Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,810
نام
محمد رضا
Train to busan
8/10
فیلم کره ای هست و خوب ساخته شده و از دیدنش لذت میبرید .. سبکش هم زامبی محور هست
یادنه قبلا بعضی ها مینوشتند که پایانش عالی و غافلگیرکننده هست اما از نظر من این طور نبود و فقط پایان خوبی داشت وفقط در صورتی که
در تونل اون سرباز زن را میکشت و فقط دختر بچه زنده میموند من نظرم این میشد که پایانش عالیه
قراره ریمیک این فیلم هم تو هالیوود ساخته بشه(:|

• Like
Reactions: arash1996

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
همیشه گفتم چیزی به نام بهترین وجود نداره، در واقع انتخاب بهترینِ فلان چیز فقط یک دستاورد داره اونم نادیده گرفتن چندین کاندید دیگس که انتخاب نمیشن ( همین خود شما هم نمیتونی از Clockwork Orange چشم برداری و در واقع لیستت شد ۲ از ۲ :D)
در نتیجه اون «یکی که نمیشه» و «بیا این لیست تاپ ۱۰» خب درسته.یا حداقل وقتی تو مدیومی مثل سینما میخوای بگی بهترینا کدومن ، به نظرم باید تفکیک شده لیستت رو بدی یا مثلا ژانر ب ژانر. ی چی مثل جوایز آخر سال بازی ها که ادونچر از پازل جداس، شوتر و ریسینگ و ... که البته بازم تو شاخه درام من دلم نمیاد تاپ فلان اعلام کنم
اره درست میگی ، بخوای بهترین رو انتخاب کنی کلی فاکتور میاد وسط که باید درنظر بگیری و احتمالا هم اخرش حق رو نتونی بدرستی ادا کنی:D من بیشتر منظورم بهترین تجربه ی فیلم دیدنم بود. نه اینکه بخوام بگم taxi driver بهترین فیلمه! اون حس و تجربه ای که با taxi driver داشتم ( ایضا clockwork orange ) با هیچ فیلم دیگه ای تجربه نکردم.
..... .... .....
Antman and the Wasp
از نظر من تحسین شده ترین فیلم مارول همینه!:D چون بنظرم ایده ی ابرقهرمانی مردمورچه ای (حتی اسمش هم! ) اونقدر احمقانه و مسخره میاد که تعجب میکنم از توش چطور همچون فیلم سرگرم کننده ای دراوردن:D البته که نسبت به بقیه ی قهرمانها از جذابیت خیلی کمتری برخورداره.
۶ از ١٠

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
A-man-escaped.jpg

A Man Escaped

روبر برسون بهترین کارگردان تاریخ است و امتیاز دادن به این فیلم و بقیه‌ی آثار این شخص از ارزش معنوی آن‌ها می‌کاهد. :D فقط ببینیدش. :D
تازه دیدمش، پشمام ریخته. :D

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
13Going on 30
7/10

MV5BMjA1MTI3ODEwNF5BMl5BanBnXkFtZTcwOTA4NDUyMQ@@._V1_UY268_CR4,0,182,268_AL_.jpg

خب اولش بنظر خیلی ضایع باشه که یه پسر 25 ساله بشینه یه فیلم تینیجری کاملا دخترونه رو نگاه کنه...
ولی خب ازونجا که من فیلم هایی رو که درمورد تایم تراول ساخته شده رو زیر رو کردم،دیگه الان دستم خالیه و چنین گزینه هایی طبیعیه روی میز باشه،پس "نو جاجمنت":D

خب در کل میشه این فیلم رو ورژن دخترونه فیلم Big محصول 1988 بدونیم.
فانتزی های یه دختر 13 ساله که تو روز تولدش آرزو میکنه 30 ساله بشه و همین اتفاق می افته.
کلیت داستان تو هردو فیلم،چه فیلم Big و چه 13Going 30 رو دوست داشتم.
بازی خوب بانو جنیفر گارنر:D هم از جمله نکات مثبت این فیلمه.
هرچند خیلی بحث تایم تراول تو این فیلم مطرح نبود و این مسئله کامل ذوب در به نمایش گذاشتن احساسات و عواطف نقش اصلی شد.
یک سوالی برام پیش اومد که چرا هیچ وقت نقش اصلی از تغییراتی که ظرف 17 سالی که گدشته،شوکه و هیجان زده نشده و فقط بزرگ شدن خودش مورد توجهش بود!؟
تغییرات تو رسانه ها،پیشرفت تکنولوژی،ماشین ها هیچ کدوم برای نقش اصلی مهم نبودن!

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
Memories of Murder
خب این یکی خیلی معروفه و احتمالا همه دیدن
ولی خب بازم ببینید :D هرچی اینو ببینید بازم کمه :D
10/10
اینو 4-5 سال پیش دیدم / واقعا فیلمی بود که هنوز که هنوزه اسمش یادم نرفته و صحنه ای که جفت پا رفت تو شکم طرف تو ذهنمه / خیلی خوبه

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
Family plot​

اقا این آخرین فیلم هیچکاک توطئه خانوادگی چقدر عالی بود
واقعا لذت بردم تو سینما دیدمش الان. از دستش ندید=P~ ، خیلی متفاوته از بیشتر اثار هیچکاک . جنایی هست ولی خیلی رنگارنگ و طنز، روحم شاد شد :D
لامصب باربارا هریس چقد خوشکله بار اول بود میدیدمش :Dمشتاق شدم نشویل هم ببینم در اسرع وقت:D:D

UntAsdfvzdfxed.jpg

• Like
Reactions: J. Constantine

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
700x700-75 (1).jpg
Incredibles 2
زیبا ساده هیجان انگیز سرگرم کننده و خلاصه هرچیزی که از ی فیلم سوپر هیرویی انتظار دارین فیلم به معنای واقعی سوپر هیروییه بیشتر از خیلی فیلما که اسمشون فقط سوپر هیروییه پر از صحنه های تعقیب گریز و اکشنای اشنا که به بهترین نحو ممکن تو فیلم پیاده سازی شدن جوری که انگار دارین ی بلاک‌ باستر خفن میبینید یک‌ سوم‌ اول فیلم کمی کند پیش میره ولی بعد اون جوری میخکوب کننده میگذره که نمیفهمین کی فیلم تموم میشه صدا گذاری در نگاه اول شاید بعضی از شخصیتا کمی به خاطر بالاتر رفتن سنشون کمی ناهماهنگ به نظر برسن ولی به موقش توی اجرا اینقدر خوب نشون میدن که اصلا این موضوع به چشم نیاد در اخر باید بگم که واقعا امثال پیکسار و دیزنی توی هالیوود مثل الماس میدرخشن
10\9
پ.ن : اینکه کل متنم از واژه انیمیشن استفاده نکردم به خاطر همونه که گفتم اینقدر از نظر اجرایی مثل ی فیلم بلاک باستری کاگردانی شده که خیلی راحت میشه تو دسته فیلمای سینمایی دسته بندیش کرد!

آخرین ویرایش:

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
Train to busan
8/10
فیلم کره ای هست و خوب ساخته شده و از دیدنش لذت میبرید .. سبکش هم زامبی محور هست
یادنه قبلا بعضی ها مینوشتند که پایانش عالی و غافلگیرکننده هست اما از نظر من این طور نبود و فقط پایان خوبی داشت وفقط در صورتی که
در تونل اون سرباز زن را میکشت و فقط دختر بچه زنده میموند من نظرم این میشد که پایانش عالیه
جدای از ریمیک هالیوودی که دوستان گفتن قرار هست ساخته بشه ( امیدی بهش ندارم , کلا ریمیک های هالیوود از سینمای کره و ژاپن در حد اصلی نیستن به هیچ وجه حالا شاید جز یکسری استثناهایی) . تو کره هم قرار هست ادامه اش ساخته بشه. گفتن داستان ای هست که ویروس چجوری به پوسان میرسه و اونجا هم مردم در امان نیستن (یه همچین چیز هایی )

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
A_Ghost_Story_poster.jpeg

A Ghost Story

توی یه زندگی مشترک که دو نفر همدیگه رو با تمام مشکلاتشون عاشقانه دوست دارن، چه چیزی میتونه اونا رو از هم جدا کنه؟ اگر خودشون انتخاب کردن با هم، بهترین لحظه های زندگی شون رو با هم بگذرونن مثل غروب خورشید، کنار هم خوابیدن توی یه تخت مشترک و منتظر بودن برای شروع یه روز جدید، اومدن خونه از سرکار و از تجربیاتشون با هم حرف زدن. زندگی ایده عالی برای زن و مرد میتونه باشه که همدیگه رو میفهمن و همدیگه رو دوست دارن. یه رابطه بسیار مادی و در عین حال بسیار معنوی هست ازدواج و بودن پیش مشعوق. ولی همونجور که گفتم پس چه چیزی میتونه اونا رو از هم جدا کنه؟ به سادگی، یه تصادف، آره یه اتفاق خیلی معمولی و مادی میتونه این اتفاق رو رقم بزنه. ولی آیا اون بعد معنوی به همین راحتی از بین میره؟ اگر چیزی بین این دنیا و اون دنیا باشه چی؟
همین اول بگم که فکر کنم بیشتر مدت زمان فیلم رو داشتم گریه میکردم! اینقدر احساسی عه، خیلی بیشتر از اونچیزی که فکر میکردم. نمیدونستم زل زدن یه روح به یه اتفاق میتونه منو احساساتی کنه، فکر کنم به این خاطر بوده که میزاشتم خودمو جای اون، بدون اینکه حالات صورتشو ببینم، این اجازه رو به خودم میدادم که اتفاقات از دید این روح تجربه کنم. فیلم لحظه های تاثیر گزار کم نداره مخصوصا سه جاش بود که رسما گر گر اشک میریختم!ً
از یه جایی به بعد داستان اون دو شخص ( که هیچ وقت اسم شونو نمیشنویم) ول میکنه و وارد یه فضای سوررئال میکنه، مفاهیم فلسفی درباره زمان، زندگی، بودن و وجود داشتن ، همه ی اینا رو کنکاش میکنه و اینکه "انسان" بودن برای خودمون چه معنی ای میده، زمان مهمترین عامل و پیشبرنده ی همه ی کار ها و امیال بشری هست. البته عنصر و تمی که بیشتر از همه توی فیلم نمود داره، اشیا و ماده است. اینکه اون دو نفر اگه توی اون خونه زندگی نمیکردن بازم میتونستن اینقدر عاشق هم باشن؟ گیتار، تخت خواب، اون پیانوی لعنتی ، پای سیب، پرده ها ، میز نهار خوری، حتی سوراخ بین دیوار (لعنتی این فیلم کاری میکنه که وابسته سوراخ دیوار این خونه هم میشید)همه ی این وسیله ها هستن که کنار هم قرار میگیرن و زندگی معنوی و مادی مارو تشکیل میدن.
فیلم برداری فیلم جوریه و لنز استفاده شده که انگار داریم یه نوار VHS شخصی از خونه این دو نفر توی آسیتن تگزاس سرک میکشیم و میبینیم و ماجراهای اونا رو شاهد هستیم.
فیلم در عین اینکه خیلی برای خود کارگردان شخصی بوده، برای منم شخصی شد به خاطر ماجرایی که خودم تجربه اش کردم و در عین حال خیلی هم جهان شموله.
از تجربه شخصی خودم میگم که حتما فیلم رو تنها و 12 شب ببینید که بتونید راحت یه دل سیر گریه کنید و لذت ببرید از این فیلم
9.5/10

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
The_Incredibles_2.jpg

Incredibles 2 2018
7.5/10

بعد 13 سال انتظار یک چیز فرا خوب از یکی از بهترین کارهای اورجینال دیزنی/پیکسار داشتم اما متاسفانه در سطحی که کلمه «WOW» را به زبان بیاورم، نبود. نمی دانم که تمام ادامه های دیزنی به خوبی قسمت اول نیستند و استثنا سری فیلم های Toy Story جز کارهایی بوده است که همیشه دیزنی و پیکسار برای تولید آن وسواس به خرج می دهند و قسمت سوم اسباب بازی ها آن قدر وسواس و ظرافت دارد که شاید در هیچ انیمیشنی ندیده بودم. حالا جدا از بک گراند و تعریف و تمجید از داستان اسباب بازی ها، شگفت انگیزان دو فقط ترکیب چند سکانس مفرح و بامزه است که هم می تواند ما جوانان را بخنداند و هم کودکان زیر 3 سال حتی اینکه شخصیتی در حد و اندازه خودشان در فیلم وجود دارد که جذابیت را برای آنان چند برابر می کند. اما از نظر داستان، علاوه بر این که قابل پیش بینی است، احساسات همانند کارتون های دیگر این دیزنی (باز مثال Toy Story 3 را بزنم) وجود ندارد. ضدقهرمان انیمشن در حد ضدقهرمان های ساخته های قبلی نبود و منطق ویلن برای نابودی سوپر هیرو ها، چندان با عقل سالم جور در نمی آمد! در چند سکانس متوجه شدم که انگار دیزنی/پیکسار سعی می کند که حواشی پیام گونه ای به داستان بیافزاید که کمی من را آزار داد؛ یکی فمینیست بود که در بعضی از سکانس ها کاملا این مسئله بهش پرداخته می شد و دیگری تمایلات همج*سگرایی بود که چند بار احساس کردم که شخصیت هلن به او-لین (ضدقهرمان) بیش از حد و خارج از محتوای داستان به صورت ملموس به هم نزدیک می شدند! در هر صورت چنین دیدگاهی در انیمیشن های قبلی دیزنی/پیکسار هم دیده می شد و این بار غلظتش بیشتر بود. (باز هم مثل TT 3 که کاملا اشاره به هولوکاست داشت!) با جدا از این مسائل و حس دوگانگی، شگفت انگیزان 2 سرگرم کننده است.​

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
The Cabin in the Woods
215px-The_Cabin_in_the_Woods_%282012%29_theatrical_poster.jpg

فک می کردم از این فیلم هایی باشه که یه جمعی میرن یه جای دور افتاده و درگیر قدرت های ماورایی میشن یا یه دیوونه بهشون حمله میکنه، اما اینطور نبود. ایده فیلم خیلی باحال بود، کلا خیلی حال کردم فیلم باحال و متفاوت بود.

به نظرم اگه دنبال یه فیلم سرگرم کننده هستید بد نیست این فیلم رو ببینید.

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
crsl_61pmwtwtnal._sy741_.jpg

Halloween (2018) 8/10

اول نكات منفی از دید شخصیم رو میگم. برخی تیکه های کمدی تو فیلم وجود داره که نبودشون می تونست به نفع فیلم باشه. برخی از سکانس های فیلم هم بد کات شدن در حالی که می تونستن با نشون دادن ادامه ی سکانس به فیلم کمک کنن.
باقی موارد فیلم خوب بودن. بازیگر جدید کرکتر مایکل مایرز به نظرم بهتر این نقش رو ایفا کرد. فیلم حالت کلاسیک و حس نوستالژی داره که خیلی خوشم اومد. موسیقی متن خوبی هم داشت.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
The Cabin in the Woods
215px-The_Cabin_in_the_Woods_%282012%29_theatrical_poster.jpg

فک می کردم از این فیلم هایی باشه که یه جمعی میرن یه جای دور افتاده و درگیر قدرت های ماورایی میشن یا یه دیوونه بهشون حمله میکنه، اما اینطور نبود. ایده فیلم خیلی باحال بود، کلا خیلی حال کردم فیلم باحال و متفاوت بود.

به نظرم اگه دنبال یه فیلم سرگرم کننده هستید بد نیست این فیلم رو ببینید.

نیمه اوّل این فیلم واقعاً در هر مقیاسی چیز داغونیه
ولی خب قشنگ از نیمه دوّم فیلم به بعد فیلم پاداش این عذابی که بهتون متحمّل کرده رو میده و با خاطره بد از پای کار بلندتون نمی کنه

6/10

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
The_Incredibles_2.jpg

قسمت اول اصلا یه کارتون نبود بلکه به نظرم بعد از گذشت این همه سال باز هم سرگرم کننده هست! اما چرا؟ به نظر من اول از همه باید باید قسمت اول رو ببینید و بعد دوم تا تغییرات این رو حس کنید!
تو قسمت دوم کجاست اون حس ابهت نشون دادن دشمن ملت؟ (مثلا سکانس های قسمت اول برای نشون دادن ابهت شگفت بچه یا همون بادی رو یادتونه؟ چه منظره هایی چه آبشاری چه دکوراسیونی و... نشون میدادن) توی قسمت اول خوب به شخصیت کارکتر ها خوب رسیدن برای آشنایی پس این قسمت زیادی لازم نبود! اما داستان کاملا قابل حدس و آبکی! یعنی توی داستان اصلا منطق درست حسابی برای پایان فیلم در نظر گرفته نشده بود!!!
یه چیزی که من رو خیلی از این قسمت آزار میداد این بود که:
آخر قسمت اول با بالا اومدن آندرماینر تموم شد! خوب این یعنی چی؟ یعنی یه دشمن جدید دیگه یعنی یه تصویر یا پیش نمایشی از یه شخصیت دیگه برای بیننده 13 سال پیش ایجاد کردن! یعنی برای ما از اون بچگی سوال شد که این یارو کی میتونه باشه که یه دفعه از زیر زمین اومد بالا و میگه من حواسم بهتون هست؟ پس آدم خفنی باید باشه!
ولی کل داستان از روی این شخصیت برداشته میشه و فقط 10 دقیقه بهش میپردازن و میره و یه شخصیت زن دیگه که اصلا چه ربطی به داستان و چه دلیل مسخره ایی برای نابودی قهرمان ها داره میاد وسط:| در کل داستان خیلی ضعیفی داشت و اون چیزی که مثل قسمت اولش باید باشه نبود.
امتیاز 6 از 10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر