Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
A Clockwork Orange 1971
8/10
کوبریک همیشه کارهاش با برداشتن خطِ بین واقعیت و خیال همراه بوده.
فیلم جای بحث زیاد داره، قراره دنیای آینده رو به تصویر بکشه و از جامعه ای صحبت می کنه که حق انسان بودن رو از بعضی ها میگیره.
باید در مورد فکر کرد و نقدهاش رو خوند. به طور کلی فیلم عجیب ولی در عین حال سرگرم کننده و جالبیه و جا برای بحث و نظر در موردش فراوونه. داستانِ پسری به نام الکس رو به تصویر میکشه که بدون هیچ پیش زمینه ی بیماریِ روانی یا هر چیزی از خشونت لذت می بره...

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
Ice Age 2016
ژانر: کمدی، انیمیشن

من یادمه وقتی که بچه بودم قسمت اولش تازه اومده بود فکر کنم حدودا 7 8 یا 9 سالم بود، به نظرم قسمت اولش شوخی های لوس کمتری داشت ولی بجاش تیکه های خنده داری داشت. به نظرم اون انیمیشن رو حتی یه جوون 20 ساله هم میتونست ببینه کلی لذت ببره، داستان سرایی این قسمت خوبه ها ولی خوب دیگه واقعا چیزی ندارن که نشون بدن، به نظرم این قسمت بیشتر رفته برای مخاطبین کم سن تر، جذابیت قبلی هارو نداشت.
امتیاز 5 از 10

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
داداچ داری اشتباه میزنی. اینجا تاپیک فیلمه نه سریال

اره ولی جدی دلیل اینکه اینجا نظر دادم این بود که به نظرم ایده و داستان این سریال باید در حد همون ۲ / ۳ تا فیلم ۲ ۳ ساعته میبود نمیتونم تصور کنم بتونن ۷ سیزن ازش در بیارن.

pedram13

کاربر سایت
Jul 5, 2015
252
Suicide Squad
Jared Leto یه هنرپیشه ی Overrate شده ی مسخره س که تنها نقشی که بلده بازی کنه نقشِ faggot هاست ( عذر می خوام!)
8/10
سلام نظرتونو خوندم،باید بگم من خودم فیلمو ندیدم هنوز اما این یه تیکه از نظرتون منو شوکه کرد :D
میشه توضیح بدین رو چه حسابی این حرفو زدین؟ممنون.

ویرایش:شاید با دیدن عکس و امضا فک کنین که من فن جرد هستم اما اینطور نیست.

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
بارکد 1395
ژانر: کمدی، اجتماعی

اولین فیلم ایرانی هست که روایت داستان از آخر به پایان هست، کارگردانی فیلم خیلی خوب، میشه گفت که هیچ سوالی رو برای مخاطب بدون جواب نمیزاره، همه سوال های تو فیلم حالا چه اول فیلم یا چه آخر فیلم جواب میده از نحوه دوستی میلاد تا خونه ایی که توش زندگی میکنن، بخشی از داستان فیلم واقعا مربوط به جامعه الانمون هست از سواستفاده های دوستی بین دختر و پسر تا پایین اومدن سن مصرف مواد که همه ی اینا رو به صورت طنز به نمایش در میاره.
هم داستان فیلم و هم روایت خیلی خووووبه، بازی دوتا مرد اصلی هم که مثل همیشه بدون عیب
امتیاز 8 از 10
یه نمره فقط بخاطر حذف صدای یاس کم کردم:D

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
سلام نظرتونو خوندم،باید بگم من خودم فیلمو ندیدم هنوز اما این یه تیکه از نظرتون منو شوکه کرد :D
میشه توضیح بدین رو چه حسابی این حرفو زدین؟ممنون.

ویرایش:شاید با دیدن عکس و امضا فک کنین که من فن جرد هستم اما اینطور نیست.

بخاطر فیلم Dallas Buyers Club گفتم که اسکار گرفت :D چون هر نقشِ دیگه ای غیر از اون نقش خیلی بد بازی کرده البته Requiem for a dream هم بد نبود بازیش اما لتو خواننده ی بهتریه تا بازیگر از نظر من و خب اصلن به نظر من جوکر خوب نبود البته بازم قضاوت نمی کنم چون کلن 10 دقیقه اسکرین تایم داره تو فیلم ولی با اون بازیِ افسانه ای که لجر به جا گذاشت من نمی دونم نفر بعدی که می خواد بازی کنه باید واقعن تلاش کنه تا اصلن به اون حد یا حتی بالاتر برسه.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,548
نام
سپهر
220px-Don%27t_Breathe_%282016_film%29.png

Don't Breath-2016
9/10
بهترین فیلم 2016 تا الان. واقعا این فیلم کم هزینه و کم دیالوگ (خیلی به فیلم های پر دیالوگ علاقه دارم) منو رو مجذوب خودش کرد که دوست نداشم اصلا تموم بشه. ترس واقعی در این فیلم است . Stephen Lang آن چنان که آدم ترسناک رو به خوبی بازی کرده که میتونم الان در لیست Top 10 Horror Villian قرار بگیره.
داستان که درباره سه دزد خرده پا که به خانه ی آدم های پولدار دزدی می کنند و فقط وسایلشونو میدزدند. اما آخرین دزدیشون به جهنم تبدیل میشه. چون با یک آدم نابینا (Stephen Lang) زرنگ برخورد می کنند که از تمام سوراخ و سمبه های خانه اش خبر داره و کسی نمیتونه از او فرار کنه.
موسیقی عالی هست و کاملا تنش آور می باشد. باید قبول کنیم که این سبک های Horror/Thriller به شدت خیلی خوب داره پیشرفت میکنه و احتمالا هم به بهترین سطح میرسه. حتما پیشنهاد میشه که ببینید.

Last edited by a moderator:

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
220px-Don%27t_Breathe_%282016_film%29.png

Don't Breath-2016
9/10
بهترین فیلم 2016 تا الان. واقعا این فیلم کم هزینه و کم دیالوگ (خیلی به فیلم های پر دیالوگ علاقه دارم) منو رو مجذوب خودش کرد که دوست نداشم اصلا تموم بشه. ترس واقعی در این فیلم است . Stephen Lang آن چنان که آدم ترسناک رو به خوبی بازی کرده که میتونم الان در لیست Top 10 Horror Villian قرار بگیره. داستان که درباره سه دزد خرده پا که به خانه ی آدم های پولدار دزدی می کنند و فقط وسایلشونو میدزدند. اما آخرین دزدیشون به جهنم تبدیل میشه. چون با یک آدم نابینا (Stephen Lang) زرنگ برخورد می کنند که از تمام سوراخ و سمبه های خانه اش خبر داره و کسی نمیتونه از او فرار کنه. موسیقی عالی هست و کاملا تنش آور می باشد. باید قبول کنیم که این سبک های Horror/Thriller به شدت خیلی خوب داره پیشرفت میکنه و احتمالا هم به بهترین سطح میرسه. حتما پیشنهاد میشه که ببینید.

ترسناکه یا هیجان انگیزه؟ یعنی توش روح و اینا هست یا جو اش دلهره آوره؟

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,548
نام
سپهر
220px-Hush_2016_poster.jpg

Hush 2016
7/10

خب الان وقت فیلم های مخصوص هالووین هست و بعد از Don't Breathe ، رفتم سراغ یک فیلم Slasher با تم Home Invasion؛ فیلم Hush که فیلمی مستقل و کم هزینه که محصول شبکه Netflix هست نشون داد که دیالوگ هیچی ارزش نداره و نفس نفس ها و موسیقی هیجان انگیز برای درگیری و ترس، کافیه! داستان کاملا کلیشه ای هست اما بعد Don't Breathe و همون Mad Max Fury Road، فهمیدم داستان کلیشه ای میتونه با یک فیلم نامه جذاب و هنر کارگردان، از صد تا فیلم دیگر بهتر باشه. در کل سطح فیلم کمی پایین تر اط Don't Breathe بود. اما در کل خوب بود. میتونه به مدت 81 دقیقه، سرگرمتون کنه.

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
Le Samouraï
MV5BMTg4OTg0ODEwN15BMl5BanBnXkFtZTcwNjcyMjEzMQ@@._V1_UY268_CR4,0,182,268_AL_.jpg

تو تاریکی اتاق مردی رو به سختی می بینیم که یک سیگار روشن می کنه کمی بعد از جایش بلند شده به کبوترش نگاهی می اندازد و بارانی سفید می پوشد و کلاهش را به شکل خاصی روی سر گذاشته و از خانه بیرون می رود ماشینی را به وسیله دسته کلیدش می دزدد و به سمت گاراژی می رود شخصی پلاک ماشین را تعویض کرده و اسلحه ای به او می دهد ... در تمام این دقایق کلمه ای شنیده نمیشود ولی به زیبایی هر چه تمام تر جادوی ملویل را در معرفی شخصیت اصلی مشاهده می کنیم دوربین ملویل در تمام دقایق فیلم بی نقص کار می کند و تا حد ممکن کمترین تنش را ایجاد می کند انگار ملویل با این سبک می خواد شخصیت اصلی فیلم را بهتر و بهتر با ما همراه کند
بعد دیدن چندین باره این فیلم هنوز هم معتقدم این فیلم بهترین اثر ملویل (با احترام به ارتش سایه ها ) و یکی از شاهکار های سینمای اروپاست
10/10

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
Le Samouraï
MV5BMTg4OTg0ODEwN15BMl5BanBnXkFtZTcwNjcyMjEzMQ@@._V1_UY268_CR4,0,182,268_AL_.jpg

تو تاریکی اتاق مردی رو به سختی می بینیم که یک سیگار روشن می کنه کمی بعد از جایش بلند شده به کبوترش نگاهی می اندازد و بارانی سفید می پوشد و کلاهش را به شکل خاصی روی سر گذاشته و از خانه بیرون می رود ماشینی را به وسیله دسته کلیدش می دزدد و به سمت گاراژی می رود شخصی پلاک ماشین را تعویض کرده و اسلحه ای به او می دهد ... در تمام این دقایق کلمه ای شنیده نمیشود ولی به زیبایی هر چه تمام تر جادوی ملویل را در معرفی شخصیت اصلی مشاهده می کنیم دوربین ملویل در تمام دقایق فیلم بی نقص کار می کند و تا حد ممکن کمترین تنش را ایجاد می کند انگار ملویل با این سبک می خواد شخصیت اصلی فیلم را بهتر و بهتر با ما همراه کند
بعد دیدن چندین باره این فیلم هنوز هم معتقدم این فیلم بهترین اثر ملویل (با احترام به ارتش سایه ها ) و یکی از شاهکار های سینمای اروپاست
10/10
شايد خيليا الان لذت نبرن از فيلم ملويل ولي من ديدنشو واقعا توصيه ميكنم... سامورايي الهام بخش خيلي از فيلماي بعد از خودشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,482
نام
علی
امروز بعد از دور و بره 6 ماهی که از دانلود Dial M for Murder رد میشد، دیدمش! خیلی خوب بود! من کلا زیاد با اثار کلاسیک حال نمیکنم و البته تخیلی و سوپرمنی و اکشن هم توی همین دسته اند ولی با این و 12 مرد خشمگین خیلی حال کردم! بیشتر با زندگینامه ای خصوصا اگر بازی متفاوت باشه خیلی حال میکنم مثل Capote یا Into the Storm با بازیهای وحشتناک خوب Philip Seymour Hoffman و Brendon Gleeson!!!

• Like
Reactions: Solidsnake_1

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
امروز بعد از دور و بره 6 ماهی که از دانلود Dial M for Murder رد میشد، دیدمش! خیلی خوب بود! من کلا زیاد با اثار کلاسیک حال نمیکنم و البته تخیلی و سوپرمنی و اکشن هم توی همین دسته اند ولی با این و 12 مرد خشمگین خیلی حال کردم! بیشتر با زندگینامه ای خصوصا اگر بازی متفاوت باشه خیلی حال میکنم مثل Capote یا Into the Storm با بازیهای وحشتناک خوب Philip Seymour Hoffman و Brendon Gleeson!!!
اگه از ام را نشانه قتل بگیر خوشت اومده شمال از شمال غربی هیچکاک رو هم ببین فکر کنم از اونم خوشت بیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر