Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
Atonement

من معمولا بدم میاد که یه فیلم به خاطر غافل گیر کردن بیننده تو یه جایی از داستان، مسیر کاملا اشتباهی رو به مخاطب نشون بده و بعد یهو بگه که این مسیر کلا غلطه و اونیکی درسته و بعد بیننده هم حس کنه غافل گیر شده و کلی حال کنه. بعلاوه موضوع مذمت جنگ به خاطر جدا کردن دو عاشق از هم، زیادی استفاده میشه و حس خوبی نسبت بهش ندارم. انگار بدی جنگ فقط اینه. یه چیز دیگه که خیلی بدم میاد، اینه که تو بعضی فیلما سعی میکنن رابطه عاشقانه ی بین دو طرف رو با یه رابطه ی جنسی و خیلی خلاصه نشون بدن. اصلا آدم حس نمیکنه که این دو تا واقعا همدیگه رو دوست دارن. یه چیز دیگه که ازش بدم نمیاد، بلکه ازش متنفرم، کایرا نایتلی هست. با اون فک دراز و هیکل لاغرش (اه اه) .
این فیلم همه ی موارد بالا رو تقریبا به یه نوعی داره، اما به طرز جالبی از مجموعه ی کار خوشم اومد. خیلی زیاد. همه چیز با هم خیلی خوب مچ شدن. حال دادن تماشا کردنش.
باید اعتراف کنم که کایرا نایتلی فیلمای بریتانیایی رو خیلی خوب بازی میکنه. اینجا هم همینطور. جیمز مکاوی هم عالی بود.
کلا فیلم خیلی خوبی بود. فکر کنم چند تا نامزدی اسکار و اینا هم داشته که همه راحت میتونن چک کنن.
امتیاز 7.5 از 10

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: HL2-GF

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
Atonement

متن پنهان:

این فیلم همه ی موارد بالا رو تقریبا به یه نوعی داره، اما به طرز جالبی از مجموعه ی کار خوشم اومد. خیلی زیاد. همه چیز با هم خیلی خوب مچ شدن. حال دادن تماشا کردنش.
باید اعتراف کنم که کایرا نایتلی فیلمای بریتانیایی رو خیلی خوب بازی میکنه. اینجا هم همینطور. جیمز مکاوی هم عالی بود.
کلا فیلم خیلی خوبی بود. فکر کنم چند تا نامزدی اسکار و اینا هم داشته که همه راحت میتونن چک کنن.
امتیاز 7.5 از 10
من دقیقا نمی دونم این فیلم رو سال قبل دیدم یا دو سال قبل
نمی دونم دی وی دیش رو چیکار کردم ...و گرنه یه بار دیگه می دیدمش.
ولی فیلم خوبی بود پر از غافل گیری ولی . .. .
ببین حرفت رو تا حدود زیادی در مورد نشون دادن رابطه جنسی به جای عشق(که توی فیلم ها داره به خورد ما میره) رو قبول دارم و واقعا مخالف این قسمتم؛ولی می دونی برای میخکوب کردن بیننده و کمتر کردن زمان نشان دادن علایق طرفین به کار میره و بعضی ها هم گول می خورن..
ولی حس غافلگیریش خوب بود و من باورم نشد که انقدر بد تموم بشه داستان
6/5 از 10

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
هوم از این نظر البته درسته. ولی فکر نکنم تو این فیلم اونطوریا باشه خب. و همونطور که گفتن زمان خب. وضعیت زمان مهمه. دو نفر برن با هم بخوابن سریعتر نشون داده میشه علاقشون به هم تا اینکه از دیت اول شروع کنیم

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
منظور اینه که فقط عشقشون رو هم تو رابطه جن30شون خلاصه نکنن تو فیلم...
ایشون گرفت من چی گفتم. منظورم این بود که اون صحنه، به من این حس رو نداد، که اون دو تا عاشق همدیگه هستن.
-------------------------------------------------
الان که پستمو یه بار دیگه خوندم، خودم هم حس کردم که ممکنه اسپویل داستانی داشته باشه. از ناظم محترم تشکر میکنم که اشتباه من رو جبران کرد.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
جدایی نادر از سیمین به نسبت بقیه فیلم های خوب سینمای ایران
7/10
فیلم این همه که همه میگفتن فلانه و بیساره و اسکار باید بره شرکت کنه و اینا خیلی به نظر من ساده بود ... زیادی ساده بود داشت وسط فیلم خوابم میبرد یه موسیقی هم نداشت از اول تا اخر فقط Casting که شروع شد ما یه موزیک شنیدیم . به قول یکی از دوستام :
اخر فیلم اقای قاضی میاد از اتاق بیرون و میگه دخترتون گفت نمیخواد با هیچ کودومتون بمونه . میگه میخواد با من بمونه :d

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
The Eagle

Rome without british accent = disaster :D

داستان خوبی داشت مشکل کستش بود کلا امریکایی نمیتونه تو این جور فیلم ها بازی کنه اصلا مگه میشه این سبک رو بدون لحجه بریتانیای دید انگارفیلم مصنوعی :D

F

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
drive_angry_pic.jpg

حیف اسم B-Movie که بخوایم روش بذاریم ! شرف داره این کلمه ... والا ! 2 از 10 ...

پ.ن : این Amber Heard با این سطح بازی میخواد جلوی جانی بازی کنه ؟:(

میخواستم اینو سینما ببینم یکی دو ماه پیش قسمت نشد بهم خورد :D خوب شد پس نه ؟ دیگه افسوس نمیخورم :D

Jackass 3d
Jackass_3D_2.jpg

توضیحات : اینو همه میشناسن دیگه اما اونایی که اشنا نیستن یه مستند مانندی در مورد چند تا دیوانس که کار های احمقانه می کنن ! بعضی جاها خیلی حال بهم زن ! :| در کل نظری ندارم !

4/10

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
MV5BMjA5NzMwMjA0OV5BMl5BanBnXkFtZTcwNDMzMzc5Mw@@._V1._SY317_.jpg

Tangled

9.5/10

سال ها بود یه انیمیشن اینقدر نچسبیده بود :D یاد VHS های سیندرلا و دیو دلبرم افتادم :((:D

MV5BMTY3NjY0MTQ0Nl5BMl5BanBnXkFtZTcwMzQ2MTc0Mw@@._V1._SY317_CR0,0,214,317_.jpg

Despicable Me

8/10

ایده ی قشنگی داشت از استایل هنریش هم خوشم اومد :D

MV5BMTI5NTI3OTAyOV5BMl5BanBnXkFtZTcwMTg3ODkxMQ@@._V1._SY317_CR3,0,214,317_.jpg

Hercules

7.5/10

بعد از Tangled رفتم تو مد نوستالژی دانلودش کردم دیدم ، کلی خاطره زنده شد :D

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
خب منم بعد از مدتها نشستم يك فيلم تازه اون هم با خواهش يكي از دوستان نگاه كردم:d
اسم فيلم The Strangers محصول سال 2008 بود كه از روي يكي از پرونده هاي جنايي(واقعي) ساخته شده بود.
فيلم مبهمي بود و اخرش هم مشخص نشد كه چي شد.يعني كلا پرونده نميه كاره رها شده بوده!
ولي خب واقعا استرس رو خوب منتقل ميكرد.صداگذاريه خوبي هم داشت
در كل نمره من 7

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
Tangled : 10/10

حس نوستالژیک باحالی داشت . یاد انیمیشنای قدیم میندازه ادمو و در همون حد جذاب . توصیه میکنم حتما ببینین !:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر