Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
https://game-rainbow6.ubi.com/
با استفاده از اين لينك ميتونيد stat تون رو ببينيد !

ديشب هم خوب بود با صادق بازي كرديم ! صادق مي گفت پينگ ام 700 ميشه ولي ننميدونم را همه رو قتل عام مي كرد :|:d
فقط يه جايي اومدم FUZE بازي دربيارم يه كلاستر چارج گذاشتم و تركوندم و بعد از كشتن دوتا از دشمن ها گروگان رو هم كشتم و باختيم :d

دادا میگم من فردا بازی میرسه دستم.
شما میگی اول بشینم سینگل و اموزشی ها رو برم تا لوم بشه 20 بعد انلاین بازی کنم؟چون زیر لول 20 رکورد های انلاین در casual ثبت نمیشه درسته؟

اصلاً ثبت ركوردها مهم نيست ! توي ranked فقط ركوردهاي رنك رو ثبت مي كنه !
اموزش هاي و sit ها هم اونقدر زياد نيستن كه شمارو به سطح 20 برسونن مگر اين كه كلي تكرار شون كنيد !
برو همون casual ّبزن صفاشو ببر :d با اين كه اسمش غلط اندازه ولي خوره هاي ناجوري توش پيدا ميشه :|

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
[MENTION=920]armin_shadow[/MENTION]
ارمين و بچه هاي PC باز !
حس نمي كنيد شاتگان هاي بازي خيلي داغون اند يا من و اينترنت ام داغونه :|

ديشب يارو رو از پشت خفت كردم 2 تا شليك با شاتگان از 5 متري بهش زدم بعد برگشت سپر داشت با كلت زد هدشات ام كرد :| خون اش هم حدود 30-40% مونده بود :|

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,305
نام
مهدی
https://game-rainbow6.ubi.com/

اصلاً ثبت ركوردها مهم نيست ! توي ranked فقط ركوردهاي رنك رو ثبت مي كنه !
اموزش هاي و sit ها هم اونقدر زياد نيستن كه شمارو به سطح 20 برسونن مگر اين كه كلي تكرار شون كنيد !
برو همون casual ّبزن صفاشو ببر :d با اين كه اسمش غلط اندازه ولي خوره هاي ناجوري توش پيدا ميشه :|

یعنی من بد متوجه شدم ؟ یعنی رنک توی casual میره بالا؟:d باو پس چنان توی ترد pc چند نفر ترسوندید من گفتم چه خبره:| پس یه چیزی مثل همون اسان و حرفه ای بلک اوپس3 هستش

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
یعنی من بد متوجه شدم ؟ یعنی رنک توی casual میره بالا؟:d باو پس چنان توی ترد pc چند نفر ترسوندید من گفتم چه خبره:| پس یه چیزی مثل همون اسان و حرفه ای بلک اوپس3 هستش

اري
ببين توي ranked يه سري قابليت هاي بيشتر و محدوديت هاي اضافه ايي هست ! مثلاً توي ranked شما امتيازهاتون رو كنار تصوير نمي بينيد پس نميتونيد بفهميد دشمن كشته شده يا زخمي ! و مثال هاي ديگه !

عملاً فرقي ندارن فقط امتياز رنك بيشتره و قابليت هاي انتخاب محل دفاع يا حمله و محدوديت هاي rank بيشتره

abolios

کاربر سایت
Sep 17, 2013
12
نام
Abbas
آقا میدونم سوال کمی مسخره به نظر میاد
ولی آیا کرک کودکس میشه باش آنلاین زد؟ :(

بازی مثل نسخه های قبلیش قابلیت لن پلی داره! یعنی میتونید روی تانگل بازی کنید، میکرفن هم کار میکنه.
من خودم دو روزه دارم بازی میکنم، فقط چون خارجی ها هاست میشن قطع و وصل و پینگ بالا زیاد داره ،
فقط باید تنظیماتش رو انجام بدید،
اینجا کامل توضیح داده چیکار باید بکنید، بعد داخل گروهش تو تانگل بشین و بازی رو اجرا کنید تو قسمت کاستوم مچ و لن جوین بشید.
اگه یه 10 نفر جمع بشن دو تا تیم تشکیل میدیم بازی میکنیم
توی تانگل همدیگه رو اد کنید هاست میشیم با پینگ زیر 50 بازی میکنیم، خیلی عالیه بازی!
اگه مشکل یو پلی و پینگ با خارج نداشتم 100 درصد میخریدم.

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4

absolution

کاربر سایت
Nov 9, 2011
288
بازی مثل نسخه های قبلیش قابلیت لن پلی داره! یعنی میتونید روی تانگل بازی کنید، میکرفن هم کار میکنه.
من خودم دو روزه دارم بازی میکنم، فقط چون خارجی ها هاست میشن قطع و وصل و پینگ بالا زیاد داره ،
فقط باید تنظیماتش رو انجام بدید،
اینجا کامل توضیح داده چیکار باید بکنید، بعد داخل گروهش تو تانگل بشین و بازی رو اجرا کنید تو قسمت کاستوم مچ و لن جوین بشید.

اگه یه 10 نفر جمع بشن دو تا تیم تشکیل میدیم بازی میکنیم
توی تانگل همدیگه رو اد کنید هاست میشیم با پینگ زیر 50 بازی میکنیم، خیلی عالیه بازی!
اگه مشکل یو پلی و پینگ با خارج نداشتم 100 درصد میخریدم.

خب من اصلا نمیدونستم تانگل چیه :d
از پیم رنجر و اونا استفاده میکردم برا کال 4 :d
در حال دان شدنه من خیلی Pro نیستم ولی اگر تیم میخواین من هستم:-s

absolution

کاربر سایت
Nov 9, 2011
288
نوشته شده توسط idden]-[;3921865:
آموزش آنلاین بازی کردن تو راهه !

مرسی
من که این تانگبو نصبیدم بعد هزار تا دردسر سره آداپتور بالاخره کانفیگ شد درست بعدش نمیدونم چرا به سرور آلمان وصل شدم :|
هر وقت خارج تانگل کلیک میکنم چرت و پرت آلمانی مینویسه :|
اون آموزشیم که دوستمون قرار داد من اصلا نمیدونم کجا رو داره میگه :|
ستینگ سیستم یا بازی یا تانگل
تو هیچ کدوم من اون گزینه اثرنت رو پیدا نکردم

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
مرسی
من که این تانگبو نصبیدم بعد هزار تا دردسر سره آداپتور بالاخره کانفیگ شد درست بعدش نمیدونم چرا به سرور آلمان وصل شدم :|
هر وقت خارج تانگل کلیک میکنم چرت و پرت آلمانی مینویسه :|
اون آموزشیم که دوستمون قرار داد من اصلا نمیدونم کجا رو داره میگه :|
ستینگ سیستم یا بازی یا تانگل
تو هیچ کدوم من اون گزینه اثرنت رو پیدا نکردم

آموزش آنلاین بازی کردن Rainbow Six Siege + ویدئو آموزشی

Rainbow_vSiege.jpg

absolution

کاربر سایت
Nov 9, 2011
288
آقا اسمو میخواید از کودکس بردارید بکنید یچی دیگع کوجا باید برید؟ :-s
یه Codex نامی بود تو پوشه بازی اومدم پایین name=codex رو تغییر دادم اما تغییر نکرد :(

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
https://twitter.com/playstationuk/status/672100376548634625
این تریلر فوق العاده اس
متن یه صحنه از نمایشنامه شکسپیرو با یه صدای خیلی سنگین گذاشته رو صحنه های بریچ و کشت و کشتار بازی
هماهنگی صحنه ها با متن عالیه
شدیدا هایپ دارم میشم بازیو بگیرم

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
https://twitter.com/playstationuk/status/672100376548634625
این تریلر فوق العاده اس
متن یه صحنه از نمایشنامه شکسپیرو با یه صدای خیلی سنگین گذاشته رو صحنه های بریچ و کشت و کشتار بازی
هماهنگی صحنه ها با متن عالیه
شدیدا هایپ دارم میشم بازیو بگیرم

اين تريلر لانچ بازيه و الحق و الانصاف تريلر قشنگي هم هست فكر كنم اوايل هفته اومد !
ميخوام يكي از صحنه هاش رو بذارم براي امضا !:d

اگر يادم موند امشب يك فيلمي از بازي خودم بگيرم بذارم بچه ها صفا كنن :d

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
High pings | Forums

بعد از خوندن اين تاپيك تصميم گرفتم برم در افق محو شم كه خانواده ام جلومو گرفتن :|

يارو به پينگ 100 مي گه high ping :-o:(:((
يعني فقط روم نشد كه بگم من با 200 به بالا اون هم در بهترين حالت ! بازي مي كنم !!!
يكي ديگه شون كه از پينگ 60-70 اش شكايت مي كرد :|
اي خدا ... :((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر