Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
یه چیز دیگه یادم رفت بگم فیلم که کلا افتضاح بود ولی این کاپیتان امریکا بدتر گند زده بود به فیلم الکی گندش کرده بودن حال ادمو بهم میزد کلا کل داستان رو الکی بزرگ کردن کوچک ترین اتفاقی رو تو فیلم بزرگ جلوه میدادن که حالمو بهم میزد وهمین باعث شد فیلم هیچی هیجان نداشته باشه ولی دیگه کاپیتان امریکا خیلی داغون بود داشتم بالا میاوردم.

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
terminator
انصافا فیلم خوبی بود. فقط به نظرم داستانش یه مقدار میتونست پیچیده تر بشه. 8/10

terminator 2: judgment day

این یکی محشر بود. به نظرم بهترین تو سری بود. 10/10
اون قسمت آخرش:((
استاد کامرون ترمیناتور میسازه اینا هم thor و ironman میسازن:-&

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
اگه خیلی هاردکورید، یا معیشتتون با فیلمای "افسکی" می گذره که این فبلمه شما رو افسرده می کنه.
من به عنوان کسی که معیشتم با فیلمای افسکی ها (از تارکوفسکی تا آرونوفسکی) می گذره این نظر رو ابلهانه ترین حالت تعریف از یه فیلم می دونم
یعنی با این جمله موفق شدی که بگی هم آدم هایی که دنبال فیلمای افسکی ها هستن آدم های کج سلیقه ای هستن و هم آدم هایی که فیلمای بلاک باستری می بینن آدمای با سطح سلیقه پایین هستن
==
Avengers
معمولا فیلمایی که همه نظر میدن رو نظر نمی دم چون کار بی فایده ایه به نظرم
در کل خوب بود منهای سه تا نکته منفی که خیلی هم آزار دهنده نبودن البته : جلوه های ویژه ش به نظرم یه جاهایی خیلی سطح پایین بود و Cobie Smulders که به شدت بازیگر بی استعدادی بود و در تک تک سکانس هایی که بود به شدت رو اعصاب من رژه می رفت و پپر پاتس که اینجا بر خلاف Iron Man ها از یه زن قوی و باهوش تبدیل شده بود به یه بیمبو رو اعصاب
قسمت هاییش که دوست داشتم
اونجا که می گه Flying Monkeys بعد Thor می گه منظورتو نمی فهمم ولی کاپیتان آمریکاش به شدت ذوق می کنه و می گه من می دونم خیلی جالب بود
اونجا که نیک فیوری داره با دولتمردا بحث می کنه و این دیالوگ پیش میاد :
War is not won by sentiment
- No, it is won by soldiers
و بعدش کاپیتان آمریکا نشون می داد خیلی حس خوبی داشت
اونجایی که تونی استارک تلفنش رو جواب نمی ده بعد داری با Life Model Decoy تونی استارک حرف می زنه باز اشاره خوبی بود به کامیک ها
اونجا که داره حرف از استیفن هاوکینگ می زنه بعد کاپیتان آمریکا نمی فهمه چی چی می گه بعد جواب می ده : He is like a smart person
اونجایی که Black Widow به Bruce Banner می گه : Director Fury trusts you باز برای من خیلی جالب بود و خیلی دیالوگ تاثیر گذاری بود
اونجایی که کولسون به کاپیتان آمریکا می گه "تو اولین ابرقهرمان تاریخ بودی" بزرگترین دهن کجی ممکن به DC بود که خیلی حرکت جالبی بود
اونجا هم که کاپیتان آمریکا به هالک می گه Smash و بعد هالک ذوق می کنه هم خیلی چسبید
بازی ها هم خیلی خوب بود
رابرت داونی جونیور دیالوگ های بهتری داشت اما بازی مارک رافالو و کریس اونز از همه بهتر بود
حس کامیک بوکیش کاملا خوب بود و مثل بقیه کارای مارول برای جماعت کامیک باز ساخته شده بود و کاملا لذت بخش بود
حضور کوتاه دنیسف و جکاج و پاورز بوث هم حر کت خوبی بود در کل
8 از 10
==
Item 47
به قشنگی دو تا One Shot های قبلی نبود اما اضافه شدن تایتوس ولیور و لیزی کپلان به دنیای مارول رو قدم خیلی خوبی می دونم و به شدت ازش استقبال می کنم
بی صبرانه منتظر یه سریال یا فیلم با حضور این بازیگرا هستم

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,262
battelship
مزخرف بود خدايي يعني داستان از اين كليشه اي جوگيرانه تر تا حالا نديده بودم . ولي به نظرم بهترين جلوه هاي ويژه تاريخ رو داره . خيلي روش كار شده بود
3.5/10

American Reunion
خيلي خاطره رو برام زنده كرد . لذت بردم واقعا كه تمام كاراكتر هاي قديم رو دور هم جمع كردن .

6/10

Independence Day
هر چي بود از اين battelshit بهتر بود .
5/10

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
من به عنوان کسی که معیشتم با فیلمای افسکی ها (از تارکوفسکی تا آرونوفسکی) می گذره این نظر رو ابلهانه ترین حالت تعریف از یه فیلم می دونم
یعنی با این جمله موفق شدی که بگی هم آدم هایی که دنبال فیلمای افسکی ها هستن آدم های کج سلیقه ای هستن و هم آدم هایی که فیلمای بلاک باستری می بینن آدمای با سطح سلیقه پایین هستن
سینا اگه منطور اینه که من این طور فیلما رو ندیدم، باید بگم خیر در اشتباهی چون من فیلمای این کارگردان ها رو هم میبینم و زیاد دوست دارم.
دلیل نوشتن اون جمله توی خط اول این بود که یه عده اومدن به فیلم نمره ی های شاخ و دم دار 3 از 10 و 4 از 10 و این چیزا دادن. با این شکل نمره دادن و اینطور مقایسه کردن آدم ها هاردکور به نطر نمیان.
اگه بحث دیگه ای راجع به خط اول نطر من داری توی مووی سنتر خوشحال می شدم ادامه بدیم، اگر نه هم که باز هم ممنون که نکته رو دریافتی.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
Avengers : 8.5/10

فوق العاده خوب و سرگرم کننده بود البته برای کسی که به کمیک علاقه داشته باشه خیلی بهتر و بالاتر از این حرفهاس درکل ازش لذت بردم.:x

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
دلیل نوشتن اون جمله توی خط اول این بود که یه عده اومدن به فیلم نمره ی های شاخ و دم دار 3 از 10 و 4 از 10 و این چیزا دادن. با این شکل نمره دادن و اینطور مقایسه کردن آدم ها هاردکور به نطر نمیان.
بله؟؟یعنی همه باید 9و10بدن؟؟هر کی یه نظری داره هیشکی نمیاد از این فیلم اون انتظاری که شما گفتین رو داشته باشه.من به فیلم3دادم و گفتم که به بقیه ضعف های فیلم کاری ندارم ولی من این فیلم رو فقط برا سرگرمی دیدم بشینم ببینم این شخصیت ها چطوری دنیا رو نجات میدن و...ولی حتی برا من سرگرم کننده نبود فوق العاده کلیشه ی و مزخرف بود هیچ هیجانی برام نداشت.مثلا سینا میگه و جلمه مثل میمون..براش جالب بود ولی برا من حال بهم زن بود پس هر کسی سلیقه ی داره.خیلی مسخرست اینجا انقد حق نظر مخالف دادن به کسی ندادین که از ترس مسخره شدن همه دراین هم سلیقه میشین هیشکی نظر واقعیشو نمیده.انقد غیر منطقی که نمیدونم چی بگم.فقط یه چیز ساده هر کسی یه سلیقه و نظرداره همه مثل هم نیستن:D

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,254
نام
امیرحسین
The Avengers : 8/10
فیلم تمام قد رسالت یک Blockbuster واقعی رو عملی می کنه ، ریتم سریع ، جلوه های ویژه حیرت انگیز( البته نه در همه جای فیلم!) ، شخصیت های جذاب ، اکشن روان و زیبا و...
اما اگه بخوایم بهش به عنوان یه اقتباس کمیکی نگاه کنیم ، برای من تجربه ای شبیه به Comix Zone رو زنده کرد اقتباسی عالی از یک مدیا روی یه مدیای متفاوت!

تا اینجا همش تعریف بود اما خوب واقعا باید قبول کرد اگر کسی بخواد فیلم رو به عنوان رقیب مستقیم آثار نولان و اقتباس بتمن (چه از لحاظ اقتباس کمیکی چه یه اثر سینمایی به ما هو اثر سینمایی!)مقایسه کنه بازی های نسبتا سطح پایین بازیگران در قیاس با فیلم های بتمن واقعا توی ذوق می زنه البته به جز جونیور که یه Ironman عالی بود:D.
در کل فیلم کاملا با ذات کمیک های مارول و شخصیت واقعی ابرقهرمانان مارول هماهنگی داره اما نظر من کاملا اینه که اگر کسی بخواد TDKR( و نه حتی TDK) رو در مقام مقایسه با The Avengers قرار بده به عنوان یک فیلم با همه ی شرایط مورد نیازش بتمن ها در جایگاه خیلی بالاتری قرار می گیره.

آخرین ویرایش:

Clooney

کاربر سایت
May 30, 2008
119
نام
محمد
The Avengers
7/10
اول در مورد کارکترها بگم
کاپیتان خیلی خوب توش ظاهر شد و اون چیزی که من در ذهن داشتم و عملی کردن فقط لباس فوق العاده مضخرفی رو طراحی کردن براش لباسش یه نمه شل و وا رفته بود
Thor نسبت به فیلم اصلیش خیلی بهتر بود
در مورد Hulk که بحثی نیست هالک عالی بود
Iron Man همه که تونی استارک همیشگی بود
کلا فیلم از نظر جلوه های ویژه کم نداشت
داستان فیلم فوق العاده ضعیف بود میتونستند داستانی جذاب تر از این داشته باشن
ولی در کل فیلم سرگرم کننده ایی بود
یه سری باگهای خفن داشت که به دلیل بلاک باستری فیلم میبخشیمش اما نباید وجود میداشت

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,053
نام
سهند
آقا به پستم جواب نمیدی هیچی ، پاکشم میکنی ؟
گفته بودم که فیلمای جدید زبان اصلی رو از کجا دانلود کنم ؟ ( با کیفیت و حجم مناسب )

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
گفته بودم که فیلمای جدید زبان اصلی رو از کجا دانلود کنم ؟ ( با کیفیت و حجم مناسب )
این سوال شما جاش اینجا نیست یک سرچ کوچیک کنید تو گوگل سایت های زیادی در این زمینه هست

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,053
نام
سهند
این سوال شما جاش اینجا نیست یک سرچ کوچیک کنید تو گوگل سایت های زیادی در این زمینه هست

به خدا گشتم . اکثرا شیلترن یا اینکه وبلاگ هستن و اعتماد ندارم بهشون و کیفیتشون بد بوده !
گفتم اینجا که بچه ها فیلم بازن ! یه سایت به ما معرفی کنن

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
@slipkboy
صادق جان
یعنی هر کس از Avengers بدش بیاد و امتیاز کم بده ، قصد خودنمایی داره ؟!
هیچ رقمه راه نداره که من بتونم بدون قصد و هدف خاص از این فیلم بدم بیاد ؟! :d

پ.ن : امتیاز منم مثل دوستان 3 یا 4 هست
اما چون میدونستم همچین برداشتی از نظرم میشه و برخورد خوبی نمیشه نظرم رو نگفتم !!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,081
نام
محمد امین
Avengers

دیشب دیدیم فیلم خیلی خوش ساختی بود بعد از Batman 2008 این فیلم تنها سوپر هیروی بود که به دلم نشست..
جای یکی دو تا از هیرو ها مثل بتمن یا سوبر من و ... خالی بود و هی انتظارشون رو می کشیدم که محقق نشد..

بعضی جاهای فیلم جنبه های فان به خودش گرفته بود که به نظرم جالب نمی اومد..شخصیت لوکی خیلی بی خود و چرت بود آدم یاد فیلم های دهه 80 می افته..!

در کل
8/10 عالی

یعنی هر کس از Avengers بدش بیاد و امتیاز کم بده ، قصد خودنمایی داره ؟!
هیچ رقمه راه نداره که من بتونم بدون قصد و هدف خاص از این فیلم بدم بیاد ؟! :d

نگاه کن سلیقه ها متفاوت هست اما نه برای هر چیزی مثلا فیلم Driver به خاطر سبک خاص امکان داره یکی خیلی خوشش بیاد ولی یکی خیلی بدش بیاد اما Avengers یک فیلم همه پسند هست و خیلی کم پیش میاد یکی از یک چیز همه پسند بدش بیاد مگر اینکه عقیده سمعی و بصری خیلی متفاوتی با هم گونه هاش داشته باشه..

مثلا همه شیرینی دوست دارن بعد یکی بیاد بگه " ایشششش"

باران مووی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر