Rage | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

پیش بینی شما از میانگین امتیازات Rage

• مجموع رای دهنده‌ها
    93
وای خدا الان میفهمم چرا فرخ و سایت ها در مورد گرافیک بازی اینقدر هایپ میکردن !!! یعنی گرافیک بازی باورکردنی نیست .....
نورپردازی بازی به مفهوم واقعی کلمه بینظیره ، البته light beam ها از پیش رندر شده هستن و با حقه و ترفند های خاصی سعی کردن شکل و شمایل دینامیک بهش بدن ولی با این حال خیلی راحت میشه رو چنین مواردی چشم پوشی کرد(البته اگه کسی متوجه ـش بشه :d )

MG : تکسچر ، تکسچر و تکچسر (............... ) هر چه قدر از تکسچر های بازی تعریف کنم بازم کمه !! با کیفیت ترین تکسچر هایی که تا حالا تو یه بازی دیدم متعلق به همین rage ـه گرچه یه مقدار مشکلات دیر لود شدن داره ولی در برابر عظمت بازی قابل چشم پوشی، حتی تو فاصله های نزدیکم اونطوری که دوستان تعریف میکردن تو ذوق نمی خوره و تقریباً 90 % بازی ها تو حالت زوم تکسچر هاشون به همین شکل افت میکنه و مورد زیاد جدیدی نیست ! حالا به همه این موارد 60 فریم و انیمیشن های بینظیر بازی رو هم اضافه کنید تا بفهمید کارمک چه کسی ـه !!!؛ تو بعضی سکانس ها نزدیک بود گریم بگیره !! یعنی واقعاً فراتر از انتظارم بود ، بدون شک تا به اینجای کار بهترین گرافیک کنسولی داره و جای هیچ گونه بحثی باقی نذاشته !
دوست عزیز فرخ حق داره انصافا عالی کار شده

دوستان من یه جا گیر کردم ...
سه ساعت اول بازی یه ماموریت از dan میگیریم که باید یه پیام به mayor clyton برسونیم ولی تو شهر هر چی گشتم جاشو پیدا نکردم .... باید چی کار کنم ؟
هی میگهخ locate the mayors office .... کجا برم ؟

دوستان من یه جا گیر کردم ...
سه ساعت اول بازی یه ماموریت از dan میگیریم که باید یه پیام به mayor clyton برسونیم ولی تو شهر هر چی گشتم جاشو پیدا نکردم .... باید چی کار کنم ؟
هی میگهخ locate the mayors office .... کجا برم ؟

باید بری wellspring دفتر شهردار هم درست مقابل گاراجه به تابلوها خوب دقت کن

• Like
Reactions: dark sparda
این rage عجب بازی هست . امروز تو قسمت dead city با یه غول 10 متری جنگیدم که خیلی حال داد . فوق العاده بود . فقط دو تا سوال : 1- اونایی که بازی را تمام کردن میشه بگید بازی چند ساعته تموم شده ؟ 2 - من یه جا توی wasteland یه ماموریت گرفتم که بهم گفت برای racing باید sponsership بگیری ولی من که نفهمیدم باید چی کار کنم ، رفتم سراغ یه سری ماموریت دگه و االان اون اسپانسرشیپ همین جوری رو هوا مونده . آیا برای تمام کردن بازی باید همه این ماموریت ها را تمام کرد یا الان تکلیف این ماموریت چه ؟

این rage عجب بازی هست . امروز تو قسمت dead city با یه غول 10 متری جنگیدم که خیلی حال داد . فوق العاده بود . فقط دو تا سوال : 1- اونایی که بازی را تمام کردن میشه بگید بازی چند ساعته تموم شده ؟ 2 - من یه جا توی wasteland یه ماموریت گرفتم که بهم گفت برای racing باید sponsership بگیری ولی من که نفهمیدم باید چی کار کنم ، رفتم سراغ یه سری ماموریت دگه و االان اون اسپانسرشیپ همین جوری رو هوا مونده . آیا برای تمام کردن بازی باید همه این ماموریت ها را تمام کرد یا الان تکلیف این ماموریت چه ؟

دوست عزیز از اسپویلر استفاده کن
جواب
من رویه hard حدودا 8 ساعت و نیم تموم کردم
برای sponsership هم باید از wellspring خارج بشی تو نقشه برات میزنه بری کجا پشه یه ادم خیکی گنده اسمش یادم نمیاد

دوستان عزیز یه کمکی کنند ما اینجا گیر افتادیم :دی :

من الان تو Dead Hospital هستم و تو طبقه دوم یه راهرو هست که توش یه اتاق خونین و مالین هست :دی و یه در قرمز هست که نمیتونم واردش بشم تا Defibrillator Upgrade رو پیدا کنم . این در قرمزه رو چطوری باید باز کنم ؟

اینم عکس همون راهرو که میگم .

idv74fonusrgf8bo7dp.jpg

دوستان عزیز یه کمکی کنند ما اینجا گیر افتادیم :دی :

من الان تو Dead Hospital هستم و تو طبقه دوم یه راهرو هست که توش یه اتاق خونین و مالین هست :دی و یه در قرمز هست که نمیتونم واردش بشم تا Defibrillator Upgrade رو پیدا کنم . این در قرمزه رو چطوری باید باز کنم ؟

اینم عکس همون راهرو که میگم .

idv74fonusrgf8bo7dp.jpg

خب پس از تحقیقاتی که خودم انجام دادم فهمیدم که مشکل از خود بازیه و باید از autosave دوباره برم .

دوستان عزیز من اول بازی گیر کردم همونجا که تازه ماشین رو میده و به یه شهری میره و چند تا مسابقه ماشین میده من مسابقه ها رو تا نصف بیشتر رفتم و و اقعا تکراری و خسته کننده بود حالا بیرون که میام ماشین ندارم چکار کنم اصلا توی اون شهر ماموریتی غیر از ماشین بازی نیست؟ کار خاصی باید انجام بدم اونجا ؟

بالاخره بازیو تموم کردم خیلی حال داد.
داستان :
بازی داستان درست و حسابی نداره یعنی اصلا به داستان احتیاجی نداره داستانش بکش و بترکون و لذت ببره.
صدا:
عالی
گیم پلی:
به نظر من خیلی خوبه شاید یکم اینور اونور رفتن تو بازی واسه پاس کردن ماموریتها ضد حال باشه ولی اونم لذت خودشو داره به نظر من گیم پلی بازی موقع شوتر بودن خیلی بهتر از حالت race هست.
گرافیک:
خیلی جاها به خودم میگفتم خدایا این بازی داره روی 60 فریم اجرا میشه؟
همه چیزش عالیه یه جاهایی تو بازی هست که من اصلا تصور نمیکردم میشه همچین چیزایی رو توی یه بازی 60 فریمی دید نور پردازی شاید استاتیک باشه ولی خیلی هنریه اما یه چیزی که من باهاش خیلی حال کردم Depth ofc field خیلی ظریف و چند لایه هست که انجین بازی استفاده میکنه یه چیزی که من تا به حال ندیده بودم بعضی جاها مثل آخرای دیسک 1 بازی که دوباره وارد dead city میشین به این depth of field دقت کنید واقعا بی نظیره بدون شک کارمک یه بار دیگه ثابت کرد استاده بی چون چرای برنامه نویسیه.
تکنیک مگا تکسچر تو بازی خارق العادس شاید تکسچرها از نزدیک عمق و کیفیت خوبی نداشته باشن ولی استفاده از مگا تکسچر کمک کرده تا مثل بقیه بازیها تکسچر تکراری در محیط بازی دیده نشه و بازی مثل یه عکس هنری همه جاش جذاب و دیدنی باشه.
اگر این تکنیک مگا تکسچر توی یه بازی مثل GTA اجرا بشه خداوکیلی آدم روانی میشه.

دوستان عزیز من اول بازی گیر کردم همونجا که تازه ماشین رو میده و به یه شهری میره و چند تا مسابقه ماشین میده من مسابقه ها رو تا نصف بیشتر رفتم و و اقعا تکراری و خسته کننده بود حالا بیرون که میام ماشین ندارم چکار کنم اصلا توی اون شهر ماموریتی غیر از ماشین بازی نیست؟ کار خاصی باید انجام بدم اونجا ؟
وارد شهر که میشد درست روبه رو بالای پله ها یه در هست .... برو انجا با یارو صحبت کن .... اولین ماموریت تو این شهر اینه ...
واسه ماشین هم نگران نباش بعد از این کار کم کم با شهر آشنا میشی میفهمی باید چی کار کنی ...

• Like
Reactions: kingmammad110
من تو dvd 2 هستم
این 2 تا ماموریت این یارو رییس اونجارم تموم کردم حالا میگه برو تو Resisance base
این Resisance base کجاست؟
همون جایی هستش که اول DVD 2 اومدی.خوب منم بلاخره بازی تموم کردم.تایم بازی 12 ساعت شدش.در کل باید بگم که بازی خیلی عالی بودش.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or