Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,252
we're the millers

به نظرم یکی از بهترین کمدی های امسال بود. hangover 3 که خیلی امید بهش داشتم فاجعه شد .
خیلی با jason sudiekis حال میکنم . با نظرم کمدیش واقعا متفاوته . کلان از نحوه دیالوگ گفتنش بازیش خیلی خوشم میاد :d
7/10

Loft- 2008
فکر کنم سه نسخه از این فیلم ساخته شده که یه نسخه جدید هالیوودی هم دارن میسازن . فیلم یه چیز نو و تازه ای بود واسم و کلی هم سورپرایز تو داستان داشت .
7.5/10

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
we're the millers
8/10
یه صحنه هایی واقعا آدم رو پخش میکرد
اونجا که هی دختررو بوس میکرد هی مادررو:))
پشت صحنه ی آخر فیلم هم یه نوستالوژی شدیدا خوب داشت که واقعا به دلم نشست
Will Poulter هم اگه اینجوری ادامه بده یه آینده خوب پیش روشه... ترکوند منو:d
و در آخر بانو آنستون که نیاز به حرفی نداره !!

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,695
نام
علی
من کلا تو نمره دادن به فیلما سخت گیرم

[h=1]The Usual Suspects 1995[/h]8.5/10
فیلم بسیار قوی بود.داستان جالبی داشت.جزو فیلم هایی هست که حتما باید دیده بشه

EPIC
6.5/10
یک انیمیشن کلیشه ای که نبرد بین خیر و شر رو نشون میده جالب و سرگرم کننده بود ارزش دیدن رو حتما داشت

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
63851331685018245144.jpg

این فیلم برا من یه شاهکار به تمام معناس!:bighug:
تاحالا 20000 دفعه دیدمش اما بازم ازش سیر نشدم!\m/
10/10

08990169025922182595.jpg

به شماره اول نمیرسه اما بازم یه فیلم خیلی قشنگ و زیباست که توصیه میشه:bighug:.
من Matthew Vaughn میخوام:((
8/10

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
Star Trek : Into Darkness 9.5
عالی بود این فیلم ،،!! ادمو درگیر میکرد ،!!
World war Z 8.0
هیجان فیلم واقعا بالا بود ،! ولی نصفه ی دوم فیلم افت کرد

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
Oblivion
داستان فیلم Matrix با کمی از داستان بازی Killzone ، کلیشه پشت کلیشه با بازیهای افتضاح غیر قابل تحمل
از اول تا آخرش در حد یه فیلم هندی داغون اذیت کننده بود...
2/10
من انتظار خیلی خیلی بیشتر از اینها رو داشتم ، گفتم این یه دونه قراره یه مقدار فرق بکنه ولی فرقش کم بود ، انتظار داشتم همونقدر که درگیری انسان و زامبی رو نشون میده ، بقیه ابعاد Zombie Apocalypse رو هم نشون بده ، ولی نصفه کاره همه چیزو ول کرد و فقط 2 ساعت سرگرم کردن بیننده با نشون دادن میلیون ها زامبی! بسنده کرد
حالا کو تا دوباره یه فیلم پدرمادر دار بسازن در مورد Zombie Apocalypse :(
6/10

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,045
نام
سهند
images

World War Z -------- 8.7
داستان جالبی داشت و آدم از روایت داستان خسته نمیشد اما هیچ کدوم از جهات داستان کامل باز نمیشده و پرش میکرده به یه جای دیگه. پایان بدی نداشت اما خیلی چکیده و عجولانه بود.
فیلم خیلی خواسته بیننده رو درگیر صحنه ها کنه که تا حدودی هم موفق به انجام این کار شده به نظرم اوج فیلم رو میشه تو سکانسکهای رسیدن به پشت بوم و اورشلیم دید.
از فیلمهای دیگه سبک زامبی یه سر و گردن بهتر بود اما چیز جدیدی برای ارائه نداشت.
یه مقدار گریم زامبی ها میتونست بهتر باشه و روی صحنه هایی که نبرد تن به تن با زامبی ها بیشتر باید کار میکردن و ضربه زدن بهشون رو بهتر نشون میدادن .
دوربین تو صحنه های اکشن زیاد حرکت داشت یه کم آدمو اذیت میکرد . در کل فیلم خوبیه اما نتونسته در حد و اندازه یه فیلم بلک باستری خودنمایی کنه

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
220px-The_East_2013_film_poster.jpg

The East
دو تا از بهترین فیلم‌هایی که امسال دیدم کار کارگردان‌های تازه کار بوده، فیلم‌هایی که کار جدیدی نکردن و دست به نوآوری‌های باورنکردنی نزدن اما کاری متفاوت از نُرم معمول این روزهای سینما ارائه دادن. اون یکی فیلم Upstream Color بود که نشون داد با وجود فاصلۀ نسبتاً زیادی که بین ساخت این فیلم با فیلم اول Shane Carruth بود، Carruth در جا نزده و چیزهایی یاد گرفته که باعث شده فیلم دومش بهتر از فیلم اولش بشه. در مورد زال باتمانقلیچ و فیلمش دومش هم همین حس رو دارم که این کارگردان هم نسبت به فیلم اولش یعنی Sound of My Voice حرکت رو به جلویی داشته.
داستان کلی فیلم در مورد یه گروه اکو تروریستی هست و یه مامور مخفی که قصد داره بینشون نفوذ کنه.
ترکیب باتمانقلیچ و بریت مارلینگ اگر با همین کیفیت پیش برن به سادگی می‌تونن در لیست بهترین زوج های هنری قرار بگیرن. اینجا هم مثل فیلم قبلی، این دو نفر فیلمنامه رو با هم نوشتن و با وجود استفاده از ژانر قدیمی جاسوسی و مسائل تروریستی تونستن داستانی امروزی با تمی قابل اعتنا پیاده کنن و شاید بزرگترین سرمایۀ فیلم این بوده که در بخش مستقل سینما ساخته شده چون حقیقتا این سوژه در سیستم استودیویی تبدیل به یه کپی از سری جیسون بورن میشد اما اینجا با فیلمی روبرو هستیم که بیشتر یادآور تریلرهای سیاسی دهه‌های هفتاد و هشتاد هست که قصد داره حرفهای امروزی بزنه و سوالهایی رو بپرسه که پرسیدنشون لازمه.
در بخش فنی هم فیلم خیلی تمیزتر از تجربۀ اول کارگردان از آب در اومده و ظاهر فیلم خیلی بهتر از ظاهر یه فیلم ارزون قیمته. ترکیب بازیگرای فیلم هم خوبن (توبی کبل به خاطر نقشش تا حدودی بهتر از بقیه هست) و شاید تنها خرده‌ای که بشه گرفت به الن پیج باشه که سالهاست داره تمام نقش‌هاش رو یه جور بازی می‌کنه.
8.5 از 10

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
kick a$$ss2

خدا بود درست مثل قسمت یکش هرچند به نظرم کمی تو نشان دادن صحنه های خشن کم کاری کردن کلوئه ترکونده بود این جا (کلا بازیگر توپیه هم قیافه اش نسبت به سنش خوبه هم بازی اش حرفه ای است آدم اینو می بینه با 16 سال سن اون کریستین استوارت رو هم با n سن می بینه مثل ماسته )

داستان ادامه ی قسمت اوله ولی این جا کمی بعد فانتزی و کمیک بوکی اشو زیاد کرده بودن ایده ی گروه قهرمان ها و گروه ضد قهرمان ها جالب بود و

بازی جیم کری تو نقش کوتاهش عالی بود ای کاش بیشتر همچین سبک فیلم هایی بازی کنه نبرد پایانی هم آخر هیجان بود
تیکه هایی هم که به سبک زندکی دختر بچه ها و علایقشون انداخته بود ته اش بود

در کل حال کردم باهاش

امتیاز 8.5 از 10

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,251
نام
امیرحسین
Re: Rate your last seen movie [ قوانین به پست اول اضافه شد]

Midnight in Paris

9/10

واقعا خوب بود، فقط کاش Adrian Brody اش بیشتر بود!
من عاشق Paris بارونی ام :D

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
we are the millers
خب من توقعم یه چیزی در حد Horrible bosses بود
با توجه به اینکه دو تا از نقشهای اصلی تو اون فیلم ها حضور داشتن
در کل بد نبود ... ولی چیز خاصی هم برای من یکی نداشت
دوست داشتنی ترین صحنه هم
صحنه پخش آهنگ فرندز و عکس العمل جنیفر آنیستون بود....
نمره هم 6/10
نه اینکه فیلم خوبی نباشه...ولی چیز جدیدی هم نداشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر