Remnant: From the Ashes |PC

ezo6_apps.40312.14472550674617543.30decaf0-5d95-43f0-ac2e-c58aaeacc309.jpg

Developer: Gunfire Games
Publisher: Perfect World Entertainment
Genre: Survival, Shooter , RPG
Release Date: 20 Aug, 2019
Steam Page: Remnant: From the Ashes
عنوانی هست در سبک شوترسوم شخص بقا جهان باز که توسط استودیو سازنده بازی Darksiders 3 یعنی Gunfire در حال توسعه است.
  • بازی به سه کلاس Hunter و Ex-Cultist و Scrapper تقسیم میشه که هرکدوم قابلیت های خودشون رو درند.
  • طبق گفته سازنده گان بازی ترکیبی از سری بازی های دارک سولز و دویژن.
  • سلاح و لباس هایی که بر میدارید در وزن کرکتر شما تاثیز گذاره و میتونه باعث کند شدن یا سریع شدن اون بشه.
  • 4 جهان در بازی وجود داره به نام های Earth و Yaesha و Rhom و Swap که هرکدوم از این مناطق موجودات خودشون رو دارند.
  • شما با کشتن باس فایت ها و دشمن های مختلف xp جمع می کنید و میتونید تجهیزاتتون رو اپگریید کنید.
  • 21 نمونه دشمن در بازی وجود داره بدونه حساب کردن باس فایت ها.
  • قابلیت revive کردن در بازی وجود داره.
  • بازی رو میتونید به صورت Co-op تا 3 بازیکن بازی کنید.

hm16_wara.png

آخرین ویرایش:

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,360
خب فرصت شد یه 5 ساعتی بازی کنم
واقعا بازی خوبیه و یه چیز جالبی که داره دنیایی هرکی با دیگری فرق میکنه مثلا من داشتم همون مپ تنهایی میرفتم بعد جوین یه پارتی تو همون مپ و همون منطقه شدم یه چندتا دانجن بود در صورتی که برای من یه دونه هم نبود
بمیرید هم دشمنا از جا های مختلف spawn میشن کلا سیستم بازی Random generetion
بازی فوقالعاده سخته من دارم رو normal بازی می کنم کم اوردم دیگه کلا بازی تکنفره ای نیست باس فایت هاش واقعا به چالش میکشنت

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,360
بچه ها سینگل پلیرش چجوریه؟.به اندازه کافی خوب هست یا فقط کواپ حال میده؟
سینگلش یه چیزی مثل division عه اگه برای سینگل میخوای بگیری نگیر
اصل بازی co-op من خودمم منتظرم یکی بیاد باش برم بازی رو خیلی سخته

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
چقدر این باس The Horrow سخته دهنم سرویس شد :Dخیلی وحشیه یه سری نوچه هم داره قد خود باس وحشین میریزن سرت اصن نمیشه نفس کشید:D

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
چقدر این باس The Horrow سخته دهنم سرویس شد :Dخیلی وحشیه یه سری نوچه هم داره قد خود باس وحشین میریزن سرت اصن نمیشه نفس کشید:D
=))=))=))=))=))=))تا این پستو دادم برگشتم تو بازی باس دچار باگ شد همینطور ایستاد حمله هم نمیکرد زدم کشتمش=))=))=))=))=))=))=))

• Like
Reactions: Dante Redfield

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
فکر کنم دیگه بازی به کو آپ نیاز داره. یه باسه که عین خودشو احضار میکنه لهت میکنن اون وسط. واقعا موندم چی کار کنم. خاطر Ornsein و Smaug توی دارک سولز زنده شد :D

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
فکر کنم دیگه بازی به کو آپ نیاز داره. یه باسه که عین خودشو احضار میکنه لهت میکنن اون وسط. واقعا موندم چی کار کنم. خاطر Ornsein و Smaug توی دارک سولز زنده شد :D
زدمش زدمش هووووووووراه خودم دست کم گرفتم\m/\m/\m/

• Like
Reactions: ArefTheGreat

kourosh4u

کاربر سایت
Jun 23, 2006
178
آقا اينو کرکی ميشه آنلاين بازی کرد؟ اصلاً با اينترنت ايران ميشه؟ خيلی دوست دارم اينو با دوستم بازی کنم لطفاً راهنمايی کنيد، اکانت قانونی با سرور کرکی داستانش چی ميشه؟

• Like
Reactions: ArefTheGreat

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
آقا اينو کرکی ميشه آنلاين بازی کرد؟ اصلاً با اينترنت ايران ميشه؟ خيلی دوست دارم اينو با دوستم بازی کنم لطفاً راهنمايی کنيد، اکانت قانونی با سرور کرکی داستانش چی ميشه؟

بازی با اینترنت ایران به طور کلی مشکلی نداره. من البته بازی رو به صورت قانونی تهیه کردم و با یکی از دوستام داریم میریم جلو. ولی در مورد اکانت قانونی و سرور کرکی چیزی نمیدونم. ایول عضو قدیمی! مدت زمان عضویت شما اینجا از سن یک سری اعضای سایت الان بیشتره!

بازی در کل تجربه خوبی هست و این ایده دارک سولز تو با اسلحه رو خوب پیدا کرده. خود بازی داستان بدی نداره. ولی یک قضیه ای هست که هر بازیکنی دنیایی خاص خودش رو تو بازی تجربه میکنه، و هر مکانی از بازی یک سری اتفاق ها داده میشه، مثلا تو محیط اول بازی 4 تا باس تو dungeon های بازی میتونه وجود داشته باشه که برای هر فرد تو دنیای خاص خودش فقط دوتا از این ها حضور دارند. برای همین بهتر کامل بازی رو دونفر برید جلو که شانس اینکه نفر دوم باس های دیگه رو ببینه بیشتر بشه (البته ممکن هست کلا هر هم یک سری چیزای تکراری تجربه کنید که همین جلو دسترسی شما به یک سری آیتم های خاص رو میگیره) ولی این قضیه که هر مکان بازی رو رسما برای کامل کردن حداقل باید دوبار رفت یک مقدار بازی رو حوصله سر بر میکنه! (حالا یک سری باس دیگه هم هست که مثلا خودشون دوحالت میشه کشتشون و تو هر حالت یک آیتم خاص دارپ میشه و بعد از اون هم ممکنه کلا تو دنیایی دوست شما کلا به جای اون باس یک باس دیگه باشه که باز خود اونم دو حالت داره) و برای همین شاید لازم باشه بعضی جاها 4 بار یک مکان برای کامل کردن تجربه کنید که خوب حوصله سر بر میکنه بازی رو. مکان های مختلف بازی بدک نیست ولی به هیچ وجه طراحی های بازی جوری نیست که مثل سری سولز آدم رو جذب خودش کنه!

به طور کلی تمام باس های اصلی بازی دو حالت کشتن یا کامل کردن ماموریتشون رو دارند، حالا بعضیا در واقع Semi-optional حساب میشند و ممکن تو یک دنیایی دیگه جای اون باس یک باس دیگه حضور داشته باشه.

kourosh4u

کاربر سایت
Jun 23, 2006
178
بازی با اینترنت ایران به طور کلی مشکلی نداره. من البته بازی رو به صورت قانونی تهیه کردم و با یکی از دوستام داریم میریم جلو. ولی در مورد اکانت قانونی و سرور کرکی چیزی نمیدونم. ایول عضو قدیمی! مدت زمان عضویت شما اینجا از سن یک سری اعضای سایت الان بیشتره!

بازی در کل تجربه خوبی هست و این ایده دارک سولز تو با اسلحه رو خوب پیدا کرده. خود بازی داستان بدی نداره. ولی یک قضیه ای هست که هر بازیکنی دنیایی خاص خودش رو تو بازی تجربه میکنه، و هر مکانی از بازی یک سری اتفاق ها داده میشه، مثلا تو محیط اول بازی 4 تا باس تو dungeon های بازی میتونه وجود داشته باشه که برای هر فرد تو دنیای خاص خودش فقط دوتا از این ها حضور دارند. برای همین بهتر کامل بازی رو دونفر برید جلو که شانس اینکه نفر دوم باس های دیگه رو ببینه بیشتر بشه (البته ممکن هست کلا هر هم یک سری چیزای تکراری تجربه کنید که همین جلو دسترسی شما به یک سری آیتم های خاص رو میگیره) ولی این قضیه که هر مکان بازی رو رسما برای کامل کردن حداقل باید دوبار رفت یک مقدار بازی رو حوصله سر بر میکنه! (حالا یک سری باس دیگه هم هست که مثلا خودشون دوحالت میشه کشتشون و تو هر حالت یک آیتم خاص دارپ میشه و بعد از اون هم ممکنه کلا تو دنیایی دوست شما کلا به جای اون باس یک باس دیگه باشه که باز خود اونم دو حالت داره) و برای همین شاید لازم باشه بعضی جاها 4 بار یک مکان برای کامل کردن تجربه کنید که خوب حوصله سر بر میکنه بازی رو. مکان های مختلف بازی بدک نیست ولی به هیچ وجه طراحی های بازی جوری نیست که مثل سری سولز آدم رو جذب خودش کنه!

به طور کلی تمام باس های اصلی بازی دو حالت کشتن یا کامل کردن ماموریتشون رو دارند، حالا بعضیا در واقع Semi-optional حساب میشند و ممکن تو یک دنیایی دیگه جای اون باس یک باس دیگه حضور داشته باشه.

ممنون از توضيحات البته در مورد بازی اطلاعات کافی دارم! ولی به شدت علاقه مندم اين بازی رو مولتی بازی کنم نه سينگل! دلم تنگ شده واسه اون بازی های دو نفره خوب قديمی و اين ميتونه مثل اونا باشه حال ميده....اگه بازی با اينترنت ايران مشکلی نداره در نهايت قانونی تهيه ميکنم هر چند گرونه ولی فعلاً دارم ور ميرم باهاش برای آنلاين کرکی..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر