Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
Avengers Age Of Ultron

فیلم کاملا مسیر متفاوتی رو نسبت به نسخه قبل داشت . متاسفانه باید بگم به طرز بچگانه ای همه چیز این فیلم با هم تناسبی نداره . از فُرم و محتوا شروع کنم که محیط و تِم فیلم تاریک تر شده اما همچنان داستان اصرار داده شخصیت ها و دیالوگ ها طراوت نسخه قبل رو داشته باشن ، برای همین از اول تا آخرش هیچوقت از لحاظ احساسی ( خشم ، تعجب ، خنده و ... ) تحت تاثیر قرار نمی گیرید چون واستون تناقض پیش اومده .
صحنه های اکشن هم برای اولین بار در تمام فیلم های ماروِل ، میخکوب کننده نبود . اصلا نبود .
صحنه هایی رو هم برای سورپراز در نظر گرفتن که ... بیشتر پوکرفیس میشید تا سورپرایز.
این فیلم فقط برای عُشاق اکشن و کامیک بود توصیه میشه .
10 / 5.5

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
English Vinglish
Bollywood 2012

به اسم یا کاور فیلم نگاه نکنید
فیلم شاهکاره :d

+ موسیقی‌ عالی‌
+ داستان عالی‌
+ هیجان انگیز و میخکوب کننده
- فیلم بیشتر گریه آور هست تا خنده آوار

امتیاز من: 10
امتیاز برادرم: 8

Fack ju Göhte 2
2015 Germany

457c0d6bfcb4.jpg

قسمت اول این فیلم تو آلمان رکورد زده
و تنها در آلمان ۷ میلیون بلیت سینما فروخته

Fack ju Göhte 2 رو سه نفری دیدیم:
من, داداشم و یکی‌ از دوستای کم سن و سالمون (که قسمت اول این فیلم واسش بهترین فیلم عمرش بوده)
من شخصاً با اینجور فیلم‌ها زیاد حال نمیکنم.
با این حال به نظرم قسمت اول بهتر بود
از نظر من تنها نکتهٔ قوّت فیلم حضور Elyas M'Barek در این فیلم بود.
برادرم و دوستم به طور وحشتناکی با این فیلم حال کردند و به صحنه‌هایی‌ که اصلا به نظرم خنده آوار نبود هم می‌خندیدند.

امتیاز من: 5.5
امتیاز داداشم: 8
امتیاز دوستمون: 10

آخرین ویرایش:

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
من تو این یک هفته اخیر این فیلما رو دیدم :

Avengers 2 : خوب بود ولی قسمت 1 رو بیشتر دوست داشتم یجورایی انتظارم از روایت داستان بیشتر بود : 8/10

San Andreas : فیلم جدید Dwyne Johnsson که در مورد زلزله بود قشنگ بود انصافا نابودی یه شهر و کامل به تصویر کشیدن : 9/10

SPL 2 : فیلم رزمی جدید Tony Jaa که واقعا نا امید کننده بود صحنه های مبارزه ابکی و بیخود خیلی ضعیف بود نسبت به فیلمای قبلیش : 5/10

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
fantastic four

حقیقتا فیلم اصلا به بدی باز خورد هاش نبود . نکات مثبتش این بود که سعی کرده بود بیشتر به روابط کاراکتر ها و گذشته اشون به شکلی خلاصه بپردازه . و در کنار اون تا جایی که میشه برای اتفاقات اش دلایل علمی بیاره .شاید همین مقدمه چینی بیش از حد (به شکلی که از یک سوم پایانی تازه اکشن و هیرو بازی اشون شروع میشه ) باعث شده مخاطب بی حوصله آونجرز دوست به فیلم امتیاز پایینی بده . ولی واقعا فیلم مشکل خاصی نداره . جلوه های ویژه اش قابل قبوله . بازی ها به همچنین . و نکته ی مثبت اش اینه بر خلاف سری قبلی که لیدر گروه از همه چندش تر و ننر تر بود این جا جذاب ترین کاراکتر همین رید ریجاردزه .تو فیلم خبری از رمانس و کمدی زورکی که تو آثار مارول به وفور یافت میشه ( و سری قبلی هم پر از این ها بود ) خبری نیست . ولی کاستوم دیزاین و کاراکتر منفی قصه زیاد جالب نبود . به نظرم با توجه به میزان حضور عوامل کمیک اصلی حیف بود از اصلی ترین دشمن تیم یعنی دکتر دوم که یکی از بهترین ویلین های ماروله به این شکل دم دستی استفاده شه . این ایده که برای دولت کار می کردن هم یکم برای دوران امروز قدیمی به نظر میرسه . ولی در کل شخصا از دیدنش لذت بردم . حیف شد با این بازخورد ها ساخت ادامه اش کنسل شده . مشخص بود برنامه ریزی شده برای یک اثر چند قسمتی . و خب از سر پولسازی صرف نبوده و آب نبستن به فیلم . توضیحات علمی و مقدمه چینی هاش به نفع اش تمام شده . در کل واقعا در حقش کم لطفی کردن و شخصا از آونجرز 2 اثر بهتر و قابل قبول تری در اومده .
امتیاز 8/10

آخرین ویرایش:

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
Fantastic 4
بطور کلی افتضاحی بیش نیست,فیلم حدود 1 ساعت و نیم هست که تا نصفه اولش هنوز قدرتی ندارن:|هیچ کدوم از بازیگرها به درد نقششون نمی خورن,جلوه های ویژه هم که برای یک فیلم 2015 اصلا قابل قبول نیست.ایده ی این که جو فیلم تاریک باشه هم نه تنها جواب نداده وضع فیلم رو بدتر کرده.
Doom هم جمعا 15 دقیقا توی فیلم هست,که واقعا یک چیزی فراتر از افتضاح از اب در اومده,ظاهرش هم که که چیزی نگم بهتره.فقط هم 1 دقیقه درست و حسابی با F4 می جنگه.:|
فیلم هر چی که بوده,محصول نهایی اینطوری بوده که FOX اومده هر قسمتی از فیلم رو خواسته بهم چسبونده شده یک فیلم من درآوردی به شدت خسته کننده.
1/10

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
Fantastic 4

من از تریلر های فیلم نسبتا خوشم اومد (برخلاف بازخورد های خیلی بد بقیه). و بعد اومدن نمرات با دید یک Bull$hit ی که تمامی نداره رفتم سراقش... راستش نیمه ی اول فیلم خوشم اومد. نیمه ی دوم (البته یک سوم اخر) کاراکتر منفی فیلم وارد میشه. از هرچی فیلم ایراد نگیرم این کاراکتر منفی افتضاح بود. سر و وضعش که هیچ (ماسکش واقعا ...! ماسک اون روبات طلاییه توی استار وارزو رنگ کرده بودن داده بودن به این)، دلیل کارهاش هم خیلی چرت بود. مبارزه پایانی هم خیلی ساده و کوتاه بود. 4 کاراکتر داشتن که از پتانسیل هیچکدوم درست استفاده نکردن در صحنه های اکشن.
ولی در بقیه فیلم، نیمه ی اول به چگونگی تبدیل اینا به ابر قهرمان پرداخت که خوشم اومد (راستش از این قسمت فیلم های ابرقهرمانی که به ریشه ی قهرمان قبل Super hero شدن میپردازن خوشم میاد) جالب بود. بازی بازیگرا مجموعا بد نیست ولی خوب هم نیست. در بعضی صحنه ها خیلی بد تو ذوق میزدن. ضعف کارگردان در این قسمت ها کاملا نمایان بود. مایکل جوردن بد بود برای نقش. تنها بازیگری که تقریبا کل فیلم خوبه کیت ماراست (که اونم در صحنه های اکشن چنگی به دل نمیزنه)! از بقیه بازیگرا یک سر و گردن بالاتره. جلوه های ویژه به نظر من تقریبا قابل قبوله ولی بازم در برخی صحنه یکم تو ذوق میزد. دیالوگ های فیلم نسبتا کلیشه ایه. فیلم نامه هم کلیشه ایه. ولی جدای این ضعف ها، فیلم به یک بار دیدن به نظر من میارزه! البته اگر قصدتون فقط لذت بردن از فیلمه.

در کل به نظر من اصلا "بد" نبود. نکات ضعف زیادی داشت ولی جوری نبود که رو اعصاب بره و نشه تحملش کرد. برای یک بار دیدن و سرگرمی به نظرم اونقدرا هم بد نیست

pooyafaraji

کاربر سایت
Aug 13, 2011
401
نام
pooya
cinderella man 10/10
من هیچ دلیلی برای کم کردن نمره نیاوردم شاید بخاطر اینه که تازه فیلمو دیدم و هنوز احساساتیم
اگه این فیلمو نبینین فیلمه بزرگیو از دست دادین.همین.

txc1g5j7tgpvnp87azea.jpg

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
upknWa3BHdPLsZuVflphdFVBuwU.jpg

Jurassic World

5 از 10

چقدر بد بود !!! داستان که واقعا چرت... اتفاقات فیلم هم در حد فیلم هندی ـه.. بد تر از همه اون 2 تا پسربچه ـن... چقدر رو مخ و افتضاح بازی میکنن :|
این چطور این همه فروخت، نمیفهمم :| . تنها نکته مثبت جلوه های ویژه خیلی خوبش و همینطور نبرد آخرش ( :D ) بود.

خودت جواب خودت رو دادی!
ملت دایناسورها واسشون مهمه نه دو تا پسر بچه با بازی رو مخشون :D

جواب خودم رو دادم ؟ یعنی ۲ ساعت فیلم ساختن واسه ۱۰ دقیقه آخرش ؟ حالا همین نبردشم چیز خاصی نبود.. ولی تو این فیلم درب و‌ داغون نکته مثبت حساب میشد.
تو هی حالا بگو به خاطر دایناسورها ! فیلم در حد 5 ـه به نظر من و ارزش این همه فروش رو نداشت... خو چه کاریه اصن.. فیلم میساختن در مورد 60 میلیون سال پیش، با حضور دایناسور ها !

آخرین ویرایش:

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
upknWa3BHdPLsZuVflphdFVBuwU.jpg

Jurassic World

5 از 10

چقدر بد بود !!! داستان که واقعا چرت... اتفاقات فیلم هم در حد فیلم هندی ـه.. بد تر از همه اون 2 تا پسربچه ـن... چقدر رو مخ و افتضاح بازی میکنن :|
این چطور این همه فروخت، نمیفهمم :| . تنها نکته مثبت جلوه های ویژه خیلی خوبش و همینطور نبرد آخرش ( :D ) بود.

خودت جواب خودت رو دادی!
ملت دایناسورها واسشون مهمه نه دو تا پسر بچه با بازی رو مخشون :D

گفتم به خاطر دایناسورها!

آخرین ویرایش:

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
Jurassic World

Jurassic_World_poster.jpg

اولین فیلمی که دیدم بود . امسال واقعا سال خوبی برای بلاک باستر ها بود . عنوان هایی که واقعا سرگرم کننده بودن اینم یکی از اون ها . استفاده درست از دایناسور ها براساس نیاز خیلی خوب بود نه اینکه همین طوری صحنه رو شلوغ کنن . یعنی وقتی یه دایناسور میدیدم ادرنالین میزد بالا !! :d این دایناسور جدیده واقعا عالی بود و ترسناک از لحاظ هیبت . اکشن فیلم خیلی خوب بود و حواستون اصلا پرت نمیشد
بازیگری ها هم خوب بود و چیز خاصی نداشت . کریس پرت خیلی خسته تر از GOTG بود و نچسبید ولی دالاس-برایس هاوارد خوب بود و نقشش رو خوب بازی کرده بود . بدترین قسمت فیلم هم داستان و ماجرای دو تا برادر بود که خوب شد زیاد نبود و یه ذره اذیت کرد . جلوه های ویژه هم در حد هالیوود بود و کم نقص
کلا این چند وقت دیدن فیلم های بلاک باستری خیلی چسبید و با آغوش باز به سراغ سه ماه اخر سال میرم
8/10

Snatch

Snatch_ver4.jpg

میرم سراغ اصل کاری . عالی و شاهکار
همه چی عالی . سورپرایزی شدم که نشستم 2 بار دیگه هم دیدم اینقدر چسبید بار اول . گای ریچی دمت گرم
از بازیگری شروع میکنم و تنها کلمه ای که به ذهنم میرسه باور نکردنی هست . برد پیت عالی ، جیسن استیتهام عالی ، بنسیو دل تورو عالی و همین طوری ادامه داره ولی شاخص ترین بازیگر به نظرم آلن فورد بود . بدجنسی ، فساد ، عوضی بودن ، کمیکی بودن همه رو داره لامصب و همین طور شخصیت Vinny با بازیگری رابی جی که یکی از کودن ترین و احمق ترین شخصیت هایی هست که دیدم
فضای فیلم منو کشته بود . از جاهایی از لندن که اصلا تاحالا ندیده بودم ، قشنگ با فیلمنامه و شخصیت ها مچ شده بود . در ضمن یه شات باز یا یه شات از شهر نمیبینین !!! همه چی فکر شده هست .
موسیقی هم مثل مورد بالا همه برای کامل کردن فضای فیلم و فیلمنامه بود . به اقتضای محیط تم موسیقی عوض میشد ، از راک بگیر تا آهنگ های کولی ها و جاز و فانک و ....
اما قطعا بیشترین سهم رو برای حس شخصیت ها و فضای کلی فیلم ، فیلمبرداری انجام داده بود . شاهکار محض . کات های سریع و شلاقی و استفاده درست ازشون ، مثلا وقتی میخواد مستقیم به کسی شلیک کنن سریع و به طرز جالب و سریعی دوربین میاد میاد کنار و لحظه های جالبی رو خلق میکنه . در کل اصلا حرفی نمیذاره برای گفتن .
مهم ترین قسمت فیلم یعنی فیلمنامه . یکی از بهترین و پر انسجام ترین فیلمنامه های قرن جدید بدون اغراق ، همه ی اتفاقات به درستی کنار هم چیده شدن . لحظه های کمیک و خشونت در کنار هم یکی از بهترین تجربه های فیلمی رو برام درست کرد . بعضی صحنه ها ازخنده میپیچیدم به خودم و بعضی صحنه ها از خشونتش متعجب . یکی از کارهای خوبی که گای ریچی کرده به نظرم اینه که اصلا هیچ پیغام خاصی رو نمیخواد به خورد مخاطب بده عوضش یه سری انتقاد های ریز ارزشمند به جامعه انگلیس داره که اصلا خیلی هاش رو نمیتونید بفهمید و حتما باید سرچ کنید مثلا تیکه هایی که به کولی ها میندازن یا به ساهپوستها که واقعا عالی بود و حتی به به شخصیت های معروف هم تیکه های ریزی مینداره مثلا به مدونا یا اینکه برد پیت با اون لهجه ایرلندی عالی و خنده دار که یه تیکه ای هم به فیلم فینچر مینداره
بعد همه این هارو بزارید کنار اینکه هیچ شخصیتی نقش محوری نداره و یه چند دقیقه به همه وقت داده شده و یا دستگیرمیشه یا میوفته زندان یا ..... و ببیند که چه معجون خوشمزه و دلپزیری درست کرده گای ریچی
این شاهکار رو از دست ندید
10/10

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
Snatch ده از ده؟ناموسن؟:D این یکی از مزخرف ترین فیلم‌های که من دیدم،البته خیلی سال پیش دیدم چیز زیادی ازش خاطرم نیست.

Snatch
1/10
(یک از ده)

اون یه نمره هم دادم شاید نکته‌ای مثبتی داشت که یادم نمیاد تا بی عدالتی نشه :D

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,230
نام
Мojtaba
7ocRK.jpg

About a Boy

یک کمدی خوش ساخت درباره رابطه پدرانه ای هست که میان یک مرد 37 ساله که عموما از بچه ها وحشت داره و یک نوجوان که به خاطر مشکلات مادرش به دنبال راهی میگرده که به خودش و هم مادرش کمک کنه. شخصیت اصلی که هیو گرانت نقشش رو ایفا می کنه یک ادم بیکار هست که وقتش رو با موسیقی و فیلم پر می کنه و حتی روابط کوتاه مدت عشقی هم که داره نمی تونه مشکل درونیش رو حل کنه و همیشه خلعی رو درزندگیش احساس می کنه و اون خلع هم نبودن تعهد و وابستگی و شاید به نوعی ترس از درگیر شدن در مسائل خانوادگی و عادت به روند زندگی منفعل و تنهای خودش هست. در همین زمان با پسر بچه ای برخورد می کنه که اون هم در سن بلوغ هست و کمبود پدر و پشتیبان رو نه فقط برای خودش که برای مادرش احساس می کنه. نکته ای که من خیلی خوشم اومد سادگی و روراست بودنی هست که فیلمساز از رابطه این دو فرد نشون میده و به موازات فیلم هر کدوم به یک بلوغی در رفتار و زندگیشون می رسن. فیلم البته نمی خواد مبلغ ازدواج باشه بلکه بیشتر تمرکزش روی مسئولیت پذیری به عنوان اولین رکن تشکیل زندگی هست.
امتیاز9/10

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
خب اولین پستم تو این تاپیکِ:d
The prestige
zgla_41i9xgrg88l.jpg

بهترین فیلمی که تا الان دیده بودم :x
درسته یکم قدیمیه ولی خوب من تازه این شاهکار رو کشف کردم :d
همه چیز فیلم به معنای واقعی عالی بود! بازیگراش هم که من خیلی دوست داشتم از جمله بانو جانسون :-" اتمسفر فیلم هم که دیگه حرفی برا گفتن نمیزاره :love:
در کل یکی از جادویی ترین فیلم ها بود که دیدم و به کل بیخیال now you see شدم :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر