Rage | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

پیش بینی شما از میانگین امتیازات Rage

• مجموع رای دهنده‌ها
    94
دوستان من یه جا گیر کردم :
تو شهر Subway town بعد از مامریت برگردوندن برق وقتی برمیگردیم به شهر صاحب گاراژ میگه نیروهای Authority اومدن شهر تو برو به کلانتر تو مقر مقاومت گزارش بده.resistant base کجاس؟ هرچی میگردم نمیتونم پیداش کنم . اگه همون کاپیتان منظوره که ما رو آورد این شهر Subway town جاش یادم رفته لطفا بکمکید
:(

دوستان من یه جا گیر کردم :
تو شهر Subway town بعد از مامریت برگردوندن برق وقتی برمیگردیم به شهر صاحب گاراژ میگه نیروهای Authority اومدن شهر تو برو به کلانتر تو مقر مقاومت گزارش بده.resistant base کجاس؟ هرچی میگردم نمیتونم پیداش کنم . اگه همون کاپیتان منظوره که ما رو آورد این شهر Subway town جاش یادم رفته لطفا بکمکید
:(

برو توی گاراژ مقابل دری که ازش برای بیرون رفتن از شهر استفاده میکنی بایست و صبر کن، اون بالا بره میاد بالا و بعد سوارش شو و برو به مقرر مقاومت !!

===================

خب منم بازی رو تموم کردم ! آخرش میتونست بهتر از اینها هم باشه !!

خب...بلاخره بازی تموم شد
دقیق 11 ساعت و 45 دقیقه طول کشید
تجربه ی خوبی بود گرافیک بازی واقعا...واقعا فوق العاده بود! ارزش 1بار رفتن و داره
ماموریت هاشم رفته رفته سخت میشه
تنوع دشمن هاش خیلی واسم جالب بود
مرسی Carmack

پس چرا زیاد اسلحه هاش تنوع نداره.فقط فشنگهای مختلف داره و کمی هم اپگرد میشن من الان power plant هستم.برای گرفتن اسلحه های جدید کاره خاصی باید کرد تو یکی از عکسای بازی m4 دیدم ولی ما که تو بازی چیزی ازش ندیدیم!!!!!!!!!!!!!!!!
خدای بازی به این میگن
-----------------
این که تموم شد چقدر دیسک 2 از 1 کوتاه تر بود
اخر بازی اونا چی بودن از زیر زمین در اومدن اخریای بازی رو درست نفهمیدم چی شد

آخرین ویرایش:
این چند وقته مد شده هر کی بازی رو تموم میکنه میگه پایان درستی نداشت و بهتر از اینا میتونستن بازی رو تموم کنن.کلا در مورد هر بازی میگم.یکی نیست بهشون بگو همون منتظر شماهان بیان بهشون بگین بازی رو چجوری تموم کنن.به کسی بر نخوره ولی بازیتو کن از داستانش لذت ببر اگه هم داستان حالیتون نیست خو هیچ همون بازیتو کن

سلام !
میشه بگید این بازی مثل کال اف دیوتی و کرایسیس نشانه گیری خودکار اسلحه داره یا نه ؟
کرایسیس رو نمیدونم اصلا داشت یا نه ولی مثل کال به هیچ عنوان من رویه hard بازی کردم 8 ساعتو نیم.اصلا نیاز به همچین چیزی نداره حال نمیده دوست عزیز

آخرین ویرایش:
سلام دوستان چند بار سوال پرسیده بودم اما کسی جواب نداد. برای اخرین بار میپرسم دیسک 3 این بازی فقط مولتی پلیر انلاین یا co-op افلاین split-screen هم داره چون من قبلا چند تا دمو دیده بودم که تصویر تو یک مانیتور نصف بود دو نفری بازی میکردند دموشم تو همین تاپیک بود لطفا فقط کسی که دیسک 3 بازی داره تست کنه خبر بده.ممنون

وای خدا الان میفهمم چرا فرخ و سایت ها در مورد گرافیک بازی اینقدر هایپ میکردن !!! یعنی گرافیک بازی باورکردنی نیست .....
نورپردازی بازی به مفهوم واقعی کلمه بینظیره ، البته light beam ها از پیش رندر شده هستن و با حقه و ترفند های خاصی سعی کردن شکل و شمایل دینامیک بهش بدن ولی با این حال خیلی راحت میشه رو چنین مواردی چشم پوشی کرد(البته اگه کسی متوجه ـش بشه :d )

MG : تکسچر ، تکسچر و تکچسر (............... ) هر چه قدر از تکسچر های بازی تعریف کنم بازم کمه !! با کیفیت ترین تکسچر هایی که تا حالا تو یه بازی دیدم متعلق به همین rage ـه گرچه یه مقدار مشکلات دیر لود شدن داره ولی در برابر عظمت بازی قابل چشم پوشی، حتی تو فاصله های نزدیکم اونطوری که دوستان تعریف میکردن تو ذوق نمی خوره و تقریباً 90 % بازی ها تو حالت زوم تکسچر هاشون به همین شکل افت میکنه و مورد زیاد جدیدی نیست ! حالا به همه این موارد 60 فریم و انیمیشن های بینظیر بازی رو هم اضافه کنید تا بفهمید کارمک چه کسی ـه !!!؛ تو بعضی سکانس ها نزدیک بود گریم بگیره !! یعنی واقعاً فراتر از انتظارم بود ، بدون شک تا به اینجای کار بهترین گرافیک کنسولی داره و جای هیچ گونه بحثی باقی نذاشته !

• Like
Reactions: uriel
سلام دوستان چند بار سوال پرسیده بودم اما کسی جواب نداد. برای اخرین بار میپرسم دیسک 3 این بازی فقط مولتی پلیر انلاین یا co-op افلاین split-screen هم داره چون من قبلا چند تا دمو دیده بودم که تصویر تو یک مانیتور نصف بود دو نفری بازی میکردند دموشم تو همین تاپیک بود لطفا فقط کسی که دیسک 3 بازی داره تست کنه خبر بده.ممنون
بله داره تو دیسک ۳ split screen داره فریم هم میشه ۳۰ و فکر کنم ۱۳ تا مرحله داشت البته همه اکشن و دیگه از حرف زدن و ماشین بازی و اینها خبری نیست به من که از بازی اصلی‌ بیشتر حال داد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or