Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
998
نام
محمد
من سالوادور نیستم
قصه یه بابایی هست که سر یه قضیه ای میره برزیل. عملا میشه گفت فیلم داستان نداره و فقط ادا اطوارهای رضا عطاران رو شاهد هستیم که اتفاقا بسیار بی مزه و ضعیف هم از آب در اومدن. یکی از مسخره ترین و بی ارزش ترین فیلمهای کمدی که توی عمرم دیدم. 0/10
در واقع سالوادر رو اگه یک فیلم خطاب کنیم به واژه ی فیلم توهین کردیم! ولی متأسفانه مردم ما همین شروورات رو می پسندن و همینم میشه که سالوادر رکورد میزنه!

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,269
نام
وحید
220px-Indignation_poster.jpg

Indignation

فیلمی که خیلی منتظرش بودم رو بالاخره تونستم پریروز ببینم، فکر کنم از زمان نمایشش تو کن یا یه جشنواره دیگه بود که بخاطر نظرات مثبت زیادی که دورش بود در انتظارش بودم و خدا رو شکر اصلا ناامیدم نکرد و بالاتر از حد انتظارمم بود.
داستان دقیقا چند سال بعد از جنگ جهانی دوم و در حین جنگ کره هست که یه پسر بخاطر بورسیه تحصیلی که میگیره باید نقل مکان کنه و بره به دانشگاه که تو دانشگاه با یه دختر آشنا میشه و ... . بصورت کلی داستان کمی آشنا میزنه ولی روایت فوق العادست و گاهی برای جذاب تر شدن حتی خطوط زمانی رو هم میشکنه و سوویچ میشه که جذاب تر هم میکنه داستان رو، اما مهم تر از روایت شخصیت پردازی خیلی خوب کاراکترا با بازی خوب بازیگرا هست. جفت کاراکتر اصلی نقش هاشون بسیار خوب در اومده و رابطه جالبی با همدیگه دارن اما چیزی که رابطشون رو جالب میکنه خصوصیت اخلاقی متفاوت هردوشون هست.
فضای فیلم خیلی خوب در اومده و کاملا ارتباط برقرار میکنید، موسیقی انچنانی در فیلم نمیشنوید ولی به اندازه کافی برای ایجاد حس هست. دوتا مورد داره فیلم که واقعا وجه تمایزش با فیلم های هم سبکش هست و یکی صجنه مکالمه کاراکتر اصلی با مدیر دانشگاه هست که در یک برداشت گرفته شده و فوق العاده دراومده، یه مکالمه که انگار دست پخت ارون سورکین بوده و بازی خیلی خوب بازیگرا و مورد دوم پایان و اندینگ فیلم هست که شدیدا تاثیرگذار و قوی به نمایش گذاشته میشه و یه چند روزی به فکر فرو میبرتتون.
حتما برای کسایی که دنبال فیلم های رمنس قوی هستن پیشنهاد میکنم.

8.5/10

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,364
نام
امیرعلی
Sausage Party 8/10
با این که درنگاه اول یه هجو سـ**ی بیشتر نیست ولی پر از نماد و استعاره اس و همین هست که جذابش میکنه. یه نقدی خوندم نوشته بود sausage party زیادی خودشو جدی گرفته و در همچین قالبی میخواد چیزایی رو بیان کنه که اصلا توی این چارچوب جا نمیگیرن ولی شخصا با این حرف مخالفم و به نظرم خیلی هم خوب این کارو کرده بودن.

Finding Dory 9/10
حس خوبی که از همون دقیقه های اول منو برد تو 7-8 سالگی واسم کافی بود !(البته یه حس مخالف دیگه هم هست به قول معروف "I Feel Old" که آدمو آزار میده موقع همچین تجدید خاطره هایی). یکم ضعفش هم طبیعتا بخاطر شباهت داستان به نسخه اوله.

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
622
نام
مهدی
d8ggbaivj6q02ivhlbyu.jpg

فیلم خوبی بود :D استعاره هاش رو خیلی خوشم اومد و جوکهای س*** اش هم برام خنده دار بود! شاید یکی از دلایلش این بود خیلی وقت بود فیلم این سبکی ندیده بودم که خب وقت خوبی برای دیدن Sausage party بود! صداگذاری نقطه مثبت و "لواش" هم شخصیت جالبی بود
8/10

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,735
نام
nucky thompson
The Devils Advocate 1997
ژانر: درام، معمایی، هیجان انگیز

jOs2jpw4TLSAoOQUyTc7SdXaudm.jpg

سریال او یک فرشته بود رو یادتونه! این سریال بر اساس داستان این فیلم ساخته شده.
دائم در این فیلم دیالوگ "کبر و غرور گناه مورد علاقه من هست" رو میشنویم و این دیالوگیست که شیطان همیشه جلوی بنده های خدا میزنه.
اگر علاقه ایی به این ژانر یا علاقه به بازیگرای فیلم یا علاقه ایی به سال ساخت فیلم ندارید پس باید گفت که وظیفه همگی ماهاست که این فیلم رو ببینیم
فیلم داستان زندگی کثیف وکیلی رو روایت میکنه وکیلی که بخاطر شهرت حاضر تمامی متهمین رو با قدرت زبونش آزاد بکنه اما اتفاقات خیلی خیلی جالبی می افته که داستان زندگیش عوض میشه. در فیلم حرف های زیادی از وجود و نبود خدا زده میشه، که به نظرم این فیلم میشه گفت فراماسونری هست، مخصوصا 30 دقیقه پایانی فیلم که حرف های ضد و نقیض زیادی زده میشه اما با انجام عمل پشیمانی همه ی این گناه هارو میخواد بشوره ببره پایین.
فقط خواهشن اگه فیلم رو دیدین بعدش بیایید همین جا و در مورد فقط فقط 5 دقیقه پایانی فیلم یه نظر بزارید.
من که میگم عالی بود عالی ، بهترین سکانس هالیوود بود که دیدم.
امتیاز من به این فیلم 10 از 10

شخصا فیلم رو دوست دارم . ولی به نظرم تنها دلیلی که فیلم در آخر تونست بیننده رو راضی نگه داره سکانس پایانی و حضور پاچینو و دیالوگ اش و همین طور موزیک رولینک استونزه که رو فیلم نشسته . وگرنه پایان بندی کار خیلی احمقانه و شبیه فیلم های ایرانیه . یعنی غیر قابل باوره که یک وکیل که تا الان به هیچ چیز اعتقادی نداشته تو یک دستشویی در زمان استراحت وسط دادگاه دو ساعت سناریو تو ذهنش تداعی بشه که این دفاعیه که تو اول فیلم مشخصه براش پول اش فقط مهمه قراره زندگی اش رو به نابودی بکشونه . این قدر حرفه ای و مرتب و همه چیزش به جا . تا تک تک دیالوگ های زنش تو ذهنش بیاد یا پیشبینی کنه یک خرمایه که شیطانه میاد سراغش و حتما هم یک منشی هات داره که نظر این رو جلب می کنه. فیلم نامه نویس که شغلش ایجاب میکنه داستان سرایی کنه تو زمان معمولی اش نمیتونه بدون سبک سنگین کردن داستانش تو بار اول فیلم نامه بی نقص به ذهنش بیاد چه برسه تو این زمان کم اون هم کسی که این کاره نیست . یعنی اگه پایانی جز این که تمام ماجراهای فیلم در ذهن فرد گذشته نبود واقعا فیلم عالی بود . ولی خب زرنگی سازنده ها این بود که اون پایان بندی رو گذاشتن که نمیشه دوستش نداشت . اصلا مگه میشه شیطان این فیلم رو دوست نداشت ؟؟

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
exorcism 1973
وقتی فیلم های قدیمی رو نگاه میکنی تازه میفهمی صعنت سینمای حاضر چقدر ضعیف شده مخصوصا در ژانر وحشت فوق العاده ضعیف شده،جنگیر تنها فیلمی بود که توی زندگیم از دیدنش ترسیدم و حتی تا چند ساعت بعد هنوز تاثیرش روم مونده بود چرا که من ساعت 12شب شروع به دیدن این فیلم کردم اونم بدون هیچ مقدمه ای از فیلم و تنها بنا به پیشنهاد یکی از دوستان
من سریال این فیلم رو دنبال میکنم راحت میتونم بگم یک درصد هم ترسناک نبود و با همچین ذهنیتی طرف اولین فیلم جنگیر سال 1973رفتم و اصلا نمیدوستم با یکی از ترسناک ترین فیلم های تاریخ روبرو هستم
بعد از دیدن فیلم رفتم بخوابم بسختی خوابم برد حتی صبح که از خواب بیدار شدم اولین چیزی که به ذهنم رسید همین فیلم لعنتی بود
نمره:10

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
Wild-Tales-2014-1.jpg

Wild Tales 2014
8.5/10
به شدت پیشنهاد میشه
عجیبه بعد از دو سال تا حالا ندیده بودمش

اقا حلالت چه فیلمی بود این حرف نداشت :))))) خیلی برای منم عجیبه همچین فیلم فوق العاده ای رو ندیده بودم بعده دو سه سال. از اون فیلماست وقتی میبینی جیگرت به حال میاد

نمره 8.5 / 10

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
Batman Returns 1992
Batman%202.jpg

فکر کنم که قبلا گفته بودم که طرفدار تیم برتون و سبک خاصش هستم و همینطور گفته بودم که زیاد به دنیای ابر قهرمان ها علاقه ای ندارم (البته سعی کردم تمام فیلم های بتمن رو ببینم )
چند سال پیش من فیلم بتمن 1989 برتون رو دیدم ولی اونطور که باید فیلم منو جذب نکرد فیلم شخصیت پردازی خوبی داشت نیکلسون هم تو نقش جوکر عالی بود ولی یه سری اشکالات داشت که منو به خودش جذب نکرد مهم ترین اشکال فیلم به نظرم این بود که خیلی از برتون دور بود فیلم خیلی کم از اون المان های جذاب برتونی تو خودش داشت به همین دلیل دیگه سعی نکردم که دنباله ی این فیلم رو ببینم تا اینکه همین چند روز پیش از روی بی فیلمی رفتم سراغش و باید بگم بعد از پایان فیلم واقعا شوکه شدم مهم ترین ویژگی فیلم به نظرم این بود که در عین اینکه فیلم اصالت داشت برعکس نسخه قبلی به شدت برتونی شده بود فضایی که در این فیلم برتون به تصویر کشیده دقیقا همون چیزی بود که از برتون انتظار داشتم فضای فانتزی تاریک که فقط از برتون انتظار داریم فضایی که حتی روشنایی هم تو اون تاریکه شخصیت هاش هم همگی محصول همین جامعه تاریک هستند صحبت از شخصیت ها شد بد نیست بگم که بدون شک شخصیت پنگوئن بازگشت بتمن کامل ترین شخصیتی هستش که در تمام فیلم های بتمن دیدم کامل تر از جوکر نیکلسون و کامل تر از جوکر لجر (که عمدا شخصیتش به صورت گنگ به تصویر کشیده شده بود) از طرفی به جز پنگوئن دو شخصیت بتمن و زن گربه ای هم به شدت عالی و کار شده ساخته شدند فقط کافیه زن گربه ای فیلم برتون رو با اون شخصیت مسخره فیلم نولان (آن هاتاوی) مقایسه کنید تا متوجه بشید چقدر این شخصیت خوب در اومده تنها شخصیتی که به نظرم زیاد جالب نبود شخصیت شرک بود
فیلم داستانش رو خوب تعریف می کنه شخصیت های خوب و بعضا عالی (پنگوئن) داره فضای تیم برتون فیلم فوق العاده است و پایان بسیار جالبی داره همه این ها باعث شد که من این فیلم رو بعد از شوالیه تاریکی نولان و بالاتر از خیزش شوالیه تاریکی (که فیلم بدی بود) و بتمن آغاز می کند (که فیلم بسیار خوبی بود) دومین فیلم برتر بتمن بدونم و دیدنش رو به همه پیشنهاد می کنم
9/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر