Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
جایزه بردن این فیلم برای ایرانی ها افتخاره ،خودم رو نمیام بزنم که بگم جایزه بدی برده . ولی ..... بیخیال حس بحث نیست . کلا ادم جو زده ای نیستم و از یه طرف قضیه بهش فکر نمیکنم.

نظر من بود . .قرار نیست که بزور به کسی بخورونم. شرایط گرفتن جایزش هم اونقدرا برام پیچیده نیست و از جایزه گرفتنش هم تعجب نکردم
جدایی اقا اصغر بهترین فیلم تاریخه و هم سطح شیندرلیست و تایتانیک و اوتار و شاتر ایلند و غیره!لیاقتش کل جایزه هاست!حتی بهترین انیمیشن سال و حتی حتی جلوه های ویژه:biggrin1:

خوب بید؟
عشق است اصغر اقا
من فقط حرفم اینه كه به نظر نمیاد اونورا كسی واسه بحث و جدل ملت و تنفرشون از ده نمكی تره خورد كنه عملا.بحث دخیل بودن سیاست هم همیشه بوده و هست.
اگه بخوای به دید انتقاد و كوبوندن به یه اثر نیگا كنی قاعدتا نتیجش این میشه كه بدون ارائه دادن نظرت درباره ی محتوا و ساختار فیلم یه راس میری تو حاشیه.

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
Bad Teacher

6/10
این کامرون دیاز همچین تیکه ای هم نبود که جرمی کلارکسون دهن خودشو سرویس کرد ها :D
داستان هم در حد فیلم های جواد رضویان :D

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
یکی یه فیلم خوب بگه بریم ببینیم ترسناک باشه بسی بهتره ولی نه ترسناکی که قطعه قطعه کردن بدن رو نشون میده ها مثل اره ترسناک هنری

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
یکی یه فیلم خوب بگه بریم ببینیم ترسناک باشه بسی بهتره ولی نه ترسناکی که قطعه قطعه کردن بدن رو نشون میده ها مثل اره ترسناک هنری

فیلم ژاپنی حلقه! با هر بار دیدنش دچار تشنج مغزی میشم!

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
Psycho - 1960
Eraserhead
Secret Window
Silence of the Lambs
Black Swan که در اصل Psychological horror محسوب میشه اگه ندیدیش ببین حتما
Mullholand Drive
Exorcist
Rosemary's Baby (پیشنهاد ویژه!)
و صد البته سلطان این سبک Shining (اگه دیدیش هم بشین دوباره ببین چون هر بار دیدنش تاثیرگذاره)
+
Ringu
REC
نسخه کره ای Eye (دست کمی از حلقه نداره به نظرم)
The Mist (مخصوصا ورژن سیاه وسفیدش)
Others

آخرین ویرایش:

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
Psycho - 1960
Eraserhead
Secret Window
Silence of the Lambs
Black Swan که در اصل Psychological horror محسوب میشه اگه ندیدیش ببین حتما
Mullholand Drive
Exorcist
Rosemary's Baby (پیشنهاد ویژه!)
و صد البته سلطان این سبک Shining (اگه دیدیش هم بشین دوباره ببین چون هر بار دیدنش تاثیرگذاره)
+
Ringu
REC
نسخه کره ای Eye (دست کمی از حلقه نداره به نظرم)
The Mist (مخصوصا ورژن سیاه وسفیدش)
Others
نصفشونو دیدم مثل eye mist secet windows jahny deep و... ولی این shining که گفتی با Rosemary's Baby رو حتما میبینم مرسی

---------- نوشته در 10:53 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:51 AM ارسال شده بود ----------

تو shining این یارو جک نیکلسون بازی کرده ؟ جالبه

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد

تو shining این یارو جک نیکلسون بازی کرده ؟ جالبه

خود بد ذاتش هست پدر سوخته:x:d>:d<

اول بچه رزماري رو نگاه كن و بعد بدون هيچ درنگي Shining رو نگاه كن كه هردو براي خودشون شاهكار هنري در ژانر وحشت هستند !:d

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
من این فیلم آشغال 300 رو تازه همین امروز دیدم.
جدا از اینکه ایرانیها رو شبیه موجودات فرار کرده از جهنم نشون داده بود(!) فقط یک نکته برام عجیبه اونم اینکه چنین فیلم مسخره ای که حتی یک جاش یه صنحه نبرد و مبارزه درست و حسابی نداشت چرا از imdb نمره 7.8 از 10 رو گرفته؟
انصافا کیفیت فیلم نصف troy هم نبود من فقط به این دلیل رفتم این فیلم رو نگاه کنم که دیدم نمرش بالاست

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
Drive
9/10
جزو بهترین فیلم هایی بود که این چند وقته دیدم. یه حالت خاص و عجیب و متفاوتی داشت که توی کمتر فیلمی همچین احساسی رو داشتم ! رایان گاسلینگ فوق العاده بازی کرده بود (حالت نگاه کردنش و لبخندهای محوش محشر بود) و حال و هوای فیلم هم خیلی جالب بود. در کل ترکیب همه چی توی این فیلم انقدر عالی کار شده بود که بعیده تا مدت ها از یادم بره ! :D مخصوصآ به خاطر اینکه قبل از دیدن فیلم کلآ انتظار یه چیز دیگه رو داشتم و بعد با یه چیز دیگه روبرو شدم که 180 درجه بهتر از انتظاراتم بود.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
تنها فیلم ایرانی که دیدم و لذت بردم سال 79 بود اونم فیلم "شیفته" به کارگردانی محمدعلي سجادي بود که عرب نیا بود و لعیا زنگنه بازی میکردن. چند تا بعدش هم دیدم بد نبودن ولی این بسیار جالب بود ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر