Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
جدید ترین امتیازات فیلم ها توسط کاربران بازیسنتر- قسمت هفتم

The Martian 2015

Kill3r/4/Ev3r 9/10
ApeBHNM NpaH 9/10

hs_Gamer 9/10
Bayern_Vahid 9/10
Majidred 2011 8.5/10
Slim Shady 8.5/10

SAGAD 8.5/10

GodQWar 8/10
Easy_Goiing 8/10

SCORE : 8.6

Sicario2015

Red V 9.5/10
Destruction 9/10
Alkazar 8.5/10
Origami 2008 8/10
Slim Shady 8/10
GodQWar 8/10
Bayerm_Vahid 7/10
BarneySwayer 7/10
Thegodfather 7/10

Score : 8

The Hateful Eight 2015

Origami 2008 10/10 ( بزودی نظرم در تاپیک قرار می گیرد!)
Easy_Goiing 10/10
Mprince 10/10
Alkazar 10/10
Kill3r/4/Ev3r 9/10
Red V 8/10
The godfather 2/10

Score : 8.4

آخرین ویرایش:

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
Spectre

4/10

آه لعنتی چقدر این فیلم افتضاح بود! انگار هر چی کلیشه تو فیلمهای قبلی بوده همه رو انداخته بودن تو یه فیلم. اصلن لذت نبردم! تو سری جدید فیلمهای جیمز باند کازینو رویال واقعن محشر بود و بعدشم اسکای فال این یکی نابود بود از نظرم. حتمن هم یه Shitty sequel هم پشتش قراره بدن بیرون یکی دو سال دیگه.

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,070
نام
Ali
The Hateful Eight

من هم بالاخره آخرین اثر برادر تارانتیونو رو دیدم

2 ساعت و 47 دقیقه ای که اصلا دوست ندارم
ای کاش تارانتینو فقط به جانگو راضی میشد و دیگه وارد پروژه ی ساخت یه وسترن دیگه نمیشد
فیلمبرداری رو اصلا دوست نداشتم
موسیقی رو هم همینطور
(واقعا سطح انتظاراتم از این دو مورد خیلی بالا بود)
تارانتینو برای 3 ساعت دیالوگ داشت ولی این دیالوگ ها مثل فیلمهای قبلیش نبودن،اصلا من رو تشویق نمیکردند که ادامه ی فیلم رو ببینم
قبلا هم فیلمهای تارانتینو رو دیدم(پالپ فیکشن،سگ های سگدانی(انباری)، بیل را بکش 1 و 2،حروم زاده های لعنتی،جانگو)
اما نمیدونم چرا این یکی اصلا من رو راضی نکرد،
خیلی خسته کننده بود حتی لحظه های اکشنی که داشت...
شخصیت تیم راث که کپی کریستوف والتز فیلم جانگو بود،حتی طرز لباس پوشیدنش، من موندم اگه تارانتینو این همه علاقه به اینجور شخصیتی داشت
چرا از خود والتز استفاده نکرد؟!
امتیاز من از 10 نمره:
2 :-s:-o

Sicario

دومین فیلمی بود که از سازنده ی این فیلم دیدم
تنها دلیلی که سراغ دیدن این فیلم رفتم اول فیلمسازش بود و بعد عواملش از جمله فیلمبردار،2 بازیگر مرد و آهنگسازش
فیلم ادعایی نداشت و همین ادعا نداشتن کار رو خوب پیش برد
از همون اول میدونیم میخواد چی بشه اما، اما فیلمبرداری خوب و موسیقی آدم رو میخکوب میکنه
چند دقیقه از فیلم رو که تماشا میکنید یهو سر و کله ی "دل تورو"(البته اگه درست گفته باشم) پیدا میشه
خیلی خون سرد و کم حرف، همین یه نفر شما رو قانع میکنه که فیلم رو تا آخر ببینید تا بفهمید این آقا چرا این همه تویِ خودشه!
فیلم البته مشکلاتی هم داشت
از جمله اینکه اطلاعات زیادی در مورد شخصیت ها به ما نمیده و اکشن فیلم خیلی کمه
اگه از این دو مورد بگذریم، به جرات میتونم بگم بهترین فیلم 2015 هست که من دیدم...
امتیاز من از 10 نمره:
7b-)

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
Star wars : the force awakens
فقط یک جمله : فیلمش عالی بود :x
جی جی آبرامز واقعا خب تونست یه فیلم جدیدی بسازه که هم چیزهای نو داره هم یادآور خاطرات نسخه های قبلی هستش. جلوه های سه بعدی فیلم هم خیلی قشنگ بود.
10/10

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
سلام

The Martian
7/10
220px-The_Martian_film_poster.jpg

فیلم بدی نبود...بعضی از جاها یکم روند فیلم کند بود(نظر شخصی)
ولی اواخر فیلم بهتر شد...وقتمو هدر ندادم:d

The Prestige
10/10
220px-Prestige_poster.jpg

فوق العاده بود،ازین نوع فیلم هایی بود که ذهن ادم رو به چالش میکشه و بعد تموم شدن فیلم گیج و منگ میشی:d
درست همون لحظه که در اواخر فیلم بوردن تلاش میکنه تا انجیر رو از تو آب نجات بده باخودم فکر کردم که عههه فهمیدم اون یارو که تو آب دست و پا میزنه اون یارو بدلشه که اول فیلم بود و...با خودم فکر کردم که خوب سورپرایز های فیلم با توجه به رو به اتمام بودنش رو به پایانه و چقدر تابلو دست فیلم رو شد که ناگهان بازم سورپرایز میشی و یه بار دیگه،و بازم یبار دیگه:d:dاین اتفاق برا شما هم اتفاق افتاده؟
یک اثر زیبای دیگه از کریستوفر نولان،انصافا هرچی فیلم ازشون دیدم راضی بودم:d
اگر میفهمیدم ایشون کارگردانش بوده زودتر ازینها نگا میکردمش...
از فیلم هاش سه گانه بتمن،inception،interstellar,همین فیلم و ممنتو رو دیدم

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
The revenant
فیلم شروع شد. به زور تا نیم ساعتشو دیدم. خواستم ببندمش ولی گفتم نه. الان دیگه فیلم میفته رو غلتک. با کلی چنگ زدن به سر و صورت، یک ساعتو تحمل کردمو دیگه ادامه ندادم. قشنگ یک ساعت به معنای واقعی کلمه هدر رفت.
3/10

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
The martian 9/10
220px-The_Martian_film_poster.jpg

یک فیلم عالی دیگه در مورد فضا ... اولیش gravity اومد بعد interstellar حالا هم the martian که هر 3 تا موضوع متفواتی را نشون میدند
یکمی در فیلم بحث علمیش زیاده روی شده بود مثل
کاشت سیب زمینی در مریخ یا اخر فیلم لباسش سوراخ میکنه به سمت بالا میره

hotel transylvania 2
8/10
220px-Hotel_Transylvania_2_poster.jpg

یک انیمیشین خوب با موضوع خوب، که جای پیشرفت البته داشت .. حسابی خندیدم و ازش لذت بردم و تا اومدن کیفیت خوب، "دایناسور خوب" میتونید این را ببینید
یک نکته بگم تلفظ کلمات به خوبی انجام شده و جز انیمیشن های عالی جهت تقویت قدرت شنوایی برای زبان انگلیسی هست

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
Sicario

p2SdfGmQRaw8xhFbexlHL7srMM8.jpg

به نظرم فیلم برای کسایی که دوست دارن بیشتر با کارتل‌های مکزیکی و اوج جنایتشون آشنا بشن بد نیس. نمیشه بگیم اغراقی صورت گرفته.

8.5

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,023
نام
محمد امین
Momentum.2015

اگر بهم بگن با یک کلمه این فیلم رو به صورت کاملا منطقی توصیف کن بدون هیچ چالش افکاری خاصی میگم "مضخرف"

2/10

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
hotel transylvania 2
Hotel_Transylvania_2_poster.jpg

وقتی خبر ساخت نسخه ی دومش رو تو فیسبوک دیدم ذوق مرگ شده بودم:Dاینقدر که نقد های منفی راجع به این انیمیشن گفته شده برای دیدنش دلسرد شده بودم:D
به هر حال تو این روزای سختی و بدبختی خودم، تصمیم گرفتم دانلودش کنم ،انیمیشن عالی بود!
هر چند آخر انیمیشن کمی مسخره شد :Dاما شروعش تا اواخر فیلم خیلی خوبه و صحنه ها و دیالوگ های طنز آمیزی داره
من هم دوبله و هم نسخه یاصلی رو تماشا کردم نسخه ی دوبله فارسی خیلی بهتر بود :D
آخرشم نیشولاش درومد :D
نمره:9

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر