Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
جدیدا یه قابلیت جدید به dead eye اضافه شده که باعث میشه در هنگام فعال بودن Dead eye به طور اتوماتیک بوسیله ی علامت ضربدر افراد و حیوانات علامتگذاری بشند. چگونه می تونم این قابلیت جدید رو تغییر و به حالت قبل - حالتی که در حالت dead eye خودم باید بدون علامت گذاری شلیک می کردم - بر گردونم؟

دوستان من یه سوال در مورد بلک جک (همون 21 ) دارم .راهنمای داخل سایت رو هم خوندم اما جواب این سوالم توش نبود.

من بازی می کنم و شاید 2-3 بار 50 تا Chips هم برنده میشم اما وقتی بلند میشم اون هایی که برنده شدم رو بهم نمیدن!!!

چجوریه؟؟ باید تا چند دست بشینم تا پول هایی که برنده شدم رو بردارم برم؟؟؟

مثل اینکه قرار بوده جان مارستن این شکلی باشه!!!
اینکه شبیه جک بلک هستش!(شخصیت اصلی بازی Brutal legend)
خدایی قیافه الان جان مارستن خیلی خفن تره.مخصوصاً اون خط و خشی که روی صورتش هست.این انگار خودش ورداشته با تیغ اصلاح صورتشو خط خطی کرده!

مثل اینکه قرار بوده جان مارستن این شکلی باشه!!!
این که شخصیت red dead قبلی بود دوست من
560967_front.jpg

این دستمال که روی صورتمون میبندیم از کجا میشه خرید؟
اسمش چیه؟
اسب از کجا میشه خرید؟
چرا جان را کشتند ؟

Last edited by a moderator:
سلام امروز داشتم بازی می کردم یهو بازی هنگ کرد میدونید مشکل از کجاست دیسکمم تمیز تمیز است
برایه منم یبار اینجوری شد خواست لود کنه تصویر سیاه شد دیگه بالا نیومد مجبور شدم دستگاهو ریست کنم!سیوم پرید ولی باره دوم رد کرد...

این دستمال که روی صورتمون میبندیم از کجا میشه خرید؟
اسمش چیه؟
اسب از کجا میشه خرید؟
اون دستمال اسمش Bandana هستش! باید از مغازه Tailor (خیاطی) که توی Thive's Landing یا یکی دیگه از شهرهای آمریکا هستش بخری.

اسب هم وقتی بری تو جنرال استور های سطح شهرها یه چیزهایی هست مثل سند که اون رو می خری!

Last edited by a moderator:
يه سوال : يه روش براي پولدار شدن چيه ؟ يعني روشي كه درآمدش از بقيه كارا بهتره (درضمن حلال هم باشه !)

چندتا نکته هست:

1- هرجا حیوونی می بینی شکار کن و پوستش کن. هرجا.

2- Bounty ها تا الان (30% با کلی ماموریت فرعی ) برای من خیلی ساده بوده. خیلی هم خوب پول میدن مخصوصا اگه زنده ببریش که کاره ساده ای هم هست. (یه تیر بزن به پاش)

چند تا سوال دارم:
1.میشه اسب ها را فروخت؟ چطوری؟
2.من میخوام با قابلیت dead eye چند نفر را علامت بزنم ولی نمیشه باید مرحله جلوتر برم تا فعال بشه؟
3.من یه اسب قبلا داشتم حالا بهم یدونه جایزه دادن تو یکی از ماموریت ها وقتی سوت میزنم این جدیده میاد چی کار کنم تا قبلیه بیاد؟
4.اسب هامون کجا هستن(استبل کجاست؟)
5.خر از کجا میشه پیدا کرد؟

چند تا سوال دارم:
1.میشه اسب ها را فروخت؟ چطوری؟
2.من میخوام با قابلیت dead eye چند نفر را علامت بزنم ولی نمیشه باید مرحله جلوتر برم تا فعال بشه؟
3.من یه اسب قبلا داشتم حالا بهم یدونه جایزه دادن تو یکی از ماموریت ها وقتی سوت میزنم این جدیده میاد چی کار کنم تا قبلیه بیاد؟
4.اسب هامون کجا هستن(استبل کجاست؟)
5.خر از کجا میشه پیدا کرد؟
1-اطلاع ندارم...
2-تو یه ماموریت خدش بهت می ده...
3-فکرک نم استالیون را می گید...اقا این که از این یابو ها خیلی بهتره!ولی خوب,فکر نکنم بشه دیگه اسب قبلیه را پیدا کنید...
4-استبل؟استبل نداریم که...هر موقع یه اسب دارید,سوت می زنید میاد...بقیه اسب هاتون نمیمونند...
5-فکر نکنم خر باشه...البته تو مولتیش فقط خر هست و اسب نیست...ولی خیلی کنده...حالا چرا خر؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or