Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
Straight Outta Compton
10/10
vokAA5Sxqc5zqK612kbuUKCTDPH.jpg

واقعا توی این سبک فیلم عالی بود و حتما ببینید ! من کلا از این سبک فیلمهای خوانندگی، ورزشی و رقص خوشم نمیاد و باید بهترینش باشه تا نگاه کنم .. یکی این فیلم و دیگری 8mile هم پیشنهاد میکنم از دست ندید
من فقط سوال برام پیش اومده که واقعا امریکایی ها به این شدت بهم فحش میدند ؟!!

اتش بس 2
7/10
posteratashbas2.jpg

بعد از مدتها گفتم یک فیلم ایرانی نگاه کنم و این را انتخاب کردم .. طنزش خوب و متوسط بود و واقعیت های تلخ اشتباهات فرهنگی ما در مورد خانواده را به خوبی نشون داد .. البته بهتر بود راه حل هاش میگفت .. اینکه فقط بگی این اشباه هست این درسته بنظرم کافی نبود

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد

The_Martian_film_poster.jpg

8.5 : The Martian
خیلی خوب بود یه Feeling Good ـه باحال همراه با استرس . جک های فیلم هم خیلی خوب بودن و از همه بهتر موزیک های فیلم بودن . سلیقه فرمانده لوییس به نظر من که عالی بود :D I will survive هم که برا Credits پخش شد :D

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
The martian 9/10
220px-The_Martian_film_poster.jpg

یک فیلم عالی دیگه در مورد فضا ... اولیش gravity اومد بعد interstellar حالا هم the martian که هر 3 تا موضوع متفواتی را نشون میدند
یکمی در فیلم بحث علمیش زیاده روی شده بود مثل
کاشت سیب زمینی در مریخ یا اخر فیلم لباسش سوراخ میکنه به سمت بالا میره
من فیلم رو ندیدم، ولی توی کتاب سیب زمینی ها رو که کاملا علمی کاشت، داخل یه اتمسفر شبه-زمینی(از خودم در اوردم این کلمه رو:-") با دمای شبه-زمینی (این رو هم همینطور)، باکتری هم که از زمین داشت، کود هم که بهشون داد.
اون سوراخ کردن لباس هم تو کتاب اونجا فقط ایده شو داد و خندید و انجامش نداد، هیچ ایده ای ندارم چرا اینجوری کردن اینجا:|

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
creed

عالی بود . این فیلم یک چیزی داشت که نه ادامه های راکی داشتن نه خیلی از فیلم های ورزشی این سال ها . کاراکتر های جاندار و حس امید . درست مثل قسمت اول راکی ما با یک فیلم بی شیله پیله و فیلم نامه ای که درسته سرشار از کلیشه است ولی سعی کرده بدون پیچیدگی الکی و با خلق موقعیت های رئال کاراکتر هاشو پرورش بده . استالونه بعد مدت ها بازی عالی ای از خودش به جا گذاشت که به این خاطره که خودش رو قبول کرده و دست از جنگولک بازی های قبلی اش برداشته مایکل بی جوردن هم این جا بیش از قبل نشون میده که آینده ی درخشنانی داره . فیلم با این که کلیشه ای است ولی تا آخر آدم رو میکشه چون کاراکتر هاش رو به خوبی پرورش داده . ادای دین های فراوانی هم به فیلم های کلاسیک راکی داره . در کل امسال باید در کنار استار وارز و اش علیه مردگان شیطانی راکی رو هم جزو بازگشت های شکوه مندانه قلمداد کنیم .

امتیاز 9/10

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
THE REVENANT

THE REVENANT

pahefjnzy1eoidum2a30.jpg

جمعه با داداشم و رفیقمون رفتیم سینما این فیلم رو که کلی هم سر و صدا کرده ببینیم ...

فیلم خوب شروع میشه ولی ادامه ی فیلم کاملا برخلاف اوایل فیلم روند کند و حوصله سربری داره . من شخصا از فیلم هایی که آروم باشن خوشم میاد ولی درصورتی که واقعا قشنگ باشه . نمیدونم چرا به جای اینکه به فیلم بپردازن ، اومدن از طبیعت فیلم گرفتن ! یعنی یه اتفاق میفته ، اون صحنه رو فیلم میگیره جناب ایناریتو بعد میره به صورت کاملا غیرعادی از آسمون و محیط اطراف فیلم میگیره !!! البته از حق نگذریم ، طرز فیلمبرداری فیلم عالی بود و خیلی خوب بود ولی یه سری از صحنه های اضافی رو باید حذف میکردن و به جاش به داستان فیلم میپرداختن . بازی لئوناردو دی کاپریو هم خوبه ولی حقیقتا چیز خاصی برای ارائه نداره و به نظرم امسال بر عکس پارسال حق اسکار رو نداره ( البته پارسال اسکار بهش نرسید ولی خب ، بازیش تو فیلم The Wolf Of Wall Street شاهکار بود ) فیلم کلش دو ساعت بیست یا بیست پنج دقیقه هست و ایشون نزدیک یک ساعت و نیمش فقط خوابیده ، دنبال غذا میگرده ، فریاد میزنه ، تقلا میکنه ، شکار میکنه و دوباره همین چیزا تکرار میشه و تکرار و تکرار ... در کل نزدیک 45 دقیقه فقط اتفاقای مختلف میفته . رابطه ی بین پدر و پسر هم تو طول فیلم که بهش پرداخته میشه خوب نیست و اگر میخواستن مانور بدن روی این رابطه باید به نظرم احساسی تر و بهتر میبود . بازی تام هاردی به نظرم خوب بود ولی خب از این نقشا تو دنیای هالیوود زیاد اجرا شده ، شاید حتی بهتر از این . در کل توقعم از فیلم بیشتر بود . البته اشاره کنم که بازی دی کاپریو خوب بود ولی در حد کارهای عالیش نبود .

یه سری چیزای دیگه هم هست که بگم ولی اسپویل میشه داستان و فیلم پس میذارم خودتون فیلم رو ببینید .

درآخر باید بگم که یک فیلم معمولی هست و اسکار فکر میکنم حقش نباشه .

امیدوارم شما هم فیلم رو ببینید تا نظرات شما هم بخونم . خیلی دوست دارم بدونم نظرات دوستان و بقیه درمورد فیلم چی هست . خیلی ممنون

7/10

آخرین ویرایش:

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
سلام! :d
از اول تابستون هر چی فیلم دیدم تا الان رو میفرستم! شاید یک دو تا رو هم از قلم انداخته باشم. :d
ببخشید که طولانیه. :d

John Wick 7/10

The Chef 6/10

Hunger 8/10
بازی مایکل فسبندر عالی بود. فیلم قشنگی بود.

Dracula Untold -/10
کامل ندیدم فیلم رو.

Ex Machina 7/10

Get Hard 6/10

Mad Max : Fury Road 8/10

Kingsman Secret Service 6.5/10

Cindrella -/10
کامل ندیدم فیلم رو.

Magic Mike 6/10
فیلم فان و جالبی بود.

Snow White & The Huntsman 6/10

Spring Breakers 1/10
فیلم چرت محضه. bullsh!t محض. اصلا گول پوستر و بازگیراش رو نخورید. به خودتون لعنت میفرستید اگه وقت بزارید و فیلم رو کامل ببینید.

Fast And Furious 7 3/10
اصلا قشنگ نبود.

Spong Bob 7/10
بسیار خنده دار و عالی.

Sin City 6/10

Hotel Transilvania 6/10

Horrible Bosses 6.5/10

The Judge 7/10

Mystic River 8/10
فیلم عالیه. عالی.

Frank 7/10

The Salvation 5.5/10

Kick A$$ 5/10

Superbad 5/10

Bruno 3/10
این هم فیلم کاملا چرتیه. ارزش وقت گذاشتن به هیچ وجه نداره.

The Notebook 9.5/10
یک عاشقانه بسیار زیبا

The French Connection 7.5/10

Shaun the sheep movie 6.5/10

Belle de Jour 7.5/10

Calvary 7/10

About Time 8/10

The Naked Gun 6/10

Airplane 6/10

The Avengers Age of Ultron 6.5/10

Seven Psychopaths 7/10

Slow West 8/10

Fish Tank 7/10

Warrior 8/10

Dial M for Murder 9/10
یک فیلم شاهکار دیگه از استاد هیچکاک. =d> ^:)^ بانو گریس کلی هم عالی. :x

To catch a thief 7/10

Being Again 7.5/10

Puss In Boots 6/10

Rio 5/10

Inside out 7.5/10
یه سری نکته تو فیلم بود که من باهاشون کنار نیومدم.

قیصر (7/10)

The searchers 7.5/10
انتظارم از فیلم خیلی بیشتر بود.

The Man Who Shot Liberty Valance 7.5/10

Locke 7/10

The Ides of March 6.5/10

Eyes wide shut 7/10

American Psycho 6.5/10

6.5/10 Mission Impossible Rogue Nation

Alladdin 7/10

The English Patient 9.5/10
یک عاشقانه بسیار زیبا. تنها فیلمی که اشک منو به طر کامل درآورد. خیلی فیلم قشنگیه.

Minions 7/10

A Fistful of Dollars 8.5/10
وسترن اسپاگتی درجه یک! عالی! مثل دو تا فیلم دیگه این سه گانه.

The Insider 7.5/10

Hercules 8/10

The Thin Red Line 7/10

My Left Foot 8.5/10
به نظرم بازی ای که من از استاد دنیل دی لوئیس تو این فیلم دیدم, در کنار بازی شون در فیلم خون به چا خواهد شد, بهترین بازی و نقش آفرینی تاریخ سینماست. در حین دیدن فیلم, اصلا یادم رفته بود که این دنیلی دی لویسه که جلوی منه! خود خود کریستی بروان شده بود! :-o

Taxi Driver 10/10
شاهکار سینما! دیگه همه این فیلم رو میشناسید! زنده باد مارتین اسکورسیزی! زنده باد رابرت دنیرو!

The Godfather II 9.5/10
فیلم شاهکار و بسیار عالی! ولی در مقایسه با قسمت اول من یکم خوشم نیومد.

Silver Lining PlayBook 8/10

Still Alice 7/10

The Dreamers 7/10

Last Tango in Paris 5.5/10

A Few Kilos of Date for Funeral 8/10
اسم اصلی فیلم "چند کیلو خرما برای مراسم تدفین" هست. از سامان سالور. محسن تنابنده و محسن نامجو توش ایفای نقش میکنند. فیلم قشنگیه.

Fifty Shades of Grey -/10
کامل فیلم رو ندیدم.

The Country Girl -/10
کامل فیلم رو ندیدم.

Grace of Monaco -/10
کامل فیلم رو ندیدم.

The Six Shooter 7/10
این یک فیلم کوتاه ست از Martin McDonagh کارگردان In Bruges و Seven Psychopaths.

Love 6/10

Vicky Cristina Barcelona 7/10

Outlaw Jossy Velse 7/10

Dogville 10/10

The Hateful Eight 10/10

The Intern 7/10
یک فیلم ساده جمع و جور! فیلم من رو تا پایان کاماا پای خودش نگه داشت. این فیلم رو بهخاطر دو تا بازیگر مورد علاقم رابرت دنیرو و ان هاتاوی دیدم.

Ghost Dog 7.5/10

Sicario 8/10

The Revenant 8/10
لئو دیکاپریو عالی. تام هاردی عالی. موسیقی عالی. فیلم برداری خارق العاده! جلوه ای بصری و جلوه های ویژه عالی. ولی داستان و فیلمنامه به نظرم ضعیف بود. داستان فیلم خیلی ساده و سر راسته. اتظار یک داستان قوی تر و پرجنب و جوش تری رو داشتم.

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر

220px-Creed_poster.jpg

Creed -2015

فیلم چیز خاصی نداشت، بازی استالونه هم در حدی نبود که منتقدان بهش توجه کنن، دل تورو و تام هاردی و مارک رافلو بهتر بودن در کاتلوگ بهترین های مکمل امسال، فقط میتونم بگم که یک ریبوت وفادار به سری اصلی بود!

6.5

Legend 2015
220px-Legend_2015_poster.jpg

از میان فیلم های گنگستری امسال، Black Mass بیشتر چسبید، اما Legend با یه بازیگر توانمند به نام تام هاردی داشت که مرا مجذوب کرد، طنز فیلم هم بعضی جاها خوب بود!

7

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
Jupiter Ascending
220px-%27Jupiter_Ascending%27_Theatrical_Poster.jpg

یه فیلم کسل کننده که به نظرم تنها نکته مثبتش جلوه های ویژه فوق العادش بود. لازم به ذکره که یکی از حال به هم زن ترین روابط احساسی که تو چند وقت اخیر دیدم مربوط به همین فیلم هست.

4/10

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
knock knock
keanu-reeves-lorenza-izzo-and-ana-de-armas.jpg

این فیلم تا نیم ساعت اول خوب پیش میره اما بعدش نمره ی یک هم زیادیه! :|
جز همون صحنه ی جذابی که با این دو تا هلو هست دیگه ارزش نگاه کردن نداره
keanu reevesاینروزا نمیتونه به دوران ماتریکس و کنستاینتین برگرده،نه به اون فیلم هایی که قبلا بازی میکره و سرتا و معنا و مفهموم بود نه به فیلمایی که الان بازی میکنه!
نمره:1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر