Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Seyed3007

کاربر سایت
May 26, 2013
9
برف روی کاج ها

فیلم که اصلا نفهمیدم چی بود و چی شد :D کلا از سینما رفتن ، هدف های ارزشی تر و جدی تری دنبال میکردیم ! :D

ولی مثل اینکه فیلم خوبی بوده ! :D

10/10

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
The Prestige
10/10
خیلی خوب بود. خیلی خوب بود.
هرکی ندیده ببینه. هرکی ندیده ببینه.
منم کلون ساختم از نوشته هام. منم کلون ساختم از نوشته هام.
:D

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
The Incredible Burt Wonderstone

داستان اینقدر کلیشه ای بود که میتونم بگم 20 فیلم دیگه با همین داستان دیدم. کمدی تو این فیلم تقریبا صفره. جیم کری اندک اعتباری که براش مونده بود با این فیلم از درست رفت.
توصیه : سبزی خورد کنین ولی اینو نبینین :d

0.5/10

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
The Prestige
10/10
خیلی خوب بود. خیلی خوب بود.
هرکی ندیده ببینه. هرکی ندیده ببینه.
منم کلون ساختم از نوشته هام. منم کلون ساختم از نوشته هام.
:D
یه معیاری برای خودتون بذارین که مثلا به این 10 میدین روتون بشه به قولی به اون شاهکارای سینامم رای بدین:d جدا از اینکه از بدترین کارای نولان بود(نسبت به کارای خوده نولان ها وگرنه چیزه خوبی بود).

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,160
نام
پویان
یه معیاری برای خودتون بذارین که مثلا به این 10 میدین روتون بشه به قولی به اون شاهکارای سینامم رای بدین:d جدا از اینکه از بدترین کارای نولان بود(نسبت به کارای خوده نولان ها وگرنه چیزه خوبی بود).
شما هم میشه دلیل ات رو بگی این فیلم برای چی یکی از ضعیف ترین فیلم های نولان بود !؟

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
What The Fudge?:d
معیار شما زیادی بالاست:D

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
اقا اصلا دلیله ضعفه فیلمو ول کنین.من یه سوال دارم.به پدرخوانده چند میدین:-/ اختمالا از دم 10 میدین دیگه؟ایا درسته که به این دوتا یه نمره بدین:-/:d

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
اقا اصلا دلیله ضعفه فیلمو ول کنین.من یه سوال دارم.به پدرخوانده چند میدین:-/ اختمالا از دم 10 میدین دیگه؟ایا درسته که به این دوتا یه نمره بدین:-/:d
پدر خوانده 13. از هابیت که 12 بهش دادم باید بالاتر باشه:D

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
اشتباهت همینه دیگه.ما به اون 20 از 10 میدیم:d:x:bighug:

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
In Bruges

7.9/10

قسمتی که طرف می خواد خودکشی کنه عالی بود.

جیم کری اندک اعتباری که براش مونده بود با این فیلم از درست رفت.

این مردک مگه جز مسخره بازی کار دیگه ای هم بلده؟ :d

یه معیاری برای خودتون بذارین که مثلا به این 10 میدین روتون بشه به قولی به اون شاهکارای سینامم رای بدین:d جدا از اینکه از بدترین کارای نولان بود(نسبت به کارای خوده نولان ها وگرنه چیزه خوبی بود).​

چند تا فیلم ساخته حالا که بخواد مقایسه بشه. :d اتفاقاّ یکی از بهترین کارهاش هست به نظر من.

هر فیلمی ایراد داره، اما یه سری فیلم ها اینقدر بزرگ هستن که ایرادات ریزشون به چشم نیان. حالا نه این که بیاین از سر جوگیری درست بعد از تموم شدن فیلم بیاین این جا 10 بدین و تعریف کنید. بذارید یک هفته بگذره اون هیجان که خوابید بعد بیاید نمره بدید. منظورم فرد خاصی نبود، کلی گفتم. :d

10 رو باید به کارهای برگمان و فلینی داد انصافاّ.

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
Oliver Twist
8.5/10
خیلی زیبا شخصیت پردازی عالی فقط یه ذره باید به بقیه کاراکترا هم میرسیدن:-b
چرا اون یارو از اسم " اولیور تویست " تعجب کرد؟:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟