Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

Gonzo: The Life and Work of Dr. Hunter S. Thompson

فـــوق الـــــعاده .
فیلم درمورد تراژدیِ هانتر S تامپسون ــه. یعنی یکی از بهترین biographical مستند هایی که میشه دید. اصلا شخصیت دکتر گنزو خودش به تنهایی انقد جالبه ، که ادم هرچی در موردش بخونه و ببینه کمه.
آرشیو خیلی خوبه از مصاحبه ها و کارهای قدیمیش نشون میده
8/10

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
Me Myself & Irene
9/10
خیلی جالب بود فیلمش، مخصوصا اون قسمت که با خودش درگیری شدید داشت
Matrix
10/10
خیلی فیلمه جالب و دیدنی ای بود که واقعا سنگین و گیرا بود
Matrix :Reloaded
9.5/10
داستان جالب بود و حرفهای جدیدی واسه گفتن داشت ولی یه نمه تکراری شد!
Matrix:The revolutions
10/10
واقعا فیلم زیبایی بود با پیام های جالب و جلوه های ویژه چشم گیر
The Orphanage
8.5/10
خیلی جالب بود، آخرش اشکم در اومد!
ورود آقایان ممنوع
10/10
دلو رودم اومد تو دهنم، چه ایده جالبی بود، ویشکا آسایش خیلی عالی بازی کرد،اون تیکه آهنگه Wallـه پینک فلوید بود میگفت: آهای، دارابی ، اخراجش نکن، خیلی جالب بود!
اون قسمت که عطاران داشت جوک میگفت من دیگه از خنده مردم.

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
می دونم که این نمره زیادشه ولی چون آخرین قسمت هری پاتر بسیار سیاه تر از اونی که فکر می کردم بود ، می بخشمش و بهش 10/10 می دم .

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
من بخاطر یه تیکه ورود آقایان ممنوع بهش 10 میدم :D
اونم بخاطر رویای ویشکا آسایش که رضا عطاران تو خواب بهش نزدیک شد و بعد بلند شد دهنشو مسواک زد :D فوق العاده بود :D

Soul River

کاربر سایت
Sep 9, 2010
97
نام
فربد
Matrix
10/10
خیلی فیلمه جالب و دیدنی ای بود که واقعا سنگین و گیرا بود
Matrix :Reloaded
9.5/10
داستان جالب بود و حرفهای جدیدی واسه گفتن داشت ولی یه نمه تکراری شد!
Matrix:The revolutions
10/10
واقعا فیلم زیبایی بود با پیام های جالب و جلوه های ویژه چشم گیر
ورود آقایان ممنوع
10/10
دلو رودم اومد تو دهنم، چه ایده جالبی بود، ویشکا آسایش خیلی عالی بازی کرد،اون تیکه آهنگه Wallـه پینک فلوید بود میگفت: آهای، دارابی ، اخراجش نکن، خیلی جالب بود!
اون قسمت که عطاران داشت جوک میگفت من دیگه از خنده مردم.
یعنی شما تمام اپیزودهای ماتریکس رو یکی میدونی؟؟؟ البته نظرته ها من کاری ندارم ولی 1 کجا و 2 و 3 کجا!
در مورد ورود آقایان ممنوع باهات موافقم Big Times ! یکی از قشنگ ترین طنز های ایران بود!:>

essi belmont

کاربر سایت
Feb 22, 2011
268
نام
احسان
من بخاطر یه تیکه ورود آقایان ممنوع بهش 10 میدم :D
اونم بخاطر رویای ویشکا آسایش که رضا عطاران تو خواب بهش نزدیک شد و بعد بلند شد دهنشو مسواک زد :D فوق العاده بود :D
اون تيكه هاي تو ماشين كه ويشكا فكر ميكرد ميخواد ازش خواستگاري كنه ولي عطاران مي خواست قراردادش و تمديد كنه كه باهال تر بود.كلن رامبد جوان يه سر و گردن از بقيه ي كمدين ها بالاتره البته در اين فيلم به لطف قاسم خاني:d:d
راستي كسي ديروز هفت و ديد؟.فراستي از فيلم خوشش اومده بود ولي چند تا نكته ي كوچولو هم گفت كه حقا راست ميگفت

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

The King of Kong: A Fistful of Quarters

یه مستند در مورد خوره های بازی های کامپیوتری. خوره های معمولی نه ، اونایی که دیگه خیلی خیلی خورن. ادمایی که دیگه تنها دلیل بازی کردنشون رکورد زدنه. رکورد های عجیب و غریب. بازی مورد نظر donkey kong ( ارکید ) هست که یکی از سخت ترین بازی های ارکید ــه. به طوری که اصلا آخر نداره. فقط سخت تر و سخت تر میشه. عملا جوری برنامه ریزی شده که کسی نتونه اخر ببرتش. بعضی ها میگن اگه بتونی تا اخر ببریش از یه جایی به بعد دیگه حافظه ی بورد تموم میشه و Kill Screen اتفاق می افته. بازی یهو گیم اُور میشه.
دو تا از قهرمان های جهانی donkey kong برای زدن رکورد های هم در تلاشن. به طرز دیوانه واری بازی می کنن.

مستند خیلی عجیبیه. حتی یه villain بزرگ هم داره. خلاصه کاره خوبیه.لحظات جالبی رو به تصویر کشیدن.
8/10

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
منم دیگه میخوام یکم سخت گیری کنم تو امتیاز دادنم... به نظرم اونطوری که به هر فیلمی خوشمون بیاد 9 و 8 بدیم و بدمون بیاد 5 و 6 یکم ناعادلانست. باید قدر امتیاز رو دونست :D
=================================================================
Harry Potter And Deathly Hollows Part II
7.0/10
تاریک ترین و بهترین قسمت های هری پاتر... خیلی خوب بود. البته به نظرم پارت اولی کمی بهتر بود!

The Mist
6.0/10
فیلم خوبی بود. پایان جالب و خیلی قشنگی داشت. کلاً فیلم پیامش این بود که یه تصمیم کوچیک میتونه کلّ زندیگتو عوض کنه...

Cars 2
5.0/10
انیمیشن بدی نیست. برای تفریح خوبه. ببینیدش. اما انتظار کارهای دیگه ی پیکسار رو اصلاً نداشته باشید.

Unforgiven
6.0/10
از بدترین کارهای ایستوود!!

The Green mile
8.0/10
فیلم خیلی خیلی خوبی بود. خیلی هم گریه دار بود. پایانش هم عــالی.

Shawshank Redemption
6.0/10
یک فیلم کاملاً overrate شده به نظرم. اما خوب بود اینم...

:D

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
یعنی شما تمام اپیزودهای ماتریکس رو یکی میدونی؟؟؟ البته نظرته ها من کاری ندارم ولی 1 کجا و 2 و 3 کجا!
بود!:>
والا من پشت سر هم دیم :D به دلیله کمبود وقت :D
زیاد وقت نکردم تفکیکشون کنم :D ولی هر 3تا قشنگ بودن خو :D

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
اون تيكه هاي تو ماشين كه ويشكا فكر ميكرد ميخواد ازش خواستگاري كنه ولي عطاران مي خواست قراردادش و تمديد كنه كه باهال تر بود.كلن رامبد جوان يه سر و گردن از بقيه ي كمدين ها بالاتره البته در اين فيلم به لطف قاسم خاني:d:d
راستي كسي ديروز هفت و ديد؟.فراستي از فيلم خوشش اومده بود ولي چند تا نكته ي كوچولو هم گفت كه حقا راست ميگفت
فیلم نامه های قاسم خانی ....پنهان داره برای همین برای عموم بزرگسال! جذابه...
اون از سن پترزبورگ و ماجرای خواهر طرف...
اینم از ورود آقایان ممنوع و ماجرای قرارداد....
ولی کلی خندیدم
b+ میدم بهش . . .

essi belmont

کاربر سایت
Feb 22, 2011
268
نام
احسان
نام فيلم :brothers
كارگردان : jim sheridan
بازيگران :jake gyllenhaal .natalie portman and tobey maguire
imdb:7.2
امتياز من :8.5
داستان:داستان درباره ي يك فرمانده ي ارتشه كه به افغانستان فرستاده ميشه و در اونجا هلي كوپترشون دچار حادثه ميشه و ...
نظر شخصي:اين فيلم واقعا دوست داشتني و جالب هست و اتفاقاتي كه در ادامه ي داستان براي خانواده ي اين فرمانده ميفته بسيار جالب هست.چيزي كه در اين فيلم غوغا ميكند بازي بازيگران معروف اين فيلم است كه يكي از يكي بهتر است.tobey maguire بخاطره اين فيلم نامزده گلدن گلوب شده كه به نظره من حق jake gyllenhaal بيشتر بود.در آخر بايد بگم فيلمي نيست كه بخواهيد از دست بدينش حداقل بخاطره بازيگرانش.نام فيلم هم واقعا به خوبي انتخاب شده.خودتون پس از مشاهده ي فيلم به اين نتيجه ميرسيد

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
Mistچیه همه دارن میبیننش؟ :d
Sucker punch 6/10
سرگرم کننده بود.
مه يكي از قشنگترين فيلم هاي هست كه ميتوني ببيني !!
ماجراي تجاوز عده اي دانشمند به كار خدا و باز كردن دروازه ي جهنمه و اينكه ادماي مختلف در شرايط سخت چطوري برخورد ميكنن ..
و در نهايت نويد بخشه اينه كه اميد داشته باشيد هميشه ;)
فيلم بي نظيريه

• Like
Reactions: Destruction

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر