Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
سکانس Lineup این فیلم از خاطره انگیز ترین سکانس های عمرمه:x
جالبه که بدونید این سکانس قرار بوده یه سکانس جدی باشه ولی بازیگرا نمیتونن جلوئه خندشونو بگیرن ،
واسه همین کارگردان تصمیم میگیره با همون وضعیت کار ضبط اون قسمت رو به پایان برسونه :D
کوین اسپیسی واسه واقعی جلوه دادن کاراکترش ، به انگشتاش چسب میزنه تا شخصیت یه علیل رو بهتر به نمایش بزاره!
usual-suspects.jpg
برا خود سازنده اش هم در همین حد بوده :D
x1j2y9glj3s95hezyp58.png

پروداکشن برایان سینگر که اول X-men دیدین همه ولی شاید یادتون نیاد :-" :biggrin1:

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
The Counterfeiters : 8.5

65266909375141075289.jpg

فیلم ماجرای بزرگترین جعل اسکناس در تاریخ را به تصویر می‌کشد
در زمان جنگ جهانی دوم....
نازیها میخواهند با کمک یهودیهای متخصص بزرگترین برنامهٔ جعل پولهای خارجی‌ را راه بیندازند, آنها با به خدمت گرفتن بزرگترین متخصص جعل پول, که خود زندانی یهودی هست, تلاش میکنند که میلیونها پوند پول تقلبی وارد Bank of England کنند و با این کار در جنگ اقتصادی پیروز شوند.
فیلم بسیار عالی‌ و خوش ساخت است
فقط من از بازیگر نقش اول فیلم زیاد خوشم نیومد.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,400
نام
سید محمد حسین
عزیز واسه چی اینو میگی؟:d
یعنی من 720 YIFI رو بندازم سطل اشغال؟
حتما باید 1080 دید اینو؟

کلّاً دیدن فیلم با کیفیّت 1080p تو یه تلویزیون توپ نعمتیه که عموم فیلم ها رو شیرین میکنه
برا من که باعث شد بتونم Pacific Rim که عموم بچّه های سایت یه تنفّر نسبی بهش دارند رو تا ته نیگاه کنم و از تمام صحنه های کلیشه ایش لذّت ببرم

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
The Devil's Advocate

چرا . من . این. فیلم رو زودتر ندیدم!!!!!!!!!!!!

یک کلمه، فوق العاده.

باید بگم من با هیچ پیش زمینه ی قبلی این فیلم رو دیدم و فکر می کردم فیلم درام باشه ولی وقتی دیدم متوجه شدم یه چیزی فراتر از مسائل معمول زندگیه. تو میانه ی فیلم حس کردم جو یه مقدار سنگین و شبیه کارای دیوید لینچ شد و آخر فیلم... واو سورپرایز سورپرایز! فیلم فوق العاده س اگر ندید حتما ببنید با نقش آفرینی محشرِ آل پاچینو، کنیو ریوز ( من کلن با اسم این بشر مشکل دارم :D ) و چارلیز ترون :x

10/10

Fallen_Angel

کاربر سایت
Sep 20, 2014
114
نام
میشا
Captain Philips
9/10

تام هنکس مثل همیشه معرکه، همه عوامل بی نقص، یه فیلم به واقع زیبا و جذاب!

80872496581067038383.jpg

The Possession
5/10

27473602523173580825.jpg
سعی میکنم زیاد این سبک فیلم نبینم چون اذیت میشم :d اما سر این یکی گول خوردم.
من فکر کردم هنرپیشه اصلیش Javier Bardemهه که عاشقشم :d
06788781046492562897.jpg
ولی نگو این بود :d
Jeffery Dean

17255745092478347542.jpg

خیلی شبیه هنم هستن :d

The Princess and The Frog
9/10

خارق العاده :d همین!

81390134580788823869.jpg

12Years a Slave : 10
یکی‌ از بهترین فیلمهای تاریخ هالیوود :x
نمیدونم چرا من زیاد (زیاد که نه، اصلن :d ) از این فیلم خوشم نیومد!

- - -ویرایش - - -

The Devil's Advocate
یکی از بهترین دیالوگ های Al Pacino

God? Is that it? God? Well, I tell ya, let me give you a little inside information about God. God likes to watch. He's a prankster. Think about it. He gives man instincts. He gives you this extraordinary gift, and then what does He do? I swear, for His own amusement, His own private cosmic gag reel, He sets the rules in opposition. It's the goof of all time. Look, but don't touch. Touch, but don't taste. Taste, don't swallow. Aha ha ha. And while you're jumpin' from one foot to the next, what is He doin'? He's laughin' His sick, ****in' *** off. He's a tight-***. He's a sadist. He's an absentee landlord. Worship that? Never!

خدا؟ خدایی که برات قواننی تعیین میکنه! بهت میگه نگاه کن ولی دست نزن، دست بزن ولی مزه نکن. مزه کن ولی قورت نده..........

the sorvinho

کاربر سایت
Jul 29, 2014
746
نام
سروش

22 jump street
فکرشو نمیکردم اینقدر بخندم از دیدنش=)):))
از معدود کمدی های خارجی به جز کلاسیک که منو خندوند:d
8/10
خیال کردی :d بیا تو پروفایلم ، بهت یه فیلم کمدی معرفی میکنم که اگه ببینیش دیگه سر 22 جامپ و ... بالا بیاری از بی مزگی :d

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
The Amazing Spider-Man 2 : 7

38586712704912655595.jpg

قسمت قبلی این فیلم رو ندیدم
اما با این قسمت خیلی‌ حال کردم
از بازیگر نقش اسپایدرمن هم خوشم اومد, خیلی‌ جذاب و کول بازی کرده بود :x
فیلم هم طوری هستش که بیننده از اوّل تا آخر فیلم احساس خستگی‌ نمیکنه.

آخرین ویرایش:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
Maleficent

maleficent-poster.jpg

بعد از یه هفته کاری خسته کننده و انتخاب از بین تعداد زیادی فیلم به نظرم گزینه خوبی بود و از دیدنش لذت بردم.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
The Purge anarchy
من کلا فیلم‌های این مدلی‌ دوست دارم :D نسبت به اون Purge سال 2013 هم خیلی‌ پیشرفت کرده بود،کلا Action/Thriller خوبی‌ بود به نظرم و از اون حالت Slasher خالص بدون منطق The purge فاصله گرفته بود،منتظر شماره سه هستیم :D
6.5/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر