Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
The Dark Knight Rises

خب ما هم بالاخره دستمون به فیلم رسید و تازه فقط یکبار دیدمش !! تنها چیزی که میتونم بگم از فیلم مانند چکه های اب صحنه های اپیک و خفن الود میچکید و هر لحظه ادرنالین بود که تو خونم ترشح میشد ! ( با اینکه کل اتفاقات فیلم رو تو تاپیک ها فهمیده بودم ! ) فیلم فوق العاده بود و چیزی فراتر از حد انتظاراتم بود .
صحنه گریه بین فوق العاده بود بعلاوه صحنه الفرد در قبرستان و اون مبارزه اول بین Batman و Bane فوق العاده بود . مطمئنا برای من TDK صد در صد یه چیز دیگست و کلا یه فیلم فضایی هست با بازیگری فضایی و شخصیتی فضایی !! با اینحال TDKR برای من در سری رتبه دوم رو داره و همین برام فوق العاده هست !

در رابطه با رابین هم فکر کنم اگه اگه اگه اگه اگه به احتمال 20 در صد بخوان ادامه ای برای این سری درست کنند بازم همون بتمن و رابین خواهد بود ! چون اولا بروس در اون صحنه اخر زیاد چیزیش نشده بود و از پشت میز سالم بود :d در نتیجه بتمن خود بروس خواهد بود و رابین هم که ...........

Fuc*in Fuc*in MASTERPIECE

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
The Dark Knight Rises
سه تا نکته منو ازار داد که با عث میشه 4 نمرکلاه ازش کم بشه:
یکی مرگ بین که کلا خیلی بد دراومده بود کت ومن امد زارتی یه گلوله خالی کرد تو سینش به نظر من میتونست مثل جوکر زندش بزاره یا حداقل یه مرگ درست حسابی بالاخره شخصیت دوست داشتنی بود حداقل برای من
نکته دیگه مرگ خود بتمن که من اول خیلی ناراحت و اما به نوعی خیلی خوشحال شدم! چون پایانش برای من با مرگ بتمن فوق العاده بود اما بعدش عین فیلم هندیا معلوم شد که زندس که خیلی لوس شد کلا اگه میخواست زنده بمونه باید اصلا نشون نمیداد که فکر کنیم مرده بعد قضیه رو لوس کنه شاید اگه بتمن میمرد نمره من 10 شده بود
نکته دیگه به نظر باید این بتمن تو این قسمت پروندش بسته میشد حلا پول پرستی یه سری از عوامل باعث میشه این قسمت ادامه کنه و مطمئتا افت خواهد کرد بدون نولان البته فکر کنم خود نولان بنده خدا مجبورش کردن اخرشو اونجوری کنه
فیلم هم اصلا در حد قسمت قبلش نیست و مقایسشون بیشتر به یه شوخی شبیه مخصوصا به خاطر پایان تجاریش اینجور مقایسه های عجیب بیشتر از طرف کمیک خوناس که طبیعیه چون بیشتر فضاش کمیکی بود

6/10

نمره من به دو قسمت قبلی:

BB:8
TDN:10

آخرین ویرایش:

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
The Dark Knight Rises

خب من هم بالاخره کیفیت درست حسابیش رو دیدم. قبلا هم کیفیت پرده ایش رو دیده بودم و نمره هم بهش داده بودم ولی یه بار دیگه هم این کار رو میکنم.

رک و پوست کنده و بدون هیچ توضیح اضافه بگم که وقتی یه فیلم رو میبینم و نهایت لذت رو ازش میبرم، اصلا دوست ندارم بعدش بیام ایراد های ریزش رو در بیارم که بگم منم نکته بینم و خیلی حالیمه. فیلم عالی بود. فوق العاده حماسی، تاریک، عظیم، جو فوق العاده، پایان عالی برای Trilogy، انتخاب بازیگر بی نقص، موسیقی عالی و... بعد حالا بیام همه ی اینا رو ول کنم بچسبم به 2-3 تا ایراد جزئی و آخر سر هم بگم فیلم برای من راضی کننده نبود و فلان و اینا... خب بی انصافی که میگن دقیقا همینه.

نمره ی من 10 از 10 هست. ضمنا هیچ دلیلی نداره چون TDK شاهکار بود، TDKR شاهکار نباشه. والسلام.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
The Dark Knight Rises
سه تا نکته منو ازار داد که با عث میشه 4 نمرکلاه ازش کم بشه:
یکی مرگ بین که کلا خیلی بد دراومده بود کت ومن امد زارتی یه گلوله خالی کرد تو سینش به نظر من میتونست مثل جوکر زندش بزاره یا حداقل یه مرگ درست حسابی بالاخره شخصیت دوست داشتنی بود حداقل برای من
نکته دیگه مرگ خود بتمن که من اول خیلی ناراحت و اما به نوعی خیلی خوشحال شدم! چون پایانش برای من با مرگ بتمن فوق العاده بود اما بعدش عین فیلم هندیا معلوم شد که زندس که خیلی لوس شد کلا اگه میخواست زنده بمونه باید اصلا نشون نمیداد که فکر کنیم مرده بعد قضیه رو لوس کنه شاید اگه بتمن میمرد نمره من 10 شده بود
نکته دیگه به نظر باید این بتمن تو این قسمت پروندش بسته میشد حلا پول پرستی یه سری از عوامل باعث میشه این قسمت ادامه کنه و مطمئتا افت خواهد کرد بدون نولان البته فکر کنم خود نولان بنده خدا مجبورش کردن اخرشو اونجوری کنه
فیلم هم اصلا در حد قسمت قبلش نیست و مقایسشون بیشتر به یه شوخی شبیه مخصوصا به خاطر پایان تجاریش اینجور مقایسه های عجیب بیشتر از طرف کمیک خوناس که طبیعیه چون بیشتر فضاش کمیکی بود

6/10

نمره من به دو قسمت قبلی:

BB:8
TDN:10

شما حالت خوبه؟
کی گفته قراره بتمن ادامه پیدا کنه؟ میراث بتمن رسید دست بلیک که در واقع میشه بتمن جدید یا در نهایت نایتوینگ. کی گفته که ممکنه بعدا دوباره ازش بسازن؟ آخه یه چی نمیدونی برادر من دیگه نیا تا تهش رو بگیر و ایراد الکی بزن به فیلم. پایان تجاری... لول!!

موضوع اینه که TDK انقدر خوب بود، حالا ملت افتادن به اینکه بگردن هر طور شده یه ایراد ازش در مقایسه با TDK پیدا کنن. خداییش اینترنت باعث شده الان بیشتر از اون لذت ببریم دنبال چیزای فرعی باشیم حالا هرکی میاد هر طور شده یه ایراد از فیلم میگیره که به نوعی بگه e اینجای فیلم بده یا فلانه!!

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
08490973365935880347.jpg
[/URL][/IMG]

batman year one

خب بعد از tdnr که حالمو گرفت فکر نمیردم با این اینقدر حال کنم فوق العاده بود اون قسمتی که گوردون به زنش حقیقت رو میگه خیلی خوب بود.

9/10

20965239791743420999.jpg
[/URL][/IMG]

Batman: The Dark Knight Returns

این یکی فوق العاده تر از قبلی بود تا حالا پیر شدن بتمن رو خودم تصور نکرده بودم کلا این دو تا به دوستان پیشنهاد میشه.

9.5/10

Trunks
حرف من اینه که اگر:
میخواستن بتمن رو زنده نگه دارن بهتر بود کلا اون سکانسای مردنشو نشون نمیداد که فکر کنیم مرده بعد لوسش کنه از اول باید نشون میداد بتمن از اون وسیلش افتاد و نجات پیدا کرد کلا اون قسمت اخر که فکر مردن یتمنو میندازه تو سر ادم خیلی اضافس و بعدش حال بهم زن البته حالا شما فن بتمنی و همه چی رو به چشم عالی بودن میبینی بحثش جداس در مورد سکانس اخرش هم اگر مدرکی داری که ادامش نمیدن بده که من قانع بشم اگرم نه حرف بی خود نزن تا اونجایی که من میدونم اخرین قسمتی هست که نولان کارگردانه لحن صحبتت هم درست کن دعوا با هم نداریم

آخرین ویرایش:

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
TDKR: 9.2
نیم ساعت آخر این فیلم به کل فیلم های 2012 میچربید!!! :D اینقدر بد گفتن از فیلم که من با عینک بدبینی رفتم سراغ فیلم و باید اعتراف کنم تا نیمه های فیلم یه کمی دلگیر شدم :D که شاید واقعا خوب از آب در نیومده باشه! اما بعد از تموم شدن فیلم به این نتیجه رسیدم که حتی اگه تمام مردم جهان بگن یه چیز بده تا خودت اونو تجربه نکردی قضاوت نکن! این فیلم از نظر من بهترین فیلم امسال بود! شاهکار!

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
TDKR:
مرگ بین یه حرکت نوینی بود از نولان، اتفاقا اونقدریم بد نیست، چند لحظه قبل از مرگش یه بعد دیگه به کاراکترش اضافه میشه بعدش میمیره، در واقع فیلم به اون اوجی که توی شکست خوردن بین قراره نشون داده شه دو سه دیقه زودتر میرسه.
زنده موندن بروس هم جدای اینکه از قبل دیگه ریخته بودن تو حلقمون همه جا:D یکم مشخص بود، اونجاییم که فاکس autopilot رو چک میکنه بعد بلیک رو نشون میده که رفته سهم خودش از ارث بروس رو بگیره دیگه قطعی میشه:D اتفاق بدی هم نبود اتفاقا واسه درام فیلم.
دو تا نکته ای که من خوشم نیومد یکی رومنس بروس و سلنا بود، از اولشم آبکی بود آخرشم آبکی بود، تو همون صحنه کافه اگه بروس با یه دختر ایتالیایی تاپ نشسته بود بهتر بود:D بروس از وسطای فیلم به میراندا کانکت میشه بعد میراندا چاقو میزنه بهش یهو میره بغل سلنا:D اونم آدمی که 8 سال از خونش بیرون نیومده بود و کلا همیشه تو این تریلوژی جز ریچل نسبت بقیه مونثیجات بی تفاوته:D
یکی دیگه هم باز تو اون صحنه آخر اگه یه اکستریم کلوز آپ از چشای مایکل کین نشون میدادن که بغض کرده به نظرم خیلی شاخ میشد:D
بین و جوکر:
قسمت سوم به نظرم یه جورایی ensemble cast بود، جدای کاراکتر بروس وین سه چهار تا کاراکتر بعدی خیلی زیاد نسبت به هم پررنگ نمیشن، اما قبلا هم گفتم که به نظرم lead ه قسمت دوم جوکر (هیث لجر) بود، پس قضیه دو تا فیلم خیلی فرق میکنه، کلا اینکه یه آنتاگونیست خیلی خاص lead کاراکتر یه فیلمی باشه خیلی تفاوت ایجاد میکنه، واسه همینه که خیلیا نا امید شدن با قسمت سوم، ولی کلا اونقدری با هم فاصله ندارن، همون قسمت دوم هم plothole داره، شخصیت مزخرف ریچل با بازی مزخرف جیلنهال رو داره و چنتا مشکل دیگه.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
Hosein M
مشکل از شماست نه از فیلم. اگه اومدن صحنه آخر که بلیک میرسه به Batcave نخواستن بگن که آره ما 20 تا تریلوژِی دیگه هم میسازیم. خواسته بگه بتمن یه نفر نیست. بتمن فقط یه ماسکه و هرکسی میتونه بتمن باشه. یه سمبلی از عدالته که فقط یه شخص نیست بلکه یه عقیده اس و بروس میدونست که بلیک کسیه که میتونه بتمن باشه. شما اینارو درک نکردی که حالا برداشتت فقط کش دادن فیلم و تبدیل به یه تریلوژی دیگه هست وگرنه این رو الان متوجه میشدی. خواسته بگه بروس بالاخره به اون آرامش رسیده ولی هنوز نماد بتمن بین مردم هستش.

الان کلا بهم ثابت شده هرکسی هرطور شده میخواد یه ایراد از فیلم در بیاره تا لذتش رو ببره. من نمیدونم اگه برفرض داستان Rises انقدر بده، داستان خطی و تکراری Avengers رو باید چی گفت؟؟

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
الان کلا بهم ثابت شده هرکسی هرطور شده میخواد یه ایراد از فیلم در بیاره تا لذتش رو ببره. من نمیدونم اگه برفرض داستان Rises انقدر بده، داستان خطی و تکراری Avengers رو باید چی گفت؟؟

این بد باشه اون نمیتونه بد باشه!؟:-/عجب استدلالی:-?
حاجی خب خیلی ها با فیلم حال نکردن و به نظرشون ضعیف یوده اینکه دیگه دعوا نداره!شاید هم یکی بشینه GF I,II ببینه حال نکنه باید بش گفت "مشکل از شماست نه از فیلم"!!؟!

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
نه فیلم مشکل داره نه کسی دیگه. یکی از فیلم خوشش میاد یکی نه. سلیقه رو نمیشه اسمش رو گذاشت مشکل.
خوده من با اتمسفر قسمت دوم حال نمیکردم ولی از ژوکرش بسیار لذت میبردم. هنوز که هنوزه فیلم رو کامل نمیبینم اما سکانس هایی که ژوکر داشت رو میشینم میبنم.
با اینکه این قسمت ژوکر نداشت ولی به شدت با جو و اتمسفر -به قول یکی از بچه ها آخرالزمانی- فیلم حال کردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر