Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
یه سری استثنائات وجود داره توی این صحبتت....مثلا Inception کریستوفر نولان
و کارهای از این دست....شما هر چی تریلر رو میبینی بیشتر حریص تر میشدی برای تماشای فیلم...

منظور ایشون اینه که تریلرهای این چند وقته قشنگ فیلم رو از اول تا آخر برات اسپویل میکنه.

Shikamaru

کاربر سایت
Jul 14, 2009
81
نام
امیر
Django Unchained
فیلم تارانتینو که بد نمی شه ...
عاشق خون پاشیدن تو فیلماشم ...
آقا ۱۰ می از ۱۰ ...
برام یه الگو هس این تارانتیون اصلاً
کریستوفر والتز هم خیلی خوب بازی کرد ...
استعدادشو داره :))

hellguord

کاربر سایت
Aug 8, 2010
192
نام
hadi
Flight

10/10

چی بگم ؟؟؟ یه فیلم کاملا بی نقص و زیبا ... اونایی که فیلم رو دیدن میدونن من چی میگم ... واشینگتن هم دوباره ترکوند ، فیلم خیلی قشنگی بود .
اون صحنش تو دادگاه هم خنده بود هم واقعا ادم احساس میکنه واسش اتفاق افتاده :d
shutter island
10/10 واقعا به سختی فهمیدمش ازین فیلما بود که واقا مغزم پکید وقتی دیدم
the departed
10/10 عالی یک کلام
donnie brasco
8.5/10 الپا با جانی دپ فیلم خوبی بود
shawshank redemption
10/10 عالی بود عالی خیلی دییر دیدمش
memento
9.5/10 گیجم کرد

آخرین ویرایش:

Shikamaru

کاربر سایت
Jul 14, 2009
81
نام
امیر
shutter island
10/10 واقعا به سختی فهمیدمش ازین فیلما بود که واقا مغزم پکید وقتی دیدم
the departed
10/10 عالی یک کلام
donnie brasco
8.5/10 الپا با جانی دپ فیلم خوبی بود
shawshank redemption
10/10 عالی بود عالی خیلی دییر دیدمش
memento
9.5/10 گیجم کرد

من اولین کاری که بعد از دیدن ممنتو کردم ...
دوباره دیدنش بود :D

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
منظور ایشون اینه که تریلرهای این چند وقته قشنگ فیلم رو از اول تا آخر برات اسپویل میکنه.

Fast & Furious 6
اول یه چیزی بگم, یه لطفی به خودتون بکنین تریلر هیچ فیلم دیگه ای که علاقه دارید رو نبینید . یه فیلم چه جذابیتی میتونه داشته باشه اگه تمام صحنه های مهمشو چه از اول چه از آخر فیلم توی تریلر نشونتون داده باشن ؟ این فیلم سازا ذره ای براشون مهم نیست که چیزی از داستان لو بره یا نه و برای فروش فیلمشون همه کار میکنن .کل فیلم رو توی تریلرش میتونید ببینید .
6/10
با این که من توی متن ایشون مفهوم "این چن وقته" رو نتونستم پیدا کنم ولی بازم ممنون...حق با شماس...منم یه تریلر فیلم بود توی چن ماه قبل بود
که در مورد سرقت تابلو بود،خیلی هیجانی به نظر میومدو من راغب شدم که ببینمش بعدا
ولی همین جور که از تریلر گذشت تمامی قصه نمایان شد،اصن همون جا میشد بهش نمره هم داد!!

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
دو فیلم از مایکل مان
insider
9/10
واقعا بی نقص بود خیلی زیبا بود با دیالوگ های قشنگ و بازی عالی آلپاچینو و کرو.کارکتر جذاب پاچینو مثل سر پیکو ،عدالت برای همه یا دنیرو تو راننده تاکسی میخواد تکو تنها جلوی فساد کل جامعه وایسته من به شخصه این شخصیتهای قهرمان گونه رو خیلی دوست دارم:x
اینم یه دیالوگ با نقل به مضمون
?Who are these people-​
,Ordinary people under extraordinary pressure-
What do you expect?grace & Constancy

Heat
8/10
فیلم خوبی بود ولی میتونست بهترم باشه شخصیت پردازیا واقعا خیلی خوب بود ولی بنظرم بعضی از قسمتها وشخصیتا اضافی بودن
در کل واقعا کارگردان خوبیه مشخصه که فیلم نفوذی خیلی پخته تره.

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
اسپویل داستان Flight گرچه تو خلاصه داستانش هم تو سایتا نوشته این موضوع رو ولی بهتره نخونید ، اونایی که دیدن ببینن
صحنه ی سقوط هواپیما رو خیلی قشنگ درآورده بودن ، عالی عالی چجوری هواپیما رو کنترل کرد و اونجا که بال هواپیما خورد به کلیسا باحال درستش کرده بودن ، فراری که کشیش از کلیسا میکرد و صحنه ی برخورد هواپیما به زمین خیلی خوب درآورده بودن

.:KATATONIA:.

کاربر سایت
Apr 22, 2012
554
نام
آرین
rush hour 3

خيلي قشنگ بود
من خيلي حال كردم باهاش كلي خنديدم :))
مخصوصا اون جايي كه لي با اون زنه داره دعوا ميكنه و اون سياهه پشت در واستاده و .... :))
8/10
(زورم مياد بهش 10 بدم :d)

onlysonic

کاربر سایت
Mar 21, 2013
350
نام
سید محمد حسین
من هم طبق معمول دشتم تو گنجینه های دیزنی می گشتم خوردم به کارتون Aladdin که بهش نمره میدم البته تو همون اول بگم که از گنجینه قبلی (هرکولس)خیلی بهتر بود.
شروع،ادامه و پایان بازی خیلی خوب بود.امّا کل کارتون در حدّ خیلی خوب بود و تنها ایراد وارده هم همینه.مثلاً کارتون جدید دیزنی(Wreck it ralph) یا تمام کارهای دیزنی به جز ماشینهای 2 همه اجزای کارتونشون از داستان و انیمیشن تا موسیقی از حدّ خیلی خوب فرا رفتند و به حد اعلا رسیدند و باعث شدند هر کسی از کارتون لذّت ببره نه یه عده.تو علاءدین عدّه زیادی می تونند از فیلم لذّت ببرند امّا عده ریز بین یا بد سلیقه و سخت گیری هم هستند که از اون لذّت نبرند و این هم بخشیش تقصیر بیننده است که گیرنده ضعیفی داره یا خیلی سخت گیره،بخشی اش هم مربوط میشه به فیلم که اون جذابیت رو نداره علاءدین مصداق این نوع فیلمه بنابراین نمره من به این کارتون 8.9 ـه
نخست وزیر سلطان بود تو فیلم...اسمش نوک زبونمه یه جا خونده بودم اسمش هم اسم یکی از نخست وزیر های ایرانی برای همون دوران بوده.اینم گفتم بدونید دیزنی اسم شخصیت بدشو از فرهنگ کیا گرفته!!!

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
The Fast and The Furious
4.5/10
2Fast and 2 Furious
5/10
با اینکه خیلی ضعیف تر از نسخه قبلی بود ولی من شخصا بیشتر از قبلی ازش خوشم اومد.
Fast and Furious 3 :Tokyo Drift
8/10
بهترین فیلم این سری از نظر من.شایدم به خاطر اینه که کلا از دریفت و ژاپن و... خوشم میاد و همش تو این فیلم جمع شده بود.
Fast and Furious IV
4/10
Fast Five
7/10
جمع شدن تمام کارکتر ها و اضافه شدن چنتای دیگه مثل Hobbs خیلی فیلم رو لذت بخش کرده بود.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
فرصتی داشتیم تا بریم مثل یه انسان متشخص پول بدیم و بریم تو سینما بشینیم F&F6 ببینیم :D حالمون بد شد بخدا :|

رسما من نمیدونستم گریه کنم یا بخندم یا از تعجب شاخ در بیارم. این چی بود اخه؟! دیگه شور اکشن و حرکات خارق العاده رو در آوررده بودن لامصبا. آخر فیلم هم که رسما همه حضارین فحش نثار فیلم کردن با صحنه ای که نشون داد :|

امتیاز من برای این فیلم 5/10...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر