Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
Batman: Under the Red Hood

8/10

نمی دونم چرا اینقدر زیادی بهش نمره می دین. خیلی خوب بود ولی دیگه عالی هم نبود. :d در مقایسه با Batman: the Animated Series ضعیف تر هستش. ولی در کل بدون مقایسه هم 9.5 یا 9 زیاده واسش.

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
تو 2 روز، سه تا فیلم ایرانی دیدم که واسه یکی مثل من، اتفاق خیلی جالبیه :D

مرهم

به طرز غافل گیر کننده ای فیلم خوبی بود. موضوع فیلم، همون چیزیه که n تا فیلم دیگه هم قبلا گفتن ولی اجرای فیلم خیلی خوب بود. بخصوص کارگردانی جدا منو غافلگیر کرد. بازی طناز طباطبایی تو نقش دختر معتاد، بیشتر از همه به چشم میاد ولی نمونه اش زیاد هست. در عوض بازی رضا داودنژاد کلا چیزی نیست که آدم ازش انتظار داشته باشه. و همینطور یکی از پیرزن های فیلم هم بازیش عالی هست.
از بس فیلم ایرانی چرت دیدم، باورم نمیشه یه فیلم ایرانی بوده که من واقعا ازش لذت بردم! این موضوع بهترین نکته اش بود.
7 از 10

اسب حیوان نجیبی است

فیلم خوبی نبود. تو اواخر فیلم دیگه تبدیل میشه به تئاتر. کلا فیلم هرچی جلوتر میره بدتر میشه. بازی بازیگرا بد نیست، ولی بعضی هاشون خیلی اغراق دارن. کلا این عبدالرضا کاهانی عشق کمدی سیاه های absurd رو داره و من با اینکه از فیلمای قبلیش هم خوشم نیومده، می تونم بگم که این فیلم ضعیف تر از هیچ و بیست بود.
4 از 10

ضد گلوله

یه فیلم کمدی دیگه در مورد جنگ، به سبک و سیاق لیلی با من است که با وجود چند تا تیکه ی خنده دار، به شدت بد نوشته شده و بد ساخته شده.
3 از 10

BIGBOSS LV99

کاربر سایت
Nov 19, 2007
138
نام
mahbod
تو 2 روز، سه تا فیلم ایرانی دیدم که واسه یکی مثل من، اتفاق خیلی جالبیه :D

اسب حیوان نجیبی است

فیلم خوبی نبود. تو اواخر فیلم دیگه تبدیل میشه به تئاتر. کلا فیلم هرچی جلوتر میره بدتر میشه. بازی بازیگرا بد نیست، ولی بعضی هاشون خیلی اغراق دارن. کلا این عبدالرضا کاهانی عشق کمدی سیاه های absurd رو داره و من با اینکه از فیلمای قبلیش هم خوشم نیومده، می تونم بگم که این فیلم ضعیف تر از هیچ و بیست بود.
4 از 10

10
من اولین فیلمی که از کاهانی دیدم این بود!باورت میشه بهش 9.5 از 10 میدم؟! :dدرسته ریتم فیلم دیگه اخراش خیلی کند میشه ولی نمیدونم چرا من عاشق این فیلم شدم!و به نظرم خیلی فیلم پخته و روون و تلخیه!شوخیاشم خیلی مخصوصه!دیالوگاشم واقعا عالیه که خیلیاشو حفظم:
-خب سرکار جوونیم دیگه...
-والا ما جوون بودیم میجنگیدیم
-خب مام میجنگیم...
-کو؟باکی؟!
-همین دیگه اگه بود میجنگیدیم!نیست که!
-پس حداقل صداتونو بیارید پایین!
همچین دیالوگی هم داشت
-مال من خوردن داشت؟!
-یعنی میگی اون مال مردم خوره؟
-خورده دیگه
-نه اون مال هیشکی رو نمیخوره!:d
اصلا نمیفهمم چرا به این فیلم میگن پوچ!به نظر من که سرتاسر معنی و مفهومه و شرایط جامعه رو عالی نشون میده!بازی بازیگرا مخصوصا رضا عطاران هم عالیه!
زیادی ازش تعریف کردم ولی کلا احساس میکنم باید ملت رو به دیدن این فیلم دعوت کنم:d چون ارزششو داره و واقعا فیلم خاصیه!>:d<
از هیچ هم هیچ خوشم نیومد و به نظرم اسب خیلی بهتره!به هیچ3 از 10 میدم!
بیستم ندیدم:d

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
Dark Shadows
یه فیلم معمولی با castوکارگردان خیلی overrate شده . فیلم هیچی نداشت برای گفتن بازی های که کلیشه ای , نمیدونم Depp کی میخواد این بازی تکراری (لهجه fake خسته کننده ) رو عوض کننه

4/10

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,813
نام
شیخ صدرا
I spit On Your Grave 1978

آیا روانی هستید؟آیا دوست دارید اعصابتون خط خطی بشه؟
این فیلم رو دم غروب و تنها با بدترین کیفیت ممکن تماشا کنید :|

7/10

شب بیست و نهم

خیلی وقت پیش یبار دیده بودمش ولی یادم نبود چیزی ازش؛تنها فیلم ترسناک ایرانی که آدم یه حس دلهره ایی داره در طول فیلم

نسبت به فیلمای ایرانی: 8/10
به طور کلی:6/10

[h=1]Martyrs [/h]یه فیلم فرانسوی و فوق العاده رو اعصابه.

5/10

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
The Avenger

شاید از بچگی هممون آرزو داشتیم که قهرمان های رویاهامون کنار هم جمع بشن و یک گروه قوی رو تشکیل بدن تا بتونن دشمن ها رو له کنن.
میتونم به جرات بگم که اگه کسی این رویا رو داشت,در این فیلم به خوبی,رویاش به حقیقت تبدیل میشه...
میان شخصیت پردازی قهرمان ها هیچ فرقی نگذاشته شده و همه در فیلم فرصت برای درخشش دارند.(البته به IRon Man بیشتر بها دادند)
داستان فیلم خوبه ولی در یه ساعت آخر به طرز بچه گانه ای افت میکنه و شایسته اون استارت قوی نیست.
طی فیلم زمینه هایی آماده میشه که بشه طی اون داستان Avengers 2 رو حدس زد!(البته اگه بخواد ادامه دهنده نسخه قبلی باشه)
صحنه های اکشن فیلم هم خیلی عظیمه!واقعا فکتون میخوره زمین وقتی ببینیدش...

در کل نمره من: 9 از 10
.
.
.
پیشنهاد میشه نسخه سه بعدی رو هم تماشا کنید چون واقع خوب دراومده.

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
i448920_zodiac-poster-top.jpg

فیلم خیلی خوبی بود , من کلا از این جور فیلم ها دوست دارم , کست هم یه سری بازیگر مورد علاقم بودن + استاد فینچر
امتیاز 9
اون صحنه که اون دو نفر رو با چاقو کشت , خیلی خوف بود ...

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
Poker Face And The Huntsman

با مجتبی موافقم....فیلم خیلی خوش ساخت به غیر از سفید برفیش
چارلیز ترون پیرش هم از این کریستین خوشگل تره بخدا !!
7/10

hellguord

کاربر سایت
Aug 8, 2010
192
نام
hadi
the huntsman
7.25/10
کلا فیلمه خوبی بود همیطوری که گفتن من نمیدوونم کجای این kristen خوشگله که جای سفید برفی گزاشتن لاقل scarlette johanson رو میزاشتن یا megan sucks
چمیدوونم :d

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,538
Hangoverposter09.jpg

The Hangover
6/10
+:داستان جالب-بار کمدی فیلم هرگز فدای جدیت فیلم نمیشه و بالعکس
-:در قسمت بعد به وضوح میلک شد توسط وارنر :D (این کجاش نکته منفی بود؟!خودمم نمیدونم ولی رسالت خودم دونستم که بگم :D)

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
این چند روز تو آرشیوم پرسه میزدم.اینا رو دوباره دیدم :

Mary And Max 10/10
Forrest Gump 9/10
Memento 9/10
The Tree Of Life 9.5/10
A Space Odyssey : 8.5/10
No Country For Old Men : 8.5/10
Leon:The Professional 8.8/10

آخرین ویرایش:

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
Bella Swan And The Handsome

6/10
دقیقا معلوم بود که sanders نشسته Lotr و Alice In Wonderland رو دیده بعدش شروع کرده به ساختن فیلم
شارلیز ترون که مثل همیشه فوق العاده بود .
Chris هم که با اول لهجه Aussie ش :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر