Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,433
HO00002712.jpeg

Indiana Jones
and the dial of destiny

واقعا نمیفهمم ملت چشونه، هر انتظاری که از یه فیلم ایندیانا جونز داشتم براورده کرد
ست پیس های جذاب، ماجراجویی و برای من جذاب تر از همه ستینگ های تاریخی مختلف که ب زیبایی دراورده بودن
واقعا فیلم از نظر بصری چشم نواز بود با کیفیت بالا ببینید
کاراکتر فیبی والر بریج هم خیلی خوب بود بنظرم
واقعا نظرات مردم رو میخوندم هیچ ایراد درست درمون و منطقی نمیدیدم جز اینکه
"قبلی ها بهتر بود" یا نمیدونم پلات گپ داشت با نسخه چهارم (خداییش کی به نسخه قبلی اهمیت میده!)
خلاصه از فیلم لذت بردم و بعدش هم شاکی شدم که چرا بیشتر استقبال نشده ازش!
نمیگم شاهکاره (حتی شاید به نسخه های قبلی هم خارج از زمانشون نشه گفت شاهکار) ولی یه فیلم پاپ کورنی بسیار خوبیه

8/10

Red Sox

کاربر سایت
Oct 29, 2018
876
1694199554615.png
Spider-Man: Into the Spider-Verse
امروز فکر کنم برای بار ششم یا هفتم بود که این انیمیشن رو دیدم. واقعا از دیدنش سیر نمیشم. هر بار که میبینمش متوجه جزئیات ریز جدیدی میشم که دفعات قبلی بهشون توجه نکرده بودم. واقعا نمیدونم چجوری میشه این کارتون رو با چند تا لغت محدود توصیف کرد. فقط میتونم بگم تاثیرگذار، سرگرم کننده‌ و بسیار بسیار زیباست. هنوز من دنباله‌ش رو ندیدم، ولی تا اینجا که برای من بهترین اقتباس سینمایی اسپایدرمنه. تنها حسرت من اینه که من دیگه بچه نیستم و زیاد فرصت تماشای مجدد این انیمیشن رو ندارم. اگه ۱۰ سالم بود و این فیلم اون موقع میومد، من مطمئنم که «هر روز» تماشا میکردمش.

۱۰/۱۰

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,540
نام
سپهر
1694536106239.png
Talk to Me 2023
7/10

فیلم Talk to Me وقتش را صرف نمایش پی‌در‌پی جامپ اسکرهای پوچ و توخالی نمی‌کند، بلکه به دور از شلوغ‌کاری رایج فیلم‌های وحشت، به روایت داستان فروپاشی ذهنی و روانی ضدقهرمان فیلم با استفاده از تکنیک مک‌گافین می‌پردازد. قبلاً فکر کنم در مورد مک‌گافین صحبت کرده بودم؛ دست مجسمه‌ای که شخصیت‌ها برای دستیابی آن به تکاپو می‌افتند و سرانجام از رسیدن به جوهره شی ناکام می‌مانند، به چنین تکنیکی مک‌گافین می‌گویند؛ مک‌گافین تحرک شخصیت‌ها را به همراه دارد اما پایه داستان را ثابت و دست‌نخورده نگه‌می‌دارد؛ پایه داستان تقلای ضدقهرمان برای رهایی از غم از دست دادن مادر و همان مواجهه با Mental Breakdown است. فیلم گاهاً نمی‌ترساند اما در همان لحظات برجسته شوکه‌برانگیز ظاهر می‌شود؛ Talk to Me یک اثر روان‌شناسانه ترسناک است که روزهای اوج وحشت توام با نومیدی و سیاهی را در قرن بیست و یکم زنده می‌کند.

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
942
نام
هادی
TALKTOME-NWP.jpg

Talk to Me 2023

7/10

از فیلم های خوب یکی دوسال اخیر در سبک ترسناک روانشناختی هست که مخاطب عام هم میتونند باهاش ارتباط برقرار کنند.
داستان خوب - کارگردانی خوب و بازی های قابل قبول

unnamed.jpg

Retribution 2023

5/10

فیلم متوسط، جای کار بیشتری داشت و میتونستن پر و بال بیشتری به داستان بدن.
واقعا حیف لیام نیسون. امیدوارم دوباره به اوجش برگرده که با این وضعیت اسف‌بار سینما بعید میدونم

p16914466_v_h8_aj.jpg

Ready or Not 2019

6/10

فیلم خوب و سرگرم کننده ای بود. به چالش کشیدن تعصبات فکری با تم خشونت و کمی طنز

hypnotic-2023-review.jpg

Hypnotic 2023

5/10

ایده خوبی داشت. ولی بازیگری بد و روایت ضعیف داستان فیلم رو در سطح معمولی نگه داشت.

آخرین ویرایش:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,433
Barbie
2023

چون گرتا گرویگ ساخته خوشبینانه سمتش رفتم ولی
من نفهمیدم این فیلم دقیقا حرف حسابش چی بود
اصن نمیخوام هیت ورزی کنم و بنظرم کسایی که میکنن حالشون خوب نیست و ازون ور بوم افتادن
ولی واقعا پیامایی که میداد اصن با واقعیت جور در نمیومد. مگه الان همه انتظار دارن خانم ها پرفکت باشن؟ یا اگرم انتظار بیجایی باشه مگه برا پسرها نیست؟
خیلی از سختی هایی که فیلم راجع بهش حرف میزد برا همه آدم ها وجود داره، پس چرا فیلم محدودش میکنه به خانم ها؟
اون جنگ اخر فیلم جریانش چی بود؟ ینی یه عده مرد اومدن خانم ها رو به جون هم انداختن که حالا فیلم داشت برعکسشو تو دنیای باربی نشون میداد؟
این سوالا رو واقعا میپرسم و دوست دارم نظر سازنده های فیلم یا کسی که واقعا فک میکنه فیلم محتوای درستی داره بدونم.
یه قسمتی هست که Ken از یه رییس شرکت میپرسه مگه شما دیگه مرد سالار نیستین؟ اونم میگه که چرا فقط خیلی بهتر مخفیش میکنیم.
این حرف جالبیه ولی مشکل اینجاست فیلم واقعا هیچ جا این مرد سالاری دنیای ما رو نشون نمیده، ینی اون دیالوگ فقط در حد حرف و باد هوا باقی میمونه و هیچوقت «نمیبینیم» این مرد سالاری دقیقا کجاست

چون پروداکشن ولیو بالایی داشت میدم

6/10​

arthur97

کاربر سایت
Oct 21, 2017
300
1000018291.jpg
3idiots

قطعا یکی از بهترین فیلم هایی که دیدم.​
  • داستان فوق العاده زیبا و آموزنده​
  • موسیقی عالی​
  • بازی خوب بازیگرها مخصوصا عامر خان​
  • و کارگردانی همیشه عالی راجکومار هیرانی​

موضوع فیلم برای نوجوان ها فوق العاده است. به خودم میگفتم کاش بیست سال پیش این فیلم رو می‌دیدم. البته تو بزرگسالی هم واقعا عالیه و هر بار از دیدنش لذت میبرید.

نمره من 9/10​

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,540
نام
سپهر

1696139650463.png
Reptile 2023
7/10

«خزنده» یک فیلم اولی خوب است؛ تر و تمیز است؛ شلوغ‌کاری‌ نمی‌کند؛ قاب‌های موزیک ویدیویی‌اش را دوست دارم؛ کارگردان به مانند «فینچر» از موزیک‌ویدیوسازی به سینما روی آورده است؛ به نظرم می‌تواند فینچر بعدی سینما باشد؛ اما فیلم انحصاراً در اختیار «دل‌تورو» است؛ فیلم‌نامه‌ای که خودش نوشته و بهتر از خود او نمی‌توانسته نقش کارآگاه فیلم را بازی کند؛ کلوز آپ‌ها و تمام جنبه‌های فیلم از آن «دل‌تورو» است؛ ریتم قصه کند است، برای گره‌گشایی پرونده قتل شتاب‌زده عمل نمی‌کند؛ فیلم‌نامه دو شخصیت‌گشایی دارد؛ کارآگاه قصه که به‌تدریج از دنیای پیرامون فاسد خود باخبر می‌شود و دیگری مظنونی (جاستین تیمبرلیک) است که به‌آرامی هویتش برملا می‌شود؛ همان‌طور که گفتم این قاب‌های جذاب و فیلم‌برداری شبه فینچری است که «خزنده» را خسته‌کننده جلوه نمی‌دهد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر