Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
ترسناکه یا هیجان انگیزه؟ یعنی توش روح و اینا هست یا جو اش دلهره آوره؟

هیجانی هست فیلمش . نه ، روح و اینا نداره . منم همون روزای اول که اومد سینما رفتم دیدم . فیلم خوبی بود و خوشم اومد . از افراد دیگه ای هم که دیده بودن پرسیدم هم ، خوششون اومده بود . شاید برای یه بعضیا فیلم عادی باشه ولی ارزش یک بار دیدن رو داره . تایم فیلم هم زیاد نیست ، خسته نمی کنه .

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,484
نام
آرش
Whiplash (2014)
220px-Whiplash_poster.jpg

فیلم قشنگیه . . . پیشنهاد میکنم ببینید
J. K. Simmons خیلی خوب بازی میکنه تو این فیلم​
یکی دو هفته پیش این فیلم رو دیدم و قبل دیدنa اصلا نمی‌دونستم چنین شاهکاری در انتظارمه. فکر کردم یه فیلم معمولیه، ولی تبدیل شد به یکی از بهترین فیلم‌هایی که توی چند سال اخیر دیدم.

پ.ن: علاوه بر J. K. Simmons که اینجا بازی درخشانی داره، نقش اصلیِ فیلم ( Miles Teller ) هم خیلی زیبا بازی می‌کنه. توی Spectacular Now هم بازی خوبش رو دیده بودم ولی اکثرا فیلم‌هایی رو بازی می‌کنه که استعدادش تو اون‌ها حیف می‌شه!

• Like
Reactions: The Rossoneri

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
Whiplash (2014)
220px-Whiplash_poster.jpg

فیلم قشنگیه . . . پیشنهاد میکنم ببینید
J. K. Simmons خیلی خوب بازی میکنه تو این فیلم​

در ادامه ی صحبت های دوستمون در پست بالا باید بگم که Miles Teller به مدت 12 سال به خودش یاد داده که چجوری درام بزنه و توی فیلم هم واقعا خودش درام میزنه .

آخرین ویرایش:

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
The BFG

kiv3tecxoqhzf5s80c6j.jpg

6.5/10

انتظاراتم از قیلم خیلی بیشتر بود و منتظر یک فیلم با بار احساسی بسیار بالا بودم.
اما متاسفانه خورد تو ذوقم و اصلا جذبم نکرد. هیجان فیلم خیلی خیلی پایینه و بخش کمدی فیلم به غیر نوشیدنی‌ها چیزه خاصی دیگه‌ای نبود.
در کل برای یکبار دیدن بد نبود.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,603
نام
سپهر
Finding_Dory.jpg

Finding Dory-2016
7.5/10

انیمیشن ها جذاب هستند. دوری با صدای Ellen عالیست. سکانس های کمدی و باحالی داره . اما باید قبول کنیم که فیلم نامه این قسمت نسبت به Nemo بسیار شبیه و کلیشه ای است. ارزش دیدن رو داره .​

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
555
Finding_Dory.jpg

Finding Dory-2016
7.5/10

انیمیشن ها جذاب هستند. دوری با صدای Ellen عالیست. سکانس های کمدی و باحالی داره . اما باید قبول کنیم که فیلم نامه این قسمت نسبت به Nemo بسیار شبیه و کلیشه ای است. ارزش دیدن رو داره .​
دوستان جان
من با دنیای انیمیشن کمی غریبه هستم. انیمیشنو با دوبله ببینم یا بدون دوبله؟
و اینکه اسم چند تا انیمیشن تاپ این سالها که خودتونم پسندیده باشید میخواستم.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,630
نام
محمد
من سالوادور نیستم
قصه یه بابایی هست که سر یه قضیه ای میره برزیل. عملا میشه گفت فیلم داستان نداره و فقط ادا اطوارهای رضا عطاران رو شاهد هستیم که اتفاقا بسیار بی مزه و ضعیف هم از آب در اومدن. یکی از مسخره ترین و بی ارزش ترین فیلمهای کمدی که توی عمرم دیدم. 0/10

استرداد

داستان برگشت طلاهای غرامت جنگ جهانی دوم از روسیه هست. از نظر طراحی صحنه و لباس و همین طور بازی ها قابل قبول از آب در اومده، داستان هم نسبتا قشنگ روایت میشه ولی به نظرم فیلم زیادی کات میخوره و خیلی سریع میره سر سکانس بعدی. نوع فیلمبرداری هم جوری هست که بعضی جاها اصلا شبیه فیلم سینمایی نیست! در کل میشه فیلم رو خوب دونست و قطعا ارزش دیدن رو داشت. 7.0/10

meysam_gamer

کاربر سایت
Mar 11, 2006
457
نام
میثم
من سالوادور نیستم
قصه یه بابایی هست که سر یه قضیه ای میره برزیل. عملا میشه گفت فیلم داستان نداره و فقط ادا اطوارهای رضا عطاران رو شاهد هستیم که اتفاقا بسیار بی مزه و ضعیف هم از آب در اومدن. یکی از مسخره ترین و بی ارزش ترین فیلمهای کمدی که توی عمرم دیدم. 0/10

استرداد

داستان برگشت طلاهای غرامت جنگ جهانی دوم از روسیه هست. از نظر طراحی صحنه و لباس و همین طور بازی ها قابل قبول از آب در اومده، داستان هم نسبتا قشنگ روایت میشه ولی به نظرم فیلم زیادی کات میخوره و خیلی سریع میره سر سکانس بعدی. نوع فیلمبرداری هم جوری هست که بعضی جاها اصلا شبیه فیلم سینمایی نیست! در کل میشه فیلم رو خوب دونست و قطعا ارزش دیدن رو داشت. 7.0/10
میشه اسمه انگلیسی فیلم رو بگید؟

Sent from my E6633 using Tapatalk

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
Don't Breath
فیلم رو دیدم و با اینکه نقدهای خیلی خوبی گرفته اما متاسفانه من زیاد از فیلم خوشم نیومد. داستان جالبی داشت اما اتفاق ها بنظرم کلیشه ای بود و خیلی از پیش تعیین شده رخ میداد.
طرف دردویل که نیست از پشت یه دونه تو کلش بزنید تموم شه بره:D هی این فکر در طول فیلم اذیتم میکرد. اون اخر فیلم دختره که شیر شدو چکش بدست افتاد به جون مردکور یاد صحنهه های معروف فیم های سامورایی افتادم که با شمشیر از تو تاریکی میانو یه ضربه میزنن به حریف و بعد در تاریکی غیب میشن:D
البته اینو باید بگم بازی استیفن لنگ (امیدوارم درست گفته باشم) واقعا عالی بود.
5/10
ترسناکه یا هیجان انگیزه؟ یعنی توش روح و اینا هست یا جو اش دلهره آوره؟
نه اصلا، هیجان انگیزه فیلم.

آخرین ویرایش:

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,986
نام
محسن
The Devils Advocate 1997
ژانر: درام، معمایی، هیجان انگیز

jOs2jpw4TLSAoOQUyTc7SdXaudm.jpg

سریال او یک فرشته بود رو یادتونه! این سریال بر اساس داستان این فیلم ساخته شده.
دائم در این فیلم دیالوگ "کبر و غرور گناه مورد علاقه من هست" رو میشنویم و این دیالوگیست که شیطان همیشه جلوی بنده های خدا میزنه.
اگر علاقه ایی به این ژانر یا علاقه به بازیگرای فیلم یا علاقه ایی به سال ساخت فیلم ندارید پس باید گفت که وظیفه همگی ماهاست که این فیلم رو ببینیم
فیلم داستان زندگی کثیف وکیلی رو روایت میکنه وکیلی که بخاطر شهرت حاضر تمامی متهمین رو با قدرت زبونش آزاد بکنه اما اتفاقات خیلی خیلی جالبی می افته که داستان زندگیش عوض میشه. در فیلم حرف های زیادی از وجود و نبود خدا زده میشه، که به نظرم این فیلم میشه گفت فراماسونری هست، مخصوصا 30 دقیقه پایانی فیلم که حرف های ضد و نقیض زیادی زده میشه اما با انجام عمل پشیمانی همه ی این گناه هارو میخواد بشوره ببره پایین.
فقط خواهشن اگه فیلم رو دیدین بعدش بیایید همین جا و در مورد فقط فقط 5 دقیقه پایانی فیلم یه نظر بزارید.
من که میگم عالی بود عالی ، بهترین سکانس هالیوود بود که دیدم.
امتیاز من به این فیلم 10 از 10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر