Red Dead Redemption | PS3

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
متاسفانه RDR یکی از عناوینی ـه که بیشترین "چیتر" رو توی قسمت مولتی ـش جا داده!
اصلاً فکر نکنم تا حالا کاری برای اخراج کردن این بازی کننده ها و جلوگیری از ورود ـشون کردن یا نه ولی هر وقت من با بچه ها رفتیم Public Room از 10 تا بازیکننده ای که اونجا بودن 5-6 نفر ـشون چیتر بودن. به عنوان مثال بعضی ـا با چیت رنک ـه خودشونو 200 میکنن یا همینجور که خودت هم دیدی خودشون رو ضد گلوله می کنن !

راک استار تو موضع بازیسازی یه قدرت بلا منازعه اما انگار تو زمینه ی انلاین و شبکه هنوز جا واسه کار داره...اینجاست که ادم پی به قدرت اکتیویژن میبره!!

• Like
Reactions: ALit214

ar93

کاربر سایت
Feb 8, 2010
435
نام
Alireza MB
راک استار تو موضع بازیسازی یه قدرت بلا منازعه اما انگار تو زمینه ی انلاین و شبکه هنوز جا واسه کار داره...اینجاست که ادم پی به قدرت اکتیویژن میبره!!
چی ؟؟؟ اکتیویژن ؟؟؟؟؟
mw2 رو تا حالا بازی نکردی انگار.... !!!!! (شوخی :D)
به نظر من از لحاظ امنیتی (آنتی چیت) بهترین سازنده ea هست....

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
چی ؟؟؟ اکتیویژن ؟؟؟؟؟
mw2 رو تا حالا بازی نکردی انگار.... !!!!! (شوخی :D)
به نظر من از لحاظ امنیتی (آنتی چیت) بهترین سازنده ea هست....

ea که کارش درسته.من هم مدرن وارفار 2 رو بعد از انتی هک بازی کردم و از قبلش خبر ندارم ولی تو بلک اپس که این داستانا نبود.

ar93

کاربر سایت
Feb 8, 2010
435
نام
Alireza MB
ea که کارش درسته.من هم مدرن وارفار 2 رو بعد از انتی هک بازی کردم و از قبلش خبر ندارم ولی تو بلک اپس که این داستانا نبود.
کی گفته که mw2 آنتی هک داره ؟
من خودم کسی رو میشناسم که انواع و اقسام چیت و هک رو توی mw2 میزنه !!!!

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
یادش بخیر سال گذشته همین موقع بود که من داشتم مولتیه RDR رو بازی میکردم.خیلی جذاب بود ولی اونموقع من چیتر توی بازی ندیدم.شاید تازگیها واسش چیت درست کردن.خدائیش ROCKSTAR نباید بذاره این چیترهای مفت خور بازی رو به گند بکشن.

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
یادش بخیر سال گذشته همین موقع بود که من داشتم مولتیه RDR رو بازی میکردم.خیلی جذاب بود ولی اونموقع من چیتر توی بازی ندیدم.شاید تازگیها واسش چیت درست کردن.خدائیش ROCKSTAR نباید بذاره این چیترهای مفت خور بازی رو به گند بکشن.

فقط یه مشت بی وجود این کار رو میکنن و چیزی جز فحش نصیبشون نمیشه :dتموم لذت بازی تو اینه که خودت زحمت بکشی به رتبه های بالا برسی نه این که مثل این ابله ها که فقط خودشون رو الاف کردن!!

• Like

daeialborz

کاربر سایت
May 2, 2008
124
چقدر این مرحله های کشتن گروههای خلافکارا راحته...البته به لطف حالت تیراندازی کژوآل :D
ولی این مرحله که باید گاوها را ببری چرا و هی صاعقه می زنه روی اعصابه! الان دقیقاً باید چی کار کرد؟ باید کجا رفت؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,084
نام
محمد امین
چقدر این مرحله های کشتن گروههای خلافکارا راحته...البته به لطف حالت تیراندازی کژوآل :biggrin1:
ولی این مرحله که باید گاوها را ببری چرا و هی صاعقه می زنه روی اعصابه! الان دقیقاً باید چی کار کرد؟ باید کجا رفت؟

باید گاوها رو به نقطه های زرد رنگ برسونی هر گاوی هم که فرار کرد رو باید برگردونی به گله سعی کن پشت گله با فاصله حرکت کنی و هر بار به سمت چپ و راست متمایل بشی..

daeialborz

کاربر سایت
May 2, 2008
124
باید گاوها رو به نقطه های زرد رنگ برسونی هر گاوی هم که فرار کرد رو باید برگردونی به گله سعی کن پشت گله با فاصله حرکت کنی و هر بار به سمت چپ و راست متمایل بشی..
تا اونجا که مشکلی نیست
مشکل از وقتی شروع می شه که می رسیم به نقطه زرده و یه تیکه دمو نشون می ده که صاعقه می زنه به درخت
بعد یهو تعداد گاوها زیاد می شه و وحشی می شند! می رند لب پرتگاه!
دقیقاً هم مشخص نیست باید گاوها را کجا برد؟
خلاصه مرحله بیخودیه :D

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,244
نام
Мojtaba
تا اونجا که مشکلی نیست
مشکل از وقتی شروع می شه که می رسیم به نقطه زرده و یه تیکه دمو نشون می ده که صاعقه می زنه به درخت
بعد یهو تعداد گاوها زیاد می شه و وحشی می شند! می رند لب پرتگاه!
دقیقاً هم مشخص نیست باید گاوها را کجا برد؟
خلاصه مرحله بیخودیه :D
اگه جلوی گاو ها رو نگیری از دره پرت میشن پائین . پس قبل از این که به پرتگاه برسن سریع برو جلو شون و مسیرشون رو سد کن.

sooski

کاربر سایت
May 25, 2010
227
نام
Pooria
حالا بزار نکته طنز ماجرا رو بگم !

اول من دیدمش .بعد هی میگفتم به این رفیقمون که نمیمیره !! تیرام تموم شده چاقوهام تموم شده !! باور که نمیکرد /:)

تا این یارو خرد به پست خودش دیدم توو هدست داره میگه راست میگی نمیمیره رفتم ببینم چه خبره .. دیدم یارو با چاقو افتاده دنبال رفیق ما :)) این با تفنگ اون با چاقو جالبتر اینکه 4 تا چاقوهایه من توو بدنش مونده بودb-)

ناگفته نماند یه بارم با چاقو افتاد دنباله من یه 20 دوری , دوره یه کالسکه میچرخیدم که نگیرم :(آخرم سلاخیمون کرد:(

این آخرام داشت کار به فحش دادن میکشید که زدیم بیرون>:)

ولی من فکر نمیکردم مولتی این بازی اینقدر جذاب باشه , خدایی اگه دو نفر یا بیشتر باشید که با هم صحبت کنید خیلی حال میده کلی هم میخندین

شاید این دوست عزیزمون از undead nightmare تشریف آوردن:))

من متاسفانه به دلیل کم بودن سرعت اینترنتم هنوز نتونستم آنلاین بازی کنم ولی اینجوری که دوستان تعریف می کنن معلومه که خیلی صفاست:d

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
من تا لول 16 رفتم ولی کلا فقط تا حالا 1 نفر بیشتر ندیدم همه free roam ها رو هم رفتم گویا مشکل از nat type هستش کس دیگه ای این مشکل رو نداشته؟

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,028
نام
میثم
من تا لول 16 رفتم ولی کلا فقط تا حالا 1 نفر بیشتر ندیدم همه free roam ها رو هم رفتم گویا مشکل از nat type هستش کس دیگه ای این مشکل رو نداشته؟
اره عزیز منم این مشکل رو دارم ............البته من الان یه مدتی هست که به خاطر مشکل isp نرفتم ......فکر میکنم خودت تو فرند هام باشی .........ببین باید چند بار امتحان کنی .....مثلا برو تو free roam بعد برو توgang match......چند بار این کارو کن پیدا میکنه بالاخره.............من وقتی پینگم پایین بود خیلی راحت تر پیدا میکرد.......دیگه باید کمه کم 6و7 نفر باشن ..........این مود free rom خیلی حال میده با فرند بازی کنی

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر