Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,143
نام
متوئیدی
دوستان عزیزم بهتون پیشنهاد میکنم حتما قبل از اینکه دیر بشه فیلم Pulp Fiction رو ببینید فیلم خیلی خیلی عجیبی بود

Pulp fiction 9.4/10 کونتین تارانتینو - جان تراولتا - ساموئل ال جکسون

فیلم برایه سال 94 هست ولی من که الان سال 2011 تو فروم فیلم میرم همچنان سوالاتی هست پرسیده میشه و بحث میشه

مدت زمان فیلم هم 154 دقیقه هست.

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
دوستان عزیزم بهتون پیشنهاد میکنم حتما قبل از اینکه دیر بشه فیلم Pulp Fiction رو ببینید فیلم خیلی خیلی عجیبی بود

فیلم برایه سال 94 هست ولی من که الان سال 2011 تو فروم فیلم میرم همچنان سوالاتی هست پرسیده میشه و بحث میشه

مدت زمان فیلم هم 154 دقیقه هست.
صبر کن الان ملت میریزن سرت :D. فکر کنم 90% بچه های سایت زمانی که کودکستان بودن این فیلم رو دیدن.

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,143
نام
متوئیدی
صبر کن الان ملت میریزن سرت :D. فکر کنم 90% بچه های سایت زمانی که کودکستان بودن این فیلم رو دیدن.

ایول چه خوب باورم نمیشه :d حالا اونایی که ندیدن برن ببینن ولی 90 درصد واسه یه همچین فیلمی خیلی بالاست اونم تو دوران کودکستان .

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
ایول چه خوب باورم نمیشه :d حالا اونایی که ندیدن برن ببینن ولی 90 درصد واسه یه همچین فیلمی خیلی بالاست اونم تو دوران کودکستان .
من هفت هشت سالم بودم یه بار دیدمش,پارسال هم دوباره یه سری(دو سه باری)دیدمش!نمونه ای بارز و قوی از کارهای تارانتینویی و غیر خطی...جان تراولتا تو این فیلم بی نظیر بود!

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,321
نام
پرهام
سلام
البته فکر کنم اون زمان ستاره رو دور فیلم ، بروس ویلیس بوده .
تراولتا که بعد از سالها تازه دوباره داشت آفتابی میشد . ال جکسون هم که به تعداد موهای سرش فیلم بازی کرده و تعداد بدها چند برابر خوبها بوده .
تارانتینو هم اول راه بوده و تازه به عنوان یه استعداد مطرح شده بود .
البته فیلم تعداد زیادی هنرپیشه سرشناس داره ولی شاخهاش همونها هستن که خودت گفتی و " بروس ویلیس " .
من هنوزم با دیدن رقص تراولتا و تورمن کیف میکنم .

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
به نظر من که Pulp Fiction بهترین کار تارانتینوئه.هم از کارهای قبلیش پخته تر بوده و هم از کارهای بعدیش خوش ساخت تر.
من هنوزم با دیدن رقص تراولتا و تورمن کیف میکنم
فوق العاده است اون صحنه.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
من هنوزم با دیدن رقص تراولتا و تورمن کیف میکنم .

جان تراولتا یَد بالایی در رقیصیدن داره و در این کار استاد هست ایشون ؛ این صحنه یکی بهترین صحنهای این فیلمه که هنرش رو نشون میده :d

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,522
نام
میلاد
barney-s-version-cover.jpg

Barney's Version

یه درام فوق العاده فقط به خاطر جیاماتی!
هنوز Win Win رو ندیدم اما تا الان به نظرم بهترین بازیه پل جیاماتیه حتی بهتر از نقشش تو Sideways

8

V!PER

کاربر سایت
Mar 31, 2007
157
نام
Ali
52r7hi7q4ya855r29l.jpg

I Saw The Devil

8/10

یه فیلم ترسناک. که در باره یک قاتل روانی و کسی که میخواد از اون انتقام بگیره هست. جالب بود

هنرپیشه نقش اون قاتل هم اینگار همونیه که تو OLDBOY نقش اصلی بود .

آخرین ویرایش:

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
من هنوزم با دیدن رقص تراولتا و تورمن کیف میکنم
مثل هر چیز دیگه ای تو فیلم اینام از فیلمای دیگه گرفته شدن. تراولتا نقشش رو در Saturday Night Fever تقلید می کنه و رقصها هم مستقیما از Band of Outsiders و Vivre sa Vie گرفته شدن. همینطور مدل مو تورمن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر