Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
جانی دپ؟ جداً مثال هات رو با جانی دپ شروع کردی؟ جانی دپ تو ده سال اخیر غیر از جک اسپرو با گریم های متفاوت کار خاصی انجام داده؟ تازه همین جک اسپرو هم نسخۀ کنترل شدۀ هانتر اس. تامسون Fear and Loathing in Las Vegas هست (همین کنترل شدگی باعث شد که همین نقش تامسون تو Rum Diary به خوبی دفعۀ اول در نیاد).
ویگو مورتنسن هم یه تعدادی تیک تکراری و مشخص داره حالا فرق نمیکنه فروید باشه یا آراگورن (حقیقتاً من هنوز اینکه دی لوئیس آراگورن رو رد کرد دلخورم). منهای On the Road (که کلاً بازی نمی‌کرد و بیشتر تو خلسه بود و برای کارکتر ویلیام باروز مناسبترین نوع بازی) بقیۀ نقش هاش رو مثل هم در میاره. چون لهجه ها و گریم ها فرق می‌کنه باعث نمیشه که بگی بازی فرق می‌کنه.
دقیقاً دو تا بازی از تام هنکس رو مثال زدی که گریمها متفاوت هستن. هنکس یه حالت Mr. Nice Guy داره و وقتی مجبور میشه کاری خارج از این حیطه انجام بده میشه Road to Perdition که نقش اصلاً در نمیاد و بین اون همه چیز خوب تو فیلم میشه جز لایتچسبک کار.
در مورد جیم کری هم چون یه جا کمتر خودش رو میزنه تو دیوار دلیل بر متفاوت بودن بازی ها نیست.
این یکسان بودن بازی چیز بدی نیست اصلاً. نیکولاس کیج یا رایان گاسلینگ (یا همین دیکاپریویی که شروع بحث باهاش بود) نه تنها بازیشون یکسانه بلکه عملاً سالهاست دارن یه نقش رو در موقعیت های مختلف تکرار میکنن اما من از دیدن بازیشون لذت میبرم. مهم اینه که بازیگر توانایی خودش رو بشناسه و نقش مناسب انتخاب کنه و گرنه به کلیت کار آسیب میزنه (همون تام هنکس و Road to Perdition). شما فکر میکنی چون گریم یه بازیگری عوض شده داره خیلی بازی متفاوتی ارائه میده اما خیلی بازیگرای کمی هستن که از نقشی به نقش دیگه بازیشون تفاوت زمین تا آسمون داره (بیشترشون هم مُردن). درآوردن لهجه و گریم و اینا توانایی یه بازیگر رو نشون میده اما دلیلی بر این نیست بازی بازیگر فرق کرده.
بابا منم دارم همینو میگم دیگه...من دارم میگم تام هنکس توی 2تا ژانر مختلف دو بازی متفاوت داشته ولی مثلا دیکاپریو در دو ژانر مختلف و دو گریم مختلف یکی بازی میکنه...من خودم از طرفداران سر سخت دیکاپریو هستم...ولی چند وقت پیش با بچه ها بحث این شد که دیکاپریو بهتره یا جانی دپ...توی یه جمع 7 نفری فقط من بودم ک گفتم دیکاپریو بهتره...,ولی الان تنها چیزی ک باعث شده هنوز سر حرفم باشه فیلم Revolutionary Roade هست...چون فیلمی که دیکاپریو تو اوج خودشه...ولی این چند وقت اخیر یکم دارم سر یکنواختیش اذیت میشم...من دارم میگم بازیگر با نوع فیلمی که بازی میکنه رفتار متناسب از خودش نشون میده...ولی دیکاپریو همون حالت ها رو داره...مثالی میزنم که همه بفهمند...الان شما جواد رضویان رو در نظر بگیرید...کلا تو همه ی فیلماش داره با یه نوع ادا و حرکت مخاطب خودشو به خنده میاره ولی دیگه تکراری شده و مزه نداره...قیاس قیاسه معالفارقه ولی یه چیزی گفتم که مبرهن باشه...نمیدونم منظورمو رسوندم یا نه...

آخرین ویرایش:

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
این shining ترسناکه یا من خیلی ترسو ام :| بعده 6 5سال نشستم فیلم ترسناک ببینم, به دورانه گذشته برگشتم نصفه ولش کردم....

Sent from my X10i using Tapatalk 2

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
رمان "گتسبی بزرگ" تو کل دنیا معروفه. شاید در کنار "ناطوردشت" و "خشم و هیاهو" و "اولیسس" مهمترین رمان های قرن بیستم باشن.
البته از نظر مهم بودن که تو قرن بیستم هیچی به مهمی LOTR یا مرشد و مارگاریتا فکر نکنم برسه:D ببخشید واسه Off Topic:">

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,588
نام
محمد
رسوایی
در فاصله دو روز، دو بار اینو دیدم :D راستش از اون فاجعه ای که تصورش رو می کردم بهتر بود، البته بازم انواع شعارهای مخصوص ده نمکی رو شاهد هستیم که تاکید زیادی هم روی بعضی از اون ها داره. یه سری از بخش های فیلم هم که زیادی تخیلی بود ولی در کل واسه دیدن تو اتوبوس و سر نرفتن حوصله بد نبود :D

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
star trek into darkness
فیلم قشنگی بود ولی به نظرم هیجان قسمت قبل رو نداشت و احساساتی که توی فیلم نشون میدادن هم خیلی مصنوعی بود.ولی در کل ارزش دیدن رو داشت.
7/10

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
White house down
یه چیزی شبیه olympus has fallen فقط 100 پله بدتر , تنها چیزی که تو فیلم میبینید صحنه های اکشن خنده دار همراه با بازیای افتضاح ( به جز Foxx) . بدترین بازی هم Tatum داشت اصلا به درد این سبک فیلم نمیخوره .
تنها چیزی که شاید از تو فیلم در بیاد (که سر همین قضیه فیلم به فنا رفته ) تیکه های خنده دارشه.
2/10

bahramffx

دو حلقه
کاربر سایت
Nov 11, 2006
540
نام
bahram
The Great Gatsby
9/10
واقعا بازیگراش عالی بازی کرده بودن

star trek into darkness
7.5/10فکر میکردم از این بهتر باشه

World War z
9/10
کلا عاشق ایجور فیلما هستم اینم که عالی بود

this is the end8.5/10
بد نبود یکم خندیدیم

The Croods
9.5/10
نمیدونم چرا عاشق این انیمیشن شدم

Now You See Me
8.5/10
فکر نمیکردم اینقدر از این فیلم خوشم بیاد کلا غیر از پایانش همه چیزش خوب بود

The Bling Ring
5/10
فقط به خاطر اما واتسون تا اخر این فیلم رو نگا کردم

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
what maisie knew
8/10
قرار نیست توی فیلم ها کسی گریه کنه یا کسی کشته شه تا فیلم ناراحت کننده باشه....بعضی مواقع فیلم اینقدر تاثیرش رو توی کوچکترین حرف یا نگاهی انجام میده میفهمی زندگی میتونه خیلی بدتر از اینا باشه....قرار نیست همیشه سختی ها برای نداشتن یه درآمد یا بی رحمی باشه...بعضی مواقع کمبود محبت از نزدیک ترین کسایی هست که همیشه بهشون اعتماد داری هم میتونه باشه!!!!
................
Now You See me
7.5/10
مورگان فریمن از وقتی توی گلدن گلوب تقدیر شد ازش خیلی کم نقش خوب بازی کرده !!!
فیلم در کل هم جالب بود
................
This Is The End
7/10
مطمئنم تمام دست اندرکارای این فیلم سر ضبط یا بازی یا هر کاری HIGH بودن
بعضی جاهاش خیلی خوب بود...بازیگرای جالب و خوبی هم داشت
..............
Trance
7/10
سوای بازی خوب بازیگرا....نصف فیلم احساس میکنم هیچکس حتی کارگردان هم نمیدونست داره چیکار میکنه یا چجوری داره پیش میره...ولی واقعا اگه اضافات فیلم رو جمع کنی نیم ساعت خالص داستان بیهوده بود!!!

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
This is the end

مدت ها بود فیلم به این آشغالی ندیده بودم. همه چیز از داستان (که وجود خارجی نداره) تا دیالوگ ها و .... فاجعه بود. اما واتسون هم که اینقدر روش مانور دادن سر جمع 5 دقیقه هم تو فیلم نیست.

0/10

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
The Bling Ring

فیلم نکته خاصی برای گفتن نداره ! ولی برای کسایی که مثل خودم تو رده سنی Teenager ـی هستن ارزش دیدن داره !

5/10

World War Z

کلا به این سبک فیلم علاقه ندارم ، ولی میتونم بگم فیلم خوش ساختی بود و ارزش دیدن داشت . چیزی که اعصاب من رو وسط فیلم خورد میکرد موسیقی متن فیلم بود که به سبک فیلم و فضای سکانس هایی که توش موسیقی پخش میشد ربطی نداشت ! وسط فیلم ترسناک موسیقی Trance چی میگه من نمیدونم !!! شاید اگر موسیقی فیلم درس حسابی بود میتونستم به فیلم نمره 8 بدم !

6/10

GodΩΩWar

کاربر سایت
May 3, 2009
2,696
نام
حمید
30749809446863729753.gif

The Great Gatsby

چقدر این فیلم خوب بود ، چه حس خوبی داد ، شخصیت گتسبی و کاراش امید میده به آدم .

پدر سوخته دی کاپریو هم فوق العاده نقشش رو بازی کرد :D خیلی خوشم اومد ...

10/10

به هیچ وجه از دست ندید .

Johnny Brave

کاربر سایت
Jul 8, 2013
102
نام
فرمانده
Disconnect 10/10

پیامی که داشت این بود که از پشت نقاب برای کسی مشکل به وجود آوردن میتونه دامنگیر ناراحتی دیگران هم بشه و همیشه هم خوب تموم نشه.
3 تا داستان رو توی یه فیلم نشون دادن واقعا هنر میخواد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر