Ratchet And Clank: Full Frontal Assault

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
خب یه سری چیزا به گیم پلی اضافه شده بازی مثل Crack in time هست اما خیلی خیلی مختصر تر! مثل گذشته نیست ولی به نظرم عجله کردن سازنده باعث شده که فقط این عنوان و زود بدن بیرون!
از اون ALL 4 one خیلی خیلی بهتر شده امیدوارم نمره های خوبی بگیره

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
یه ساعت توی سیاره دوم ول چرخیدم و کلی خرت و پرت جمع کردم و ماموریت ها رو رفتم !
همه Generator ها رو هم سالم نگه داشتم ! یدفعه بازی فریز کرد و کنسول رو خاموش کردم ! روشن کردم و دیدم هیچکدوم سیو نشده ! :x :|

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,350
نام
امیر حسین
در مقایسه با QOB کدومش به نظرتون بهتره؟
و کدوم طولانی تره؟

در مورد بخش آنلاینش توضیح میدید که چطوریه ؟ :d
عشق من(که اسمش رو بلد نیستم:-" ) اون دکتر بنفشه توی بازی حضور نداره؟حتی برای بخش آنلاین به عنوان یک اسکین هم باشه خوبه:-s

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
در مقایسه با QOB کدومش به نظرتون بهتره؟
و کدوم طولانی تره؟

در مورد بخش آنلاینش توضیح میدید که چطوریه ؟ :d
عشق من(که اسمش رو بلد نیستم:-" ) اون دکتر بنفشه توی بازی حضور نداره؟حتی برای بخش آنلاین به عنوان یک اسکین هم باشه خوبه:-s

آخه امیر QUest For booty یه DLC کوتاه بود ادامه ی Tools نباید با این مقایسه شه :D Quest همون Tools بود همه چیش فقط از همه طرفش زده بودن که یه DLC بشه!:D
این فرق داره با اینکه مثل قبلی هاست یه سری محیط های جدید داره
کفش های پرنده ی رتچت هم جدید شده اینجا :)) این از Quest طولانی تره
من تا اینجا Dr Nefarius و ندیدم!:D
آنلاین اش رو هم هنوز وقت نکردم تست کنم

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
من الان نشستم دارم سه گانه ی پی اس 2 که اچ دی شده رو بازی می کنم...نکته جالب اینجاست که کلا فرق آنچنانی نمی کنه گرافیک...از همون نسخه اول PS2 تا همین A4O گرافیک تقریبا در یک سطحه:(

(این وضعو الان باید با جک پی اس 2 و آنچارتد مقایسه کرد و دید توی یک نسل یک استدیو چقد میتونه پیشرفت کنه.)

اونایی که این نسخه رو بازی کردن لطف کنن بیان بگن گرافیک چطوریاست؟ ارزش دان داره؟
(در ضمن حجمش هم خیلی کم بود اشتباه نکنم 5 گیگ بود در حای که نسخه های این نسل بازی هرکدوم حدود 20 گیک بودن)

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
من الان نشستم دارم سه گانه ی پی اس 2 که اچ دی شده رو بازی می کنم...نکته جالب اینجاست که کلا فرق آنچنانی نمی کنه گرافیک...از همون نسخه اول PS2 تا همین A4O گرافیک تقریبا در یک سطحه:(

(این وضعو الان باید با جک پی اس 2 و آنچارتد مقایسه کرد و دید توی یک نسل یک استدیو چقد میتونه پیشرفت کنه.)

اونایی که این نسخه رو بازی کردن لطف کنن بیان بگن گرافیک چطوریاست؟ ارزش دان داره؟
(در ضمن حجمش هم خیلی کم بود اشتباه نکنم 5 گیگ بود در حای که نسخه های این نسل بازی هرکدوم حدود 20 گیک بودن)

اول اینکه نمیدونم چرا این و میگی فرقی نداره :D آخه All 4 one بهترین نسخه نیست که داری مقایسه میکنی
همون نسخه ی سال 2007 گرافیکش حتی از crack in time تو یه جاهایی بهترم هست! نسخه ی ps2 که فرق داره کلا اصلا Texture هاشو نمیشه با اینا مقایسه کرد!
گرافیک این نسخه خیلی خوبه
اینکه ارزش داره یا نداره بستگی به خودت داره
اما پیشنهاد من اینه اگه نسخه های قبلی رو بازی نکردی اونارو بازی کن بعد اگه دوست داشتی بیا سراغ این

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,350
نام
امیر حسین
آخه امیر QUest For booty یه DLC کوتاه بود ادامه ی Tools نباید با این مقایسه شه :D Quest همون Tools بود همه چیش فقط از همه طرفش زده بودن که یه DLC بشه!:D
این فرق داره با اینکه مثل قبلی هاست یه سری محیط های جدید داره
کفش های پرنده ی رتچت هم جدید شده اینجا :)) این از Quest طولانی تره
من تا اینجا Dr Nefarius و ندیدم!:D
آنلاین اش رو هم هنوز وقت نکردم تست کنم
اِ مگه این هم یه بازی کوتاه در حد همون QFB نیست؟ آخه همه جا میگفتن اگر مثلا QFB یک چیز کوتاه برپایه ی شماره ی اول PS3 بوده،اینم یک همچین حالتی داره فقط برپایه ی CiT ! پس اینجوریا نیست؟ :d
به نظرت چند درصد احتمال داره در آینده برای پلاس بزارنش؟ :-"

---
راستی در مورد گرافیک خداییش بی انصافی نکنید! گرافیک CiT خیلی عالی بود :d (آریا بیا بهشون بگو وقتی شماره ی اول PS3 اومد با انیمیشن های پیکسار مقایسه میکردن :-" :d )

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
اِ مگه این هم یه بازی کوتاه در حد همون QFB نیست؟ آخه همه جا میگفتن اگر مثلا QFB یک چیز کوتاه برپایه ی شماره ی اول PS3 بوده،اینم یک همچین حالتی داره فقط برپایه ی CiT ! پس اینجوریا نیست؟ :d

---
راستی در مورد گرافیک خداییش بی انصافی نکنید! گرافیک CiT خیلی عالی بود :d (آریا بیا بهشون بگو وقتی شماره ی اول PS3 اومد با انیمیشن های پیکسار مقایسه میکردن :-" :d )

چرا همینطوره
این و سطحی ساختن گیم پلی اش اصلا روون نیست
مثلا اگه رو هوا سکو باشه که بخوایی بپری روش بری بالا راحت نمیتونی اولاش اینکارو کنی یعنی اونقدر که تو 3 نسخه ی اول آدم مسلطه تو این نیست البته میشه عادت کرد ولی خب در کل خوب نیست
گرافیکش بد نیست خوبه
آریا بیا بهشون بگو وقتی شماره ی اول PS3 اومد با انیمیشن های پیکسار مقایسه میکردن
این و با من بودی؟:D

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
اول اینکه نمیدونم چرا این و میگی فرقی نداره :D آخه All 4 one بهترین نسخه نیست که داری مقایسه میکنی
همون نسخه ی سال 2007 گرافیکش حتی از crack in time تو یه جاهایی بهترم هست! نسخه ی ps2 که فرق داره کلا اصلا Texture هاشو نمیشه با اینا مقایسه کرد!
گرافیک این نسخه خیلی خوبه
اینکه ارزش داره یا نداره بستگی به خودت داره
اما پیشنهاد من اینه اگه نسخه های قبلی رو بازی نکردی اونارو بازی کن بعد اگه دوست داشتی بیا سراغ این
من نسخه اچ دی شده رو بازی کردم که طبیعتا تکسچرهاش رزولوشن بالاتری دارن واسه همین فرق آنچنانی نمی بینم، نا سلامتی یه نسل عوض شده ها...توی این نسل با محیط های تقریبا مشابه Trine II رو بخوایم با این مقایسه کنیم گرافیک تراین خییلی بیشتره...هر چند این اپن ورده ولی با توجه به این که اون ساخته یک استدیو سی چهل نفری فنلاندیه و این ساخته یکی از بزرگترین استدیوهای امریکا اصلا همچین گرافیکی قابل قبول نیست براش.

به هر حال تشکر فعلا که دارم همون نسخه اول سه گانه اچ دی شده رو بازی می کنم تا برسم به جدیدا...

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
من نسخه اچ دی شده رو بازی کردم که طبیعتا تکسچرهاش رزولوشن بالاتری دارن واسه همین فرق آنچنانی نمی بینم، نا سلامتی یه نسل عوض شده ها...توی این نسل با محیط های تقریبا مشابه Trine II رو بخوایم با این مقایسه کنیم گرافیک تراین خییلی بیشتره...هر چند این اپن ورده ولی با توجه به این که اون ساخته یک استدیو سی چهل نفری فنلاندیه و این ساخته یکی از بزرگترین استدیوهای امریکا اصلا همچین گرافیکی قابل قبول نیست براش.

به هر حال تشکر فعلا که دارم همون نسخه اول سه گانه اچ دی شده رو بازی می کنم تا برسم به جدیدا...

این بازی اولا رقیبی نداره! مگه اینکه با بخواییم با sly و jak مقایسه کنیم
بعدشم تمرکز سازنده ها هیچوقت رو گرافیک نبوده نمیدونم کدوماش رو بازی کردی
من خودم قبول دارم 2 نسخه ی آخر یعنی این و All 4one خوب نبودن اصلا
اما نسخه های اولی ps3 فوق العاده بودن! متاشون هم بیانگر همه چی هست

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
این بازی اولا رقیبی نداره! مگه اینکه با بخواییم با sly و jak مقایسه کنیم
بعدشم تمرکز سازنده ها هیچوقت رو گرافیک نبوده نمیدونم کدوماش رو بازی کردی
من خودم قبول دارم 2 نسخه ی آخر یعنی این و All 4one خوب نبودن اصلا
اما نسخه های اولی ps3 فوق العاده بودن! متاشون هم بیانگر همه چی هست
خوب این دوتایی که فرمودید هنوز تو این نسل بازی ندادن من دارم میگم توی این نسل که مثلا ما Witcher 2 داشتیم همچین گرافیکی توی ذوق می زنه...مثلا این دوتا عکسو ببینید تا متوجه منظورم بشید که چقدر میشه هنرمندانه محیطای فانتزی خلق کرد(مال تراین 2 که رو کنسول ها هم اومد):
عکس اول
عکس دوم

من گیم پلی بازیا رو مقایسه نمی کنم که بگیم این سبک ها به هم ربطی ندارن.صرفا جلوه های گرافیکی رو می گم. البته کاملا هم طبیعیه توی نسلی که بازی پلتفرمرهای زیادی نداشتیم همین بازی رو بزاریم رو بزاریم رو سرمون.

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
آخه ضعفش هرچی باشه گرافیکش نیست :D میدونم منظورت چیه اما هدف سازنده اصلا گرافیک نیست
به عنوان مثال Crack in time حدود 10 12 ساعت گیم پلی داره چندین سیاره داره که توش بگردی خب معلومه نمیتونه یه گرافیک مثل Trine 2 داشته باشه نباید هم داشته باشه اما با همه ی اینا یه بازی ایده عال بوده واسه همه
Insomniac عشق تنوع :D مخصوصا تنوعی که اسلحه ها داره که دقیقا تو Resistance هم آورده این تنوع گسترده اسلحه هارو
یا مثلا Cyrisis! به نظر من نه گیم پلی خوبی داره نه داستان! اما خدایی گرافیکش و زیبایی محیط هاش تکه! بهترینه همیشه ازین لحاظ چون بیشتر رو قدرت Cry engine تمرکز کردن

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,216
نام
مهدی
دوستان من بازی رو تموم کردم!! فقط چرا انقد کوتاه بود! در کل 3ساعت هم نشد!! البته فقط 2ساعتشو تو یه مرحله بودم که فقط دشمنا میریختنا !! دهنم صاف شد!

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد

---

ممنون که منو مشتاق کردی a crack in time رو بازی کنم ! :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,350
نام
امیر حسین
اصلا گرافیک و ضعفه CIT ؟ یکی از نکات مثبتش همین گرافیک چشم نوازشه! :d کلا نمیدونم چجوری میگید خوب نیست :d
---
حامد تو یعنی CIT رو بازی نکردی؟ :d واقعا عالی بود! هم از نظر گیم پلی ، هم داستان و هم گرافیک! :d
من خودم با بعضی مراحل شماره ی اول مشکل داشتم،بعد از یه مدت سر درد میگرفتم! (البته شاید به خاطر عادت کردن به رنگ خاکستری بازی ها بوده:| ) ولی توی CIT هیچ مشکلی نداشتم و اصلا لذت میبردم از گشت و گذار! :d (راستی حامد پلاتشم آسونه! فقط باید دوبار بری! که من پیشنهاد میکنم بری :d )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر