیگه این سری تا آف خوردن زدم تو گوششون. خوب بود در کل. حدود ۵ ساعت تموم کردنش زمان برد. آیتمایی که توی dlc به دست میاریدخیلی خوبن. یه رینگ خیلی خوب بود. آرمور ست خوبی داره. یه لانگ گان به اسم Fusion Rifle داره و یه اسلحه melee به اسم World's Edge که هر ۲ هم از نظر ظاهری هم کاربردی خیلی خوبن و البته هر دو هم از باس آخر به دست میان. طراحی باس آخرم خیلی دوس داشتم. بقیه باس‌هایی که توی dlc میبینیم به نظرم بیشتر میتونن اذیت کنن نسبت به باس‌های بازی اصلی. محیط ابتدایی سابجکت ۲۹۲۳ رو بیشتر دوس داشتم نسبت به محیط برفیش. خیلی تم باحالتری داشت. لول دیزاین جالب و متفاوتی هم داشت.سوروایول هم یکم وقت شد بازی کنم. یه بخش روگ‌لایک طور هست که به بازی اضافه کرده بودن و واقعا هم خوب ساختنش. کلا تیم خیلی خوب و باحالی پشت این بازی هستش. بازی خوبی ساختن و خیلی خوب ساپورتش کردن. به شدت هم به حرف گیمرا گوش میدادن و کاملا از نزدیک باهاشون در ارتباط بودن
ببینیم پروژه بعدیشون چطوریاس.

موفق باشیم

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,309
نام
مــاکــان

============
تو نسخه دوم ویژگی رندوم رو خیلی روش مانور دادن.
به جای اینکه کار راحت تر رو انجام بدن و ویژگی Procedural generation رو اضافه کنن مسیر جذابتری رو پیش گرفتن که بازی برای پلیرها تکراری نشه و همینطور ارزش تکرار بالا داشته باشه.
این ویژگی اینطوره که استودیو مسیرهای مختلف با مینی باس های مختلف و همینطور داستانکهای مختلفی رو کاملا طراحی کردن و در بازی قرار دادن.
شما بازی رو که شروع میکنید بازی شما رو رندوم در یک دنیای مشخص بصورت تصادفی قرار میده که داستان/باس و محیط خودش رو داره .
دفعه دیگه که بازی رو شروع میکنید این امکان رو دارید که باز هم در یک مسیر متفاوت بصورت تصادفی قدم بزارید و تجربه منحصر بفردی داشته باشید.

این مسیرها کاملا از لحاظ داستانی/مینی باس و باس توسط استودیو طراحی و اسکریپت شده هستن و یک تجربه کاملن.
در نتیجه بی هدف پشت هم چیده نمیشن.

این بنظرم اگه درست اجرا شده باشه ویژگی خیلی جالبیه که با این سبک کاملا هماهنگه.
فقط امیدوارم استودیو تو تله کمیت نیفتاده باشه و بدلیل قرار دادن دنیاهای متفاوت و منحصر بفردِ پر تعداد و دهن پرکن ، از کیفیت اونها کم نکرده باشه.

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
کسی میدونه روی ایکس باکس چطور میشه آنلاین بازیش کرد؟ برای من گاهی بصورت رندوم یکی دو نفر وارد بازیم می‌شن اما من نمیتونم وارد بازی کسی بشم، مدام میگه could not resolve network address
اینترنت شاتل هستم و سرویس گیمینگ هم خیر سرشون فعاله.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر