Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
Hypnotic

در مورد کارگاهی به نام رورک هست که به تازگی فرزندش را دزدیده اند . در این بین با سارقی عجیب روبه رو می شود که توانایی کنترل ذهن و هیپنوتیزم افراد را دارد .

موضوع فیلم نولان پسند و جالب است ولی خوب پیاده سازی و اجرا نشده . فیلم سرسری جلو می رود و سطحی هست . تیم بازیگران خوب هستند اما کارگردان از پتانسیل افراد و موضوع خوب فیلم بهره کافی را نگرفته .

برای یک بار دیدن بدک نیست .

نمره مت : ۵ از ۱۰

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,980
نام
محسن
John Wick 4 2023

کی فکرشو میکرد ۱۰ سال پیش که اولین قسمت این مجموعه عرضه شد اینقدر پر مخاطب و پر طرفدار بشه!
JW از همون اول داستان خاصی نداشت! تو هیچ کدوم از قسمت هاش داستانی نداشت،‌تماما اکشن بود و خب بعضی جاها هم کلیشه ایی!
اما چه چیزی به یک جسم هویت میدهد؟! اسم؟‌ یا شخصیت؟
شاید اگر این مجموعه بازیگری به غیر از کیانو ریوز را انتخاب میکرد در همون قسمت دوم پرونده اش بسته میشد!
اما JW با کیانو هویت گرفت و کارگردان و نویسنده این رو از همون قسمت اول متوجه شدن و در بین سبک این دسته از فیلم ها به نظرم...... بهترین کاراکتر سازی و هویت بخشی یک چهره سینما به یک اثر را در JW و کیانو شاهد بودیم و بعید هم میدونم چرانجایز دیگری حالا حالا با چنین بازیگری ساخته بشه.
من علاقه ایی به این سبک فیلم ها ندارم ولی جز کسایی بودم که هر ۴ قسمت مجموعه را فقط بخاطر کیانو دیدم، شاید چون گذشته این بازیگر هم مثل داستان فیلم سرد و تاریک بود،‌ برای همین بهترین ارتباط را هم خودش و هم مخاطبی که زندگی نامه اش را خوانده باشد میتواند بگیرد.

نمره من به این قسمت ۸.۷۵ از ۱۰
دلیل کم کردن نمره ام ۱)‌ بسیار بسیار طولانی کرده بودن و درگیری های خیلی خیلی زیادی را قرار داده بودند.
۲) انتظار داشتم سبک فیلم برداری بخاطر این همه طولانی بودن و فایت های زیاد، در بعضی سکانس ها متفاوت باشه اما خب فقط به نظرم در پایان سریال جایی که جان در ساختمانی قدیمی است و دوربین کامل از بالا هست (اونجاشو سه بار دیدم نمیدونم چرا اینقدر حال کردم :D)

موسیقی فیلم هم به بهترین شکل ممکن انتخاب شده بود،‌ دقیقا میدونستن کجا ها باید بیت ریت کم تنیده بشه و کجا ها ارتعاش را زیاد کنن.
پیشنهاد میکنم با یک سیستم صوتی چند کاناله ببینید تا نهایت لذت ازش ببرید.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,485
نام
سپهر

1686256967848.png
Master Gardener 2022
6/10

«استاد باغبان» آخرین قسمت از سه‌گانه غیررسمی پل شریدر (شمارنده کارت و فرست ریفورمد) است و شاید آخرین فیلم او نیز تلقی شود؛ قبلاً در مورد مولفه‌های روایی شریدر صحبت کردیم و به نظر می‌رسد او همچنان پایبند است که با استفاده از مولفه‌های امضایی خود، قصه «راننده تاکسی» را برای مرتبه چندم بازگو کند؛ داستان همان مردهای تنها؛ مردهایی که دچار بحران اگزیستالیستی می‌شوند؛ مردهایی که برای فرار از گذشته به خاطره‌نویسی روی می‌آورند؛ مردهایی که با ورود یک فرد تصمیم می‌گیرند تحولی درونی در خود ایجاد کنند؛ با آن فرد رابطه برقرار می‌کنند و ماجراجویی را با او آغاز می‌کنند؛ ماجراجویی که معمولا عاقبت خوشی برای آنتی‌هیروی داستان ندارد؛ تمام این‌ها را در «استاد باغبان» می‌بینید ولی تصمیم به قطع تماشای فیلم نمی‌گیرید؛ چراکه با سینماتوگرافی «شریدر» عادت کرده‌اید و با هر کم و کاستی او کنار می‌آیید؛ من معتقد هستم اگر بودجه کافی برای تولید فیلم «شریدر» تهیه شود، می‌تواند اثر درخوری تولید کند؛ در «استاد باغبان» محدودیت‌ها را احساس می‌کنم؛ خشم و خودکشی احتمالی «شریدر» را متوجه می‌شوم؛ او کسی است که به آنتاگونیست‌های خود اهمیت می‌دهد؛ در «استاد باغبان» آنتاگونیست یک نخودی است و گویا محدودیت‌ها باعث می‌شود «شریدر» یکی از بدترین پایان‌بندی‌های دوران فیلم‌سازی خود را ارائه دهد. جوئل اگرتون همان پرسوناژ اسکار ایزاک در شمارنده کارت و همان پرسوناژ ایتان هاوک در فرست ریفورمد است؛ هرچند پروتاگونیست‌های مذکر تقریبا به نقطه قوت فیلم‌های شریدر بدل می‌شوند.​

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
Fast X

داستان دومینیک تورنتو که اتفاقات گذشته اش در کشور برزیل به دنبال او و خانواده اش به صورت یک تهدید در آمده و باید مثل همیشه از خانواده خود محافظت کند .

کاری ندارم که این سری فیلم از ریشه هاش دور شده یا نزدیک شده . بعضی قوانین فیزیک رو نقض می کند یا نمی کنه. فاقد اهمیت هست این حرف ها .
رسالت این سری اکشن بدون حد و مرز و جنون آمیز هست و خراب کردن صدها خودرو و بعضا ساختمان و مغازه و ... که به نحو احسن رسالت خود را انجام می دهد .
بودجه سنگین فیلم که در سکانس های اکشن خودش رو نشان داده و مخصوصا سکانس شهر رم عالی بود . عالی.

تیم بازیگری عالی . جیسون موموآ یک جانی روان پریش هست که به سبک جوکر مانند ایفای نقش کرده . در کل فیلم زیبایی هست .

جای پل والکر هم خیلی خالیه . خیلی

نمره من : ۸ از ۱۰

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
Ride on

درباره بدلکاری (جکی چان) بازنشسته در سینمای چین که مقروض هست و خرج عادی خودش هم به زور در می آورد . یار و همدم او یک اسب تعلیم دیده می باشد که برای امرار معاش به او کمک می کند .

جدیدترین فیلم جکی چان یک فیلم احساسی و درام با چند سکانس کوتاه اکشن هست که نشان می دهد دود از کنده بلند می شود . فیلم دلنشینی و غمناکی هست مخصوصا وقتی آدم بازیگر محبوب خود را می بیند که پیر شده . من خودم با جکی چان و جت لی بزرگ شدم . دو اسطوره شرقی . چه دورانی بود . یاد آن روزگار بخیر .

نمره من : ۷.۵ از ۱۰

AMIR-R

کاربر سایت
Mar 15, 2020
836
Fast_X_poster.jpg

fast x
طبق معمول ماشین دام تورتو با شنیدن کلمه family در مواقعی که قدرت نیازه تبدیل به یک تانک 70 تنی میشه در مواقعی که سرعت نیازه مثل ماشین فرمول یکه
اکشن های اب دوغ خیاری به معنای واقعی ! از تیم دام دو نفر همدیگه رو میبینن اول یه 5 دقیقه بزن بزن و بعد یادشون میاد که عه اینا با هم تو یک جبهه هستن =)) =))
فیلم رسما کمدی شده و پر از تیکه هایی که مثلا باید بیننده رو بخندونه ولی اصلا در این کار موفق نیست. اکتینگ همه بازیگر های اصلی تو دیواره فقط یکمی از بازی جیسون موموآ خوشم اومد.
قانون پایستگی کاراکتر های فیلم هم دوباره اجرا شد و در قسمت بعدی باید ببینیم چه داستانی سر هم میکنن

4/10

و در ضمن بسیار خوشحالم که n تا بازیگر معروف رو بچپونی توی فیلم و در باکس افیس گند بزنه و امیدوارم قسمت بعدی از این هم کمتر فروش کنه.

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,485
نام
سپهر

1686830430013.png
Beau is Afraid 2023
3.5/10

سه ساعت برای پوچ و هیچ! سه ساعت برای اذیت کردن چشمان خود جهت تماشای Mommy Issue آری استر! سه ساعت برای دیدن یکی از غیراصیل‌ترین فیلم‌های حال حاضر سینما! سه ساعت برای دیدن قطعات کپی‌شده آثاری چون کارپنتر، لینچ، کافکا، کراننبرگ و بونول! سه ساعت برای دیدن یکی از تکراری‌ترین نقش‌آفرینی‌های خواکین فینیکس! سه ساعت برای اینکه بفهمید استر از میدسامر به این فاضلاب رسیده است.

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,130
نام
حامد

View attachment 297498
Beau is Afraid 2023
3.5/10

سه ساعت برای پوچ و هیچ! سه ساعت برای اذیت کردن چشمان خود جهت تماشای Mommy Issue آری استر! سه ساعت برای دیدن یکی از غیراصیل‌ترین فیلم‌های حال حاضر سینما! سه ساعت برای دیدن قطعات کپی‌شده آثاری چون کارپنتر، لینچ، کافکا، کراننبرگ و بونول! سه ساعت برای دیدن یکی از تکراری‌ترین نقش‌آفرینی‌های خواکین فینیکس! سه ساعت برای اینکه بفهمید استر از میدسامر به این فاضلاب رسیده است.
یا ابلفض اینجوری که گفتید فیلم اوضاش خرابه

• Like
Reactions: Taha75

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
Becky 2020

در مورد دختری (لولو ویلسون) که به تازگی مادر خود را بر اثر بیماری از دست داده و دچار بحران روحی و روانی هست . برای بهبود روانی روزی با پدر خود به کلبه جنگلی شان می روند که در آنجا خاطرات زیادی دارند اما ...

فیلم سراسر خون و خشونت با درجه R هست . در نوع خودش جالبه . شماره دومش هم تازه اکران شده . کوین جیمز با نمک و مهربان نقشی متفاوت بازی کرده که جالب توجه هست .

نمره من : ۶ از ۱۰

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz

The Wrath of Becky​

0/10​

1687163292591.png

سم خالص !
توصیف دیگه ای به ذهنم نمیرسه! خوبه باز فیلم قبلیش یکم خلاقیت توش داشت ولی این یکی نه تنها هیچ خلاقیتی تو کشتن شخصیت های شرور نداشت بلکه هیچ منطقی هم درش دیده نمیشد...حتی منطق مناسب با اینجور فیلما.
بعید بنظر میرسه سن نویسنده ـش بالای 16 سال بوده باشه! اصلا شاید دادن همین دختره داستان رو نوشته باشه!

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
Extraction 2

مزدوری به نام تایلر بعد از نبردی در داکا بنگلادش به طرز معجزه آسایی زنده می ماند . حال گذشته‌ شخصی او باعث می شود به ماموریتی خطرناک فراخوانده شود .

نتفلیکس هر چه در روند سریال سازی در حال سقوط هست اما در روند فیلم سازی مخصوصا اکشن استانداردها را تغییر داده .
بعد فیلم فوق العاده زیبای جان ویک ۴ شاهد یک فیلم اکشن خوش ساخت دیگری بودم با بازی کریس هموسفرث.
فیلم بی نظیره همچون شماره اولش مخصوصا سکانس زندان که فوق العاده طبیعی و عالی پیاده سازی شده بود .
نتفلیکس در زمینه فیلم های اکشن مانند Grey man خوب خرج می کند . امسال هم چندین فیلم فوق العاده در راه دارد که بعدی فکر کنم به ترتیب انتشار فیلم Heart of stone باشد .

نمره من : ۹ از ۱۰

‐---------------------------------

Wrath of becky

شماره دوم و ادامه داستان دختری به نام بکی هست که باید در دنیای پر از جرم و جنایت به راه خودش ادامه دهد .

همچون شماره قبلی فیلم مملو از خونریزی و خشونت بی حد و مرز هست . ریتم فیلم خوبه و شاید شماره سوم هم داشته باشد .

نمره من : ۵ از ۱۰

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
Influencer رو دیدم دیشب ، غافل گیری خوبی بود.
پیش خودم گفتم پلی کنم اگر همون کلیشه ای که فکر میکنم باشه میزنم جلو دیلیتش میکنم میره ، ۹۰ دقیقه پای لپ تاپ نگهم داشت :D
حال داد ببینید :D

Influencer

7.5/10

1687447597021.png

گزاشته بودمش واسه داداشم و بهش گفتم ببینه و اگه خوب بود بهم بگه تا منم بعدا ببینم ولی یه مقدارش رو که دیدم دیگه تا آخر نشستم پاش :D یکجورایی فضاش مثل کارهای "آنیش چاگانتی" هست مخصوصا موسیقی متنش...داستانش مثل run و searching میخکوب کننده نیست ولی واسه یکونیم ساعت سرگرم کنندس.
فقط یه ایرادی داره اینکه یه مقدار دیر هیجانش شروع میشه...آدم صبوری نباشید احتمالا زود دراپش میکنید :D

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,485
نام
سپهر

1687463678583.png
Sanctuary 2022
7/10

«حریم خصوصی» تله‌تئاتری است اما در همان ظرفیت بازی‌ای را به راه می‌اندازد که مخاطب را شگفت‌‌زده و متحیر می‌کند و حتی به اغواکننده‌ترین شکل ممکن او را فریب می‌دهد. واژه «اغوا» مناسب توصیف نقش‌آفرینی «مارگارت کوالی» است؛ این دختر همه‌چیز برای وسوسه کاراکتر ضد (مرد) دارد؛ در این تله‌تئاتر سه‌پرده‌ای «مارگارت کوالی» سه بار چهره خود را تغییر می‌دهد، سه بار لحن صدایش را عوض می‌کند و سه نوع نگاه را به مخاطب نشان می‌دهد؛ عاشقانه‌ای پرفراز و نشیب که تداعی‌گر فضای ملتهب و شوکه‌برانگیز فیلم Sleuth است. افت ریتم و خواب‌آلودگی میانه فیلم را بخاطر «کوالی» چشم‌پوشی می‌کنم؛ «کریستوفر ابوت» خوب است اما متاسفم؛ این فیلم «کوالی» است و بس!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر