Rayman Origins | PS3

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
خوب دمو رو گرفتم . واقعا عالیه بازی فقط خیلی ضایع اومدن موزیک و بعضی از طراحی مراحل بازی Locoroco رو کپی کردن و یه کم واسه کسانی که Locoroco بازی کردن تو ذوق میزنه که چرا اینطوری تقلید کردن و نیومدن لااقل یه ذره عوض کنن موزیک و غیره رو .... ولی در کل عالیه :D

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
منم دمو رو دانلود کردم
خیلی قشنگ بود
هم مراحل قشنگی داشت ، هم موزیک ، شخصیت پردازی ، گرافیک نرم و روون ، بازی نسبتا سرعتی و وارد شدن شخصیت های منفی بازی به صورت یـــهویــــی :d

در کل خیلی جذاب و جالب شده . واقعا لذت بخش بود
حتما توصیه میشه دمو شو دانلود کنین

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
دمو رو بازی کردم،چرا کسی نگفته بود سبک بازی عوض شده! تو ps1 سه بعدی بود سبکشم مسابقه ای بود اونو بیشتر دوست داشتم،بازی بد نبود منتها در حد یه بازی دانلودی تو psn , live و گرنه اصلا ارزش 60$ نداره.
فكر نكنم 60 $ باشه فوق فوقش 25-30 $ حالا اگر منبعي هست بگيد ما هم روشن بشيم !
نه آخه فکر می کردم مثل بقیه بازی هاست.
اقايون من پايه خريدن جمعي اين بازي هستم 5 تا بشيم پول بذاريم روي هم بخريم بازي رو واقعا" CO-OP اش حال مي ده
yahoo_4.gif

از 6 روز دیگه نمیتونیم دیگه بازیای جدید و شیر کنیم فقط با 1 نفر میشه شیر کرد:(

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دمو رو بازی کردم،چرا کسی نگفته بود سبک بازی عوض شده! تو ps1 سه بعدی بود سبکشم مسابقه ای بود اونو بیشتر دوست داشتم،بازی بد نبود منتها در حد یه بازی دانلودی تو psn , live و گرنه اصلا ارزش 60$ نداره.

اقايون من پايه خريدن جمعي اين بازي هستم 5 تا بشيم پول بذاريم روي هم بخريم بازي رو واقعا" CO-OP اش حال مي ده :d

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi

اقايون من پايه خريدن جمعي اين بازي هستم 5 تا بشيم پول بذاريم روي هم بخريم بازي رو واقعا" CO-OP اش حال مي ده :d

به احتمال زیاد همون 60 دلاره
چون بازی های خیلی سطحی و خیلی معمولی رو 25-30 دلار قیمت میخورن
Rayman Origins یه چیز دیگس :d

نه آخه فکر می کردم مثل بقیه بازی هاست.

از 6 روز دیگه نمیتونیم دیگه بازیای جدید و شیر کنیم فقط با 1 نفر میشه شیر کرد:(

راستش تو این نسل بازی های 2 بعدی خیلی کم شدن
یکی از بازی های فانتزی 2 بعدی ای که خیلی باهاش حال کردم همون LBP بود دیگه بعدش بازی هایی که هم دو بعدی باشه و هم گرافیک و موسیقی خیلی قشنگی باشه نیومد
توی این نسل به نظرم یه عنوان 2 بعدی هم بدن فکر بدی نیست .
البته بازی واسه همیشه سبک اش عوض نشده
بازی جالب و قشنگ شده . مخصوصا دشمن ها و نوع زدنشون :d
خدایی خیلی با بازیش حال کردم :d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
الله اكبر !!!
بازي رو فروشگاه X گذاشته 92 تومن :|:-b
من چيز 3 رو خريدم 100 تومن ! نميدونم صيغه اش چيه !

كاري اصلا" به قيمت اصلي و اينهاش هم ندارم اما اين بازي واقعا" زير 40-50$ قيمتش چون انلاين و سرور مرور كه نداره مثل چيز 3 يا U3 يا MW3 كه بخوان ازش پشتيباني بكنن ! اين هم ار جناب يوبي با PC گيمر ها كه دشمن هست اين هم از اينش !

آخرین ویرایش:

ARMIN3DX

کاربر سایت
Aug 22, 2010
204
نام
Arm!n
اگه دنبال کسی بودی برای خرید دسته جمعی منم هستم .
اون محدودیت 5 نفر شیر که شده 2 نفر هم برای اکانت های uk هست. اکانت های us حتی بعد از 18 نوامبر هم میتونن 4 بار شیر کنن ( جمعا 5 بار )

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
Castle Crashers باشه 15 دلار اونوقت این 60 دلار ؟ یه کم زیاده . تا 30 دلار خدایی خوبه ولی 60 دلار زیاده ... اگه آنلاین داشت مشکلی نبود ولی آنلاین نداره :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر