Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
hateful_eight-poster-e1446356161420-207x300.jpg

The Hateful Eight
9/10
یک فیلم تارانتینویی فوق العاده دیگه! خشن، دیالوگای ساده ولی عالی، کمی کمدی! میخکوب کننده بود فیلم!
آهان و اینکه: گریم چقدر خوب بود :|(Kurt Russell رو من اصلا نشناختمش)
گریم و فضا سازی فیلم رو خیلی دوست داشتم ولی بنظرم Channing Tatum بدرد این نقش نمیخورد!

آخرین ویرایش:

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
The Big Short 8/10
فیلم خیلی جالب و در عین حال فنیی هست!:d یعنی بعضی اوقات انقدر فیلم اصطلاهات اقتصادی و بانکی داره آدم فکر میکنه دارن به یک زبان دیگه صحبت میکنن!:d اما سعی کردن با استفاده از سلنا گومزو و مارگوتو اصطلاحات رو ساده و تعریف کنن که خب جالب هم بود!:d
آخر فیلم هم با نگاه بسیار جالب به بانکا تموم میشه..
The Black Mass 7/10
گانگستر ایرلندی که در آمریکا حکم رانی کرد و عده زیادی هم کشت... جانی دپ واقعا تونست شخصیت جانی رو به خوبی ایفا کنه فقط گاهی اوقات انگار زیادی تو نقش فرو میرفت یکم مصنوعی میشد ولی در کل کار خوبی بود..

آخرین ویرایش:

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
The Hunger Games: Mockingjay Part 2

8z2w85gkk647zz0buvrv.jpg

خوب یا بد، اون چیزی که فکر میکردم نبود. با این وجود مثل قسمت های قبلی ازش لذت بردم. یه لحظه هایی دیالوگ های کتنیس و بازی جنیفر لاورنس میرفتن رو اعصاب ولی درکل داستان مسیر جالبی رو پیش میگیره.
من به پایان های فیلم های مختلف خیلی اهمیت میدم و به نظرم پایان این فیلم و این سری مناسب بود. همین هم انتظار میرفت.
به نظرم اگه یه تناسبی بین زمان اختصاص داده شده بین دو جبهه وجود داشت، بعضی اتفاقات ملموس تر میشدند.
کسایی که قسمت های قبلی رو دیدند، این رو هم میبینند پس جای پیشنهادی نمیمونه :d ولی هرکس این سری رو ندیده، میتونه به نظرم مطمئن باشه که هم ازش لذت میبره و هم با وجود این قسمت، این سری فیلم به خوبی جمع میشه.

8.25/10

• Like
Reactions: Blood Brothers

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
Hunger Games Mockingjay Part 2

8/10

برای قسمت آخر به نظرم کتاب خیلی قشنگتر بود تا این فیلم ولی روی هم رفته خوب بود.
شخصیت کتنیس توی کتاب در قسمت های اول فیلم واقعن شبیه بودن ولی با پیش رفت فیلم از Catching fire به بعد، جنیفر لورانس یه جوری شد. بازیش یه حالی شد، مصنوعی شد و اون گریم مزخرف و wigش هم وحشتناک روی نرو بود. ولی خب بازم میگم اگر کتاب خون هستین برین سراغ کتاب که کتابش محشره محشره! خودِ کاراکتر کتنیس فوق العاده کاریزماتیک و زیباست و قهرمان باورپذیری هم هست سوای بازی جنیفر.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Blood Brothers

meysam_gamer

کاربر سایت
Mar 11, 2006
457
نام
میثم
The tribe
8/10
فیلمی بسیار زیبا ،تلخ،خشن.به کسایی که روحیه حساسی دارن این فیلمو پیشنهاد نمیکنم(صحنه سقط جنین واقعن دردناک بود).

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
the-hateful-eight.154-39575.jpg

شاهکاری دیگر از تارانتینو
برخلاق تایم طولانی فیلم واقعا عالی بود و خیلی لذت بردم و غیر از این هم از این نابغه هالیوود انتظاری نمیره
The Hateful Eight 2015
9/10

the-hunger-games-mockingjay-part-2.135-42283.jpg

شماره دوم و پایانی مرغ مقلد هم خوب بود ولی انتظار بیشتری داشتم من به شخصه
The Hunger Games Mockingjay Part 2 2015
7/10

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
Diablo.2015

حتی کلمه مضخرف هم نمیتونه حق این فیلم رو ادا کنه! به نظرم خیلی راحت میشه عوامل این فیلم رو دار زد و بعد مطمئن بود که هیچ عذاب وجدانی به سراغت نمیاد

1/10

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
the-hateful-eight.154-39575.jpg

The Hateful Eight 2015
9/10

3 فیلم که تقریبا 1 ساعت اول فیلم در مورد شخصیت های فیلم میگه و اینکه چه نوع شخصیتی دارند .. تمام بازیگرها واقعا عالی بازی کردند .. تم زمستانی - برفی فیلم هم واقعا بهش میومد برخلاف اکثر فیلم های وسترن که بیابانی هستند ... رمزالود بودن فیلم در حد متوسط بود و نتونست قوی ظاهر بشه

Adidas95

کاربر سایت
Feb 7, 2016
825
نام
آرش
Predators
در کل فیلم سرگرم کننده و خوبی بود تا آخرای فیلم همه چیز خوب بود فقط فیلم خوب به نظرم جمع نشد سوالای زیادی بدون جواب مونده و دیگه اینکه اصلا به پای نسخه اول فیلم در دهه هشتاد نرسید . فکر کنم انتخاب بازیگر نقش اصلی فیلم اصلا خوب نبود ولی در کل فیلم خوبی بود
8/10

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
من سالوادور نیستم

یک فیلم دمده و بی مزه که کل حسابش رو رو توانایی های رضا عطاران باز کرده که به اونم به درستی میدون نداده . یک موضوع بارها گفته شده رو انتخاب کرده و بدون کوچک ترین خلاقیت و ایده ی تازه ای جلو میره . بازیگرا بد . کاراکتر های بدون پرداخت و یک پایان بندی بسیار بد. کل فیلم رو دو سه شوخی استواره که اون هم خنده دار نیست . در کل یک اثر بی خود و بی ارزش که به سطحی ترین انتظارات بیننده هم به درستی پاسخ نمیده امتیاز 2 از 10

50 کیلو آلبالو

یک کمدی جذاب و دیدنی . فیلمی که همه اجزاش به جا هستن . یک داستان کلیشه ای ولی با پرداختی مناسب و شوخی های خلاقانه و البته بازی با خط قرمز ها . به خوبی حرفش رو می زنه و تا جایی که می خواد شوخی می کنه ولی پاشو فراتر نمی گذاره . با وجود کاراکتر های بی شمار تا جای مناسب به هر کاراکتر بها می ده . بازی ها به خصوص ساعد سهیلی - هستی مهدوی و آزاده صمدی عالی هستن . در کل هرچی من سالوادور نیستم رو اعصاب بیننده میره از بس به شعورش توهین می کنه این فیلم به خوبی به بیننده اش احترام می گذاره و به حاشیه نمیره . در کل جزو بهترین کمدی های این چند سال اخیره . ایکاش مانی حقیقی بیشتر از این فیلم ها بسازه

امتیاز 8 از 10

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
the hateful 8
بسیار لذت بردم ازین اثر زیبای جناب تارانتینو
بنده فیلم زیاد میبینم اما چند وقتیه خیلی کم پیش میاد فیلمی رو تا میانه هم نگاه کنم دیگه پایان که...
اما این فیلم، چی بگم سه ساعت برام یک لحظه گذشت
بشدت به کسایی که طرفدار فیلم های سبک hard R هستن توصیه میکنم این اثر رو ببیننن
در عین خشن و جدی بودن فیلم تو بعضی لحظه ها از شدت خنده قهقه میزدم
بازی ساموئل ال جکسون بی نقصه
خلاصه که هرچی بگم بازم کمه

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
من سالوادور نیستم

یک فیلم دمده و بی مزه که کل حسابش رو رو توانایی های رضا عطاران باز کرده که به اونم به درستی میدون نداده . یک موضوع بارها گفته شده رو انتخاب کرده و بدون کوچک ترین خلاقیت و ایده ی تازه ای جلو میره . بازیگرا بد . کاراکتر های بدون پرداخت و یک پایان بندی بسیار بد. کل فیلم رو دو سه شوخی استواره که اون هم خنده دار نیست . در کل یک اثر بی خود و بی ارزش که به سطحی ترین انتظارات بیننده هم به درستی پاسخ نمیده امتیاز 2 از 10
من بعد از دیدن هشت نفرت انگیز رفتم سینما این فیلمو به اتفاق دوستان دیدیم.
تا انتهای فیلم زجر کشیدم فقط.
من واقعا موندم کارگردان سطح شعور بیننده رو با چه مقیاسی ارزیابی میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر