Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
سلام
Made Of Honor
large_made-to-honor.jpg

فیلمش واقعا قشنگ بود . کلا من با اینجور فیلما که هم کمدیه و هم یکم رومانتیک خیلی حال میکنم :love:
و پیشنهاد میکنم حتما ببینید . بخصوص که Patrick Dempsey هم که توش بازی میکنه که من از Grey's Anatomy عاشقشم

Lizzie McGuire The Movie
lizzie_mcguire_movie.jpg

این هم فیلم خیلی قشنگی بود که Hillary Duff هم توش بازی کرده داستان جالبی داره
مخصوصا اخرش که ادم رو واقعا تحت تاثیر قرار میده

این فیلم ها هم دیدم
40 years old virgin
که درباره ی یک مرده که 40 سال ... :biggrin1: نداشته و حالا میخواد شروع کنه تو 40 سالگی
بد نبود بعضی صحنه هاش واقعا خنده دار بود

American Pie Beta House
فکر نمیکنم نیاز به توضیح باشه . من برای 5 بار دیدم ولی این دفعه با صدای دالبی و کیفیت 480p . هرکی ندیده حتما ببینه مخصوصا این قسمتش که فوق العاده است

10000 BC
داستانش خیلی کلیشه ای بود . و خیلی هم شبیه به فیلمی بود که من الان اسمش یادم نیست
ولی ارزش یکبار دیدن رو داره

8 Mile
اینم فیلم رو فقط بخاطر Eminem دیدم . فیلم خوبی بود ولی میتونست داستان بهتری داشته باشه
اخرش رو من خوب متوجه نشدم

Step Up 2The Streets
داستان خیلی ساده ای داشت و تنها جذابیتش رقص و حرکات نمایشی زیبا همراه با موزیک خفن :cool:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
8 Mile
اینم فیلم رو فقط بخاطر Eminem دیدم . فیلم خوبی بود ولی میتونست داستان بهتری داشته باشه
اخرش رو من خوب متوجه نشدم
اخرش روی این کاکا سیاها را کم کرد دیگه. خدایی عجب کل‌کل باحالی داشتن. توی راند آخر هم واقعیت را در مورد زندگی خودش گفت و طرف هم نتونست جوابی بهش بده. یعنی یه جورایی تمام چیزهایی که رقیبش آماده کرده بود تا بهش بگه را خودش به زبون خودش گفت. گفت: با مادرش توی یه تریلر واگن زندگی می‌کنه، دوستش Ceddar به پای خودش شلیک کرده و دوست دخترش با یکی دیگه ...:d در واقع با اینکار دهن رقیبشو بست.
بعد هم که اون رفیقش بهش پیشنهاد داد که دیسکو را با هم بچرخونن که قبول نکرد و رفت دنبال کار خودش.

آخرین ویرایش:

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
اخرش روی این کاکا سیاها را کم کرد دیگه. خدایی عجب کل‌کل باحالی داشتن. توی راند آخر هم واقعیت را در مورد زندگی خودش گفت و طرف هم نتونست جوابی بهش بده. یعنی یه جورایی تمام چیزهایی که رقیبش آماده کرده بود تا بهش بگه را خودش به زبون خودش گفت. گفت: با مادرش توی یه تریلر واگن زندگی می‌کنه، دوستش Ceddar به پای خودش شلیک کرده و دوست دخترش با یکی دیگه ...:d در واقع با اینکار دهن رقیبشو بست.
بعد هم که اون رفیقش بهش پیشنهاد داد که دیسکو را با هم بچرخونن که قبول نکرد و رفت دنبال کار خودش.
خیلی ممنون
اخه ادم انتظار نداشت اینطوری تموم شه . فکر میکردم اخر خودش میره استدیو میخونه یا چون دلش از اون دختره پره (دومی):biggrin1: میره دوست دختر قبلیش رفیق میشه ....
این فیلمی که تو امضات گذاشتی چه سبکیه ؟ ترسناکه ؟ کمدی ؟

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
Million Dollar Baby
من هر وقت خواستم اینو ببینم یه مشکلی پیش میومد که بلا خره چند هفته پیش دیدم
خدایی خیلی تاثیر گذار بود
million_dollar_baby_front_cover.jpg

داستان : فیلم در مورد یه دختر تازه کار (سوانک)هست که علاقه ی زیادی به بوکس داره و میخواد که به صورت حرف ای بوکس رو یاد بگیره برا همین پیش دان (ایستوود ) میره تا بهش اموزش بوکس بده که اولش با مخالفتش رو به رو میشه و بعد قبول میکنه و ...
من خیلی با بازیهای این فیلم حال کردم هر 3 تا کراکتر فیلم عالی پرداخته شدن در ضمن عالی هم بازی کردن در ضمن فریمن بخوبی تونست کار راوی رو انجام بده
من خیلی فیلمو پسندیدم

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
نیما یک چند سالی از دنیا عقب هستی..:biggrin1:

فیلم قشنگی بود منم باهاش خیلی حال کردم.. ولی دیگه فکر نکنم 8 بیشتر بشه بهش داد..

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
Night on Earth
جارموش استاد استفاده از موسیقیه(در کنار کوبریک و تارانتینو).اینم همون ترولینگ همیشگی و نرم دوربین تو کارای جارموشو داشت و موسیقی هم خدا بود و قاب بندی هم عالی و بازی بنینی هم که.....
zyes.gif

یعنی سه عنصر صدا،تصویر،حرکت توش واقعا عالی بود8/10
night-on-earth.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------
Miller's Crossing
خیلی خوبه که برادران کوئن فیلم می سازن.داستان فیلم یه ماجرای گانگستری معمولیه ولی فیلم رو به سختی می شه با یه داستان گانگستری احتمالاً بیرحم و جدی تطابق داد.تقاطع میلر چیزی نیست جز یه فیلم دوست داشتنی و مضحک. همه‌ی شخصیت‌ها دوست داشتنی و مضحکند. همه‌ی اتفاق‌ها خنده‌آور و کم اهمیتند. همه‌ی گروه‌ها غیرعادی و نامتعادلن.8.5/10
millerscrossing.jpg

----------------------------------------------------------------------------------
Nashville
عالی...یک پانوراما از نشویل شهر موسیقی کانتری.
اگه از کانتری یا آلتمن متنفر باشین دیدن فیلم براتون مثل شکنجه است.8.5/10
Nashville-Poster-C10133050.jpeg

--------------------------------------------------------------------------
Un condamné à mort s'est échappé ou Le vent souffle où il veut
(یک متهم به مرگ گریخت)

قبلا فکر کنم گفته بودم سینمای برسون سینمای ساده اما در عین حال تاثیرگذاریه.از بهترين فيلمهاي با محوريت زندان و زنداني كه به نظر من قسمت هاي صدادار فيلم هم يه جورايي صامت هستن ولي هيچ لطمه اي به جذابيت فيلم نمي زنه. فيلمي كه با عنوانش كل داستان رو ميگه و اين يعني كه به چيزهاي ديگه اي توجه كنيد.8/10
escaped2_ARG.jpg

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
نیما یک چند سالی از دنیا عقب هستی..

فیلم قشنگی بود منم باهاش خیلی حال کردم.. ولی دیگه فکر نکنم 8 بیشتر بشه بهش داد..
پسر میدونی این فیلم چقدر جایزه برده؟
8 که هیچی 38 حقشه:cheesygri

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
نیما یک چند سالی از دنیا عقب هستی..:biggrin1:

امین برو پست اردلان رو نگاه کن بعد بگو من چند سال از دنیا عقبم (پست زیر پست خودت ):biggrin1:
از خیلی قشنگ هم قشنگ تر بود مخصوصا بازیاش خیلی جذاب بود
الان که اینو دیدم خیلی دلم میخواد Changling و گرن تورینو رو ببینم :smile:
پسر میدونی این فیلم چقدر جایزه برده؟
8 که هیچی 38 حقشه:cheesygri
محمد جان خوبه شما مارو درک میکنی :biggrin1:

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
The Departed

poster.jpg

محصول سال 2006 کاری از Martin Scorsese با بازیه Matt Damon ، Leonardo DiCaprio ، Mark Wahlberg ، Jack Nicholson .
قشنگترین فیلمی که در این هفته دیدم ! واقعا شاهکار بود . زمان فیلم واقعا طولانی بود ، اما اصلا حس خستگی بهم دست نداد .

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
امین برو پست اردلان رو نگاه کن بعد بگو من چند سال از دنیا عقبم (پست زیر پست خودت )
البته من اینارو دیده بودم باز دیدم.منتها موقع اکرانشون اصلا تو خط فیلم نبودم یا اصلا به دنیا تشریف نیورده بودم:biggrin1:
حالا مگه مهمه آدم فیلمو دیرتر ببینه؟
294.gif

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
امین برو پست اردلان رو نگاه کن بعد بگو من چند سال از دنیا عقبم (پست زیر پست خودت ):biggrin1:
از خیلی قشنگ هم قشنگ تر بود مخصوصا بازیاش خیلی جذاب بود
الان که اینو دیدم خیلی دلم میخواد Changling و گرن تورینو رو ببینم :smile:

چون این فیلمو معمولا همه فوری نگاهش میکنند گفتم از دنیا عقبی..:biggrin1: این فیلمی نیست که بگزاری بعدا ببینیش..

The Departed

محصول سال 2006 کاری از Martin Scorsese با بازیه Matt Damon ، Leonardo DiCaprio ، Mark Wahlberg ، Jack Nicholson .
قشنگترین فیلمی که در این هفته دیدم ! واقعا شاهکار بود . زمان فیلم واقعا طولانی بود ، اما اصلا حس خستگی بهم دست نداد .

این فیلم خیلی جذاب بود من خیلی باهاش حال کردم.. اگر احیاناً نگاهش نکردین حتما برید سراغش..

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
حالا مگه مهمه آدم فیلمو دیرتر ببینه؟
294.gif
نه به خدا اصلا مهم نیست تازه به نظرم بیشتر با فیلم حال میکنی !
من مثلا الان که داشتم do you remember dolly bell رو میدیدم خیلی دوسش دارم با اینکه چندمین باره میبینم:smile:
درسته منم خیلی از فیلمایی که قبلا دیدم خواستم امتیاز بدم بیخیال شدم !
اردلان میبینم تو هم مثل من با جیم جارموش و کوئن ها حال میکنی !:cool:

*Mohammad*

کاربر سایت
Mar 6, 2007
674
نام
محمد
The Pianist

داستان درباره یهودیانی هست که در لهستان هستند و در جریان جنگ جهانی دوم ، توسط المان ها قتل عام میشند و ......
فیلم عالی بود کلی تحت تاثیر قرار گرفتم ! :biggrin1:
ولی در امتیاز مطمئنا پشت سر Schindlers List قرار میگیره ! 9.5

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
National Lampoon's Van Wilder: Rise of Taj
از خودم و همه بابت دیدن این فیلم معذرت می خوام
اصولا گذاشتن اسم فیلم رو این یه توهین به کلمه فیلمه
کلا کنسلش کن دیگه
0 از 10

Stepbrothers
ظاهرا بد شانسی من بوده که با این وضعیت رفتم سمت دو تا کمدی که واقعا جای تاسف دارن
0 از 10

Quantum of Solace
نه به اون بدی که خیلیا می گن ولی خوب به پای کازینو رویال نمی رسید
جذابیت های خاص خودش رو داشت (صحنه های مربوط به تئاتر حرف نداشت)
بازی کریگ هم حرف نداشت حالا بعضیا مخالف این جیمز باند هستن ولی به نظر من دنیا بعد از 11 سپتامبر همچین جیمز باندی رو می طلبه
اکشن فیلم هم یه مقدار سریع بود برای همین جذابیت تصویریشون رو از دست داده بودن
خواهشا دیگه این فرستر اکشن نسازه که واقعا اکشن رو نمی شناسه
7 از 10

Osmosis Jones
در مجموع سوژه جالبی بود اما خیلی خوب اجرا نشده بود
5 از 10

قبل از اینکه طرفدارای دو فیلم اول سرم خراب شن (اولی طرفدار هم داره؟) بگم که اولا اصلا نظرتون مهم نیست و دوم اینکه من کمدی که نخندونتم 0 هم از سرش زیاده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر