Rayman Origins | PS3

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
61L1BBJFkzL.jpg.jpg

عنوان پلتفورمر محبوب و قدیمی Ubisoft بعد از مدتها دوباره برگشته.این بار بسیار دوست داشتنی تر از قبل.
بعد از چند شماره که خرگوش های دیوانه مهمان دنیای Rayman بودند,این بار Rayman با دوست آبی رنگ خود آمده تا قلب های شما رو تسخیر کنه.
از لحاظ هنری بازی یک شاهکاره به تمام معناست.واقعا توصیفش سخته.کمتر کسی پیدا میشه بازی رو ببینه و عاشقش نشه.
Rayman Origins اواخر امسال هم بر روی دیسک و هم در PSN عرضه خواهد شد.

تصاویر بازی:

============
تریلر پخش شده در کنفرانس دیشب Ubisoft در E3:

Download

آخرین ویرایش:

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
عه اینجارو! من این عنوان رو تو Gamespot دیدم اما اصلا فکر نمیکردم واسه ps3 باشه! فکر میکردم واسه 3DS هست! عالیه با بازیش خاطره دارم مراحل متنوع و باحالی داره درکل خیلی خوبه من که منتظرشم...

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
بعد از اون مسخره بازیهایی که سر Rayman تو این نسل درآوردن، اصلا فکرشم نمیکردم بتونن یه شاهکار هنری ازش خلق کنند!

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
وقتی شنیدم این بازی از چنگ وwii در اومد بسی خوشحال شدم حالا هم که فهمیدم تو استور هم موجوده دیگه کم مونده پرواز کنم...مثل blue جون!!

sooski

کاربر سایت
May 25, 2010
227
نام
Pooria
نسخه اول Rayman که روی PS1 اومد دیگه تکرار نخواهد شد
اون یه چیز دیگه بود،کسی لینک دانلودش رو برای PC داره؟؟آرزومه دوباره بازیش کنم:(

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
یعنی این تریلر جدیدُ اگه نبینید نصف که چه عرض کنم کل عمرتون به فنا رفته تا حالا!:D
http://www.eurogamer.net/videos/rayman-origins-gameplay-footage-1?size=hd
فضاسازی هنری عالی همراه با محیط های متنوع و گیم پلیی که هیچ وقت تکراری نمیشه و شوخی ها و کرکترهای فوق خنده دار و باحال. دیگه یه بازی فانتزی تقریباً پلتفرمر بیشتر از این چی میتونه داشته باشه؟:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر