Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
Twilight

s3ijgn.jpg

خیلی فیلم قشنگی بود،درباره ومپایر و عشق و عاشقی...مشکلات زندگیشون کلا : د ی
تنها ایراد فیلم این بود که،ومپایر هاش گیاهخوار بودن!

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
200px-Junoposter2007.jpg

خیلی تعریف این فیلمو شنیده بودم. امشب بالاخره دیدمش. فیلم بدی نبود سوژش جدید و جالب بود. ولی فقط بازیگر نقش اول فیلم که یه دختر 16 سالست نقششو خوب بازی کرده بود! بقیه عین ماست و دوغ بودن! بیشتر از 7.5 زیاده واسه فیلم.

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
tt0367959

Hannibal Rising

بلاخره چهارمین هانیبال رو هم دیدم. بابا این اصلا سبکه من بود:D تلخ .
فقط یه بدی بزرگی داشت که هانیبال جوون انگار میونه بقیه ادمای فیلم نبود انگار واسه خودش جدا بازی میکرد
غلط غلوط داشت اما خوب بود .
6.5/10

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا
Cast Away

WilsonCastAwayPoster.jpg

ديشب يه فيلم قشنگ mbc max گذاشت.اين فيلم براي سال 2000 هست و از imdb نمره 7.4 رو گرفته.موضوعش در مورد يكي از سرنشينان هواپيماست كه پس از سقوط در دريا و فرار از مشكلات زندگي تازه و البته سختي رو در يك جزيره ي ناشناخته آغاز ميكنه.:smile:
اين فيلم از لحاظ فيلم برداري و جلوه هاي ويژه در سطح بالايي هست و اگرهم زيرنويس نداشته باشه اتفاق خاصي نميفته:biggrin1:،پيشنهاد ميشه كه حداقل 1بار ببينيد ولي من دوست دارم بازم فيلم رو ببينم.:love:
همونطوري هم كه ميبينيد بازيگر نقش اولش تام هنكز عزيز است.
كارگرداني اين فيلم رو هم Robert Zemeckis به عهده داشته.
من به اين فيلم 8.5 از 10 ميدم.;)
Cast_Away_4.jpg

CastAway_2000_110.sized.jpg

cast_away.jpg

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
خواهشا دیگه این فرستر اکشن نسازه که واقعا اکشن رو نمی شناسه
تایید میشه ;)
قبل از اینکه طرفدارای دو فیلم اول سرم خراب شن (اولی طرفدار هم داره؟) بگم که اولا اصلا نظرتون مهم نیست و دوم اینکه من کمدی که نخندونتم 0 هم از سرش زیاده
سینا بعد از دیدن 2 تا فیلم مضخرف اصلا اعصاب نداری :biggrin1:
این 2 تا شاهکار هیچ طرفداری ندارن خودشو ناراحت نکن :biggrin1:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
21Grams
نمی‌دونم چرا این چند وقت هر چی فیلم می‌بینم جزو بهترین فیلم‌ها در میاد!:d

21grams.jpg

این 21 گرم یکی از شاهکار های 2003 هست. اگه به سبک فیلم‌هایی مثل Crash، Traffic و Babel علاقه داشته باشید، قطعا از این فیلم لذت می‌برید. داستان فیلم در مورد چند نفر از افراد جامعه هست که هر کدوم دغدغه‌های خاص خودشون را دارند و در یه جایی از داستان با همدیگه برخورد می‌کنند.

در ابتدای فیلم، هر کسی ممکنه یه کم گمراه بشه. یک نکته برای کسانی که قصد دیدن این فیلم را دارند. توی اسپویلر می‌نویسم ولی اونقدرا اسپویلر نیست.
تمام پلان‌های برداشت شده این فیلم بصورت جابجا در کنار هم قرار گرفته‌اند. مثلا ممکنه یه پلانی که مربوط به آخر فیلم باشه را در اول فیلم ببینید. پس زیاد قاطی نکنید:d

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,099
Journey To The Center Of The Earth

journey_center_of_the_earth.jpg

توضيح خاصي نداره.:biggrin1:
كارگردانيش شبيه به Mummy بود. كلا يه مقدار كليشه اي بود. ولي خوب بود تقريبا. فقط به خاطر Brendan Fraser ديدمش. چون خيلي باحال بازي ميكنه.:biggrin1:
7.5/10

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
FORREST GUMP
forrest-gump-poster.jpg

فیلم خوبی بود با داستان جذاب که همه را به سمت خودش جذب میکرد. کلا ارزش چند بار دیدن را دارد :love:
8.5 از 10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
ّFUN WITH DICKK AND JANE
FunWithDickJane.jpg

فیلم متوسط رو به بالا بود. بعضی از صحنه ها واقعا خنده دار بود و این یکی از بهترین بازی های جیم کری بود از نظر من.
6.5 از 10
----------------------------------------------------------------------------------------------------
TAXI 4
1174135313_taxi4_logo.jpg

اگر یک ذهنیت مثبت نسبت به تاکسی های قبلی مخصوصا 1 و 2 دارید خواهشا این فیلم را نگاه نکنید چون نه به خنده داری قبلی هاست و نه به جذابیت.
5از 10
---------------------------------------------------------------------------------------------------
تمام پلان‌های برداشت شده این فیلم بصورت جابجا در کنار هم قرار گرفته‌اند. مثلا ممکنه یه پلانی که مربوط به آخر فیلم باشه را در اول فیلم ببینید. پس زیاد قاطی نکنید:biggrin1:
دیگه بد تر از memento نیست که:cheesygri

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
Rounders

RoundersPoster.jpg

محصول سال 1998 با بازیه Matt Damon ، Edward Norton ... .
فیلم بدی نبود ! ...

Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles

interview-with-the-vampire-horror-movie-poster.jpg

محصول سال 1994 با بازیه Tom Cruise ، Brad Pitt ، Kirsten Dunst ، Antonio Banderas و ...
این یکی فیلم واقعا قشنگی بود . داستان مربوط میشه به یه خون آشام که داستان خودشو بره یکی تعریف میکنه ...
این Kirsten Dunst ببینین چه جوجه ای بوده اون زمان ! :

19831__interview_l.jpg

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
كلا بهتر نيست يه فيلم ببينين كامل نقدش كنين؟
Elektra
يه فيلمو ديدم كامل نقدش مي كنم.
داستان فيلم درباره ي زني به همين اسمه و شخصيتش از روي كاميك هاي فرا تخيلي مارول برداشته شده.بازم براي اين كه فيلم با كميك فرق داشته باشه داستان اصلي دستكاري شده.
اين فيلم با بازي جنيفر گارنر تقريبا فيلم خوبيه.البته بازم خيلي تخيليه و كلا داستان خوبي نداره(نظر شخصي).
024543182757.jpg
اما ميرسيم به معيارهاي فيلم:
كارگرداني و فيلم برداري خيلي خوب انجام شده.طراحي جلوه هاي وي‍ه و انيميشن ها نسبت به زمان خودش (2003) واقعا عالي كار شدن به غير از دو سه مورد جزئي.مكان هاي فيلم برداري(لوكيشن)خيلي خوب انتخاب شدن.بازي بازگران خوب بود ولي انتخاب اونا در 2-3 مورد از نظر من زياد جالب نبود.براي مثال نقش پدر اَبي ميتونست به افراد بهتري برسه.به غير از اين انتخاب بازيگرها خوب بوده.حركات رزمي هم كه خوب كار شده و خوب روش مانور دادن.
انتخاب موسيقي متن هم خوب بوده.البته باز هم داستان كليشه اي داره از نظر من كه خوب رو اعصابه به شدت.البته بعضي جا ها هم كه ديگه آدم از چيزايي كه ميديد شاخ درمي آورد.
در كل نمره ي من به اين فيلم 7.5/10 بود.

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
كلا بهتر نيست يه فيلم ببينين كامل نقدش كنين؟
Elektra
يه فيلمو ديدم كامل نقدش مي كنم.
داستان فيلم درباره ي زني به همين اسمه و شخصيتش از روي كاميك هاي فرا تخيلي مارول برداشته شده.بازم براي اين كه فيلم با كميك فرق داشته باشه داستان اصلي دستكاري شده.
اين فيلم با بازي جنيفر گارنر تقريبا فيلم خوبيه.البته بازم خيلي تخيليه و كلا داستان خوبي نداره(نظر شخصي).
024543182757.jpg
اما ميرسيم به معيارهاي فيلم:
كارگرداني و فيلم برداري خيلي خوب انجام شده.طراحي جلوه هاي وي‍ه و انيميشن ها نسبت به زمان خودش (2003) واقعا عالي كار شدن به غير از دو سه مورد جزئي.مكان هاي فيلم برداري(لوكيشن)خيلي خوب انتخاب شدن.بازي بازگران خوب بود ولي انتخاب اونا در 2-3 مورد از نظر من زياد جالب نبود.براي مثال نقش پدر اَبي ميتونست به افراد بهتري برسه.به غير از اين انتخاب بازيگرها خوب بوده.حركات رزمي هم كه خوب كار شده و خوب روش مانور دادن.
انتخاب موسيقي متن هم خوب بوده.البته باز هم داستان كليشه اي داره از نظر من كه خوب رو اعصابه به شدت.البته بعضي جا ها هم كه ديگه آدم از چيزايي كه ميديد شاخ درمي آورد.
در كل نمره ي من به اين فيلم 7.5/10 بود.

سلام
من هم با دوستمون موافقم
الان اکثر اسم یک فیلم رو میزارند و فقط بهش امتیاز میدنند
دوستان یک لطف بکنن فیلمی که میبینن حداقل یک توضیح درباره داستان " سبک " سال تولید و ... بدن که دیگران هم با فیلم اشنا بشن و اگر خواستن فیلم رو تهیه کنند و ببینند
و در صورت امکان هم یک تصویر از فیلم با اندازه ی مناسب بزارید تا خواننده مشتاق به خوندن
مطلب بشه;)
جهت اطلاع بعضی از دوستان هم بگم که میدونم اسم تاپیک چیه ! تا سریع جبهه گیری نکنند طرف من;)

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
من هم با دوستمون موافقم
الان اکثر اسم یک فیلم رو میزارند و فقط بهش امتیاز میدنند
دوستان یک لطف بکنن فیلمی که میبینن حداقل یک توضیح درباره داستان " سبک " سال تولید و ... بدن که دیگران هم با فیلم اشنا بشن و اگر خواستن فیلم رو تهیه کنند و ببینند
و در صورت امکان هم یک تصویر از فیلم با اندازه ی مناسب بزارید تا خواننده مشتاق به خوندن
مطلب بشه
من این حرفا رو چند ماه پیش گفتم ولی خیلی استقبال نشد;)

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
منظورتو خوب نفهمیدم ! منظورت اینه که Memento فیلم بدیه ؟!!!
نه:cheesygri در شاهکار بودن ممنتو که شکی نیست. اصلا مگه میشه در فیلم اسمی از نولان ( هر کدام از دو برادر) باشد و این فیلم بد باشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منظورم در مورد نشان دادن صحنه ها است که شما گفتید صحنه ها را بترتیب نشان نمیدهد من هم گفتم که بدتر از نولان نیست که از آخر به اول نشان میدهد;)
من این حرفا رو چند ماه پیش گفتم ولی خیلی استقبال نشد;)
من هم موافقم. حتی خود من هم که فقط نمره میدادم روشم را عوض میکنم. خیلی هم بهتره فقط کمی حوصله میخواهد:biggrin1:

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
اصلا مگه میشه در فیلم اسمی از نولان ( هر کدام از دو برادر) باشد و این فیلم بد باشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟
جو بتمن میگیرد:D
منظورم در مورد نشان دادن صحنه ها است که شما گفتید صحنه ها را بترتیب نشان نمیدهد من هم گفتم که بدتر از نولان نیست که از آخر به اول نشان میدهد
اتفاقا بدتر از میمنتوئه چون تو میمنتو تایم لاین یه حالت U شکل داره در صورتی که تو 21 گرم خرکیه اینه قضیه:D 21 گرم از اون فیلماییه که بار اول که دیدم خوشم اومد ولی به تدریج ازش داره بدم میاد:D
اگه به سبک فیلم‌هایی مثل Crash، Traffic و Babel علاقه داشته باشید
توهینی کردی به ترافیک و تا حدی به کرش و البته قضیه واسه بابل برعکسه:D
من این حرفا رو چند ماه پیش گفتم ولی خیلی استقبال نشد
کو گوش شنوا:D راستی تو یه پستت دو فیلم از کوئن و آلتمن اشاره کرده بودی که بسیار لذیذ شدیم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر