Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,992
نام
شیخ صدرا
من نزدیک 10 12 ساله هر با خواستم این pulp fiction ـو ببینم یا یکی زنگ زده یا مهمون اومده یا برق رفته :D امروز میخوام طلسم ـو بشکنم :D

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
inception_poster-404x600.jpg

INCEPTION
9/10

تازگی اولین بار رو نداشت برام مسلما. دفعه اولی که دیدم بهش 9.5 دادم الان 9 میدم :D! ولی هنوزم یه فیلم سنگین و اوریجیناله که نظیر نداشته. باز من الان میرم تو فکر و هی تو خوابم از این کارا میکنم :D! فیلمیه که همه باید ببینن و پیشنهاد میشه تنها نبینید! من اینبار که با خانواده دیدم از چه جهاتی بیشتر بهم چسبید... نکته خوبش اینه که الان کامیک Global Job هم دارم میتونه توی تکمیل داستان موثر باشه باید برم سراغش...

The Bourne هم مشغولش هستم فعلا 2 تای اولم رو دیدم فوق العاده بودن آخری هم وقت کنم میبینم بعد میام نمرم رو میدم.

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
اینسپشن فقط یک سامر بلاک باستر معمولی بود با المانهای Mind Screw که وقتی مردم عادی دیدنش، احساس باهوش بودن بهشون دست بده (مثل مایکل اسکات :D). هیچ برتری تکنیکی و داستانی ای نداشت. فیلم فلسفی واقعی میخواید The Dark City رو ببینید.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
مثل هر چیز دیگه ای تو فیلم اینام از فیلمای دیگه گرفته شدن. تراولتا نقشش رو در Saturday Night Fever تقلید می کنه و رقصها هم مستقیما از Band of Outsiders و Vivre sa Vie گرفته شدن. همینطور مدل مو تورمن.
از اون 3 تایی که گفتی من فقط Saturday Night Fever رو دیدم و ممیدونم تراولتا به خاطرش اسکار برده .
اینکه تقلید کنه کار بدی نیست . مهم اینه که عالی از آب در اومده .
تو فیلمهای تارانتینو من با قصه عامه پسند و جکی براون خیلی خیلی حال میکنم . اما از سگدونی خوشم نمیاد .
کلاً همه چیز عامه پسند به نظرم درست از آب در اومده .
ولی الان منظورت از اون پست این بود که نباید با اون رقص کیف کنم ؟ :D

hitnake

کاربر سایت
Jul 21, 2008
352
اینسپشن فقط یک سامر بلاک باستر معمولی بود با المانهای Mind Screw که وقتی مردم عادی دیدنش، احساس باهوش بودن بهشون دست بده (مثل مایکل اسکات :D). هیچ برتری تکنیکی و داستانی ای نداشت. فیلم فلسفی واقعی میخواید The Dark City رو ببینید.
منظورتون این فیلم هستش !!!!
http://www.imdb.com/title/tt1451707/

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
ممیدونم تراولتا به خاطرش اسکار برده .

تراولتا تا حالا اصلا اسکار نبرده.
-------------------------------
اخه من نمیدونم اون صحنه رقص چی داشت؟ورداشتین دارین در مورد بی ارزش ترین سکانس فیلم در بین انبوهی از سکانسای فوق العاده و تاثیر گذار بحث میکنین؟

آخرین ویرایش:

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,142
نام
متوئیدی
اخه من نمیدونم اون صحنه رقص چی داشت؟ورداشتین دارین در مورد بی ارزش ترین سکانس فیلم در بین انبوهی از سکانسای فوق العاده و تاثیر گذار بحث میکنین؟

حسین جان سخن اولت درست که تابحال تراولتا اسکار نبرده ولی دوبار نامزد اسکار شده دوتا جایزه گلدن گلاب هم برده.

اما سخن دومت قسمت انبوهی از سکانسهای هم درست ... ولی : وای وای و بازهم وای که از اون صحنه رقص خوشت نمیاد من روزی سه چهار بار اون قسمت رو نگاه میکنم نمیدونم ولی فک نکنم صحنه سلیقه ایی باشه !! آهنگ you never can tell از chuck berry تو سال اوخر 60 و اوایل 70 واو خدایا فوق العاده هست حس و حاله همون زمانا به ادم دست میده.

ولی الحق و الانصاف که ساموئل ال جکسون تو این فیلم فوق العاده بود از همه بیشتر عاشق همین شدم مخصوصا صحنه آخر فیلم تو رستوران .

او صحنه ایی هم که بروس ویلیس میخواد از مغازه اون دوتا ...... فرارکنه ولی دم در منصرف میشه وقتی چهره بروس رو نگاه میکنی یه حس توپی به آدم دست میده.

آهنگ آخر فیلم هم که محشر بود.

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
منظورتون این فیلم هستش !!!!
http://www.imdb.com/title/tt1451707/
نه اشتباه کردم The نداره همون Dark City درسته.
همین Mementoـیه نولان خیلی خیلی بهتره از اینسپشن. حتی The Prestige هم قویتره. کلا جز سه تا بتمنش که اصلا فیلم نیستن، ضعیفترین کارش همین اینسپشن بوده.

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
اینکه تقلید کنه کار بدی نیست . مهم اینه که عالی از آب در اومده .
نمی خوام بگم خوبه یا بده. فقط مثال زدم. برای تقریبا همه قسمتهای فیلم می شه مثال زد. می شه گفت خود فیلم از 30-20 تا فیلم دیگه تشکیل شده. تحت پست مدرنیسم, هنر خیلی خود محوره, خودپژواکه, بی ساختاره, تکه تکه شده اس و توسط هنرمندانی بوجود میاد که دنیای از رسانه اشباع شده شون تنها چیزیه که براشون در واقعیت وجود داره. اینجور هنرمندان در یجور محفظه زندگی می کنن و فقط به دنبال اینن که لذتهای گذشته رو تکرار کنن. سینماشون, سینمای مصنوعات و تزئیناته. سینمای خودنمایی و ژستهای کپی شده و ارجاعات قابل تعویض و تمیز ناپذیر. زندگی فقط اون چیزیه که تو رسانه می بینیم, همه چیز ساختگیه و تنها چیزی که اهمیت داره ژست گرفتن و نقش بازی کردنه. و مثل همه فیلمای پست مردن دیگه, زیباشناسی تارانتینو یجور حالت فریبنده هایپر استایلایز داره, همه چیز نه تنها در نقل قوله و بشدت خود آگاه, بلکه خودآگاهی رو می پرسته.
Tarantino seems to be too concerned with other films. I mean, about appropriating other movies, like a blender. I think it's really funny at the time I'm seeing it, but then, I don't know, there's a void there. Some of the references are flat, just pop culture. -Harmony Korine
با قصه عامه پسند و جکی براون خیلی خیلی حال میکنم
من خیلی از جکی براون خوشم نمیومد ولی نظرم عوض شده.فیلم مطبوعیه با طنین احساسی که تو فیلمای دیگه اش دیده نمی شه. میکس کاملی از پالپ فیکشن و blaxploitation و نوآره.

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
همین Mementoـیه نولان خیلی خیلی بهتره از اینسپشن. حتی The Prestige هم قویتره. کلا جز سه تا بتمنش که اصلا فیلم نیستن، ضعیفترین کارش همین اینسپشن بوده.
چرا بتمن ها فیلم نیستن؟:-/:|
سومیش که تازه 2012 میاد.

آخرین ویرایش:

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
Hلبته درسته صحنه ی خوب خیلی داشت,ولی من با هرکی حرف زدم از این سکانس خیلی خوشش اومد.یه جورایی به موقع بود و خوب کاگردانی شده بود.
با نهایت احترام با کل پستت مخالفم.
پ.ن:نولان دو تا بتمن ساخته تا حالا.سومیش در حال ساخته!

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
البته نولان دو تا بتمن درست کرده و سومیش نیومده هنوز ، میدونی فک کنم ...
ولی با بقیه پستت کاملا موافقم .

captcha

کاربر سایت
Jun 1, 2011
61
نام
Matarsack
آخرین فیلمی که دیدم تکرار A Perfect World کار ایستوود بود ایران گذاشته بودش چند سال پیش اما من نشستم دی وی دیشو کامل دیدم تازه یه چیزایی ازش فهمیدم کلا روند فیلم مثل سایر فیلمای ایستوود بود.شاید توی مایه های گرن تورینوی 2008 که اونم خودش ساخته بود.شاید هم نبود.جو خوبی داشت

imdb:7.3
من: 8 بخاطر بازی ایستوود

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر