Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
ها پس شما نبودی:D
ولی کلا Hurt Locker یکی از بهترین فیلمهای جنگی قرن بیست و یکه، اگه دو دهه قبل فیلمای جنگیش Private Ryan و Thin Red Line بودن، دهه اول قرن بیست و یک مسلما Hurt Locker بود!
و کلا از نظر ارزش کیفی، مقایسه کردن Hurt Locker که از همه نظر یه موفقیته با Basterds که یه نسبتا Satire ه، خیلی عجیب غریبه!
کاملا موافقم...

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
خیلی با فیلم کاهانی بد برخورد کردن تو جشنواره , اینو که کلا حق شو خوردن و توی بخش مسابقه شرکت ندادن ! همش ام زیر سر اون شمقدری ()*&^7^^^$^%$ که با کاهانی سر فیلم "هیچ" لج شده !

آقا یوسف ام بد نبود ... من زیاد حال نکردم , نه که بگی بدم اومد ولی نسبت به فیلم قبلی علی رفیعی , ماهی ها عاشق میشوند , ضعیف تر بود !

آره، دوستی که با من اومده بود، کاهانی رو میشناخت، گفت "بیست" ـش خیلی بهتر بوده، من که ندیدم.
آقا یوسف هم آره، به نظر من این فیلم باید ساخته میشد برای این سینما، خوبیش این Happy Ending نداشتنش بود که لحظه به لحظه منتظر بودم همچین اتفاقی برای این ملّت بیفته که افتاد!

poorya_l

کاربر سایت
Jun 27, 2007
293
نام
پوریا
خیلی با فیلم کاهانی بد برخورد کردن تو جشنواره , اینو که کلا حق شو خوردن و توی بخش مسابقه شرکت ندادن ! همش ام زیر سر اون شمقدری ()*&^7^^^$^%$ که با کاهانی سر فیلم "هیچ" لج شده !
سانسی که من فيلم را در جشنواره ديدم خود کاهانی هم بود بعد از فيلم ازش که سوال کردم گفت جناب احمدی مقدم :) اجازه نمی داده فيلم اکران بشه و مخالفت کرده...
ولی با اين حال فيلم را کامل نشان دادند و صحنه اي حذف نکردند...

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
منم شنیده بودم اجازه اکران نداشت و مثکه یه سری هم ازش حذف شد، ولی شوخی های خوبی توش داشت، بازی با کلمات ـش نسبتاً خوب بود، هرچند یکم رو مرز ابتذال حرکت میکرد ولی خوب ... بازم خوب بود.

حالا نمیدونم اکرانی که ما دیشب دیدیم حذف شده داشت یا نه ولی کلاً روایتش رو دوست داشتم، چیزی بود که شاید مثلا من هچو چیزی میساختم. اتفاقای بیربطش رو خیلی دوس داشتم، عین زندگی واقعی بود، هیچی too good to be true نبود مثه خیلی فیلمای دیگه.

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
Limitless

limitless-cover.png

داستان درباره یک نویسنده هست که هیچ کتابی برای چاپ نداره و کلا آدم بدبختی هست بعد یک روز برادز زن طلاقیش رو میبینه و اون یه قرص عجیب غریبی بهش میده بعدش دیگه اون قرصا معجزه میکنه و ...

کلا پیشنهاد میشه حتما ببینید فکر نمی کردم انقدر باحال باشه..

8.5/10

آخرین ویرایش:

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
@B3hDad
میدونستی با همون یه خطی که نوشتی کل داستان رو اسپویل کردی؟:|
البته دیگه فکر نکنم سینما دوستی باشه که این فیلم رو ندیده باشه.:d

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
Silence of the lambs
8.7/10
میدونم خیلی قدیمیه(همسن خودمه:d) ولی من تازه دیدمش و توصیه میکنمش.

پ.ن: انگاری هاپکینز هنوز داره تو سینما فعالیت میکنه و 2تا 2تا بازی میکنه تازه قیافش ترسناکترم شده چون واسه کاور فیلم جدیدش Rite(سبک ترسناک)از عکس خالی هاپکینز استفاده کردند که از هزار تا هیولا وحشتناکتره:rolleyes:

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
@B3hDad
میدونستی با همون یه خطی که نوشتی کل داستان رو اسپویل کردی؟:|
البته دیگه فکر نکنم سینما دوستی باشه که این فیلم رو ندیده باشه.:d

حله ؟ :D

منم فکر کنم 10 سال پیش بود نوار ویدیوش رو دیدم اما اون موقع کلاس اول دوم دبستان بودم

الان بلوری اش رو دیدم که با هنر سینما بیشتر آشنا بشم ! :D جزو برترین عناوین تاریخ سینما بود !
Titanic , Saving Private Ryan هم تو همون سال ها وارد سینما ها شدن به نظرم سال های 98-99 طلایی ترین سال های تاریخ سینما بودن :-o

Silence of the lambs
8.7/10
میدونم خیلی قدیمیه(همسن خودمه) ولی من تازه دیدمش و توصیه میکنمش.

پ.ن: انگاری هاپکینز هنوز داره تو سینما فعالیت میکنه و 2تا 2تا بازی میکنه تازه قیافش ترسناکترم شده چون واسه کاور فیلم جدیدش Rite(سبک ترسناک)از عکس خالی هاپکینز استفاده کردند که از هزار تا هیولا وحشتناکتره

درمورد این Rite یه توضیحی میدی ؟ من نصفه دیدمش یعنی خوابم برد !

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
یه خطی چیزی در مورد فیلم هم بگی بد نی.

خوب اگه چیزی بگم اسپویل میشه :) کل داستان لو میره ولی حالا می گم
داستان درباره یک نویسنده هست که هیچ کتابی برای چاپ نداره و کلا آدم بدبختی هست بعد یک روز برادز زن طلاقیش رو میبینه و اون یه قرص عجیب غریبی بهش میده بعدش دیگه اون قرصا معجزه میکنه و ...

کلا پیشنهاد میشه حتما ببینید فکر نمی کردم انقدر باحال باشه..

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
Titanic , Saving Private Ryan هم تو همون سال ها وارد سینما ها شدن به نظرم سال های 98-99 طلایی ترین سال های تاریخ سینما بودن :-o
کوبریک ، هیچکاک ، ولز و ... روحتون شاد !!

پ.ن: همیشه یه " به نظر من " کار ادم رو راحت میکنه ، اخه کامنتت خیلی تاریخیه :d

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
Drive angry : 1.5/10
-داستان بی سر و ته
-روایت کسل کننده و بد
-صحنه پردازی داغون و خواب اور
در مجموع باید بگم حیف اون سرمایه هالیوود که پای یه همچین کارگردانهایی ریخته میشه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر