Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
Whiplash

10/10

بهترین فیلم سال 2014 بود که دیدم. بازی جی.کی سیمونز شاهکار بود. مایلز تلر هم همین طور. از داستانش خوشم اومد. شخصیت اندرو یکم شبیه خودم بود. شاید به همین دلیل بود که تونستم با فیلم ارتباط برقرار کنم.
پایان فیلم بی نظیر بود. واقعا یکی از بهترین اندینگ ها رو داشت. من رو یاد فیلم The Legend of 1900 و اون سکانس معروفش انداخت.
در یک کلام شاهکار بود. خیلی دلم میخواست جایزه اسکار بهترین فیلم رو بگیره.

Birdman
9/10

فیلم خوبی بود. فیلم شجاعانه ای بود. از داستانش خوشم اومد. فیلمبرداری خوفی هم داشت. تا حالا اینجوری ندیده بود. شاید بعدا بیشتر درباره فیلم حرف بزنم.

The Theory of Everything
9.5/10

فیلم زیبایی بود.
فیلم روی من تاثیر گذاشت. بیشتر یه فیلم عاشقانه بود تا بیوگرافی.
همه چیز خوب بود؛ از بازی بازیگرا تا نحوه روایت داستان. ادی ردمین شاهکار بود. اسکار حقش بود. جونز هم کارش خوب.
از فیلم لذت بردم.

آخرین ویرایش:

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
Hobbit 3
9/10
واقعا فیلم قشنگی بود و نمیدونم چرا بعضی ها امتیاز کم دادند .. خودم یک امتیاز کم کردم چون کسی انتظار داشتم فیلم در حد ارباب حلقه های 3 باشه

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
Carlito%27s_Way.jpg

Carlito's Way 1993

فیلم وارث معنوی Scarface هست تا حدودی که متاسفانه در زمان خودش زیاد استقبال نشده ازش. بازی خوب آل پاچینو و شان پن خودش نقطه ی قوت بزرگیه واسه ی فیلم. روایت متفاوت فیلم از زندگی گانگستری هم جالبه. در کل پیشنهاد میشه :d
10 / 9

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
Focus: 6/10

خیلی جالب شروع میشه. خیلی خوب هم جلو میره. اما دقیقا از وسطش کلا افت میکنه همونجوری هم تا آخرش میره. خیلی میتونست بهتر باشه به نظرم.
Will Smith خوب بود، Margot Robbie هم علاوه بر قیافه و اینای خیلی خوبش، نقشش هم خوب بازی کرد :d !

یه سری حرکاتی که 1 ساعت اول نشون میدن واقعا من حال کردم به شخصه. خیلی جالب ملت رو تخلیه میکنن. یه تیکه شرط بندیش هم که عالی بود :d

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
The_Hobbit_-_The_Battle_of_the_Five_Armies.jpg

THE HOBBIT : THE BATTLE OF FIVE ARMIES

آخیش بالاخره داستان سرزمین میانه هم تموم شد
آفرین به پیتر جکسون که قسمت سه رو خیلی بهتر از 2 قسمت قبل درست کرده بود
یه خداحافظی با شکوه مخصوصا با آهنگ پایانیش که وقتی این جمله رو گفت که با همه شما وداع میکنم اشک تو چشمام جمع شد
خداحافظ آراگورن , خداحافظ گاندولف و بیلبو و تورین و لگولاس و فورودو و سم و گالم و هرکی که باهاش تو این چندسال زندگی کردیم
ممنون جکسون
ممنون تالکین عزیز
9.5/10

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
The Imitation Game
9/10

52925613036184364723.jpg

فیلم خیلی خوبی بود.بازیه Benedict Cumberbatch که حرف نداشت.واقعا حقش بود که واسه این فیلم نامزد اسکار شد!البته بگیم حقش نبود که برنده ی اسکار نشد یکم بی انصافیه!:d
به نظرم از وقتی که خودش رو توِیِ شرلوک خیلی خوب نشون داده بیشتر به چشم میاد و نقش های خیلی خوبی رو هم بهش میدن که به راحتی از پسشون برمیاد!
خیلی جالبه ندیدم کسی زیاد راجبه فیلم تویِ تاپیک حرف زده باشه و به فیلم نمره داده باشه!:d
به نظرم فیلم خیلی خوبیه ارزشِ دیدن رو داره.من خودم به عشقِ Cumberbatch دیدمش ولی خوب از حق نگذریم بغیر از اون فیلم خوبی بود:d

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
Gone_Girl_Poster.jpg

فیلم خوبی بود. وسط فیلم از این رو به اون رو شد جالب بود و فیلم رو جذاب تر کرد. این که آخر فیلم همون صحنه ی اول فیلم بود با این تفاوت که برداشت ما 180 درجه تفاوت داشت هم جالب بود! فقط من انتظار این پایان رو نداشتم و احساس کردم یهویی فیلم رها شد! انتظار یک انتقامی، یه سر به نیست کردنی، دیگه یه چیزی که دهن "اِمی" سرویس بشه! مثلا "نیک" بزنه هم امی رو و هم خودشو بزنه بکشه! )x . ولی با این حال پایان خوبی داشت!
8.5/10

Whiplash_poster.jpg

یک درام فوق العاده! حتما ببینیدش! بازی ها عالیه! داستان جذاب که هر لحظه جذاب تر شد از نظر من!
9/10

John_Wick_TeaserPoster.jpg

داستان فوق العاده کلیشه ای! با نمره ای که ازش دیدم انتظار داستان بهتری داشتم ولی فقط شاهد صحنه های اکشن بودیم!
5/10

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
The nightmare before christmas

آدم این جور فیلم ها و کارتون ها رو میبینه فقط افسوس میخوره چرا کارگردان بزرگی مثل تیم برتون فیلم های جدیدش اینقدر بد میشن
9/10

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
cast away 2000
9/10
Cast_away_film_poster.jpg

چندین بار این فیلم تلویزیون ایران هم نشون داده ولی دیدن دوبارش باز هم لذت بخش هست

داستان فیلم هم در مورد فردی هست که هواپیماش سقوط میکنه و تک و تنها در یک جزیره زندگی میکنه

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
Whiplash_poster.jpg

Whiplash
8/10

فیلم خوبی بود...تقریبا داستان زندگی شخصیت اصلی به داستان زندگی خودم نزدیک بود...بخاطر همین توی اکثر لحظات فیلم با نقش اول فیلم همزادپنداری کردم:d
فقط یکم با پایان فیلم مشکل داشتم:d
باو باید ته فیلم نشون بدن چه اتفاقی میفته برا شخصیت ها نه که بزارن تماشاچی پایان رو خودش تو خیالش تماشا کنه:d
شاید همینطوری هم قشنگ بودش ولی من باهاش کنار نمیام:d
شاید اثرات تماشای سریال های تی وی خودمونه
:d
پ.ن:
من درامر نیستم:|فقط نیمن رو میبینم یاد سختی های خودم میفتم:|

Johnny Brave

کاربر سایت
Jul 8, 2013
102
نام
فرمانده
The Hobbit: The Battle of The Five Armies 2014

10/10
برای منی که به سری فیلم های هابیت و ارباب حلقه ها، از دید سیاسی و دینی نگاه میکنم خیلی جذاب بود. اصلا منکر تحت تاثیر قرار گرفتن نمیشم. به خصوص که موسیقی خیلی مناسبی داشت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر