Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
220px-The_Hobbit_-_The_Battle_of_the_Five_Armies.jpg

The Hobbit: The Battle of the Five Armies: 8.2/10

یک پایان عالی واسه این سری زیبا!
در کل سری هابیت از نظر داستانی بنظرم ضعیف بود و واقعا حرف خاصی واسه گفتن نداشت ولی ماجراجویی های Middle-east با اون فضا سازی های فوق العاده و اکشن فوق خفن با کارگردان استاد Peter Jackson هیچ وقت بد نمیشه!
این نسخه از نظر اکشن و صحنه های جنگی بهترین قسمت سری بود و انگار میخواست با The Return of the King رقابت کنه!
من نسخه 3D رو دیدم و باید بگم واقعا فوق العاده بود و سه بعدیش خیلی خوب از آب در اومده بود و سر بعضی از صحنه های اکشن آخر فیلم از سر جام میپریدم هوا :D
در کل اگه بخوام از نظر ارزش کنار هم بزارم بنظرم: The Hobbit: The Desolation of Smaug > The Hobbit: The Battle of the Five Armies > The Hobbit: An Unexpected Journey

250px-The_Imitation_Game_poster.jpg

The Imitation Game: 9/10

واقعا عالی بود! بنظرم دومین فیلم برتر سال هست و واقعا باهاش حال کردم :x
موضوع بشدت قشنگی داشت و به بهترین نحو ممکن نشونش دادن با بازیه عالیه Benedict Cumberbatch و همینطور Keira Knightley

شخصیت اصلی بشدت آدمو یاد شلدن کوپر بیگ بنگ تئوری میندازه :D:D:D یک جورایی انگار از روی اون الهام گرفته بودن :p

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
The imitation game

The_Imitation_Game_poster.jpg

جالبه یه همچین آدم بزرگی وجود داشته که شاید صد برابر هاوکینگ به بشریت خدمت کرده و اکثر ما هم نمیدونیم این آقا کی هست!
جدا از شخصیت تیورینگ خود فیلم و مخصوصا بازی بندیکت کامبربچ خیلی عالی هست.
9.5/10

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
Birdman

10 / 10

Birdman28081406e.jpg

من در مورد این فیلم حرف زیادی برای گفتن ندارم. یعنی دیدنش انقدر برام تبدیل به یک تجربه شخصی شد که حتی دوست ندارم درباری دلیل لذت بردنم از فیلم توضیح بدم! یعنی دو ساعتی که داشتم فیلم رو میدیدم کامل مات و مبهوت، به مانیتور خیره شده بودم. باید بگم از نظر من Birdman یک فیلم تمام عیار بود. و چیزی که بیشتر از همه من رو مسحور خودش کرد ترکیب بین واقعیت و خیال بود. و چه فیلم نامه خوبی داشت! واقعا همه چیزش عالی بود. یکی از بهترین فیلم هایی که تا الان دیدم.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
Big Hero 6

یه شاهکار دیگه از والت دیزنی. اینقدر این انیمیشن لذت بخش بود که با تمام خستگی یه لحظه هم پلک نزدم :d . خیلی زیبا و قشنگ بود

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
Birdman : دقیقن در لحظه‌ای که فیلم تموم شد دوباره پلیش کردم.بار اول برای درک جهانبینی فیلم و بار دوم ریز شدن به جزئیات معرکه هرسکانس.بهترین فیلم سال تا این جای کار.

10/10

The Theory of Everything: نمیدونم شاید انتظار داشتم به جای اینقدر "تو میتونی"،ملموس تر منو با هاوکینگ آشنا کنه.اونقدر غرق روابط شخصی شده بود که هر معلولی رو میشد جای هاوکینگ گذاشت و فیلمش رو ساخت،خودِ هاوکینگ اصلن موضوعیت نداره اینجا.

7/10

Nightcrawler : نگاهِ دن گیلروی به رسانه ها رو بسیار بیشتر از دید فینچر تو گان گرل میپسندم.گرچه بسیار سیاه و ترسناکه،گرچه با چاشنیِ ضدسرمایه‌داری همراهه اما همین نگاهِ تند تاثیرش رو من یکی بیشتره.فقط کاش فیلم زودتر شروع میشد و اینقدر ابتدای کار لفتش نمیداد.

8/10

Big Eyes : سراشیبیِ تیم برتون تا کی ادامه داره؟

4/10

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
A clockwork orange 1971

با اینکه در کل زمان دیدن فیلم نتونستم مفهوم اصلیش رو بفهمم ولی بازم اینقدر قشنگ بود که حسابی لذت بردم از فیلم

No time for a good old fashioned in-out in-out

9/10

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
Birdman : دقیقن در لحظه‌ای که فیلم تموم شد دوباره پلیش کردم.بار اول برای درک جهانبینی فیلم و بار دوم ریز شدن به جزئیات معرکه هرسکانس.بهترین فیلم سال تا این جای کار.

10/10

The Theory of Everything: نمیدونم شاید انتظار داشتم به جای اینقدر "تو میتونی"،ملموس تر منو با هاوکینگ آشنا کنه.اونقدر غرق روابط شخصی شده بود که هر معلولی رو میشد جای هاوکینگ گذاشت و فیلمش رو ساخت،خودِ هاوکینگ اصلن موضوعیت نداره اینجا.

7/10

4/10

میدونی مشکل چیه؟ فیلم از روی کتاب همسر سابق هاوکینگ اقتباس شده! طبیعی jane موضوع رو از دید خودش روایت کنه! و خب مهم زندگی این دو نفر هست و نه صرفا خود هاوکینگ.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
220px-%22A_Most_Violent_Year%22_Theatrical_Poster.jpg

A Most Violent Year

اصولا همیشه فیلم های این سبکی رو دوست داشتم و واقعا هم دوست داشتنی هستند. براحتی میتونم بگم یکی از بهترین فیلم های 2014 برای من بود و واقعا دیدنش لذت بخش بود. فیلم مسلما روند بی نهایت آروم و ریلکسی داره و یه فیلم کاملا Anti Gangster هست و اصلا و ابدا قصد نداره Cool و خفن باشه. بیشتر داره به اون طرف قضیه و اون نیمه دیگه لیوان میپردازه. کاراکتری فوق العاده اصولی که هر چند فوق العاده ادم مزخرف ولی منطقی میزنه، کسی که اهمیت کسب و کار و اصول براش از امنیت خونه و زن و بچه و راننده و زندگی هاشون ارجعیت بیشتری داره. صحنه پایانی فیلم نشون دهنده شخصیت واقعی کارکتر آبل مورالس هست. اتمسفر و فضای فیلم بی نهایت عالیه و دقیقا بیشتر از هرچیزی این فضا و جو فیلم هست که نگه میداره بیننده رو و چقدر که طراحی لباس ها و فیلمبرداری عالیه. پلات اصلی داستان هم همونطور که قبلتر اشاره کردم واقعا یونیک هست و برخلاف اکثر فیلم های که زمانشون در اون دهه قرار داره اصلا قصد جنگولک بازی و بکش بکش نداره. فکر نکنم لازم باشه از بازی های بی نقص و بی عیب اسکار ایزاک و جسیکا چستین بگم.
همه این موارد بکنار صدابرداری و موسیقی های درون فیلم بی نظیرن، بی نظیر. میدونم شاید تا حالا اسم این فیلم بخاطر تبلیغات کم و کمپین نداشته اش به گوشتون نخورده باشه ولی واقعا اگه از فیلم های دیالوگ محور در سبک تریلر که خیلی آروم و پیوسته و کاملا خونسرد براتون داستان رو تعریف میکنن لذت میبرین، توصیه شدید میکنم که این فیلم رو همین الان بگیرید و نهایت لذت رو ببرید.

9/10

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
Nightcrawler

داستان جالبی داشت و شخصیت پردازی فیلنامه و بازی بسیار زیبای جیک از نکات مثبت فیلم بود

اینکه کاراکتر اصلی فیلم و نقش اول اینقدر آدم چندشی باشه در نوع خودش عالی بود

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
Kingsman: The Secret Service 2015 : 8

thumb_179d5194c2c5f454ab6a066b82d0b3a6aeea47e1.jpg

فیلم قشنگی‌ بود
اولاش تا حدودی کسل کننده بود
اما رفته رفته بهتر و بهترترتر شد :d
و آخرش هم بسیار زیبا تموم شد.
همچنین از موزیک فیلم بسیار لذت بردیم. :x
پیشنهاد می‌کنم حتما این فیلم رو ببینید.
امتیاز برادرم : 9

the sorvinho

کاربر سایت
Jul 29, 2014
746
نام
سروش
سینمای ایران(دی وی دیشونو خریدم :D) :

خوابزده ها: فیلمنامه چرت و نابود،اما بازی و کارگردانیه قابل تقدیر. البته نه همه بازیگرا خانوم بیات تو این فیلم کجا،و خانوم بیات تو جدایی کجا...!
خنده های بی ربط و بی وقت صابر ابرم رو مخ بود. خانوم فراهانی بسیار عالی بازی کردن،عالی...! دارای کمدی قابل قبول،درخششه قابل حدسه اکبرآقا عبدی.
چی میکرد این فرهاد اصلانی:x
در کل واسه پر کردن وقت به شکل خونوادگی شاید بد نباشه.
4/10

شیار 143:از نظر من جزو 5 - 6 فیلم برتر دفاع مقدس.اما ضعف هایی در کارگردانی داشت.
7/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر