Multi Platform Remnant 2

سازنده
Gunfire Games
تاریخ انتشار
Summer 2023
ناشر
Gearbox Publishing
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
hd_logo_1ckk.png

Developer: Gunfire Games
Publisher: Gearbox Publishing
Genre: Souls-like, Shooter , RPG
Release Date: Summer 2023
Steam Page: Remnant 2

• Remnant 2 ادامه ای بر بازی پرفروش remnant from the ashes هست که قرار است در تابستان 2023 برای PC و کنسول های نسل نهمی XBSX/S و PS5 عرضه شود.
  • همانند نسخه پیشین بازی از سیستم پیشرفته تر procedural generation استفاده میکنه که به گفته خودشون تجربه شما با دوستانتون کاملا متفاوت بوده و ارزش تکرار پذیری بالایی داره برای مثال مراحل و ایتم و باس فایت و دانجن ها و ... کاملا فرق میکنه.
  • بازی رو میتونید به صورت Co-op تا 3 بازیکن بازی کنید.
  • در حال حاضر کلاس های معرفی شده Gunslinger و The Handler و The Challenger هستند.
  • در حال حاضر World های بازی Yaesha ، Losomn که شامل Dran و Fae میشه هستند.

کلاس ها
Gunslinger کلاس assault بازی محسوب میشه که سلاح اصلیش Rifle و Pistol عه.

Perk اصلی این کلاس Loaded هست که وقتی اکتیو میشه به مدت 15 ثانیه مهمات شما بی نهایت و Skill های شما بدون cooldown میشن.
  • Swift Shot دریافت 15% (Fire Rate) و 25% (Ranged Damage) و 5% (Critical Chance) برای تمامی سلاح ها.
  • Posse Up وقتی مهماتی از روی زمین بر میدارید 30% از اون بین باقی کلاس های تقسیم میکنه.​
  • Quick Hands دیافت 10% (Reload Speed) و اگه خشاب آخر باشه 2X میشه.​
  • Sleight Of Hand​
SKILLS
  • Quick Draw

Screenshot 2023-06-13 143452.png
  • Sidewinder

Screenshot 2023-06-13 143519.png

• Bulletstorm
Screenshot 2023-06-13 143549.png

تاپیک آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:
REMNANT II® - Remnant II Anniversary & DLC #3 Announcement - Steam News

خب DLC سوم هم سپتامبر منتشر میشه و دیگه سنت شکنی نکردن و این یکی رو هم داخل N'Erud ساختن ولی خب با توجه به کیفیت و تفاوت دو تا لوکیشن قبلی، میشه انتظار داشت که نرود هم خیلی خفن بشه. واقعا پتانسیل خفنی داره این دنیاش. قراره یه گیم‌ مُد جدید هم بدن که رایگانه و همینطور سیستم پراگرشن جدید رو هم به بازی اضافه میکنن. The Dark Horizon هم قراره خفن‌ترین dlcشون باشه و اطلاعات تکمیلی هم منتشر خواهد شد طی روزهای آینده.

بازیه خیلی خوبیه و من خیلی تونستم باهاش ارتباط بگیرم
این بازی به نظرم از هر بازی ای توش هست!

تم بلادبورن، موزیکی که در یه سری از محیط ها خیلی منو یاده لست او عاس و انچارتد میندازه!
کلا تو این بازی هر از بازی دیگه ای توش الهام گرفته شده که به نظرم نکته ی بدی هم نیس
یه جاهایی هم یاد گاد او وار افتادم

به نظرم بد نیس بازیا اینطوری الهام بگیرن البته که کپی کاری نیست و بازی منحصر به فرده .
من نمره خوبی به این بازی میدم یه مزیت خیلی خوبی داره اونم اینه که هر وقت dead میشید، هرچی گرفتید از بین نمیره (که سولزفن ها این موضوع براشون مقدسه و توهین میدونن فک کنم:D)
یه مورد خیلی بدی که تو بازی دیدم ریلود کردن به شدت کنده، خیلی خیلی کند انجام میشه

• Like
Reactions: DedSec88
یه مورد خیلی بدی که تو بازی دیدم ریلود کردن به شدت کنده، خیلی خیلی کند انجام میشه

با کدوم سلاح بازی میکنی؟ چون هر کدوم ریلود تایم مخصوص خودشونو دارن. البته با رینگ و میوتیتور هم میشه سرعت ریلود رو زیاد کرد ولی خب اصولا کسی دوتا اسلاتش رو اینجوری حروم نمیکنه :D بعضی سلاح‌ها خیلی سریع ریلود میشن ولی بعضیام هستن پیرت میکنن. در کل بهترین کار اینه که بری سراغ سلاح جدید :D

همون سلاح های دیفالت روی حالت challenger

من این مدل بازیارو این شکلی بازی میکنم که یه ذره میرم جلو، بعدش فقط coop بازی میکنم و کمک بقیه میکنم اینطوری کلی میتونم upgrade material پیدا میکنم.
ولی یه جاهایی دیدم یه سریا سلاح های عجیبی داشتن که حالت برقی اینا داشت :D
اینا رو کی میتونم بگیرم؟

و اینکه downgrade کردن سلاح ها کم میکنن یه چیزی میدن ؟( ایرانی بازی داره ؟ :D )

• Like
همون سلاح های دیفالت روی حالت challenger

من این مدل بازیارو این شکلی بازی میکنم که یه ذره میرم جلو، بعدش فقط coop بازی میکنم و کمک بقیه میکنم اینطوری کلی میتونم upgrade material پیدا میکنم.
ولی یه جاهایی دیدم یه سریا سلاح های عجیبی داشتن که حالت برقی اینا داشت :D
اینا رو کی میتونم بگیرم؟

و اینکه downgrade کردن سلاح ها کم میکنن یه چیزی میدن ؟( ایرانی بازی داره ؟ :D )

سلاحی که برق میزنه یکی داریم که متریالش توی لبیرنت پیدا میشه و بعدش میری خود سلاح رو کرفت میکنی. تنوع سلاحاش که خیلی زیاده. اکثرشون هم از باس‌ها دراپ میشن. هر ورلد باس هم دوتا دراپ میکنه با توجه به مدلی به بکشیش.
اگه سلاحتو دانگرید کنی تمام متریالش رو بهت برنمیگردونه. فکر کنم ۷۵٪ رو پس میداد.

یکی دو تا از مپ های بازی فوق العاده قشنگ و اتمسفره بی نظیری داره به خصوص Yaesha
مخصوصا تو این جا وقتی مبارزات شروع میشه یه اهنگ پخش میشه که یه ته صدای یه خانومه میاد که یعنی اونجا وسط مبارزه قشنننگگگ من یه حس حماسی وسط بازی پیدا میکنم.
خیلی خوبه لامصب
جا داره بگم این بازی underrated هست.
درسته الدن رینگ خیلی خفنه ولی این بازی نه در اون حد ولی حداقل باید یک سوم اون بازی سرو صدا میکرد.

همه چیش خوبه.
باس فایتهاشم جالبه و خیلی خاصه
استوریش فقط خیلی باب میل من نیس (اونم مشکل منما :D، من خیلیییی سخت داستان میپسندم)

استوریش فقط خیلی باب میل من نیس (اونم مشکل منما :D، من خیلیییی سخت داستان میپسندم)

نه اتفاقا استوری بازی جالب نیست. یعنی هیچی نداره اما برعکس واسه لور هر لوکیشن و باس حسابی سنگ تموم گذاشتن. من خودم دنیای NightWeaver رو خیلی دوس دارم. خیلی هم خوب که خوشت اومده از بازی :D

• Like

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or