Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

SONY1

کاربر سایت
Dec 15, 2007
178
نام
حسن
Red Dead

الاناس که بعضی از دوستان میگن که بازی رو تموم کردم و میگن خیلی هم عالی بود :laughing:
لطفا برای بازی که اینقدر منتظرش بودید احترام قائل بشید و یه شبه تمومش نکنید حداقل در طول یه ماه تمومش کنید
مثل همون قضیه ی الن ویک که بعضی ها در همون شب اول عرضه تلاش 5 ساله رمدی رو تموم کردن :laughing:

اتفاقا من هم در چند پست قبلی همینو گفتم چون واقعا حیفه /:)

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
هوراااااااااااااااااا ...
بیچاره منظورش این بود اگه در جوار خانواده بازی میکنید مراقب باشید ! نه اینکه آخ جون Na**d Girl ! :biggrin1:

Last edited by a moderator:

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
این سوال فکر کنم خیلی تکرار شده ولی برای اینکه مطمئن بشم دوباره میپرسم

اگه الان این بازی رو با پروفایل لایو بازی کنم. و بعد از انتشار رسمی به لایو وصل بشم و آنلاین بازی کنم خطر بن شدن داره؟ الان شماها که بازی می کنید با پروفایل غیر لایو بازی میکنید؟

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
این سوال فکر کنم خیلی تکرار شده ولی برای اینکه مطمئن بشم دوباره میپرسم

اگه الان این بازی رو با پروفایل لایو بازی کنم. و بعد از انتشار رسمی به لایو وصل بشم و آنلاین بازی کنم خطر بن شدن داره؟ الان شماها که بازی می کنید با پروفایل غیر لایو بازی میکنید؟

بله به احتمال بسیار زیاد !!!!!!!!!!!!!!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
بیچاره منظورش این بود اگه در جوار خانواده بازی میکنید مراقب باشید ! نه اینکه آخ جون Na**d Girl ! :biggrin1:

تازه واسه SC:C هم همین رو نوشته بود ولی اگه تو چیزی دیدی منم دیدم:D!!!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
تازه واسه SC:C هم همین رو نوشته بود ولی اگه تو چیزی دیدی منم دیدم:D!!!

دیدن اینجور تصاویر مغایرت داره با چشم بصیرت تو که چشم بصیرتت ده دهمٍ

AK47

کاربر سایت
Aug 20, 2006
276
نام
شاهین
درود

دوستان از کجا می شه یه توضیح درست حسابی برای نقشه های گنج بازی پیدا کرد ؟

یه درخت برا من کشیده بالاش نوشته 110 احتمالا منظورش این بوده که باید جایه گنجو از 110 بپرسیم :cheesygri

خیلی گنگه نقشهه

ممنون

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
ما هم بازی رو گرفتیم ! اما یه مشکل اینکه من به بازیهای این شرکت آشنایی ندارم ! چطور میشه مراحل جدید رو از روی نقشه پیدا کرد ؟؟؟؟ یه فلش میده هر چی میری به جایی نمیرسی !!!!!!

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
ما هم بازی رو گرفتیم ! اما یه مشکل اینکه من به بازیهای این شرکت آشنایی ندارم ! چطور میشه مراحل جدید رو از روی نقشه پیدا کرد ؟؟؟؟ یه فلش میده هر چی میری به جایی نمیرسی !!!!!!
اون فلش برای قطب نماست عزیز . مرحله های اصلی بازی رو نقشه به صورت حروف انگلیسی هستش که اول اسم شخصی هست که ازش معموریت میگیریم . مثلا B که اولین معموریت رو مشخص میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر