Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
706
این چند وقت چند تا فیلم دیدم:
cloud atlas
یه فیلم فوق العاده.جدیدا فیلم دیدنم اینجوری شده که همین جوری میزنم میره جلو ولی انصافا این فیلم با اینکه تقریبا 3 ساعت بود میخکوب شدم و حتی یکبار هم نزدم بره جلو
8/10

lost in translation
یه بازی فوق العاده از بیل مورای و فیلمی که خستگی از امروز رو نشون میده.
6.5/10

Run
خیلی خوب بود.نفسگیر و با بازیهای بسیار خوب.
7.5/10

maleficent 2
از نسخه ی اولیش خیلی لذت بردم این نسخش رو خیلی حال نکردم ولی در کل سرگرم کننده بود.

5/10

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,034
نام
مصطفی
soul 2020
پیت داکتر نیاز به تعریف نداره ، واقعا کارهاش فوق العاده است ولی به نظرم تو این انیمیشن یه جهش و پیشرفتی داشت از نظر داستان سرایی و چند بعدی بودن داستان و همچنین فیلم نامه انیمیشن که واقعا زیبا بود.
مهمترین نقطه قوت انیمیشن داستان سراییش بود و بزرگترین نقطه ضعفش پایانش (چه پارادوکسی:D).
8.5/10

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
inglorious basterds
فکر کنم با احتساب این بار بیش از 10 بار باشه که این فیلم رو دیده باشم لعنتی همچنان دیدنی و فوق العاده است. خلاقانه و جزئی نگرانه . شاید متفاوت ترین فیلم در دوره جنگ جهانی باشه . بازی ها که بی نظیر هستن . میشه بارها فیلم رو دید و از ریزه کاری نقش آفرینی بازیگرانش در راس اشون کریستف والتز و بعد برد پیت لذت برد و به وجد اومد . والتز کاراکتر لاندا رو در تاریخ سینما ثبت کرد . کافیه همون 10 دقیقه اول فیلم رو دید تا شاهد بود چگونه در عین وقار و طنازی و زبان بازی رویه تاریک کاراکتر اش رو به بیننده نشون میده . برد پیت هم گل کاشت . به نظر میاد که جایزه ای که سال پیش برای فیلم تارانتینو گرفت رو به عنوان بدهی ای که اکادمی سر بازی فوق العاده اش تو این فیلم بهش بدهکار بود گرفت .در کنارش یک بازی مسلط و جذاب از مایکل فاسبندر که در اون زمان هنوز تبدیل به بازیگر توانا و شناخته شده ی امروز نشده بود . کارگردانی تارانتینو که فوق العاده است شات های به یاد ماندنی و حرکت های منحصر به فرد دوربین که در خیلی از سکانس ها درونمایه اون سکانس اعم از ترس و تعلیق و کمدی رو القا می کنند . موسیقی که مثل همیشه فوق العاده بود تا جایی که یادمه این اولین باری بود که تارانتینو در بخش زیادی از فیلم از موسیقی های اختصاصی استفاده کرده و نوای جادویی استاد موریکونه فقید در این فیلم به یادماندنیه .
در کل این فیلم جذاب رو به افرادی که ندیدن پیشنهاد می کنم و حتی به کسانی که دیدن هم پیشنهاد میکنم که در این دوره و زمونه که فیلم های خیلی خوب جدیدی ساخته نمیشن و بهترین های سال هم در مقابل آثار شاخص دهه های پیشین متوسط محسوب میشن با دیدن دوباره اش کیفور بشن
امتیاز 10 از 10

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,998
نام
احمد
Underwater 2020
این دیگه چه فیلمی بود؟ خدایی کف و خون با هم قاطی کردم از بس خفن بود، یک فیلم لاوکرافتی، یک فیلم ابر لاوکرافتی، واقعا یکی از بهترین فیلم های زندگیم بود که دیدم، بعضی از صحنه های فیلم واقعا خیلی علمی بودن، این فیلم حکم اودیسه فضایی این دهه اخیر رو داره از نظر من
ریتم فیلم جوری هست که اتفاق های فیلم اروم اروم پیش میره وقتی که به 40 دقیقه اخری میرسی به مرز جنون امیزی این فیلم ادم رو دیونه میکنه.
9/10
ضمنن این که این فیلم رو با دوبله دیدم 85 درصد حس و حال فیلم رو گرفته بود، عجب دوبله بدی هم بودش یک بار دیگه باید بدون دوبله هم ببینمش -_-

• Like
Reactions: hitman68

purslaniac

کاربر سایت
Jun 4, 2020
90
Underwater 2020
این دیگه چه فیلمی بود؟ خدایی کف و خون با هم قاطی کردم از بس خفن بود، یک فیلم لاوکرافتی، یک فیلم ابر لاوکرافتی، واقعا یکی از بهترین فیلم های زندگیم بود که دیدم، بعضی از صحنه های فیلم واقعا خیلی علمی بودن، این فیلم حکم اودیسه فضایی این دهه اخیر رو داره از نظر من
ریتم فیلم جوری هست که اتفاق های فیلم اروم اروم پیش میره وقتی که به 40 دقیقه اخری میرسی به مرز جنون امیزی این فیلم ادم رو دیونه میکنه.
9/10
ضمنن این که این فیلم رو با دوبله دیدم 85 درصد حس و حال فیلم رو گرفته بود، عجب دوبله بدی هم بودش یک بار دیگه باید بدون دوبله هم ببینمش -_-
حالا بیگانه، محصول هزار و نهصد و هفتاد و نه رو ندیدی!!!اوف...اون که دیگه صحرای کربلا:o

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
617
بزرگترین مشکل فیلم قوانین تایم تراول اش بود که اصلا منطقی نبودن.
در کل فیلم خیلی خوبی بود.
به علاوه پایان افتضاح فیلم که کل تجربه فیلم را خراب کرد . اصلا با قوانین فیلم جور در نمی امد . هم اینکه کاری فیلم سعی کرده بود درباره ی نگرش شخصیت اصلی درباره ی مادرش و رابطه ی باهاش انجام بده عملا نابود شد . انگار تیم نویسندگی آخر کار فیلمنامه را یادشان رفته بود .بخوام مقایسه کنم فیلم mirage به مراتب از این بهتر عمل کرد

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
soul
Shadow in the Cloud
0/10
زبالهء خالص. من فقط موندم منتقدی که به این فیلم 90 داده محتویات جمجمه اش چیه. متای 66 جوکه
View attachment 189469
احتمالا به خاطر گل روی کلوئی گریس مورتز این نمره رو داده منتقده .لابد سیمپ بوده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر