Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,378
نام
Majid
نگو که لئون رو تازه دیدی ؟؟؟ من قبلا ها که میدیدمش اصلا نمیدونستم که دخترِ هنرپیشه معروفیه. یکی دو سال پیش بود که فهمیدم نقش دخترِ رو ناتالی پورتمن بازی میکنه و بدمنِ هم گری الدمنه!
صرف نظر از خود فیلم که خیلی هم خوب بود، موسیقیش بود که با روح و روان آدم بازی میکرد :x
اون پیشنهادت کمی بی فایده ست چون فکر کنم اکثرا لئون رو دیده باشن :d آخه آدم برای دیدن چنین شاهکاری با خودش کلنجار میره )x>:):d
یعنی حرفه ای نمره 9.5 براش زیاده :( چرا با احساسات ملت بازی میکنی :((:d
من تازه دیدم :D
کلا فیلمای قدیمی بخوام ببینم با خودم کلنجار میرم. :D ولی اگه جز شاهکارا باشه 5-10 مین اول جوری جذب میکنه که ولش نمیکنم نمونش همین :D

نمره هم بستگی به طرف داره که معیار نمره دهیش چطوری باشه :D من چون با بعضی از فیلما بیشتر حال کردم و بهشون 9.5 دادم نمیتونستم به اینم 9.5 بدم :D ولی قطعا شاهکار بود! نمره بالا 9 به یک فیلم بدم یعنی خیلی حال کردم باهاش!

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
اونوقت چیزی از فیلم فهمیدی؟
چون منم نسخه های قبلی رو ندیدم نمی دونم اینو ببینم یا نه؟
نسخه های قبلی رو ببینی فکر کنم لذت خیلی بیشتری از داستان و خصوصا شخصیت ها ببری
من اینو هنوز ندیدم ولی فکر کنم موقع دیدن این قسمت خیلی از موارد نسخه های قبلی برات لو بره و لذت قسمتهای قبل رو هم از بین میبره
جدا از اون هم این رو اول ببینی با توجه به اینکه اولین قسمت تقریبا برای ۱۴ سال پیشه و جلوه های ویژه اش ضعیفتره، دلت رو میزنه و اینطوری دیدن یکم اذیت میکنه

the sorvinho

کاربر سایت
Jul 29, 2014
746
نام
سروش
من تازه دیدم :D
کلا فیلمای قدیمی بخوام ببینم با خودم کلنجار میرم. :D ولی اگه جز شاهکارا باشه 5-10 مین اول جوری جذب میکنه که ولش نمیکنم نمونش همین :D
١٠ دقيقه اولشو خوب يادم نيست ولي فكر كنم حالته پُ*رنو داشت نه؟!:d زن و مرده تو حموم، خواهر بزرگه...:d

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,388
نام
Matthew
درود.
دوتا فیلم امسال رو توی مسافرت دیدم.

13215544403641162644.jpg

Divergent : 7.75/10

یک فیلم زیبا و جذاب با بازی خوب بازیگراش و داستان و روایت خیلی خوب. مطمئنا توی نسخه های بعدی پتانسیل بهتر شدن رو داره. هر چند پایانش هم میتونست بهتر باشه.

=====================================

80386591240218717480.jpg

Non-Stop : 6.5/10

خب این فیلم رو بیشتر بخاطر Liam Neeson دیدم و شخصا با صدا و کارکتراش خیلی حال میکنم. فیلم خیلی خوب و هیجان انگیز و باورپذیر شروع میشه اما بشدت پایان بدی داره.
اگر یخورده توی دیگر بازیگر ها و نیمه ی دوم فیلم کار میشد، میتونست اثری زیبا خلق بشه.
ولی در کل دیدنش خالی از لطف نیست.

============================================

13785077389808632756.jpg

این فیلم رو ساعتی قبل دیدم.

This Is The End : 4/10

نظر کاملا شخصی !!! :
وقتی نقد های فیلم رو قبلا خوندم، فکر می کردم طنز خوبی باشه. وقتی فیلم رو تا زمان 1:07:56 دیدم، اول به خودم شک کردم، که نکنه مشکل روحی دارم که مسخره بازی های اینا خنده دار نیست یا
دیالوگا واقعا مضخرفند، خلاصه همون لحظه Pause کردم و دوباره نقد ها رو خوندم، ولی باز هم هیچی متوجه نشدم، این فیلم واقعا مضخرفه و واقعا تعجب آور بخاطر نظرات دیگر عزیزان.
توی این زمانی که دیدم هیچ مورد خنده داری ازش یادم نیست. اون 4 امتیازم فقط بخاطر جونا هیل، جیمز فرانکو، و حضور چندی دیگر.

تنها نکته ی مفید دیدن این فیلم، وقت کشی برای دانلود پارت آخر دموی FIFA 15 بود :| :d که اونم تازه مونده هنوز :|

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
Bad neighbour

6 از 10.

من کلا اینو به خاطر Lisa Kurdow دانلود کردم :D !! که اونم 2 صحنه بیشتر نبود :| .. ولی در کل واسه پر کردن وقت خوبه، یه کمدی معمولی.

District 9

8 از 10.

خیلی خوب بود.. اصلا فکر نمیکردم یه فیلم در مورد Alien ها انقدر جالب و با ایده های خوب باشه...
با توجه به پایان فیلم District 10 احتمال اومدنش زیاده، نه ؟

Fire with Fire

4 از 10.

داستان به شدت کلیشه ای .. بازیگرا افتضاح!! فقط همون یه صحنه که 50cent بود خوب بود! :D

Last Vegas

7.5 از 10.

خیلی باحال بود !! تک تک بازیگرا خوب بودن...

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
The Signal
8 از 10
واقعا فیلم خوبی بود شروع خوبی داشت و پایانش بد نبود :D مشکلش این بود که فیلمو دیدم و اخرش اصلا هیجان انگیز تموم نشد :(
ولی در کل توصیه میشه حتما ببینین :-"

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
head hunters
یه فیلم thriler نروژی هست. یکی از بازیگرای اصلیش هم جیمی لنیستر سریال got هستش :d فیلم تا اواخرش خوبه ولی به مسخره ترین شکل ممکن تموم میشه.
7/10

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
this is the end فیلم خوبی بود ( هر چند از نظر من عالی بود)
ولی یه مشکلی که داره اینه که باید یه سری فیلم های همین بازیگرا در کنار هم رو هم قبلش ببینید
مثلا knocked up & tropic thunder و علی الخصوص pineapple express
اونوقت تازه شوخی هاشون جالب میشه

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,481
نام
آرش
this is the end فیلم خوبی بود ( هر چند از نظر من عالی بود)
ولی یه مشکلی که داره اینه که باید یه سری فیلم های همین بازیگرا در کنار هم رو هم قبلش ببینید
مثلا knocked up & tropic thunder و علی الخصوص pineapple express
اونوقت تازه شوخی هاشون جالب میشه
به نظرم بحث نظر شخصی دیگه از This is the end گذشته. من خودم عاشق کارهای این تیمم، از لحظه لحظه ی SuperBad لذت میبرم ولی This is the end نا امیدم کرد. فیلم خیلی ضعیفی بود. تعجب کردم که جطور منتقدین چنین امتیازات بالایی رو بهش داده بودند.
بعید نیست Pineapple express 2 رو براساس طرحی که توی این فیلم داده شد بسازند :d:
According to Seth Rogen, the plot his character suggests in the movie when he is asked what Pineapple Express 2 would be about is actually his real life idea for aPineapple Express (2008) sequel.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,378
نام
Majid
1368595257_2576615.jpg

Saw 2004: 8/10

خیلی خوب بود! تا الان چهار تا از اثر های James Wan ـو دیدم از هر چهار تا هم خوشم اومده! بنظرم جز بهترین کارگردان های ژانر ترسناک هست و توی این دوره ای که سینما پر شده از فیلمای به ظاهر ترسناک که یک مشت بول شت بیشتر نیستن فیلمای این کارگردان سطح بالاتر هست! مخصوصا با آخرین فیلمش یعنی The Counjoring خیلی حال کردم!

مثل همیشه فیلم ترسی نداره که آدمو بترسونه! مثل بقیه فیلماش فقط یک داستان دلهره آور و خیلی خوبی داره!
پایان غیر قابل پیشبینی و خوبی داشت که آدمو مشتاق میکرد به دیدن ادامه این سری و در کل فیلم خیلی خوب بود و پیشنهاد میشه!

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

Frank

یکی از بهترین Indie های امسال بود به نظرم.
داستانش به طرز نامتعارفی جالب بود. درمورد دست و پا زدن های یه هنرمند برا دیده شدن که از این لحاظ شباهت زیادی به Inside Llewyn Davis داشت.
شاید یکم غمگین تر و تلخ تر. اینکه یه سری از ادما بیش از حد آسیب دیدن که بخوان درست بشن. ضمن اینکه آهنگ های خوبی هم تو فیلم بود که میشه بارها گوش داد.

پیام فیلم خیلی غمگین بود. اینکه جان تمام فیلم سعی کرد نقاب فرانک رو برداره و وقتی برش داشت دید دیگه نه نابغه اس نه هیچی. فقط یه آدم به شدت آسیب دیده اس که بیمار های روحی روانی داره. فرانک بدون نقابش هیچی نیست.

8/10

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
1368595257_2576615.jpg

Saw 2004: 8/10

خیلی خوب بود! تا الان چهار تا از اثر های James Wan ـو دیدم از هر چهار تا هم خوشم اومده! بنظرم جز بهترین کارگردان های ژانر ترسناک هست و توی این دوره ای که سینما پر شده از فیلمای به ظاهر ترسناک که یک مشت بول شت بیشتر نیستن فیلمای این کارگردان سطح بالاتر هست! مخصوصا با آخرین فیلمش یعنی The Counjoring خیلی حال کردم!

مثل همیشه فیلم ترسی نداره که آدمو بترسونه! مثل بقیه فیلماش فقط یک داستان دلهره آور و خیلی خوبی داره!
پایان غیر قابل پیشبینی و خوبی داشت که آدمو مشتاق میکرد به دیدن ادامه این سری و در کل فیلم خیلی خوب بود و پیشنهاد میشه!
چطور تونستی این لعنتی رو ببینی؟ من همون صحنه اول رو دیدم فرار کردم:))

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson

Frank

یکی از بهترین Indie های امسال بود به نظرم.
داستانش به طرز نامتعارفی جالب بود. درمورد دست و پا زدن های یه هنرمند برا دیده شدن که از این لحاظ شباهت زیادی به Inside Llewyn Davis داشت.
شاید یکم غمگین تر و تلخ تر. اینکه یه سری از ادما بیش از حد آسیب دیدن که بخوان درست بشن. ضمن اینکه آهنگ های خوبی هم تو فیلم بود که میشه بارها گوش داد.

پیام فیلم خیلی غمگین بود. اینکه جان تمام فیلم سعی کرد نقاب فرانک رو برداره و وقتی برش داشت دید دیگه نه نابغه اس نه هیچی. فقط یه آدم به شدت آسیب دیده اس که بیمار های روحی روانی داره. فرانک بدون نقابش هیچی نیست.

8/10

بازی فاسبندر چطور بود ؟ چون شنیدم این جا هم بازی خوبی داشته .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر