Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Inglourious Basterds

عاشق کارهای تارانتینو اَم. امتیازش Perfect.

Source Code

موضوع قشنگی داره. از بازایگران نقش اصلیش متنفرم :D. امتیازش Goody Goody.

Old boy

ندیدیدش؟ ببینیدش :D. امتیازش Great.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,835
نام
علی متالیکا
Sucker Punch 3/10
یعنی مزخرف ترین فیلمی که تو این چند وقت دیدم ، داستان بی سر و ته کلا نه وقت و نه انرژی خودتون رو پاش حروم نکنید

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
Sucker Punch 3/10
یعنی مزخرف ترین فیلمی که تو این چند وقت دیدم ، داستان بی سر و ته کلا نه وقت و نه انرژی خودتون رو پاش حروم نکنید
یکی یه جمله گفته که نمیشه نگفت!!

Proves that while masturbating over your cast may not make you blind, it can impair directorial vision.

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,890
نام
شیخ صدرا
human cnetipede 7/10

تا جایی که واسشون توضیح میده میخواد چیکار کنه باهاشون دیدم گرخیدم :|
تو عمرم سابقه نداشت از فیلم بترسم ولی این چی بود بابا ....
هنوز هیچی نشده بود ترسیدم :D

mroohnikan

کاربر سایت
Oct 29, 2008
163
نام
مهدی
بهترین فیلم کوئن ها به نظرم همینه فوق العادس.
الان یاد اون لهجه فوق باحال جف بریدج میفتم که میگه:هِی دوووووووووود
تیکه خودشم هِی مَن=)) اگه دقت کرده باشی پیام اصلی فیلم اینه که باید ادم بیخیالی باشی تا از زندگی لذت ببری مثل دود
به این فیلم 9.5 میدم.
اصلا موقع تماشاي فيلم جف بريجز رو نميديدم فقط Dude بود!
آره ديگه داداش! البته پيام نگيم بهتره ميرفت تو مغز استخون آدم! بعد فيلم فکر ميکردم دودم:d
آداماي مثل اين باعث ميشن آدم حس زندگيو از دست نده!
100% بهترین فیلم کوئن هاست . نمیدونم چرا تا اسم این فیلم رو میشنوم . F-word خونم میره
بالا !!!
من که عاشق F****g a! گفتنش بودم وقتي لنگشو دراز ميکرد رو صندلي:>

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
Memories of Murder
اون نگاه آخر فیلم .. تو سکانس آخر...
آره آخرین صحنه فیلم اصلا یکی از نکات خیلی مثبتشه فقط یکم اگه طولانی تر هم بود بهترم می شد. ایندفعه دیگه مستقیما تو چشم بیننده نگاه می کنه. دیگه هیچکس قابل اعتماد نیست!
دوود ورژن ایده آلیز شده "آدم شکست خورده" است. اصلا جذابیت و محبوبیت کاراکتر بخاطر همین حالت مردونگی بیخیالیه که برای مردها خوشاینده جدای از اینکه واقعا یه آدم ولگرد و بی عرضه است.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
همه ی این فیلما از اینجور ارزشها طرفداری میکنن. فداکاری, افتخار ,نوکری, فرمانبرداری و از این نوع... البته این چیزا رو می شه گفت فیلم تا حدی به جاهای اوریجینال کشونده.
ولی من پیشنهاد می دم تو کارای جدید در عوض Twilight Samurai و The Hidden Blade رو ببینین. کارای کوروساوا هم که معروفه مخصوصا Ran , یوجیمبو , سانجورو , Throne of Blood و هفت سامورایی و کارای عالی کوبایاشی Harakiri و Samurai Rebellion
Twilight Samurai رو دیدم
در عین اینکه در سبک سامورائی قرار می گیره و همه المان های ژانر رو داره یه حس تازگی هم داره (همون غافلگیری که می گفتی 13Assassins نداره ) ولی 13Assassins از این جهت واسه من حس خوبی داشت که اولا یه مدت نسبتا طولانی بود کار سامورایی خوب ندیده بودم و دوما همه چیزش کاملا آشنا بود
در مورد کارای کوروساوا به نظر من با دیدن ران و یوجیمبو و سانجورو هر چیزی که آدم بخواد در مورد این ژانر بدونه رو می فهمه
البته هفت سامورایی هم همینطوره اما هفت سامورایی دیگه خیلی فیلم بزرگیه و نمی شه به این سادگی در کنار بقیه کارهای مشابه قرارش داد
از کوبایاشی هم فقط هاراکیری رو دیدم اونم دوبله
Samurai Rebelion هم در برنامه طولانی مدت قرار داره
Miike هم امسال دوباره سازیش کرده اونم 3D (خدایی 13Assassins خیلی بیشتر بدرد 3D می خورد تا سوژه هاراکیری) که تو کن البته خیلی تحویل گرفته نشد
==
Star Wars Episode V : Empire Strikes Back
بالاخره وقت شد بیام در موردش حرف بزنم
بزرگترین گلگی که وجود داره اینه که چرا اروین کرشنر فیلمهای بیشتری نساخته ؟
منهای مارک همیل می تونم بگم فیلم هیچ نکته منفی نداره (البته در کنار دیالوگ های همیشگی جورج لوکاسی)
تقریبا هر چی که تو فیلم اول بود اینجا هست اما بهترش
واقعا ناراحت کنندس که فیلم در زمان خودش کمتر از قسمت قبل و بعدش تحویل گرفته شد
یکی از بهترین فیلم هایی که تو عمرم دیدم و خواهم دید
10 از 10
آماده می شیم برای قسمت بعدی، عروسک خرسی ها و اکبر و بر و بچه ها :d
==
Blade Runner
بدلایلی وقت نشد بیشتر از ده دقیقه اولش رو ببینم اما بدون شک Wow
حالا ادامه ش رو می بینم میام امتیاز می دم
راستی نسخه Final Cut رو ببینید حتما واقعا بهترین نسخه شه

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

Man Bites Dog

داستان درباره ی یه قاتل حرفه ایه که حاضر شده بیاد جلوی دوربین .
با اینکه طرف یه قاتله ، ولی همه چیز خیلی طبیعی پیش میره. در مورده شغلش صحبت می کنه. چند تا کلک در مورده کشتن ادم ها بهمون یاد میده.
در مورده متد های جدیدی که می خواد در قتل های بعدی به کار بگیره حرف می زنه....
شبیه هیچ فیلمه دیگه ای نیست. یه حالت سادیسم ای عجیبی توش داره. خشونتش یه جاهایی به شدت میره بالا. کمتر کمدی سراغ دارم که تا این حد سیاه بوده باشه
ایده ی فیلم واقعا فوق العاده اس. شبیه هیچ چیز دیگه ای نیست
8/10

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Rango

بسیار لذت بخش هست. صحنه های خنده اورد جالبی داره. جانی دپ عالی دوبله کرده بود. طراحی های هنری فوق العاده ی داره. امتیازش Great

Unknown

امتیازش Graet.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
The Thing

این لعنتی دیگه چی بود!. Fallen in Love شدم با این اثر :D. امتیاز Perfect.
(اگر اون Best WTF Ending رو نداشت.... چه حیف).

The Thing کورت راسل رو دیدی ؟ اخه یه The Thing جدید هم میخواد بیاد دقیقا تم این رو داره . هیجانی ، علمی تخیلی هست Matthijs van Heijningen کارگردانش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر