شایعه Red Dead Redemption 2 در آوریل 2019 برای PC معرفی می شود و در انحصار Epic Games Store خواهد بود

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
Red_Dead_Redemption_2_feature_2_672x372.jpg

به تازگی شایعه ای در مورد عرضه عنوان تحسین شده Red Dead Redemption 2 بر روی PC در 4Chan منتشر شده است. اهمیت این شایعه از آن جهت است که 4Chan اخیرا نیز جزئیاتی در مورد Borderlands 3 را لو داده بود که در نهایت مشخص شد حقیقت دارند.

این شایعه به معرفی Red Dead Redemption 2 برای پلتفرم PC در تاریخ 22 آوریل (2 اردیبهشت) اشاره دارد. این بازی در انحصار Epic Games Store خواهد بود و در تاریخ 9 جولای (11 تیر ) به PC خواهد آمد.

شرکت Take Two اخیرا با Epic Games بر سر عرضه Borderlands 3 به صورت انحصاری (زمانی) بر روی Epic Games Store به توافق رسید. البته گفته می شود که Red Dead Redemption 2 انحصاری دائمی پلتفرم توزیع دیجیتالی بازی های PC شرکت Epic خواهد بود و نه انحصاری زمانی.

منبعی که این شایعه را منتشر کرده، مدعی شده است که Epic Games و Take-Two قراردادی را امضا کرده اند که به موجب آن تمامی درآمد حاصل از فروش DLC های نسخه PC به شرکت سازنده بازی می رسد.

به هر حال باید تا 22 آوریل منتظر بماینم و ببینیم این اطلاعات تا چه حد حقیقت دارند.

Rumour: Red Dead Redemption 2 PC may be revealed on April 22nd as an Epic Games Store exclusive | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
مثال که زدی درست نیست و الان داشتن دوربین از استاندارد های موبایل هست ولی داشتن دوربین از استانداردهای مثلا کنسول دستی نیست
حالا اینکه گیر بدیم چرا کنسول دستی مثلا جدید سونی دوربین نداره اشتباهه
یا واقعیت مجازی،کینکت،موو و .... لازمه کنسول نیستن حالا مثلا سگا کنسول جدید بده ولی از این مدل وسایل نداشته باشه نمیشه بهش ایراد گرفت
اولا که استور اپیک قابلیت چت داره. دوما یه سری چیزا مثل اچیومنت، طراحی قابل قبول استور و حتی شاپینگ‌ کارت جزو ابتدایی‌ترین پیش‌نیازهای یه استور هستن که حتی اونارو هم اپیک نداره. در این بین استیم خیلی قابلیت‌های بیشتری ارائه داده و اگه کسی به من بین آیفون و 1100 حق انتخاب رایگان بده قطعا انتخابم مشخصه. چند تا بازی اانحصاری هم این انتخابو تغییر نمیده و اول اپیک باید چیزی درخور یه استور معمولی رو ارائه بده.
این بخش هم به کل اشتباه گفتی
Fortnite’s player count is closing in on 250 million
تعداد زیادی از مخاطب‌‌های کژوآل فورتنایت روی کنسول‌ها و موبایل هستن. این ۸۵ میلیون فقط یوزرهای پی‌سی‌اند که بیشتر شامل بازیکنای competitive این بازی میشن.

• Like
Reactions: K I 1 1 E R

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
اولا که استور اپیک قابلیت چت داره. دوما یه سری چیزا مثل اچیومنت، طراحی قابل قبول استور و حتی شاپینگ‌ کارت جزو ابتدایی‌ترین پیش‌نیازهای یه استور هستن که حتی اونارو هم اپیک نداره. در این بین استیم خیلی قابلیت‌های بیشتری ارائه داده و اگه کسی به من بین آیفون و 1100 حق انتخاب رایگان بده قطعا انتخابم مشخصه. چند تا بازی اانحصاری هم این انتخابو تغییر نمیده و اول اپیک باید چیزی درخور یه استور معمولی رو ارائه بده.

تعداد زیادی از مخاطب‌‌های کژوآل فورتنایت روی کنسول‌ها و موبایل هستن. این ۸۵ میلیون فقط یوزرهای پی‌سی‌اند که بیشتر شامل بازیکنای competitive این بازی میشن.

اچیومنت که اضافه میشه و قبول دارم گیمر های فعلی این قابلیت میخوان ( البته من خودم حال نمیکنم ولی باید داشته باشه)
خیلی استیم گندش کردین دیگه شماها

بالاخره اینقدر پلیر داره حالا میخواد کژوال باشه نوب باشه یا هر چی
تو دنیای امروزی هم هیچ شرکتی یک شبه نمیتونه کاربرهایی که از محصول دیگه ای استفاده میکنن جذب کنه و این مهمه که به مرور بتونه سهم بیشتری از بازار بگیره
همین اندروید که امروز همه دارن ازش استفاده میکنن یه زمانی سهم خیلی کوچیکی توی دنیای موبایل داشت و اگه عقب میکشید مطمئنا به این جایگاه نمیرسید
روند روو به رشد اپیک هم مشخصه مثبته و مطمئن باش ادامه هم پیدا میکنه

یه جمله بود که میگفت سلامتی بازی های کامپیوتری که بهمون یاد دادن وقتی دشمن دیدی داری راه درست میری
فکر کنم در مورد اپیک هم صدق کنه:D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
من به هیچی کار نداریم یه سوال دارم که باید آغازگر تاپیک به صورت نظرسنجی میزاشت
آیا ،شما مخالفید که بازیهایی که احتمال اومدنشون به pc کم است و یا با تاخیر زیاد روی pc می آیند رو اپیک بیایند؟
اگه نه که بحثی نیست ما هم همینو میگیم ،حالا قابلیتها هم میان .نداشتن اچیومنت مهمتره یا عدم عرضه یا عرضه با تاخیر طولانی. من حس میکنم عرضه و تاخیر کوتاه خیلی بهتر از اچیومنت و .... هست.
اگه هم مخالفید که بحثی نیست. شما عاشق زرق و برق هستید،بیشتر از لذت بردن از اصل بازی دنبال چالش اچیومنت هستید،نمیگم بده ولی نظر من اولی هست تا دومی
استیم به pc لطف کرد و نجات داد،آره. اینها همش درسته
ولی اینم یه لطفه از طرف اپیک .برا سود خودشه ،آره.استیم برای لبخند ما کار میکنه،مثلا.
به قضیه این شکلی نگاه کنید ،اپیک داره رقابت میکنه و این رقابت به نفع pc هست ،اگر نتونه و راهش اشتباه باشه محومیشه مثل کلی استور gfwl و ریزر و ..
ولی ،اگر سر بگیره و پایدار بمونه معلوم میشه در کنار کلی محبت استیم ، خود استیم هم به pc ظلم کرده . چون شرکتی ا 60 درصد کمیسیون کمتر هم نه تنها تونست زنده بمونه بلکه تونست پای چند تا انحصاری هم به بازار pc باز کنه.

آخرین ویرایش:

toomaj

کاربر سایت
May 20, 2006
163
نام
توماج
کی گفته استور استاندارد باید قابلیت چت داشته باشه؟؟؟؟
یا باید قابلیت آپلود 2000 تا عکس در دقیقه داشته باشه؟؟؟؟
اسمش روشه دیگه استور باید محل خرید باشه
مثال که زدی درست نیست و الان داشتن دوربین از استاندارد های موبایل هست
Long time no see
همون کسی که تشخیص داده «داشتن دوربین از استاندارد های موبایل هست» و موبایل باید دوربین داشته باشه، گفته که «استور استاندارد باید قابلیت چت داشته باشه».
اون زمان که موبایل های دارای دوربین اومدن، یه عده بودن داد و بیداد می کردن که «اسمش روشه دیگه موبایل باید وسیله صحبت باشه» و می گفتن که «کی گفته موبایل استاندارد باید دوربین داشته باشه».
و در نهایت:
«مثال که زدی درست نیست و الان داشتن قابلیت چت از استاندارد های استور هست».

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Destruction

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
Long time no see
همون کسی که تشخیص داده «داشتن دوربین از استاندارد های موبایل هست» و موبایل باید دوربین داشته باشه، گفته که «استور استاندارد باید قابلیت چت داشته باشه».
اون زمان که موبایل های دارای دوربین اومدن، یه عده بودن داد و بیداد می کردن که «اسمش روشه دیگه موبایل باید وسیله صحبت باشه» و می گفتن که «کی گفته موبایل استاندارد باید دوربین داشته باشه».
و در نهایت:
«مثال که زدی درست نیست و الان داشتن قابلیت چت از استاندارد های استور هست».

کاملا داری اشتباه میگی داداش :D

آیا اپل استور قابلیت چت داره؟
یا گوگل پلی؟
یا استور Xbox ?
در جریان هستی که Xbox Live با استور فرق میکنه

یا استور پلی استیشن؟

تا دلت بخواد میشه استور مثال زد که قابلیت چت ندارن ولی در مورد موبایل شاید از 100 مدل یدونه دوربین نداشته باشه اونم شاید ، من به شخصه سراغ ندارم

toomaj

کاربر سایت
May 20, 2006
163
نام
توماج
کاملا داری اشتباه میگی داداش :D

آیا اپل استور قابلیت چت داره؟
یا گوگل پلی؟
یا استور Xbox ?
در جریان هستی که Xbox Live با استور فرق میکنه

یا استور پلی استیشن؟

تا دلت بخواد میشه استور مثال زد که قابلیت چت ندارن ولی در مورد موبایل شاید از 100 مدل یدونه دوربین نداشته باشه اونم شاید ، من به شخصه سراغ ندارم
شما دوباره داری ظاهر پست رو می بینی و به مفهومش توجه نمی کنی.
دقیقا با این پستت حرف من رو تایید کردی. دوباره می گم:

• Like
Reactions: Destruction

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
شما دوباره داری ظاهر پست رو می بینی و به مفهومش توجه نمی کنی.
دقیقا با این پستت حرف من رو تایید کردی. دوباره می گم:

من هنوز فکر میکنم اشتباه میکنی چون
شما وقتی موبایل استفاده میکنی تقریبا تمام طول روز همراهت هست و هر قابلیتی بشه بهش اضافه کرد مورد قبول همه هست حالا شاید استفاده نشه از اون قابلیت ولی مشکلی با وجود داشتنش هم نیست

ولی داستان چت توی استور یکم مسخره هستش چون همه افراد با جامعه ای زندگی میکنن که حضورشون توی برنامه مخصوص چت خیلی گسترده تر و بیشتره تا لیست دوستان شما توی استیم

یعنی من همه دوستام توی استیم نیستن ولی توی تلگرام هستن ، حالا واسه چت ترجیح میدم برم توی تلگرام چت کنم و واسه خرید بازی برم روی استور

مثلا شما میتونی توی اپ پلی استیشن با دوستاتون چت کنید ولی این به استور هییچ ربطی نداره و قابلیت برنامه پلی استیشن هست

خلاصه که شما داری از نگاه یه فن استیم به قضیه نگاه میکنی ولی من به عنوان یه گیمر که براش فرقی نمیکنه این مسائل و هر جای بازی مورد علاقم باشه منم هستم

حالا میخواد سوییچ باشه یا PC یا Xbox , PS4 ,.....

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
من هنوز فکر میکنم اشتباه میکنی چون
شما وقتی موبایل استفاده میکنی تقریبا تمام طول روز همراهت هست و هر قابلیتی بشه بهش اضافه کرد مورد قبول همه هست حالا شاید استفاده نشه از اون قابلیت ولی مشکلی با وجود داشتنش هم نیست

ولی داستان چت توی استور یکم مسخره هستش چون همه افراد با جامعه ای زندگی میکنن که حضورشون توی برنامه مخصوص چت خیلی گسترده تر و بیشتره تا لیست دوستان شما توی استیم

یعنی من همه دوستام توی استیم نیستن ولی توی تلگرام هستن ، حالا واسه چت ترجیح میدم برم توی تلگرام چت کنم و واسه خرید بازی برم روی استور

مثلا شما میتونی توی اپ پلی استیشن با دوستاتون چت کنید ولی این به استور هییچ ربطی نداره و قابلیت برنامه پلی استیشن هست

خلاصه که شما داری از نگاه یه فن استیم به قضیه نگاه میکنی ولی من به عنوان یه گیمر که براش فرقی نمیکنه این مسائل و هر جای بازی مورد علاقم باشه منم هستم

حالا میخواد سوییچ باشه یا PC یا Xbox , PS4 ,.....
البته میون صبحتتون باید بگم که اپیک استور قابلیت چت داره. روی اسم فرندتو بزنید بعد Whisper رو انتخاب کنید. :|

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
کاری به خود بحث ندارم ولی فقط این :

پیچفورد آدم جالبی هست واقعا. فکر کن تو صنعت به این بزرگی با کلی شرکت و آدم که شاید کار های نادرستی انجام بدن، خیلی سخته که آدمی در این حد دورو و دروغگو پیدا کنی. دستاورد بزرگی هست واقعا :D
اصلا بدون در نظر گرفتن کار اپیک و صرفا با توجه به حرفایی که این آقا میزنه و فحش هایی که به گیمر ها در این چند روز اخیر داده، به نظرم نباید هیچگونه حمایتی از خودش و شرکتش بشه.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
مشکل اصلی که تو کامنت ها هست اینه که دارید استور پلی استیشن و ... رو با استیم مقایسه میکنین، استیم فقط یک استور نیست، خودش در حد یک پلتفرم هست که قابلیتهای مختلف داره.
از نگاه یک PC گیمر (نه گیمری که از کنسول اومده باشه و براش فرقی نمیکنه)، عمدتا دوست داریم بازیها روی یک پلتفرم باشن و از این تعدد استورها (یوپلی/اوریجین/اپیک/GOG/استیم و...) راضی نیستیم.
چون استیم مجموع قابلیتهائی داره که هیچکدوم از اون استورها بصورت تنها ندارن.
همینه که خیلیها ترجیه میدن بازی محبوبشون روی استیم ریلیز بشه و بعد بخرن.

مجموع موارد زیادی باعث میشه که یک استور محبوب شما بشه( اچیومنت، badge، کارت های استیم، ثبت تمام بازیهائی که در طول سالها خریدین تو یک پلتفرم، عناوین Early Access، گیفت کارد، Trade کردن آیتم ها،خرید و فروش، بهترین تخفیفات دوره ای در طول سال بین تمام استورها و کلی دیگه که لیست کردنش تکرار مکررات).
میگم همه اینها از نگاه یک کنسول گیمر قابل درک نیست، باید یکی 2 سال با استیم کار کنید تا متوجه بشین نمیتونین بازی روی هیچ استور دیگه ای خرید کنین.

steamlover23242

عضو جدید
Apr 20, 2019
1
مشکل اصلی که تو کامنت ها هست اینه که دارید استور پلی استیشن و ... رو با استیم مقایسه میکنین، استیم فقط یک استور نیست، خودش در حد یک پلتفرم هست که قابلیتهای مختلف داره.
از نگاه یک PC گیمر (نه گیمری که از کنسول اومده باشه و براش فرقی نمیکنه)، عمدتا دوست داریم بازیها روی یک پلتفرم باشن و از این تعدد استورها (یوپلی/اوریجین/اپیک/GOG/استیم و...) راضی نیستیم.
چون استیم مجموع قابلیتهائی داره که هیچکدوم از اون استورها بصورت تنها ندارن.
همینه که خیلیها ترجیه میدن بازی محبوبشون روی استیم ریلیز بشه و بعد بخرن.

مجموع موارد زیادی باعث میشه که یک استور محبوب شما بشه( اچیومنت، badge، کارت های استیم، ثبت تمام بازیهائی که در طول سالها خریدین تو یک پلتفرم، عناوین Early Access، گیفت کارد، Trade کردن آیتم ها،خرید و فروش، بهترین تخفیفات دوره ای در طول سال بین تمام استورها و کلی دیگه که لیست کردنش تکرار مکررات).
میگم همه اینها از نگاه یک کنسول گیمر قابل درک نیست، باید یکی 2 سال با استیم کار کنید تا متوجه بشین نمیتونین بازی روی هیچ استور دیگه ای خرید کنین.

مجموع مواردی که باعث میشه استیم بهتر باشه؟؟!!! یعنی الان تو PSN و Live و UPLAY و ORIGIN و BNET و غیره اچیومنت و تروفی نداریم؟:))
کارت های استیم فقط با بازی کردن و خرید و فروش به دست میان یعنی برای 50 درصد بقیه کارت های بازی ها باید $$$ دلار خرج کنی!!!! حالا badge چیه؟!!! برای کسانی که نمیدونند، با badge ها اکانت استیم لول اپ میشه، و برای خود ساخت badge ها کارت نیاز دارید، و برای کارت ها هم بازی اورجینال و وقتی که بازی اورجینال رو هم بخرید نصف بقیه کارت ها رو باید صد در صد پول بدید! به معنی دیگه یعنی شما تا وقتی که حتی بازی های اورجینال رو تو استیم بخرید، تا وقتی که کل کارت هاش رو تکمیل نکنید لول اپ اکانت به لول اپ:)):)):)):)):)) حالا من نمیدونم این همه راه پیچ در پیچ و خرید و فروش و ساخت و کرافت و غیره برای لول اپ چطوری میشه پیشرفت حتی نسبت به بدترین کلاینت ها مثل یوپلی که فقط با بازی کردن روزانه یک بازی مثل R6 میشه تا 50 لول اکانت یوپلی رو لول اپ کرد، و هر 10 لول 50 در صد امتیاز میده که اگه بشه 100 متیاز 20 اف میزنه رو خرید های استور!!! اره فرق استیم با بقیه در اینه، که شما تو استیم باید $$$ بدید برای لول اپ، تو بقیه کلاینت ها با بازی کردن $$$ و تخفیف به دست میارید:)):)):)):)) الان من نمیدونم این چطوری میشه بهتر بودن استیم نسبت به بقیه؟!
اکر قرار باشه استیم بخاطر داشتن بیشتر بازی ها بهترین پلتفرم برای لیست بازی باشه، پس باید استیم پیش PSN و LIVE بره بمیره که حتی یک بازی، حتی یک بازی هم خارج از چهارچوب اون شبکه ها نیست!!!!
مقایسه شبکه کنسول ها هم با شبکه های که رو PC هست از نظر یک سری فن کشته مرده استیم اینجا که فقط و فقط استیم رو میبینن و حتی حاضر نمیشن بازی های خوبی که رو بقیه پلتفرم ها میاد رو بازی نکنند و پایرت کنند اشتباه هست!!! چرا؟؟؟ چون برای کنسول 400$ پول میدید ولی شبکه های مثل استیم و یوپلی و اپیک رو سخت افزار سگا مگا درایو رو PC حتما اجرا میشوند!!!! پس نباید کسی این مورد رو با کنسول ها مقایسه کنه.
از نظر ایشون هم همه کسایی که پیشرفت اپیک رو میبیند و حتما باید 2 سال تو استیم باشید، و فقط کسایی که تو استیم هستند باید در این مورد نظر بدهند پس در نتیجه در نظر ایشون هر کسی حرف مخالف ایشون رو اینجا بزنه یعنی اشتباه...

• Like
Reactions: gamer123456

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
هنوز بازی تایید نشده اینقدر دعواس تایید شه چی می شه حس می کنم کنسول بازا خیلی براشون سنگین داره تموم می شه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر